7 parooliriistad parema veebiturvalisuse tagamiseks

Unustage õudusfilmid; üks asi, mis meid kõige rohkem hirmutab, on mõte kaotada juurdepääs meie kontodele.


Vähemalt minuga on nii.

Ma ei kujuta ette, kuidas hommikul ärkan ja ei saa oma kontodele sisse logida. Olgu see siis sotsiaalmeedia või meilid ja meie mandaadid pole kunagi piisavalt turvalised. Ja hoolimata sellest, et teadsime, ei pinguta me tugeva parooli valimisel piisavalt.

Selle tagajärjed võivad olla väga hirmutavad, eriti kui see on seotud teie finantsteabega. Sellises olukorras olemise vältimiseks peate selle suhtes võtma teatavaid meetmeid, näiteks parandama oma paroole või kasutama selles loendis nimetatud paroolitööriistu..

Kuid kõigepealt lubage mul rääkida teile mõnedest halvimatest stsenaariumidest, milles võite osaleda, kui te pole paroolide turvalisusega rahul.

Lukustage teid oma kontolt välja

Kui teil on parool, mida häkkimisriistade abil saab hõlpsasti ära arvata või jälile saada, on teil suur oht kaotada juurdepääs oma kontodele. Tänapäeval on häkkeritel palju täiustatud tööriistu, mis võivad teie kasutatavat parooli ennustada ja tuvastada.

Laske oma isikuandmeid kuritarvitada

Pole midagi hullemat, kui teie privaatsete fotode ja muude andmete väärkasutamine. Minu sõprade kogemustest rääkides on olnud üksikuid juhtumeid, kus häkkerid jagasid avalikult isiklikku siseteavet, mida polnud niikuinii ette nähtud jagada..

Varastage oma finantsteavet

Tehnoloogia ajastul on kõik Internetis, sealhulgas ka meie pangateenused. Kuigi seda võib teatud mõttes pidada teostatavuseks, seab see ohtu ka meie krediit- või deebetkaarditeabe. Häkkerid otsivad alati võimalusi finantskontole pääsemiseks, et varastada kõik, mis selles on.

Uurime järgmisi tööriistu isikliku turvalisuse suurendamiseks Internetis.

Firefoxi monitor

Firefoxi monitor on vinge tööriist, et teada saada, mida häkkerid teie kohta juba teavad ja kuidas olla neist sammu võrra ees. See on rikkumiste jälgimise tööriist, mis aitab teil:

 • Olge kursis oma viimaste andmerikkumistega kogu Internetis
 • Jälgige oma e-kirjade arvu mitu
 • Siit saate teada, kuidas oma privaatsust kaitsta kasulike ressursside abil

Veebisait loetleb isegi uusimaid andmerikkumisi kogu maailmas ja võimaldab teil kontrollida, kas olete selle ohver. Kõik selle tööriista funktsioonid tagavad teie andmete turvalisuse ja turvalisuse.

Kõigi nende lahedate funktsioonide korral võite arvata, et see tööriist maksab peenraha. Aga ei, see on täiesti tasuta.

LastPassi parooligeneraator

Kui olete keegi (nagu mina), kes ei suuda mõelda ja välja tulla turvalise parooliga, peate kasutama seda tööriista kohe. Mis see on, see võimaldab teil genereerida juhusliku ja tugeva parooli, mida keegi siin maailmas vaevalt oskab arvata.

Teie mugavuse huvides saate valida parooli pikkuse, filtreerida etteaimatavaid sõnu ning valida sümboleid ja muid erimärke.

LastPassi parooligeneraator on täiesti tasuta tööriist, mis ei vaja üldse registreerumist.

Kas ma olen mõelnud?

Nagu nimigi vihjab, Kas ma olen mõelnud on vahva tööriist, mis võimaldab teil kontrollida, kas olete varem olnud osa ränka andmerikkumisest. Võite alustada oma e-posti aadressi sisestamisega ja see kuvab tulemusi, kus kuvatakse teie e-posti aadressiga seotud andmerikkumised (kui neid on).

Peale selle võite kasutada ka nende valikut „Teavita mind“, mis teavitab teid e-posti teel alati, kui teil tekib mõni andmerikkumine. Rääkige ettevaatlikkusest!

Hoidja

Kui näete vaeva paroolide meeldejätmisega, on teil vaja sellist tööriista nagu a Hoidja, mis saab teie paroolid hõlpsaks ja turvaliseks juurde pääseda. Püüdes end häkkeritest hoiduda, hoiame erinevatel platvormidel erinevaid paroole. See tava on hea, kuid kõigi nende erinevate (ja tugevate) paroolide meeldejätmine on absoluutne valu.

See tööriist võtab koorma täielikult teie õlgadelt ära. Selle TrustPiloti skoor on 9,3 / 10, mis on muljetavaldav. Võite öelda, et see teeb tõesti väga head tööd, kui näete, et see pakub ka teie isiklike dokumentide ja muu teabe koos paroolidega talletamist.

Selle tööriista üks suurepäraseid omadusi on see, et saate sünkroonida oma kontosid mitme seadmega, nii et pääsete juurde oma paroolidele sõltumata sellest, kas kasutate oma telefoni või arvutit.

Keeper on saadaval piiratud võimalustega tasuta paketiga. Kui soovite avada rohkem funktsioone, võite valida ühe tasulise paketi, mille hind algab vaid 1,74 naela kuus.

Kui otsite alternatiivi Keeper, siis tutvuge siin loetletud paroolide halduriga.

Google’i paroolihaldur

Kui me kuuleme nime Google, tuleb kohe alateadlikult usalduse tormamine.

See on kestnud aastakümneid ja on kahtlemata muutunud meie teabeallikaks. Kas teate? Google’i paroolihaldur, mis aitab teie paroole turvalisena hoida?

Selle tööriista abil saate salvestatud paroole kontrollida, eemaldada ja muuta vastavalt teie käsklusele, kui tunnete, et see on liiga nõrk. Ehkki teha pole palju, mis võiks olla parem kui see, kui Google turvalisuse huvides analüüsib teie paroole?

Parooli kontrollimise pikendamine

Üks suurepärane Google Chrome’i laiendus, Paroolide kontrollimine pakub Google ise ja sellega saab teha hiilgavaid asju, näiteks:

 • Hoiatab teid nõrkade paroolide eest
 • Muutke oma nõrgad paroolid kohe tugevamateks
 • Saate kiiresti leida, millistel teie kontodel on nõrgad paroolid

Laiendus on üsna kerge 1,48 MB, kuid teeb kindlasti ka rasket tööd.

Lihtne Peasy salasõna

Parooligeneraator, mis aitab teil välja töötada tugevaid ja ettearvamatuid paroole, Lihtne Peasy salasõna on suurepärane veebiturvalisuse tööriist. See tasuta tööriist koosneb kahest etapist; millest esimene on mõeldud lõbusate paroolide genereerimiseks ja teine ​​võimaldab teil valida sellised reeglid nagu:

 • Sõna (de) suurtähtede kasutamise võimalus
 • Asendage kriipsud tühikuga
 • Asenda tähemärgid numbritega

Nagu nimigi ütleb, on selle tööriista abil tugeva parooli genereerimine sõna otseses mõttes “Easy Peasy”.

Järeldus

Loodan, et ülaltoodud paroolitööriistad aitavad teil veebis viibimist turvalisena hoida. Parooli kõrval võiksite arvutite, sülearvutite ja pihuarvutite turvalisuse tagamiseks kasutada ka isiklikku tulemüüri.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map