7 parimat tööriista veebisaidi muudatuste jälgimiseks

Elu on seotud üllatustega. Kuid äris pole üllatused soovimatud, eriti kui teie veebisait on mures.


Internetis tegutsevate ettevõtete jaoks tundub kõigega hakkama saamine võimatu.

Te ei saa kontrollida, kes teie veebisaiti külastavad, milliseid viise inimesed süsteemi lollitamiseks / purustamiseks kasutavad ja mida kliendid selle kohta ütlevad. See, mida saate aga kontrollida (jälgida), on veebisaidil sisalduv sisu, olgu need siis koodifailid, lehed ja postitused, serveris salvestatud pildid ja muud failid jne. Nimetagem neid ühiselt veebisaidi muudatusteks.

Nüüd on küsimus, kas peaksite vaeva nägema?

Miks veebisait muudab olulist?

On üllatus, et ettevõtete omanikud ei mõtle veebisaitide muutmisele sagedamini. Isegi sisupõhiste veebisaitide puhul, kus sisu on äriettevõtete jaoks hädavajalik.

Miks?

Võib-olla on nad sunnitud mõtlema, et see on kättesaamatu; et võib-olla pole see võimalik või on see nii keeruline, et kulutatud ressursid pole seda väärt?

Tahaksin väita, et kõik need järeldused on väärad.

Kui veebisait muutub, võib see tähendada palju väga olulisi asju.

Turvarünnakud

Peaaegu kõik veebirakendused salvestavad mõned konfiguratsiooniandmed oma keskkonda või konfiguratsioonifailidesse (WordPressi kasutajad tunnevad ära faili wp-config.php). Nende failide muudatused, kui need pole tahtlikud, võivad tähendada turvariski, mille tagajärjeks on varastatud teave või mis veelgi hullem – teabe edastamine rikutud allikast.

See on selline, mis juhtub a-ga DNS-i mürgitusrünnak, välja arvatud see, et seekord seatakse server ohtu ja rünnak jääb tõenäoliselt märkamatuks.

Allikas: incapsula.com

See on ülioluline WordPressi veebisaitide jaoks, kus ründaja tugineb mõne olulise faili muutmisele, mis on olulised ja millegipärast kättesaadavaks tehtud. Kokkuvõttes: kui te pole oma saidi sisus ja failides muudatusi teinud ja midagi siiski muutunud, on see häirekell.

Vastuväidetav sisu

Kasutajate loodud sisust sõltuvate saitide puhul on risk veelgi suurem. Võimalik, et mõni juhuslik kasutaja (või isegi konkurent!) On teie veebisaidile postitanud rumalat või autoriõigustega kaitstud sisu, lastes teid potentsiaalsetesse probleemidesse. Isegi kui teie veebisait ei tugine kasutajate loodud sisule, on kellelgi võimalik teha muudatusi ja sisu lisada / eemaldada viisil, mis on teie äritegevuse jaoks tülikas.

Näiteks kuidas olla kindel, et keegi pole teie privaatsuseeskirjade lehte kogemata eemaldanud, mis on GDPR-i järgimise jaoks nii oluline? Või on uus sisukirjutaja kasutanud terminit, mis on poliitiliselt ebakorrektne ja mida tuleb teie tööstuses vältida. ?

Jälgimismuudatuste rakendused on piiramatud, sõltuvalt sellest, millised on teie murevaldkonnad. Näiteks saate sisu muutuste jälgimist kasutada järgmistes olukordades:

 • Veebisaidi rikkumine
 • Puuduvad või puuduvad leheelemendid
 • Planeerimata koodi muudatused (HTML või muul viisil)
 • Konkurentsi jälgimine
 • Uudiste jälgimine (kasulik teie PR osakonnale)

Kui olete teada saanud, mis on kaalul, on aeg tegutseda – ühe tööriista abil, mida järgmisel arutame.

Versionista

Versionista on „lihtne ja võimas SaaS-lahendus” kõigi teie muudatuste jälgimise vajaduste jaoks. See töötab erakordselt hästi nende jaoks, kes soovivad jälgida ulatuslikult.

Seda saab kasutada oma veebisaidi lehtede indekseerimiseks või lihtsalt uue sisu avastusvahendina. Kõige rohkem avaldas mulle muljet nende üksikasjalik aruandlus. Vaadake mõnda ekraanipilti:

Ja see on vaid jäämäe tipp! Vaadake Versionista nüüd.

Fluxguard

Avalikult nähtava sisu ja failide jälgimine on hea, kuid mis saab siis, kui teie sisu lukustatakse sisselogimisvormi taha? Noh, Fluxguard tegeleb nende muredega.

Tänu selliste tipptehnoloogiliste tööriistade kasutamisele nagu Peata Chrome ja Kutsikamees, Fluxguard saab esitada sisselogimisvorme ja suhelda hõlpsalt lehe mis tahes osaga. Sa saad ka Google’i tuletorni auditite korraldamine kogu teie saidile.

