Meediumitempli ülevaade

Meediumitempli ülevaade


Külastage MediaTemple.net

Meediumitempli ülevaade

Meediumitempel või (mt), asutati 1998. aastal Californias ja sellest on saanud üks veebinõude ja pilveteenuste esmaklassilisi nimesid. Täna toetab Media Temple enam kui 1,5 miljonit veebisaiti kogu maailmas ja annab otseselt tööd enam kui 200 töötajale.

Media Temple’i inimesed on pikka aega pidanud end turuliidriteks. 2006. aastal käivitasid nad ühe esimestest avalikest pilvesüsteemidest (The Grid) ning paljud professionaalsed blogijad ja veebiarendajad peavad neid veebimajutusmaailma vaieldamatuks kuningaks.

Meediumitempli (mt) funktsioonid

Meediumitempel või (mt) on pakkunud esmaklassilist veebimajutust 16 aastat.

Ribalaius, mis skaleerib (Reddit ™ -valmis)

SSD-mäluseade (SSD-d laadivad teie saidid kuni 50% kiiremini)

100 unikaalset saiti / alternatiivset domeeni

30-päevane raha tagasi garantii

Media Temple pakub praegu 4 peamist tüüpi hostimislahendusi. Nendes 4 hostimisvalikus on hulk spetsiifilisemaid pakette, sõltuvalt kliendi konkreetsetest vajadustest. 4 hostimise kategooriat on:

Virtuaalserver – 2006. aastal käivitas Media Temple The Grid – teedrajava pilvesüsteemi, millest on saanud üks alustalasid, millel ettevõte on üles kasvanud. Ruudustik on omavahel ühendatud serverite seeria, mis töötavad pidevalt koos. Sel moel ei toetu kliendid mitte ainult ühele jagatud serverile, vaid serverite süsteemile, mis kohandab pakkumist vastavalt teie nõudmistele igal ajahetkel. Gridi hostitud pakettide abil saavad kliendid kasutada 1 TB ribalaiust kuus, 100 GB salvestusruumi ning ööpäevaringset klienditeenindust ja tehnilist tuge.

Premium WordPressi majutamine – Tavalise Grid-hostingu omamoodi uuendus – Premium WordPress Hosting teenus – käivitati 2014. aastal ja see on suunatud kasutajatele, kes otsivad oma WordPress-saitidele konkreetset hostimislahendust. Kliendid saavad WordPressi installida standardsesse jagatud hostimisse, kuid WordPress Hosting pakett on loodud nii, et kõik on hõlpsamini kasutatav. Toode lansseeriti veebiarendajate ja -kujundajate silmas pidades ning see sisaldab piiramatut ribalaiust ja võimalust ühe klõpsuga lavastamiseks.

VPS-i hostimine – Media Temple VPS-i hostimisplaanidele antakse 99,999% -lise tööaja garantii ja need pakuvad kasutajatele kolme erinevat tüüpi paketti. Enesehaldusega VPS-i plaanid on suunatud neile, kes soovivad oma saiti algusest peale üles ehitada ja pakuvad juurjuurdepääsu serverile. Hallatud VPS-kavad annavad kasutajatele juurdepääsu intuitiivsele juhtpaneelile, juurjuurdepääs on saadaval nõudmisel. Saadaval on ka täielikult hallatav VPS-kava – kliendid jätavad kogu seadistamise ja kontrolli plussidele.

Spetsiaalne server – Sarnaselt VPS-i hostimisvõimalustega on spetsiaalne server saadaval ka neile, kes vajavad võimsuse ja jõudluse osas absoluutselt parimat. Need paketid sisaldavad 10TB igakuist ribalaiust, 1TB kogu SSD salvestusruumi ja 128 GB puhverdatud DDR3 mälu. Nagu VPS-i hostimine, saavad kliendid jällegi valida isehajutatud, hallatavate või täielikult hallatavate spetsiaalsete serveripakettide vahel. Media Temple’i pühendatud serverite klientide hulka kuuluvad Diesel ja Steve Madden.

