Veebimajutuskeskuse ülevaade

Veebimajutuskeskuse ülevaade


Külastage veebisaiti WebHostingHub.com

Veebimajutuskeskuse ülevaade

Veebimajutus jaotur on uuenduslik hosting ettevõte, mis pakub teile mitmeid olulisi eeliseid. Mis tahes hostimispaketiga saate 280 tasuta rakendust, mida saab ühe klõpsuga installida. See hõlmab ajaveebitarkvara, ostukorve, foorumeid, küsitlusi ja palju muud.

Veebimajutuskeskusel on kõigi oma plaanidega ka piiramatu domeenid, kettaruum ja ribalaius, nii et te ei pea kunagi muretsema ressursside otsa pärast. Neil on ka kõigi pakettidega 90-päevane raha tagasi garantii, mis on üsna pisut heldem kui enamiku ettevõtete pakutavad 30 päeva tüüpilised.

Veebimajutus jaoturi funktsioonid

Veebimajutus Hub pakub taskukohast, kõik-ühes veebimajutust Interneti-ettevõtjatele, kes vajavad jagatud hostimise kontot koos praktiliste saidihaldusvahenditega. InMotioni hostimise ja haldamisega tegelev ettevõte on loonud oma loomisest alates 2001. aastast kindla hinnaga taskukohase ja usaldusväärse hostina..

Veebimajutuskeskuse keskendumine kõikehõlmava paketi pakkumisele koos kõigi veebisaidi haldajate poolt kasutatavate kellade ja viledega, et uue saidi loomine ja käitamine toimuks, on need muutnud jõud, millega tuleb 2015. aastal arvestada ülikonkurentsivõimelisel veebimajutusteenuste turul.

Sisaldab tasuta domeeninime

Piiramatu ribalaius

Piiramatu kettaruum

99,9% Uptime & Töökindlus

30-päevane raha tagasi garantii

Funktsioonid, mida WHH kõik-ühes jagatud hostimiskavas pakub, on üsna jõulised. Pakett sobib ideaalselt uutele käivitussaitidele, kuna kaasas on sisuhaldussüsteemi tööriistade lihtne paigaldamine. Kuid saitidel on palju ruumi laienemiseks, nii et see pole plaan, mille järgi veebimeistrid kiiresti välja kasvavad, kui nad hakkavad korralikku liiklust saama.

Veebimajutus Hub Cpanel

Allpool on toodud täielik funktsioonide loetelu:

Piiramatu ribalaius ja kettaruum: Pole vaja muretseda ketta täitmise või ribalaiusega seotud probleemide pärast, mis sageli vaevavad veebihaldjaid piiratud plaanide korral. See tähendab, et saate oma saidile murettekitamatult lisada nii palju videoid, pilte ja skripte, kui soovite. See tähendab ka, et saate hakkama oma veebilehtede tiheda liiklusega.

Piiramatu arv veebisaite: Hostige ühel kontol ühe madala kuutasu eest nii palju saite kui soovite. Kui soovite käivitada uue saidi, ostke lihtsalt domeeninimi ja lisage see oma olemasolevale kontole. Seejärel saate kõiki oma saite mugavalt ühe juhtpaneeli kaudu hallata.

Sisaldab tasuta domeeninime: Kui ostate veebimajutuskeskuselt jagatud hostikava, saate domeeninime tasuta registreerida või üle kanda. See vähendab teie kontol uue veebisaidi käivitamise kulusid. Kas olete juba domeeninime registreerinud? Pole probleemi, saate selle oma WHH kontole tasuta üle kanda.

Piiramatu e-posti konto: See võimaldab teil luua nii palju e-posti aadresse, kui vajate oma klienditoe, müügi ja e-posti turunduse vajaduste rahuldamiseks.

Tasuta CMS-i tarkvara: Uue saidi loomine ja käitamine on professionaalsete sisuhaldusriistade, näiteks Drupali, B2evolutioni ja WordPressi abil lihtne. Juhtpaneelil asuva lihtsa, ühe klõpsuga installimine paneb kõik need tööriistad käeulatusesse. Professionaalse interaktiivse saidi ehitamine võtab nende eelkonfigureeritud sisuhaldussüsteemide abil nädalate asemel tunde.

Tasuta premium veebisaidi koostaja: Veel üks suurepärane veebi loomise tööriist, mis on loodud veebimeistritele, kes teavad, mida nad tahavad, kuid kellel pole veel oskusi seda ise kodeerida. WYSIWYG-liides võimaldab teil funktsionaalse ja professionaalse ilmega veebilehti kokku panna ilma ühte koodirida kirjutamata.

cPaneli juhtpaneel: cPanel on veebimeistrite lemmik, kuna see paneb kõik teie saidi loomiseks ja haldamiseks vajalikud tööriistad käeulatuses. Kontrollige e-posti, looge MySQL andmebaase, tehke FTP ülekandeid ja installige programme ühest tsentraliseeritud asukohast.

