12 parimat pilvepõhist DDoS-kaitset väikestele ettevõtetele

Ärge laske DDoS-il rünnata vahele segama teie äritegevuse maine ja rahandus kaotus. Kasutage pilvepõhist teenuse keelamise kaitset ennetada häkkimiseks.


Igaüks, kellel on halvad kavatsused, võib sihipärase rünnaku jaoks palgata häkkimisteenuse. Pahavara tööriistad on juurdepääsetavad, neid on lihtne kasutada ja tõhusad. Mitte ainult suured ettevõtted, vaid ka küberkurjategijad otsivad igas suuruses haavatavaid ohvreid, sealhulgas isiklikke ajaveebid, e-poe poode, väikeseid ja keskmise suurusega ettevõtteid.

Üks rünnakutüüp on eriti ohtlik ja üha tavalisem. Seda nimetatakse hajutatud teenuse keelamise rünnakuks või lühidalt DDoS-ks. DDoS-rünnaku korral kasutatakse kompromiteeritud jaotatud süsteemide komplekti, mis võivad olla serverid, koduarvutid, asjade interneti seadmed, kõik, mis on Internetiga ühendatud, selleks, et ületada taotletud tuludega sihitud süsteem punktini mis rünnatud süsteem küllastub tööst keeldumiseks piisavalt.

Kuna üleujutus pärineb paljudest hajutatud allikatest, on ründajat tuvastada või rünnaku leevendamiseks keeruline. DDoS-i rünnakud on ettearvamatud ja mõned viimased rünnakud on naeruväärselt ohtlikud. See oli vahemikus 800–900 Gbps.

Ründajad saavad teie veebiettevõtte DDoS-i kasutada palju tehnikaid. Mõned populaarsed neist on järgmised.

 • UDP fragment
 • DNS, NTP, UDP, SYN, SSPD, ACK üleujutus
 • CharGENi rünnak
 • TCP anomaalia

Rünnaku põhjuseid võib olla palju. Esiteks valitakse ohvrid käsitsi; neid ei valita kunagi juhuslikult. Võib-olla soovib mõni konkurent teid äritegevuse lõpetamiseks või võib-olla keegi ei meeldi teie avaldatud sisule sügavalt – igast vabandusest võiks piisata, kui keegi investeerib paarisaja dollarit teie saidi ründamiseks..

Küberrünnakutest saate vaadata reaalajas.

Mida saaks teha?

Kui teil on sama suure veebisaidiga väikeettevõte või haldate ajaveebi või isiklikku veebisaiti, peate DDoS-i rünnaku ohvriks langemise vältimiseks midagi ette võtma..

Üks võimalus on palgata MSSP (hallatud turvateenuse pakkuja), kes hoolitseb kõigi võimalike küberohtude eest. See hõlmab sissetungide tuvastamist, haavatavuste skannimist, viirusetõrjeteenuseid ning tulemüüri ja VPN-tehnoloogiate pakkumist muude teenuste vahel. Hea MSSP annab teile meelerahu, kuid tõenäoliselt suurte kuludega. Kui teil on enamus turvalisuse aluseid kaetud ja peate oma saiti kaitsma ainult DDoS-i eest, võite oma ISP-lt või hostiteenuse pakkujalt palgata DDoS-kaitse kui teenuse (DPaaS)..

Kui eelistate rohkem DIY-ish lahendust, on esimese asjana rakendatav DDoS-i tuvastamine ja leevendamine. DDoS-i rünnaku tuvastamiseks peate jälgima oma veebisaidile saabuvat liiklust ja otsima mis tahes mustrit, mis võiks vihjata protsessi rünnakule. Äkiline liikluse lisandumine võib olla signaal, kuid peate kindlaks tegema, kas järsk tõus on õigustatud kasutajaliikluse teravik või kas see on DDoS-i rünnaku sümptom ja see ei ole alati lihtne ülesanne.

Kui olete avastanud tõelise DDoS-i rünnaku, saate tuvastada ebaseadusliku liikluse edastavad IP-aadressid ja blokeerida need oma hostiteenuse pakkuja või liikluse filtreerimisseadme, näiteks ruuteri või tulemüüri abil. See kõlab lihtsalt, eks? Noh, kui arvestada sellega, et tüüpiline DDoS-rünnak hõlmab palju miljoneid andmepakette sekundis, võite järeldada, et DIY-variant pole otstarbekas, ja tasub palgata taskukohane pilvepõhine DDoS-i kaitseteenus..

Kuidas nad oma asja teevad?

Tõhus DDoS-i vastane lahendus peab hoolitsema järgmiste ülesannete eest: märkamine, ümbersuunamine, filtreerimine, ja analüüs.

