GreenGeeksi ülevaade

GreenGeeksi ülevaade


Külastage veebisaiti GreenGeeks.com

GreenGeeksi ülevaade

GreenGeeks alustas tegevust 2006. aastal ja on sellest ajast alates oma veebimajutuse võimalustega teenindanud üle 150 riigi. Kalifornias LA-s asuv nende veebisait ei ilmunud turule isegi kümmekond aastat tagasi, ehkki neil on üle 40-aastane veebimajutuse pakkumise kogemus.

Nad rõhutavad "Roheline" GreenGeeksis, kuna nad kasutavad tuuleenergia krediite. See on nende peamine müügipunkt ja eristab neid teistest veebimajutusteenuste pakkujatest. Nende klienditeenindus on ulatuslik, pakkudes e-posti või telefoni teel kõigile klientidele 24-7-365 abi.

GreenGeeksi funktsioonid

GreenGeeks on suurte kogemustega inimeste meeskond, kes pakub veebimajutusteenuseid ainult parima tõu serveriserveriga ja kaasaegseima tarkvaraga programmidega, et teie veebisait saaks üles ja tööle nii kiiresti kui saate hallata. Nende pakutavate teenuste hulka kuuluvad:

Taskukohased kavad

Piiramatu ribalaius

Piiramatu kettaruum

24/7/365 tugi

30-päevane raha tagasi garantii

See muudab nende teenused atraktiivseks peaaegu kõigile, kes soovivad oma teenuste veebisaiti.

Jagatud hostimiskavad

Edasimüüja hostimiskavad

VPS-i hostimiskavad

Nad väidavad, et nende serverid hoiavad teie saiti järjepidevalt võrgus võimalikult vähese seisakuajaga, kuna nende seadmed on kvaliteetsed. See varustus sisaldab 24 GB DDR3 mälu, Intelli Dual Quad Core Xeon protsessoreid, RAID-10 salvestusmassiive ja Gigabiti ühenduvust nende lülititega.

GreenGeeks

GreenGeeks pakub ka palju võimalusi, et pakkuda ülivõrdes klienditeenindust igale inimesele, kes neid hostimiseks kasutab. Need pakuvad pidevat 24–7 võimalust ettevõttega telefoni või e-posti teel ühendust võtta ja 30-päevase raha tagasi garantii, kui te pole mingil põhjusel rahul.

GreenGeeksi põhifunktsioon on nende nimel. Nad väidavad, et on a "roheline" ettevõte. See tähendab, et nad ostavad palju tuuleenergia krediite, et korvata ökoloogilist kahju, mida Internet Maale teeb. Nad tagavad kõigile oma klientidele, et nad asendavad alati välja pandud energiakoguse kolm korda.

Paljudele klientidele on lohutav teada, et oma veebisaiti kasutades ja raha teenides aitavad nad ka keskkonda, valides GreenGeeksi. Tegelikult on teie süsiniku jalajälg tegelikult negatiivne, mitte ainult kahju kõrvaldamine, mida võite oma elektritarbimisega tekitada.

Nende klienditeenindus väärib jällegi märkimist kui osa nende peamistest omadustest, kuna veebimajutusteenust on lihtne mõelda lihtsalt maatükile, kus maksate oma kinnisvara panemise eest ja omanikud sageli puuduvad. GreenGeeksi puhul pole see nii. Nad soovivad väga meelsasti ja pühenduvad tõsiasjale, et klientide rahulolu on nende äri alustala.

Uptime & Etendus

GreenGeeks võtab tööaega väga tõsiselt. Nagu eespool öeldud, ostavad nad riist- ja tarkvaravõimalusi parimal viisil, et minimeerida seisakuid ja kõrvaldada peaaegu kõik teeninduse plaanivälised katkestused. Nad hoiavad kliente ühe serveri kohta madalal arvul, selle asemel, et rohkem raha teenida, et serverid kokku tõrjuda. See võimaldab igal serveriruumil "hingata" nii et see pole kunagi üle koormatud.

Sellegipoolest valmistuvad nad igaks juhuks ka halvimaks. Nende poliitika hõlmab kõigi klientide andmete öiseid varukoopiaid, nii et rikke või ootamatu krahhi korral saavad kliendid kogu oma teabe – kui mitte kogu – taastada ja koguda sinna, kus pooleli jäid..

GreenGeeksi kodulehe tulemuslikkuse tulemused:

Koduleht laaditakse 2,1 sekundiga

Koduleht on täielikult laetud 3,2 sekundiga

(Testiserveri piirkond: Los Angeles, USA. Ühendus: kaabel (5/1 Mbps Chrome’i abil). Kuupäev: 10. märts 2014)

Raha tagasi garantii

GreenGeeki abil saavad kliendid oma konto igal ajal tühistada, selle eest maksmata. Samuti pakub ettevõte uute hostimiskontode jaoks 30-päevast raha tagasi garantii ja peidetud tasusid te ei leia.

Klienditugi

Kas peame selle teema kohta rohkem ütlema? On ilmne, et klienditugi on üks GreenGeeksi kõrgeimatest prioriteetidest ja uhkusest. See sisendab suurt usaldust ettevõtte maine ja tulemuslikkuse suhtes.