Meediumitempli funktsioonid

Uptime & Etendus

Media Temple pakub a 20/20 tööaja garantii oma DV-toodetel. DV-toodete hulka kuuluvad kõik selle VPS-i hostipaketid ja spetsiaalsed serveripaketid. See tähendab, et Media Temple garanteerib kõigi nende pakettide tööaeg 99,999%. Kui seda garantiid ei täideta, saab klient nõuda tagasi 20% oma igakuisest hostimistasust iga 20aastase seisakuaja eest. See on suurepärane garantii ja see näitab nende esinemise suhtes kindlustunnet. Teateid DV-toodetega klientide probleemide kohta on vähe ja kaugelt.

The Gridil hostitavate pakettide osas sellist garantiid siiski pole. See hõlmab standardset jagatud veebimajutust ja Premium WordPressi hostipaketti. Media Temple’i ühiskasutatavad hostimispaketid pole just kõige odavamad – kaugel sellest ja seetõttu on mõneti pettumus, et need ei paku mingeid tööaeg ega toimivuse tagatisi. Nagu öeldud, näitab enamus testimisstatistikat, et võrk kasutab keskmiselt 99,9% tööaega ja see on kindlasti üks kiiremini pakutavaid teenuseid.

Jagatud hostimine tekitab alati probleeme. Media Temple’i ruudustiku ülesehitus erineb teistest hostimisettevõtetest. Kuna kõik serverid töötavad koos, ei tohiks ühe serveri tõrke tõttu teie veebisait alla minna, kuna teised serverid kaotavad lõtvuse. Nagu kõigi virtuaalserveriteenuste puhul, võib ka tohutu nõudluse kasv võrgus põhjustada probleeme, kuna lihtsalt pole piisavalt jõudu, et hüppeid rahuldada. See on kõigi jagatud hostimisteenuste probleem.

Media Temple’i korral peab tõus olema kogu võrgu ulatuses, kuna ruudustiku struktuur seda võimaldab hõlbustada liikluse kiirenemist teisi kasutajaid mõjutamata. Sellega seoses on Media Temple end paljudest konkurentidest eristanud.

Abi & Toetus

Media Temple kasutab nende klienditeeninduse rekord raske müügipunktina, ja pole raske aru saada, miks. Nad pakuvad ööpäevaringset klienditugi reaalajas vestluste, tugitaotluste, kõnede ja säutsude kaudu ning neil on ulatuslik KnowledgeBase’i eneseabiteenus ja vestlusfoorumid, kus kasutajad ja töötajad arutavad erinevaid probleeme.

Aastal 2014 Media Temple võitis neli Stevie auhinda. Stevie auhinnad on iga-aastased rahvusvahelised ettevõtlusauhinnad, mida antakse ettevõtetele, kes saavutavad oma ärivaldkonnas tipptaseme.

Media Temple viis oma CloudTech Premiumi tugimeeskonna eest Kuldse Stevie auhinna, samuti tunnustati teda kolme hõbedase Stevie auhinnaga aasta kontaktkeskuse kategooriates (kuni 100 istekohta) – tehnoloogiavaldkond; Aasta klienditeeninduse juhtimismeeskond – kõik muud majandusharud ja aasta klienditeeninduse osakond – arvutiriistvara & Arvutiteenused.

Stevie auhindade võitmine on üsna haruldane ning see näitab, kui hästi rahvusvaheline üldsus Media Media templi klienditeeninduse meeskonda hindab.

Meediumitempli kohta

Kas teadsite, et Media Temple asutati 1998. aastal ja seda on tunnistatud kui Põhja-Ameerika kiiremini arenevat ettevõtet ja ühte parimat töökohta Los Angeleses. MT haldab 1,5 miljonit veebisaiti 100 erinevas riigis. (mt) ostis GoDaddy 2013. aasta oktoobris. Ehkki see tekitas mõnede jaoks esialgset muret, on Media Temple säilitanud oma autonoomia. Seda juhitakse GoDaddyst sõltumatult ja ostuleping nägi ette, et see ei muutu. See tehing võimaldas Media Templel oma kasvu jätkata ja see ei näita mingeid märke aeglustumisest peagi.