Mõni Fluxguardi funktsioon on:

 • Võrgu täieliku tegevuse jälgimine
 • UX-i küpsiste jälgimine ja vastavus
 • Arhiivid ajaloolise vastavuse tõendamiseks
 • Täpsemad filtrid ja teisendused
 • Töötage välja lehel visuaalsed võrdlused

Visuaalne

Olen lihtsuse ja minimalismi fänn, nii et ma ei saa jätta tähelepanuta lahendust, mis on laserikeskne. Sama kehtib ka Visuaalne kui otsite lihtsat lehetasandi jälgimist ja soovite surnud lihtsat hinnamudelit.

Miks te kasutaksite teenust, mis on naeruväärselt lihtne? Vaatasin nende veebisaidil ringi ja leidsin suurepäraseid rakendusi:

 • Riiklike saitide otsimine vabade töökohtade jaoks
 • Ülikooli saitide jälgimine eksamitulemuste osas
 • Teie lemmikrestorani arvustuste otsimine veebisaidil Yelp jne.
 • Tarnijate kontrollimine alatu hinnamuutuse osas ??

Kokkuvõttes näitab see edasi, et tehnoloogia võimalused on piiratud, kuid rakendustes piiramatud. ��

Sken.io

Sken.io on veebisaitide jälgimisel veel üks tore pakkumine.

Leidsin selle teenuse osas teistsuguse, kuna nad on keskendunud mobiilirakendusele ja hoiatuste jaoks mõeldud Chrome’i laiendile. Mõte on selles, et me ei pruugi alati oma postkasti jälgida või me ei soovi rämpsposti saada!

Selle funktsioonide hulka kuuluvad:

 • Jälgige kogu lehte või ainult mõnda jaotist. Või isegi element!
 • Täpsem ajaplaneerija
 • Eemaldage jälgimisel tüütud elemendid (hüpikaknad jne)
 • Diagrammi stiilis aruandlus numbrimuutuste (hind, arvustuste arv jne) visuaalseks nägemiseks

Teenus väidab ka, et see on maailma parimate veebilehtede renderdus, kuid ma pole kindel, et saan seda varundada. Kõik öeldud ja tehtud; see on päris kena teenus, mida tasub kontrollida.

Wachete

Jälgige üksikuid lehti või terveid portaale – see on lubadus Wachete. Kombineerige see 6-kuulise ajaloolise arhiiviga ja teil on ettevõtetele üsna kindel pakkumine.

Wachete läheb funktsioonide osas ka miili peale. Lisaks tavalistele funktsioonidele, mida selles kategoorias pakuvad muud veebisaidi jälgimise tööriistad, pakub see:

 • REST API tarkvarale juurdepääsu saamiseks
 • Teisendab jälgitavad lehed RSS-kanaliks, mida saate tellida! ?
 • Integreerimine populaarsete kolmandate osapoolte tööriistadega, näiteks Zapier

Oh, ja igaks juhuks, kui imestate, Wachete saab ka logida sisse logimisvormi taha.

ChangeTower

ChangeTower sellel on mitmeid funktsioone, mis aitavad teil mitte ainult muudatusi jälgida, vaid ka avastada oma ettevõttes uskumatuid rakendusi.

Mõned ChangeToweri pakutavad funktsioonid on järgmised:

 • Ahela tingimused koos: Lisage jälgimisreeglile nii palju tingimusi, kui soovite.
 • Tundlikkuse seaded: Saate otsustada, milline peaks olema häirete käivitamise lävi.
 • Tekstiprotsessorilaadne muudatuste jälgimine: Ulatuslikud muudatuste aruanded, mis näevad välja nagu võimsa tekstitöötlusprogrammi (nt Google Docs või Word) muudatuste ajakiri.
 • Visuaalsed hetktõmmised: Vaadake visuaalselt, mis juhtub sisumuutustega.
 • Mitme kasutaja teated: Hoiatage kogu oma meeskonda või ainult ennast, kui sitta lööb fänn. ��

ChangeTower on nutikas ja võimeline pakkumine, mida võivad usaldada sellised nimed nagu IBM, Huawei, PWC, Salesforce ja palju muud, nii et olete heas seltskonnas!

Distill.io

Neile, kes otsivad terviklikku ja kena välimusega teenust, Distill.io on hea valik.

Esiteks, funktsioonid, mis pole siin käsitletavate veebisaidi jälgijate seas nii tavalised: kroomlaiend, mobiilirakendus ja privaatsete lehtede (sh PDF-ide) jälgimine. Ja nüüd, lahe värk:

 • Integreerub lõtvuse ja ebakõlaga
 • Veebihookid kohandatud integratsioonide jaoks
 • Impordi / eksportige andmeid mitmes vormingus
 • Võimaldab kasutada kohandatud puhverservereid

Kokkuvõttes võimas pakkumine!

Järeldus

Veebisaidi muudatuste jälgimine on nagu üks neist asjadest, mille olemasolust te kunagi ei teadnud, kuid praegu ei saa te ilma selleta elada. Kui näete selle lihtsa idee potentsiaali, on võimatu seda mitte kasutada ja oma ettevõtet paremaks muuta!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map