Kuidas oma saidile AppTrana abil pidevat turvalisust pakkuda

Põhjalik häkkimise ennetamise ja turvalisuse lahendus teie veebirakendusele.


Vastavalt 2017. aasta küberkuritegevuse olukorra aruanne, küberrünnakud maksaksid ettevõtetele 2021. aastaks aastas 6 triljonit dollarit. Kuna häkkimiskatsed muutuvad keerukamaks, vajavad veebiettevõtted terviklikku lähenemist küberturvalisusele.

Vaatame kiiresti andmerikkumiste maksumust riikide kaupa.

USA skoor on kõrge, kuid üks on selge, andmeid rikutakse igal pool.

Kui olete veebiettevõtte omanik, vajate veebisaidi turvalahendust, mida on lihtne juurutada, mis tagab korraliku viivitamatu kaitse reeglitega blokeerimisrežiimis ning eemaldab pideva halduse ja värskenduste valu.

Selle jaoks on palju pilvepõhiseid lahendusi, kuid selles artiklis keskendun ma sellele AppTrana by Indusface.

AppTrana on täielikult hallatav, usaldusväärne ja taskukohane SaaS (tarkvara teenusena) lahendus teie veebirakenduste turvamiseks.

AppTrana-t usaldavad tuhanded ülemaailmsed äriettevõtted, sealhulgas kindlustusselts, riiklik börs, HDFC Life, Tata Motors jne..

See on turvalahenduste komplekt, mis hõlmab järgmist.

Rakenduse haavatavuse skanner

Skaneerimine on esimene samm turvalise ettevõtte haldamiseks.

Gartner hinnanguliselt üle 70% rikkumistest juhtub rakenduse kihis. Häkkeritel on rakenduste sihtimisel suurem motivatsioon kriitiliste äriprotsesside langetamiseks.

On kriitiline, et leiate kõikvõimalikke haavatavusi, mida häkkerid võiksid ära kasutada. AppTrana abil saate automatiseeritud ja käsitsi skannimise kombinatsiooni, et otsida levinumaid turvaprobleeme, sealhulgas SQLi, XSS, CSRF jne..

See on võimeline teostama automatiseeritud skannimist ja käsitsi sissetungimise testimist rakenduse riskide tuvastamiseks.

Veebirakenduse tulemüür (WAF)

WAF-i nõuetekohase kasutamise kõige olulisem takistus on see, et see nõuab pideva hoolduse ja täiendamise oskusi, mis on aeganõudev. Ettevõtte omanikuna eelistaksite selle asemel keskenduda oma tootele ja müügile.

Üldine WAF on tavaliselt kaasas standardsete karbireeglitega, mõistmata konkreetseid rakendusevajadusi. Selliste lähenemisviiside oht on:

 • Rakenduskontekstist on vähe aru saadud, seega jäävad kaitseta spetsiaalsed rakenduste haavatavused, mida häkkerid saavad ära kasutada.

Nagu öeldakse, on turvalisus sama hea kui nõrgim lüli

 • Enamik skanneritest on ebaefektiivsed JavaScripti raskete / dünaamiliste saitide osas.
 • Äriloogika haavatavuste lünki saab leida ainult pliiatsitesti abil. Sellistest skanneritest imporditud tulemused on algul ebapiisavad ning enamasti ei kaitse enamik selliste WAF-moodulite andmeid täpselt selliste oluliste ohtude eest.
 • Kastivälised reeglid on ideaalse stsenaariumi korral mõistlikud. Kuid päriselus pole rakendused kaugeltki täiuslikud, mis toob kaasa palju valepositiivseid tulemusi & valenegatiivid, muutes lahenduse ebaefektiivseks.
 • WAF-i nõuetekohane rakendamine nõuab standardreeglite viimistlemist vastavalt rakendusespetsiifilistele vajadustele, kuid kahjuks vajab see palju teadmisi ja aega.

AppTrana WAF läheneb probleemile, et kliendi käest ära võtta rakenduste turvalisuse konfigureerimise ja haldamise valu. See on võimeline õppima liiklusteabe kasutamist, et pakkuda erakordset kaitset.

Riske maandatakse WAF-i virtuaalse lappimisega, mis tähendab, et pole vaja rakendust taaskäivitada. Sellel on järgmised võimalused.

 • Täpsemad reeglid – Reeglid, mille on koostanud turbeeksperdid ja millel on null valepositiivne garantii.
 • Premium reeglid – Täiustatud kaitse keerukad reeglid, mis võivad luua individuaalse rakenduse ülesehitusel ja käitumisel põhinevad raamprogrammid. Neid rakendatakse logirežiimis, jälgitakse ja häälestatakse nii, et rakenduse jaoks oleks enne rakenduse Zero FP rakendamist enne blokeerimisrežiimi seadmist.
 • Kohandatud reeglid- Rakendusepõhised reeglid, mille on kirjutanud turbeeksperdid ja millel on null valepositiivne garantii vastavalt kliendi soovile.
 • Pidev õppimine- Skänneri kaudu on praegused riskid nähtavad ööpäevaringselt ja WAF-i kaudu nende kaitsestaatus.

Blokeeritud rünnakukatseid saab hinnata, sealhulgas nende päritolu ja püüdmise korral, mis toimib pideva täiustamise edasiste värskenduste luurena.

DDoS kaitse

DDoS-rünnakud on ettevõtetele kogu maailmas tohutu oht. Hoolimata sellest, kui palju turvaauke te parandate, on kõik DDoS-rünnakutele avatud.

AppTrana pakub ööpäevaringset jälgimist ja asjatundlikku tuge keerukate DDOS-rünnakute leevendamiseks, tagades teie saidi kättesaadavuse.

Tihedalt integreeritud WAF- ja skannerimoodulitega tagab see pideva õppimise, mida jagub mõlemale, parandades tuvastamise tõhusust & kaitse igat tüüpi rünnakute eest.

Ja rünnakute viivitamatuks peatamiseks võite alati kindla piirkonna või IP blokeerida.

Loodan, et anname teile idee AppTrana teenuse pakkumisest.

Siin on mõned olulised funktsioonid, mis pakutakse karbist välja.

 • Kiire kaitse mõne minuti jooksul, null seisakuid kogu ülemineku ajal
 • PCI-ühilduv infrastruktuur nende veebirakenduste turvalisuse jaoks, mis on sujuvalt skaleeritav kuni terabaitidele andmetele
 • Turvakaitse kohe ekspertide loodud virtuaalsete plaastrite kaudu ja ööpäevaringne risk nähtavus

Alustage AppTranaga kuidas see töötab. Prooviversiooni saate alustada ilma krediitkaarti esitamata.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map