Tuvastamine tähendab liiklusvoo kõrvalekallete tuvastamist, mis võiksid takistada DDoS-i rünnakut. Tõhus anti-DDoS-lahendus peaks olema võimeline rünnakut võimalikult kiiresti ära tundma, vältides valepositiivseid tulemusi.

Ümbersuunamine tähendab liikluse ümbersuunamist eemale, kas siis sellest loobumiseks või filtreerimiseks. Filtreerimise all peame silmas DDoS-i liikluse väljajuurimist, tuvastades selle kui pahatahtliku. Tõhus DDoS-i vastane lahendus teeb seda ilma, et see mõjutaks teie õigustatud kasutajate kogemusi.

Lõpuks on analüüs liikluslogi ülevaatamine rünnakute kohta teabe kogumiseks, nii ründaja tuvastamiseks kui ka tulevaste avastamistegevuste tõhustamiseks.

Kui teil on vaja võrrelda anti-DDoS-lahendusi, on võrgu läbilaskevõime oluline tegur, mida tuleb arvesse võtta. Seda mõõdetakse Gbps (gigabiti sekundis) või Tbps (terabits sekundis) ja see näitab, kui suurt rünnaku intensiivsust kaitse suudab taluda. Pilvepõhine lahendus pakub üldjuhul võrgu läbilaskevõimet suurusjärgus terabits sekundis. See on palju enamat, kui mõni veebisait võib nõuda.

Muud olulised teenuse taseme mõõdikud on edastamise kiirus ja leevendamise aeg. Edastamise kiirus tähistab lahenduse suutlikkust andmepakette töödelda ja seda mõõdetakse miljonites pakettides sekundis (Mpps). Rünnakud ulatuvad tavaliselt 300–500 Gbps-ni ja mõned võivad ulatuda kuni 1 Tbps. DDoS-i vastase lahenduse töötlemisvõimsus peab selle efektiivsuse saavutamiseks ületama.

Leevendamise aeg varieerub sõltuvalt meetodist, mida lahenduste pakkuja rünnaku tuvastamiseks kasutab. Ennetava tuvastusega alati sisse lülitatud lahendus peaks suutma pakkuda peaaegu kohest leevendust. Kuid seda aspekti tuleb valdkonnas reaalsetes tingimustes katsetada.

Ilmselt tuleb kõiki neid kaalutlusi arvestada kuludega. Vaatame mõnda parimat pilvepõhist DDoS-i tuvastamise ja kaitse lahendust.

Akamai

Kona DDoS Defender on pilvepõhise lahenduse nimi Akamai pakub võimaluse peatada DDoS-i rünnaku oht. See ühendab turvaoperatsioonide keskuse (SOC) katkematu teenuse Akamai intelligentse platvormiga, mis pakub kõrget skaleeritavust ja tagab veebisaidi pideva toimimise isegi rünnaku korral.

Akamai intelligentset platvormi levitatakse kogu maailmas, pakkudes võimalust käsitleda 15–30% kogu globaalsest veebiliiklusest. See pakub vajalikku mastaapsust isegi kõige suurema DDoS-rünnaku korral. Rünnaku korral suunab Kona DDoS Defender automaatselt SYN- või UDP-üleujutused ja neelab võrgu perimeetril HTTP GET- ja POST-üleujutused, takistades neid jõudmast põhirakendustesse.

Sucuri

Sucuri pakub DDoS leevendusteenust, mis tuvastab ja blokeerib automaatselt ebaseaduslikud taotlused ja liikluse. Sucuri teenust toetab pilvepõhine võrk, mis on võimeline leevendama veebirakenduste või suurte võrkude vastu suunatud rünnakuid. Masinõppe tehnoloogia abil ja oma globaalses võrgus andmeid korreleerides suudab Sucuri kaitsta veebisaiti veel avastamata turvariskide eest.

DDoS leevendamise teenus on osa kõik-ühes veebisaidi turvaplatvormist, mis hõlmab muu hulgas pahavara eemaldamist, häkkide puhastamist, musta nimekirja jälgimist, tulemüüri. Selle kolm plaani pakuvad erinevat teenustaset, alates põhiettevõttest kuni ettevõtteni ning selle hinnad ulatuvad 199,99 dollarist aastas kuni 499,99 dollarini aastas..

AppTrana

AppTrana pakub kohest kaitset tuvastatud haavatavuste eest & tagab ööpäevaringse kaitse DDoS-i vastu & tekkivad julgeolekuohud.

 • Infrastruktuuri kaitse (3. Kiht & 4).
 • Veebisaidi kaitse (kiht 7)
 • Täielikult hallatav DDoS-i kaitse koos 24 × 7 seire ja piiramatute kohandatud reeglite värskendustega turbeekspertide poolt reaalajas, mis põhinevad saidil leiduvatel teadetel ja haavatavuse riskidel, et tagada veebisaidi kättesaadavus.

