Kuidas peatada harv häkkimine?

Nüüd on sellest saanud trend.


Teadvustades, et teie privaatsed andmed on kuskil võrgus, ärkasite tehinguteate peale, mida te ei algatanud. Isegi avastasin, et keegi muutis teie Bitcoini konto parooli.

Kui kunagi oli vaja häkkerite peatamise võitluskunsti õppida, siis nüüd on see aeg.

Kui turvaline olete veebis?

Pole midagi tüütut ja rüvetavat, kuna teie privaatsus ja teave on müügil, mõlemal 2 senti tume veeb. See on piisav viis häkkimise tunde kirjeldamiseks. See on nii pettumust valmistav kui ka meeltmööda, kui keegi, kes taevast teab, kust teie kontot murrab. Hacker varastab ka teie andmeid, üksikasju ja muid mandaate, lihtsalt selleks, et tõestada, et nad saavad seda teha. Seetõttu on väga oluline lõpetada häkkimine ja nende toimepanijad.

9 huvitavat viisi Cyberattacki vaatamiseks reaalajas kogu maailmas

Probleem

Viimasel ajal on küberturvalisus muutunud organisatsioonide ja julgeolekuagentuuride seas maailmas üha suuremaks mureks. Organiseeritud kuritegevus on omandanud uue kuju. See on see, mida kõik on teada saanud kui küberhäkkimist. Sihtimine suurtele ettevõtetele, ettevõtetele, poliitikutele, isiklikele pangakontodele, veebisaitidele või teie Facebooki kontole.

Sellel, mida häkker võib tungida, pole lõppu.

Teie küsimus on nüüd; Miks mina? Selle jaoks pole otsest vastust.

Kuidas saate teada, mis toimub kurjategija meeles? Tõde on see, et kui olete nende radaril, ründavad nad seni, kuni nad esimest verd saavad. Sõltuvalt teie kaitsestruktuurist võivad nad teid õhku lasta, kui te pole valves.

Võitlus küberkuritegude vastu nõuab oma soomuse poleerimist ja mõõkade teritamist. Kui olete niikuinii 14. sajandi entusiast. Enda kaitsmine häkkerite ja harvaesineva häkkimise eest on teie digitaalse eksistentsi jaoks ülioluline.

Lüngad teie turvalisuses

Ehkki enamikul häkkeritest pole oma rünnakuoperatsioonide mustrit. On hädavajalik mõista, et on olemas mõned ebaturvalised tavad, millega te alateadlikult veebis tegelete. Need ohustavad ja seavad teid häkkerite prioriteetide nimekirja.

Enamik inimesi on nagu mesi, mis meelitab mesilasi nende kontrollimata ülemääraste võrgus olemiste tõttu. Mõni veebitegevus lihtsalt karjub: ‘siin ma olen!’.

Allpool on mõned asjad, mida peaksite tingimata tegema MITTE tee, kui oled võrgus.

Ära lase oma uudishimulikul endal paremaks saada.

Enamasti pääsevad häkkerid teie ruumi sisenemiseks; tellimata hüpikaknad, rämpspostisõnumid, imeliku väljanägemisega lingid või pildid ja mõnikord võltsreklaamide kaudu. Ainult klõps ja see on kõik.

Ärge laadige alla tarkvara, milles te pole kindel

Kriipsutage see mõte välja; „See, et see on odav ja tasuta, ei tähenda veel, et see pole hea.” See on pannud paljud pahaaimamatuid inimesi häkkeritele oma andmed kaotama. Parem on hankida parimad tooted ja tarkvara tuntud ja usaldusväärsetelt arendajatelt, igaks juhuks.

Ärge jätke oma andmeid avalikku arvutisse

See on väga levinud viga, mille inimesed teevad. Mõnikord sellepärast, et nad unustavad. Mõnikord ei näe nad lihtsalt asjakohasust. Te ei tunne inimeste meelt, seega hoidke oma andmeid turvaliselt.

Ärge unustage kontodest välja logida

See on samuti sama oluline kui ülejäänud. Oma kontode väljalogimine hoiab sissetungijad eemal. Eriti pangakontod ja ärikontod. Te ei soovi jätta ennast häkkerite meelevalda.

Ärge liiga innukalt jätke oma isiklikku teavet pilve.

Isikliku teabe võrku jätmine on nagu häkkerite jaoks riivsaia viskamine. See on ühtaegu mõistlik ja ohtlik. Enamik inimesi on langenud selle dubleeritud identiteedi juhtumite ohvriks. See pole midagi, mida peaksite tegema.

Mõnikord tegite kõik õigesti, kuid ikkagi saite häkkida. Enamik inimesi ei tule üldse internetti. Siiski on nad ohvrid.

Lahendus

Niisiis, kuidas sa tõesti peatada harva häkkimine?

Esimene samm on teada, et teid on häkitud. Enamasti ei ütle häkkerid teile, kui nad teie andmeid häkivad või varastavad. Teie ülesandeks on peatada nad nende radadel.

Parimad häkkerid peidavad oma digitaalse jalajälje. Kuid nad jätavad mõned asjad maha, nii et teate, et nad seal olid.