Veebimajutuse jaotur on suurepärane valik veebisaitide loomisega alustavatele klientidele, kuna need pakuvad saidi kiireks üles töötamiseks vajalikke tööriistu, teadmisi ja tuge. Pole vaja palgata kallist veebidisainerit ega kulutada nädalaid koodide seltsis, kui WHH-i pakutavad professionaalsed tööriistad teevad suurema osa teie jaoks rasketest tõstmistest – kõik ilma lisatasuta.

Hinna osas on raske võita 3,99 dollarit kuus, millest alates algab jagatud hostingu pakett. Erinevalt teistest eelarvemajutuse pakkujatest pakub veebimajutusteenuste jaotur hämmastava hinnaga veebimeistritele vajalikke funktsioone, tööaega ja tuge..

Uptime & Etendus

Veebimajutus Rummu hindab ülimalt hästi tööaja ja usaldusväärsuse osas, kuna nende serveritel on tööstuses juhtiv reageerimise määr.

Need tagavad 99,9-protsendise tööaja, mis on üsna standardne, ja sõltumatud testid kinnitavad, et nad saavutavad selle reageerimisvõime järjekindlalt. Samuti võetakse meetmeid eraldi kontode eraldamiseks, mis vähendab vigu ja turvaprobleeme.

Teie saidi toimivus on võtmetegur, kui otsustatakse, millise veebimajutusteenust pakkuv ettevõte registreeruda. Seetõttu testisime Veebimajutuskeskuse kodulehe lehe laadimisaega.

Veebimajutuskeskuse tulemused:

Koduleht laaditakse 3,1 sekundiga

Koduleht laaditakse täielikult 4,9 sekundiga

(Testiserveri piirkond: Dallas, USA. Ühendus: kaabel (5/1 Mbps, 30 ms). Kuupäev: 11. august 2013)

Klienditugi

Klienditugi on üks valdkondi, kus paljud odavate hostimisteenuste pakkujad jäävad tasaseks. Veebimajutus jaotur on siin erand, kuna nad pakuvad ööpäevaringset telefoni, reaalajas vestlust ja e-posti tuge. Veel üks suur asi on see, et tuge ei tellita – seda pakub USA-st spetsiaalne WHH tugimeeskond.

Küsimused lahendatakse õigeaegselt ja kõigile küsimustele vastatakse vähem kui 12 tunni jooksul. Samuti on KKK-ressurss, mis tegeleb paljude levinumate probleemidega, ja veebipõhiste videoõpetuste komplekt, mis juhendab kasutajaid installimise, failiedastuse ja tõrkeotsingu protseduuride kaudu.

Pakutav tugi kajastab emaettevõtte InMotion, kes on loonud mainet suurepärase müügi ja tehnilise toe pakkumise eest. Kui otsustate oma saite võõrustada veebimajutuskeskusega, ei pea te muretsema ebameeldiva toe pärast ega tegelema allhanke korras esindatud esindajatega, kes on poole maailma kaugusel. Nad on esmaklassiline ettevõte, kellel on esmaklassiline tugi.

Teave veebimajutuskeskuse kohta

Kas teadsite, et Web Hosting Hubil on üle 180 USA-s asuva töötaja ja ta majutab üle 45 000 veebisaidi. WHH asutati 2001. aastal ja see asub Virginia Beachis.

Allikas: webhostinghub.com/about-us

Veebimajutus Rumm Twitteris

Veebimajutuskeskuse sõlmpunktid

Odav odav odav ja hea hea hea pluss nende toetus lahendab kõik, mis neile peale visatakse! (Tahe – 16. mai 2015)

Parim saladus! Ei suuda uskuda, et saate oma funktsioone hinnaga. Love Webhostinghub ja tugimeeskond (Noa – 15. september 2014)

Sõber soovitas mind, oli alguses pisut kõhklev, kuna ma pole neist kuttidest kunagi kuulnud, kuid nende hostimine on üsna hea (Mike – 19. juuli 2014)

Ei suuda uskuda, kui tublid need poisid on, sõbralik tugi, võimsad omadused ja suurepärased hinnad. Mis saak lol on. (Tina – 10. märts 2014)

Üllatavalt üllatunud veebimajutusteenuste jaotur. Need poisid on üks paremini hoitud saladusi, kui tegemist on odavalt suure väärtusega veebimajutusega! (Kenny – 5. jaanuar 2014)

Võib-olla ei tea kõige paremini veebimajutaja, kuid jätkake seda, mida teete ja WHH see varsti on. Nende hinnad ja omadused eristuvad tõesti! (Lewis – 11. oktoober 2013)

Rääkisime Kyliega nende tugimeeskonnas, kes oli väga sõbralik ja professionaalne. Ta vastas kõigile minu küsimustele WordPressi majutamise kohta ja pärast seda otsustasin registreeruda. (Luukas – 30. juuli 2013)

Olen täielik algaja ja otsustasin minna koos oma veebiblogi Web Hosting Hubiga. Ühe klõpsuga installimine tegi kõik väga lihtsaks. (Susanne – 16. juuni 2013)

WebHostingHub.com keskmine hinnang on

5 viiest.
Põhineb 8-l arvustusel.

