Vead, mida ettevõtete omanikud teevad veebi valimisel

Veebimajutus on väärtuslik teenus, mida tuhanded ettevõtted kogu maailmas kasutavad nüüd äritegevuse strateegilise eelisena.


Eeliste hulgas, mida veebimajutus pakub:

 • Kulude vähendamine IT-infrastruktuuri ehitamisel – müüjad pakuvad riistvara ja operatsioonisüsteeme ning võivad osutada ka rakendusteenuseid ja tuge
 • Saadavus – veebimajutusteenused lubavad süsteemi tööaega 100% või peaaegu, 24/7/365 saadavusega
 • Personali kokkuhoid – välistab vajaliku sisemise tehnilise personali või vähendab seda märkimisväärselt. Säästab värbamis- ja tööjõukulusid, samuti jooksvaid kulusid, näiteks hüvitised ja tehniline koolitus
 • Turvalisus – hostimisteenused pakuvad selliseid funktsioone nagu rämpsposti filtreerimine, viiruste tuvastamine, kaitse teenuste keelamise rünnakute eest, tulemüür ja võrgu sissetungimine

Kõigi veebimajutusteenuste jaoks on vaja teatud ettevaatusabinõusid, kui tuleks teha kriitiline otsus usaldada ärikriitilised funktsioonid veebimajutusteenustele..

Ettevõtte omanikud teevad veebimajutusteenuse valimisel mitmeid vigu. Et seda õigesti teha, jätkake lugemist!

Veebimajutusega alustamine

Mees jookseb arvuti taustal

Veebimajutuse lisamiseks oma veebisaidile otsuse tegemine äritegevus nagu ülaltoodud eelised näitavad, on see suhteliselt lihtne protsess. See võib olla isegi üsna kulutasuv, investeeringutasuvusega, mis on peaaegu kohene, sageli ilma eelkuludeta..

Sellegipoolest nõuab veebimajutaja valimisega edasiliikumine hoolsust ja tähelepanu võtmepunktidele, et saada teenuse kõik eelised, vältides samas võimalikke kitsaskohti.

Kuna veebimajutusteenused on olnud olemas juba aastakümneid, ei pea te oma vigadest õppima. On palju teisi, kes on läinud teie ette, ja nende vigadest saate õppida.

Levinumate vigade vältimine, mida ettevõtete omanikud teevad veebimajutusteenuse valimisel

Veebimajutuse kaasamine oma äristrateegiasse nõuab teatud mõistmist, kuidas tehnoloogia toimib, et vältida otsuseid, mis mõjutavad tulevikus teie ettevõtet, kliente või töötajaid negatiivselt.

Ärge pange kõiki oma mune ühte korvi

See on vana kõnekäänd, kuid see kehtib veebimajutusteenuste kohta. Kui kavatsete rakendused üle viia saidile veebiteenused, ärge rakendage kõiki funktsioone ühte serverisse.

Näiteks võiksite kaaluda e-teenuste käitamist muus serveris kui e-kaubanduse, ERP või kasutajatoe funktsioonid. Hoiab ära kõigi funktsioonide kaotamise, kui üksik server kogeb rikkeid, olenemata kestusest.

Tea, mida vajad

3 Kõlar hallil taustal

Võite seda arutada oma pakutud veebimajutaja teenustega. Enamik pakkujaid pakub mitut teenustaset:

 • Jagatud teenused – mitu klienti jagavad ressursse serverites
 • Virtuaalsed privaatserverid – teie teenused asuvad eraldi, kuid virtuaalserverikeskkonnas, mis jagab ressursse, näiteks kettaruumi
 • Pühendatud serverid – teie server on füüsiline server, mis on määratud ainult teie ettevõttele ja mida ei saa mõjutada muude serverite seisakud ega toimivusprobleemid

Igal teenindustasandil on eelised ja ka sellega seotud kulude erinevused. Enne registreerumist peate välja selgitama, milline teeninduse tase teile sobib ja kuidas veebi pakub versiooniuuendusi ühelt tasemelt teisele..

Tingimuste lugemine

On üllatav, kui paljud ettevõtted ei loe ega mõista allkirjastamisel veebimajutuslepingute üksikasju.

Veenduge, et teile olulised küsimused oleksid kirjalikud, näiteks teenuse taseme lepingud (SLA-d) toimivuse ja saadavuse, tühistamisreeglite, karistuste olemasolu eest mittevastavuse eest ning toe vastuvõetava reageerimise eest ning teenuste arutelude käigus kokku lepitud lisafunktsioonide, näiteks tarkvara mida osutab teenus.

Peentrüki lugemine hõlmab selliste mõistete mõistmist nagu “tasuta” või “piiramatu”. Piiramatu kettaruumi säilitamine võib peentrükis sisalduva määratlusega lahtiütlemisega kaasneda, näiteks „kuni“ teatud piirini, pärast mida kehtivad lisatasud.

Saate aru, kes on teie pakkuja

Paljud veebimajutusteenused on tegelikult kolmandate osapoolte pakkujad, kes müüvad edasi teenuseid, mida tegelikult haldab ja pakub teine ​​ettevõte.

See ei pruugi alguses olla tohutu probleem, kuid kui edasimüüja lõpetab tegevuse või ei täida teie ootusi või sõlmitud SLA-sid, võidakse teil lasta tegeleda mõne teise ettevõttega, kellel pole seadusest tulenevat kohustust täita teie nõudeid ja tingimusi.

See võib jätta teile veebistandarditeenused, mis pole standardid või isegi ei tööta, jättes teile võimaluse uute võimaluste otsimiseks.

Partnerlus Startupiga

On liiga palju pikaajalisi, suurepärase jõudlusega veebimajutajaid, kellel on aastatepikkune või aastakümnete pikkune eeskujulik teenus, et riskida oma äriga valdkonna uustulnukaga.

Nagu paljude uute ettevõtete puhul, võib ka uus veebimajutaja tulla müüki suure müügihelikiiruse ja madalate algkuludega ning ebaõnnestuda halva juhtimise või lühikese aja jooksul halva müügi tõttu..

Valige müüja, kellel on pikka aega olnud rahulolevaid kliente, ja lisage oma hoolsuskohustusse klientide ülevaateid. Kontrollige kindlasti klientide rahulolu teeninduse ja toega.

Vead, mida ettevõtete omanikud teevad veebi valimisel – sulgemisel

Kast must

Pidage seda meeles veebisaidi külastajad, teie sait on teie ettevõtte nägu. Igasugused seisakuid või aeglane jõudlus kajastavad teie ettevõtte või teenuste suhtes negatiivset suhtumist.

Veebimajutusteenuste asjakohase uurimise ja hindamise abil saab teie valitud pakkuja hinnatud äripartneriks ja teie teenuse laiendajaks IT-infrastruktuur.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map