Allikas: mediatemple.net/ettevõte/about-us

Meediatempel Twitteris

Meediumitempli iseloomustused

WP-hostimine, mis pakub, ma kasutan nende Grid-kava ja kõik on rock’n roll !! (Leroy – 28. aprill 2015)

Ma registreerusin nende Grid (jagatud) plaaniga. Suurepärane klienditugi, Media Temple on tõesti kiire ja usaldusväärne veebi. (Ian P – 30. jaanuar 2015)

MediaTemple.net keskmine hinnang on

5 viiest.
Põhineb 2 arvustusel.

Meediumitempli plaanid & Hinnakujundus

Media Temple pakub mitmesuguseid esmaklassilisi veebimajutusvõimalusi alates jagatud hostimisest, WordPressi hostimisest kuni VPS-i, pühendatud ja pilvemajutuseni.

(mt) jagatud hostimine

 • Alates 20 dollarist kuus
 • Suurepärane blogijate, ettevõtete ja disainerite jaoks
 • Hostida kuni 100 veebisaiti
 • 5 GB ribalaius
 • 1 TB ribalaiust kuus
 • 100 GB SSD andmebaasi salvestusruum
 • 1000 e-posti kontot
 • 24/7/365 reaalajas tugi
 • 30-päevane raha tagasi garantii

(mt) WordPressi hostimine

 • Alates 29 dollarist kuus
 • Suurepärane WordPressi disainerite jaoks & arendajad, ajaveebid
 • Kiire & lihtne WordPressi hostimine
 • Automaatne WordPressi tuum & turvavärskendused
 • Piiramatu ribalaius
 • Ühe klõpsuga lavastuskeskkond
 • Kõik-ühes juhtpaneel
 • Sisaldab 3 WordPressi installimist
 • 24/7/365 reaalajas tugi
 • 30-päevane raha tagasi garantii

Meediumitempli ülevaate kokkuvõte

Niisiis, kas Media Temple on midagi head?

HEA: WordPressi jaoks kohandatud. Hea tööaeg ja reageerimise aeg. Klienditugi igal ajal. Turvaline.

MITTE-HEA: kallim kui traditsiooniline jagatud hostimine.

Media Temple on üks esimesi nimesid paljude huultel, kui tal palutakse soovitada professionaalset veebimajutusettevõtet, ja see pole sugugi väike põhjus, mis tuleneb Media Temple’i lubadusest olla professionaalse e-kaubanduse kogukonna ees. Nad on selle läbi teinud erakordne teenindus, suurepärane jõudlus ja usalduse loomine klientidega.

Seda öeldes – need pole kõigile. Kliendid, kes soovivad luua lihtsa ajaveebi või WordPressi saidi, mis ei saa lihtsalt suurt liiklust, ei vaja Media Temple’i. Nende hinnad kajastavad seda tüüpi kliente, kellele nad on suunatud. Keegi, kes soovib oma esimest veebisaiti või põhiblogi üles seada, leiab mujalt odavama hostimise. Nende klientide jaoks oleks Media Temple’i abil hostimine nagu kuulipilduja rusikasse toomine. See pole lihtsalt vajalik.

Kuid kogenud veebiettevõtted, veebidisainerid ja ettevõtete omanikud peaksid Media Temple’i vaatama. See pakub suurepärane serveri stabiilsus ja hõlbustab nõudluse järgi masseeritud hostimist. Selle klienditeenindus on sõna otseses mõttes auhinnatud ja see pakub praegu hostimislahendusi mõnele kõige äratuntavamale peatänava kaubamärgile. Kui usaldusväärsus, suurepärane klienditeenindus ja valdkonnas juhtiv jõudlus on asjad, mida teie ettevõte vajab, siis võiks Media Temple olla teie jaoks veebi.

Ülevaade Meediumitempel hostiva kuningriigi poolt. Viimati värskendatud 4. novembril 2015.

Avaleht ›Arvustused› Media Temple Review

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map