Neli hädavajalikku näpunäidet nutikella kindlustamiseks

Kui lapsendate arenenud tehnoloogia vidinad teie elus, siis peame mõistma ka hoolduse vajalikkust ja seadme turvalisus.


Teenuse osutamiseks on vaja teha mitmeid asju parim kaitse seadmesse, kuid kui mõistate lihtsalt oma nutika vidina põhinõudeid, pole hoolduse ja turvalisuse haldamise protseduur teile eriti raske.

Nutikellad on suurepärane vidinavalik neile, kes loodavad kinnitada kantava atraktiivsuse järgmise taseme seadme funktsionaalsusega.

Need jälgivad teie tervist, aitavad teil kohtumisi meelde jätta ja – tavaliselt – näitavad aega. Kuid nagu tänapäeval põhimõtteliselt iga teine ​​vidin, on ka neid turvalisuse probleemid mida peaksid teadma.

Pärast nutikella turvaprobleeme käsitlevat uurimistööd pakub Steveni tehnoloogiainstituut sai teada, et programmeerijatel ja häkkeritel oli täiesti lubamatu juurdepääs ja varastage nutikelladest ATM-i PIN-kood.

Kõik, mida nad tegema pidid, oli nuusutada teabepakke, mida teie nutikella ja nutitelefoni vahel vahetatakse.

Helid hirmutav?

Pole kahtlust, et andmeturve on vajalik. Seetõttu on siin mõned olulised nõuanded nutikellade turvalisuse kohta, nii et nutikell ei teeks teid kaitsetu häkkerite vastu.

Varjutage oma nutitelefon

See on asjaolu, et nutikella turvalisus algab teie nutitelefoni turvalisusest. Steveni tehnoloogiainstituudi koolitaja uuringute ja analüüsi kohaselt selgusid nad, et suurim riskitegur on ATM-i PIN-i vargus on side, mille kaudu usume nutitelefoni ja nutikella vahel.

Lisaks ei pea häkkerid teabe nuhkimiseks tavaliselt isegi mõlemaid tungima – neil peab lihtsalt olema juurdepääs ühele.

Lihtsaim tee, kuidas teine ​​inimene teie nutitelefoni pääseb, on võltsitud rakenduste kaudu. See on ülekaalus nutitelefonides, milles töötab Android, kuid iOS-i töötavad nutitelefonid pole täiesti ohutud.

Üldine juhend on kinni pidada rakendustest, mida müüakse Google Play poes või iOS App Store’is. Uurige usutavus ja usaldusväärsus enne nende seadmesse allalaadimist. Samuti, kui olete iOS-i kasutaja, võib teie nutitelefoni purunemine – samal ajal kui vabastate – olla ka põhjuseks, miks teid mõnele avatakse turvalisuse peavalud.

Uuendage oma nutikella tarkvara regulaarselt

Arendajad panid kasutajatele välja värsked värskendused ja nende hulgas on palju põhjus selle taga. Nad mitte ainult ei tee seda rakenduse või opsüsteemi jõudluse parandamiseks, vaid muudavad oma funktsionaalsuse täiustamiseks ka lahenduse ohtlikud turvavead.

Ehkki see võib häirida, et peate nutikella või rakenduse taaskäivituse ajal ootama 30 sekundit, võib see säästa teid tundide kulutamisest petlike häkkeritega.

Olge oma treeninginfoga ettevaatlik

Häkkerid pole nutikella turvalisuse ainsad rikkujad – sponsorite reklaamid ja ka kindlustusagentuurid saavad seda teha. Organisatsioonid ostavad ostjate kohta regulaarselt teavet, mille konkreetne eesmärk on teavitada nende hinnakujundust ja turundust.

Kui asi on küsimus, on see väga väsitav tervise ja tervise andmete turvalisus. Nutikellade abil saate edastada teie kohta tohutul hulgal andmeid.

Näiteks kui kindlustusagentuur kui näete, et teil on südamega ebamugavusi või kui sööte palju leotatud rasva, võivad nad proovida ja tabada teile soovimatuid lisatasusid või halvemas olukorras võivad nad keelduda teid üldse kaitsmast.

Enne mis tahes treeningrakenduse kasutamist peate kontrollima turvaseaded. Valige, mida jagatakse avalikult. Samuti kaaluge kasutajanimena varjunime kasutamist, et teie päevast päeva ei saaks naatriumi tarbimine teie külge kinnituda.

Varguste eest kaitsvate seadete lubamine

Peale digitaalsed ohud oma seadme jaoks, peaksite alati meeles pidama, et keegi võib teie nutikella või nutiseadet otse teie käest varastada ja siis on tal hõlpsasti piiranguteta juurdepääs teie andmetele.

Nutikellade tootmisega tegelevad ettevõtted on sellest tõenäosusest väga hästi teadlikud. See on põhjus, miks paljud ettevõtted on teinud turvaseadeid, mis on mõeldud teid varguse eest kaitsmiseks.

Näiteks, Apple’i aktiveerimise lukk seadmes – see hoiab teid vargusvõimalustest eemal ja ei luba kellelgi siduda teie Apple Watchi seadmega, mille omanik pole kinnitanud.

Erinevatel nutikelladel on selleks oma eripärad, nii et hoolimata sellest, milline turvafunktsiooni nimi võiks olla, peate sellest kõike teadma ja hoidma seda teie nutikella parim turvalisus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map