Tänu nende 24-7-365 klienditoele, pikendatud telefoniteeninduse tööajale, kvalifitseeritud tehnikutele ja 30-päevasele raha tagasi garantii garantiile on neid usaldada peaaegu absurdne..

GreenGeeksil puudub ainult veebivestlus. Kuid nende muud klienditeeninduse funktsioonid ja usaldusväärne e-posti teel reageerimine võivad selle puudujäägi korvata. GreenGeeks on suurepärane alternatiivne energiaallikas veebimajutuseks, mis teeb head nii Maale kui ka klientidele.

GreenGeeksi kupongikoodid

Siit leiad GreenGeeksi kupongikoodid (2015. aasta värskendus – testitud ja töötab), et säästa raha GreenGeeksi hostimisplaanidelt. Kasutage seda GreenGeeksi kupongikoodi ja saate 20 protsenti soodsamalt.

Hankige 20% soodsamalt GreenGeeksi hostimisplaanidelt. Paketid nii madalad kui 3,96 dollarit kuus!

Koodi aktiveerimiseks klõpsake siin

Teave GreenGeeksi kohta

GreenGeeks võtab kliimamuutusi tõsiselt. Roheline veebimajutus pole mingi turunduse trikk. Iga 1-kordse energiaühiku kohta, mille GreenGeeks võrgust võtab, ostavad nad kolm korda krediiti tuuleenergiat ja saadavad selle tagasi võrku, et tasakaalustada nende süsinikujalajälge.

Allikas: greengeeks.com/green-hosting

GreenGeeks Twitteris

GreenGeeksi iseloomustused

Tõesti kindlad, suurepärased omadused ja hea hind WordPressi majutamiseks. Ligi 5 hinnast 5-st! (Oliver – 18. mai 2015)

Armastan seda, et panustan keskkonda, suurepärased teenused ja hind on ka boonus :) (Tracy – 18. juuli 2014)

GreenGeeks äratas mind tänu rohelise veebimajutuskohustuse tõttu. Raha säästmise voucheri kood oli ka soodustav tegur lol. (Jose – 1. mai 2014)

Suurepärane ettevõte, võimsad funktsioonid ja vinge hinnad. Väga õnnelik. Lisaks aitan keskkonda. (Ken – 23. märts 2014)

Ma ei tea palju arvutitest, kuid mul õnnestus oma ajaveeb üles ajada. Kui mul on olnud tehnilise toe probleeme, on Green Geeksi töötajad mind abistamas. (Fiona – 5. märts 2014)

GreenGeeks.com keskmine hinnang on

4,5 viiest.
Hinnangute arv: 5.

GreenGeeksi plaanid & Hinnakujundus

GreenGeeks pakub võimsat ja rikkalikku hostimist jagatud, edasimüüjate ja VPS-i hostimiskavades.

Disk Storage

Piiramatu

Piiramatu domeeni host

Kogu domeeni vältel tasuta domeeninimi

Tasuta stardisait

Saidi tasuta migratsioon

Tasuta saidi koostaja lohistamiseks

POP3 / POP3 turvaline e-posti tugi

Piiramatu

IMAP / Turvaline IMAP e-posti tugi

Piiramatu

Saate üleandmise kavandid

Piiramatu

E-posti kontode edastamine

Piiramatu

E-posti automaatvastaja

Piiramatu

Lisadomeenid

Piiramatu

Pargitud domeenid

Piiramatu

Alamdomeenid

Piiramatu

Täiendavad FTP kontod

Piiramatu

MySQL andmebaasid

Piiramatu

CGI-Bin

Veebiposti juurdepääs

CGI raamatukogu

Serveripoolne

Esileht 2000/2002 Laiendused

Konto juhtpaneel

FTP-juurdepääs

SSH (Shell) juurdepääs

Tühista .htaccessi tugi

Anonüümne FTP

Logifailid + saidistatistika

Kohandatud vealehed

Veebipõhine failihaldur

Kohandatud Cronjobs

Rämpspostitaja kaitse

Fantastico & Softaculous ühe klõpsuga installija

24/7/365 Põhja-Ameerika tugi

30-päevane raha tagasi garantii

GreenGeeksi ülevaate kokkuvõte

Niisiis, kas Green Geeksil on midagi head?

HEA: 30-päevane raha tagasi garantii. Odavad hinnad. Rikkalikud omadused. Keskkonnasõbralik. Veebisaitide tasuta migratsioon.

MITTE-HEA: Klienditugi ei sobi alati absoluutselt algajatele kõige paremini.

Kui keskkonna eest hoolitsemine on teie päevakorras kõrgel kohal, siis pole mõistlik, kui peaksite GreenGeeksilt rohelist veebimajutust saama. Nad on ainus veebimajutusettevõte, mille missioon on süsinikuheite tasaarvestamine. Kuid GreenGeeks pole veebimajutuse ostmisel ainult keskkonnasõbralik lähenemisviis. GreenGeeks on ka ettevõte, mis pakub võimsat, rikkalikku ja taskukohast veebimajutust.

Ettevõte pakub mitmesuguseid hostimispakette, mis vastavad iga kliendi vajadustele, olgu selleks isiklik ajaveeb või väikeettevõtte veebisait. Nende helded omadused, taskukohane hind ja kindel maine tööstuses muudavad GreenGeeksi ettevõtte, mida soovitatakse kasutada eelarve veebimajutusruumis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map