Veebimajutus Rummu plaanid & Hinnakujundus

Ainuüksi veebimajutuskeskuse eesmärk on pakkuda vaid ühte kõikehõlmavat virtuaalserveri paketti väga soodsa hinnaga.

WHH majutamispakett

 • 3,99 dollarit kuus
 • Piiramatu kettaruumi
 • Piiramatu igakuine ribalaius
 • Piiramatu lisandmomendi domeenid
 • Piiramatu alamdomeenide arv
 • 1. aasta hostimisega tasuta domeen
 • Ööpäevaringne tasuta USA-sisene tugi
 • McAfee e-posti rämpspost & Viiruste kaitse
 • Tasuta ühe klõpsuga skripti installimine
 • 75-dollarine Google’i reklaamipakkumine
 • 24/7 telefon, vestlus & E-posti tugi

Registreerumine kohe – riskivaba – 90-päevane raha tagasi garantii

Veebimajutuskeskuse ülevaate kokkuvõte

Niisiis, kas veebimajutuskeskusest pole midagi head?

HEA: 90-päevane raha tagasi garantii. Tasuta domeeninimi. Väga odav. Komplektis kaasasolevate funktsioonidega.

MITTE-HEA: serverit ei uuendata VPS-i ega spetsiaalset hostimist. Konto ei aktiveerita kohe.

Veebimajutuse jaotur on ideaalne lahendus veebimeistritele, kes vajavad jõulist funktsiooni taskukohase jagatud hostingu kavas. Saidi loomine ja sisuhaldusriistad muudavad professionaalse saidi kokku panemise imelihtsaks ning piiramatu ribalaius, kettaruum ja domeenid jätavad palju kasvuruumi.

Kuna hinnad algavad vähem kui viis taala kuus, sobib veebimajutuskeskus HMV-le ideaalselt veebimeistritele, kes töötavad väikese eelarve piires, kuid soovivad siiski kvaliteetseid funktsioone ja tuge.

WHH pakutav jagatud hostimiskava ei ole ideaalne suuremate saitide või kogenumate kasutajate jaoks, kuid see sobib just neile, kes soovivad käivitada uue poodide saidi või ajaveebi. Poti magustamiseks pakutakse kõigile hostipakettidele 90-päevast raha tagasi garantii.

Kui te ei ole mingil põhjusel 90 päeva jooksul pakutavate teenustega rahul, on teil õigus täielikule tagasimaksele. See koos eelpool mainitud funktsioonidega muudab veebimajutuskeskuse ilmse valiku taskukohase jagatud hostimise jaoks.

Ülevaade WebHostingHub hostiva kuningriigi poolt. Viimati värskendatud 4. novembril 2015.

Avaleht ›Arvustused› Veebimajutuskeskuse ülevaade

Veebimajutuskeskuse ülevaate kokkuvõte

Niisiis, kas veebimajutuskeskusest pole midagi head?

HEA: 90-päevane raha tagasi garantii. Tasuta domeeninimi. Väga odav. Komplektis kaasasolevate funktsioonidega.

MITTE-HEA: serverit ei uuendata VPS-i ega spetsiaalset hostimist. Konto ei aktiveerita kohe.

Veebimajutuse jaotur on ideaalne lahendus veebimeistritele, kes vajavad jõulist funktsiooni taskukohase jagatud hostingu kavas. Saidi loomine ja sisuhaldusriistad muudavad professionaalse saidi kokku panemise imelihtsaks ning piiramatu ribalaius, kettaruum ja domeenid jätavad palju kasvuruumi.

Kuna hinnad algavad vähem kui viis taala kuus, sobib veebimajutuskeskus HMV-le ideaalselt veebimeistritele, kes töötavad väikese eelarve piires, kuid soovivad siiski kvaliteetseid funktsioone ja tuge.

WHH pakutav jagatud hostimiskava ei ole ideaalne suuremate saitide või kogenumate kasutajate jaoks, kuid see sobib just neile, kes soovivad käivitada uue poodide saidi või ajaveebi. Poti magustamiseks pakutakse kõigile hostipakettidele 90-päevast raha tagasi garantii.

Kui te ei ole mingil põhjusel 90 päeva jooksul pakutavate teenustega rahul, on teil õigus täielikule tagasimaksele. See koos eelpool mainitud funktsioonidega muudab veebimajutuskeskuse ilmse valiku taskukohase jagatud hostimise jaoks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map