AppTrana globaalne ohtude luureplatvorm tagab kaitse pidevalt sisse lülitatud, täpse ja ajakohase kaitse viimaste ohtude eest.

AppTrana DDoS kaitse on saadaval AppTrana Advanced ja Premium plaanides. Alustage prooviplaaniga, et nautida rakenduste skannimise, veebirakenduste tulemüüri ja CDN-i teenuseid. Rongisse sisenemine toimub mõne minutiga, ülemineku ajal on null seisakuid.

Netscout

Arbori ohu leevendamise süsteemi (TMS) ja käideldavuse kaitsesüsteemi (APS) kaudu, Netscout pakub tootekomplekti, mis töötab koos oma Arbor Sightline lahendusega kuni 140 Tbps DDoS-i rünnakuliikluse kirurgiliseks eemaldamiseks kliendi võrgust ilma põhivõrguteenuste katkestusteta. See töötab koos IPv4 või IPv6 infrastruktuuriga ning on võimeline peatama DDoS-i rünnakud mobiilirakenduste kaudu, kaitstes mobiilsidevõrkude jõudlust ja kättesaadavust.

Arbor APS pakub palju juurutamisvõimalusi, sealhulgas kohapealne seade, virtualiseeritud lahendus ja hallatav teenus. Lahendus pakub ennetavaid leevendamisvõimalusi teadaolevate ja tekkivate ohtude peatamiseks enne, kui need võivad rakenduste saadavust mõjutada, tänu oma Atlase infrastruktuurile, mis jälgib kogu Interneti-liiklust.

Saidilukk

Pakkuda igakülgset kaitset DDoS-i rünnakute vastu, Saidilukk kaitseb veebisaidi kõige elulisemaid organeid: infrastruktuuri, DNS-i ja veebirakendusi. See pakub ka täpsemat külastaja tuvastamist – eristades inimesi pahatahtlikest robotitest – ja üksikasjalikke rünnakuraporteid, nii et te ei saa silmi kinni, kui teie sait rünnakule vastu peab.

Rohkem kui ühe Tbps võrgumahuga tuvastab SiteLock automaatselt DDoS-i katsed ja juurutab vastavalt sellele oma kaitsemehhanismid, suutes blokeerida kuni 16 Mbps suunatud pahatahtlikku liiklust. See pakub lihtsaid seadistusprotseduure, koos asjatundliku abiga ööpäevaringselt / ööpäevaringselt ja hinnakujunduskavadega, mis algavad 149,99 dollarist saidi kohta aastas.

Link11

Link11 on juhtiv IT-turbe pakkuja, mis keskendub veebisaitide ja IT-infrastruktuuride DDoS-kaitsele. Pilvepõhine kaitselahendus tagab tehisintellekti väga keerukale kasutamisele juurdepääsu igal ajal.

Link11 veebi ja infrastruktuuri DDoS-kaitse filtreerib pahatahtliku liikluse läbi globaalse serverivõrgu läbi enne, kui see tänu oma intelligentsele lahendusele sihini jõuab. Nii tagab Link11 kiireima aja turul leevendamiseks iga vektori jaoks 0–10 sekundiga. Isegi tundmatuid rünnakute vektoreid tuntakse ära ja leevendatakse neid kohe.

Lisaks piiramatu kaitse pakkumisele rünnaku kestuse osas töötab lahendus ka täielikult automatiseeritud ja pidevalt sisse lülitatava teenusena, tagades inimlike vigade välistamise. Lisaks haldab ettevõte oma Euroopas asuvat ööpäevaringset teenust & hotline ja pakub uutele klientidele lihtsat ja kiiret häälestamist. Nii tagab Link11 kiire ja lihtsa abi ka siis, kui ettevõte on rünnaku all.

Turvalisuse tagamise keskus Link11 (LSOC) avaldab regulaarselt aruanded seoses uute riskide ja suundumustega DDoS-i ohumaastikul.

Pilv

PilvAlati sisse lülitatud DDoS-kaitselahendus põhineb pidevalt õppiva globaalse võrgu intelligentsusel. Anycastiks nimetatud võrk levib enam kui 190 linnas ning turvateenuste virn töötab igas kohapeal. See infrastruktuur võimaldab Cloudflare’il pakkuda kihilist turvameetodit, mis koondab paljud DDoS-i võimalused (kiht 3/4/7, DNS-i võimendamine / peegeldus, SMURF, ACK jne) üheks teenuseks.

Kasutaja vaatenurgast saab DDoS-i lahendust juhtida intuitiivse liidese kaudu, mis võimaldab teil veebiklubi atribuudid kiire klõpsuga turvata. Cloudflare’i hinnakujunduskavad hõlmavad piiramatut leevendamist, olenemata rünnaku suurusest, karistusteta teravdamise eest ja ilma täiendavate või varjatud kuludeta.