Märgutule märgid

Märgid on kokku võetud järgmistesse punktidesse:

 • Veebiotsingute sagedane ümbersuunamine
 • Juhuslikud ja sagedased hüpikaknad
 • Paroolid pole funktsionaalsed
 • Teade tehingute kohta, mida te ei teinud
 • Viirusetõrje on keelatud
 • Soovimata programmid ja tarkvara
 • Ransom sõnumid
 • Sagedased süsteemi krahhid
 • Programme, mida te ei installinud, kuvatakse
 • Teie sotsiaalmeedia kontodel on oma mõte. Päriselt!
 • Teie kontolt puudub raha

Järgmised sammud

Pärast nende märkide äratundmist on järgmine asi võidelda tagasi. Võitlevad häkkerid nõuavad kõrgetasemelist nutikust, toredaid lahinguplaane ja turvalist tarkvara.

Teie strateegiad ja plaanid võivad olla enama kui ühe lahenduse integreerimine. See on siiski soovitavam.

Need meetmed on ennetavamad kui ravivad. Nii et kui soovite häkkerit peatada, saate ka lihtsalt neid reegleid järgida.

Ole ajakohane

Tarkvara ja opsüsteemi värskendamine hoiab teie seadet optimaalsel tasemel. Samuti lisab see turvapaiku teadaolevatele turvaaukudele.

Kasutage keerulisi paroole

Ehkki erinevaid paroole pole lihtne kasutada, on see siiski soovitatav. Paroolikaitse trikk on pikkade ja keerukate sõnade kasutamine. Kasutage paroolide haldurit nagu LastPass või mõni muu siin loetletud. Paroolide halduri kasutamise ilu seisneb selles, et saate oma veebikontod turvalise parooliga kaitsta, kuid te ei pea neid meelde jätma.

Krüpti kõik

Kõvaketta saab krüptida kõrgetasemelise krüptimistarkvaraga. Lisaks kasutage sellist VPN-i Leviala kilp või rohkem siin loetletud, et krüpteerida oma veebiandmeid ja liiklust. Veebis saate sirvida ilma tuvastamiseta. Teie failid on turvalised ja turvalised.

Veel paar

Turvaliste võrkude kasutamine

Samuti on oluline oma võrkude, ruuterite ja WiFi turvalisus. See on lihtne strateegia, kuid sama tõhus. Turvaliste paroolide seadistamine hoiab sissetungijad teie süsteemist eemal.

Uuendage oma tulemüüri

Tulemüüri seadistamine on nagu betoonplokkidest tara ehitamine. Vigane tulemüür annab sissetungijatele tõenäoliselt juurdepääsu teie süsteemile. Tulemüüri seadistamine annab teile eelise häkkerite ees. Eriti kui õigesti teha, blokeerite kõik sissetungid.

Võite kaaluda kasutamist McAfee täielik kaitse mis sisaldab teie seadmetele isiklikku tulemüüri.

Jää minuga…

Ärge igavlege, ikkagi on teil veel mõnda öelda.

Turvalisuse küsimused

Turvaküsimusi esitatakse peamiselt selleks, et teid turvaliselt hoida. Kuid häkkerid on välja töötanud viisi, kuidas teie kontodele tungida. Enamik vastuseid on arvatavad. Seetõttu on turvalisem oma vastuseid täiendada. Võite proovida vastata sõltumatu stsenaariumi korral. Näiteks „Kus on teie sünnikoht?” Teie vastus võib olla „minu sünnipäev”. Proovige lihtsalt midagi, millest keegi kunagi ei mõtle.

Parima viirusetõrje / pahavaratõrje kasutamine

Valitud viirusetõrjetarkvara kaitseb teie süsteemi pahatahtliku õelvara eest. See annab teile teada eelseisvatest rünnakutest ja hoiab valvet üleval. Viirusetõrjetarkvaral on erinevad funktsioonid, mis on loodud kaitsma teid veebiohtude eest.

Jällegi võite usaldada McAfee tooted või Thori koju Heimdal Turvalisus.

Kahefaktorilise autentimise kasutamine

Sa ei saa tõesti olla liiga ettevaatlik. Teie andmete kaitsmisel on võti varjatud äss. Teine kaitsekiht on nutikas ja tõhus. See on ka ootamatu. Seetõttu on soovitatav seda kasutada.

Varundage oma andmed

On oluline, et teil oleks varukoopia igaks juhuks. Häkker ei hooli sellest, kas teie andmed on privaatsed või mitte. Või kui see on miljoneid väärt. Varufaili loomine annab teile plaani B – võimaluse tagasi pöörduda. Veenduge, et teie varusüsteem oleks väga turvaline ja läbimatu. Mõned usaldusväärsed arendajad teevad üsna hea varundamise tarkvara ja rakendusi.

Lahinguliin

On tõestatud, et need lahendused töötavad hästi ja tõhusalt. Otsus nendes lahingutes võidelda on lõplik, teie otsustada.

Võite mõelda, et see pole sõda, ehk peaksite mõtlema kaks korda. Maailm on kaotanud miljardeid küberrünnakute ja häkkerite vastu. Hiljuti mees kaotasin palju Bitcoini, väärt miljoneid.

See võib olla teie järgmine või keegi, keda tunnete.

See on lahing

Vaatame selle fakti otse välja, häkkerid on kurjategijad ja neid ei huvita. Enda kaitsmine on üsna lihtne, hoia vargad endast väljas ja sul on kõik korras.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map