StackPath

DDoS leevendustehnoloogiad, mida kasutab StackPath hõlmavad kõiki rünnakumeetodeid: UDP, SYN ja HTTP üleujutused ning kõik kihid: kihid 3/4 (võrk) ja kiht 7 (rakendus). Võrgu koguvõimsus 65 Tbps tagab, et StackPathi globaalne võrk suudab leevendada ka kõige suuremaid DDoS-rünnakuid, minimeerides mõju rünnatavatele võrguteenustele.

StackPathi kliendiportaal pakub reaalajas andmeid ja teadmisi, võimaldades kasutajal analüüsida ründajate töömeetodeid ja luua lennult poliitikaid. Ka kogenud kasutajad saavad juhtpaneeli kaudu kohandada DDoS-i läve sätteid, et kohandada kaitset konkreetsete vajadustega.

DDoS-kaitse on osa StackPathi pakutavatest servateenuste laiast portfellist, mis hõlmab servade arvutamist, servade edastamist ja servade jälgimist.

Alibaba

Anti-DDoS Pro Alibaba poolt, suudab leevendada kuni 10 Tb / s suuremahulisi rünnakuid ja toetab kõiki protokolle TCP / UDP / HTTP / HTTPS.

Kaitsmiseks võite kasutada anti-DDoS-i mitte ainult hostitud Alibabas, aga ka AWS-is, Azure’is, Google Cloudis jms. Kui teie rakendust hostitakse Hiinas, on turbekaitset pakkuvaid CBSP-sid väga vähe ja Alibaba on üks neist.

See ei tähenda ainult riski leevendamist, vaid Alibaba Anti-DDoS lahendus võib aidata rünnakute allikat jälgida. Tasud põhinevad kasutamisel ja teil on täielik kontroll, et kohandada oma ettevõtte strateegiaid kulude vähendamiseks.

AWS-kilp

Amazon pakub DDoS-kaitse teenust nimega AWS-kilp, spetsiaalselt AWS-is hostitud rakenduste jaoks. Kaitseteenus pakub alati sisse lülitatud tuvastamist ja võrgus automaatset leevendamist, mida saab kasutada AWS-i tuge nõudmata.

Amazon pakub AWS Shieldi kahes teenusplaanis: tavaline ja täiustatud. AWS Shield Standard on kõigile AWS-i klientidele saadaval ilma lisatasuta. See kaitseb kõige tavalisemate DDoS-rünnakute eest, mis toimuvad tavaliselt võrgupaki 3. või 4. kihis. Täpsem versioon pakub keerukate suuremahuliste DDoS-rünnakute tuvastamist ja leevendamist koos reaalajas visualiseerimise ja veebirakenduste tulemüüriga AWS WAF. AWS Shield Advanced pakub ka katkematut juurdepääsu AWS DDoS reageerimismeeskonnale (DRT) ja kaitset DDoS tippude eest.

Pilvraud

Kui hostite rakendust Google Cloudis, proovige seda proovida Pilvraud. Ainus piirang on see, et see töötab ainult Google Cloud HTTP (de) koormuse tasakaalustajaga.

Google’i kogemus aitab teil kaitsta nende teenuseid, nagu Gmail, YouTube, Otsing jne. Mõned Cloud Armouri eelised on järgmised:

 • Kaitse infrastruktuuri ja rakenduste eest
 • Kohandatud reeglite loomine
 • IP ja geopõhine juurdepääsu kontroll
 • Võimas logimine Stackdriveril

Incapsula

Incapsula pakub ulatuslikku kaitset igat tüüpi DDoS rünnakute leevendamiseks kihtidest 3, 4 & 7.

 • TCP SYN + ACK, FIN, RESET, ACK, ACK + PSH, fragment
 • UDP
 • Slowloris
 • Kihutamine
 • ICMP
 • IGCP
 • HTTP, ühendus, DNS-i üleujutus
 • Toores jõud
 • NXDomain
 • Surma pinge
 • Ja palju muud …

See on saadaval kui alati olemas või nõudlusel kõigi rünnakute avastamiseks ja leevendamiseks. Incapsula võrk koosneb 44 andmekeskused, mille maht on üle 6 Tbps. Kui olete rünnaku all ja vajate hädaabi, et riski minimeerida mõne minutiga, võite võtta ühendust „Rünnaku all”Meeskond.

Mida oodata

Kui kõigis teie naabruses olevates majades on häireseadmed, peaks ka teie oma olema, või see oleks sissemurdjate eelistatav sihtmärk. Sama kehtib ka teie veebisaidi või veebirakenduse kohta: te ei soovi, et see oleks üks väheseid, millel pole DDoS-i kaitset, või võib seda peagi rünnata. DDoS-i vastane lahendus on mõistlik ja vajalik investeering, kui soovite, et teie veebiettevõtted püsiksid elus pikka aega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map