11 veebis tasuta tasuta tööriista veebisaidi turvalisuse haavatavuste ja pahavara skannimiseks

Kontrollige oma veebisaiti, ajaveebi turvaaukude, pahavara, troojalaste, viiruste ja veebiohtude osas


Infotehnoloogia üks populaarseimaid kõnelusi on veebiturve. Sajad veebihaavatavused on tänapäeval olemas ja mõned neist on levinumad.

Pöörame sageli tähelepanu veebisaidi kujundusele, SEO-le, sisule ja alahindame turvaala. Veebisaidi omanikuna peaks veebiturvalisusel olema miski suurem tähtsus.

Veebisaidi turvalisuse ja mobiilirakenduste haavatavuste otsimise kohta oli palju küsimusi, nii et siit edasi. Selles artiklis loetlen mõned parimad tööriistad teie saidi otsimiseks turvaaukude, pahavara ja veebiohtude osas.

SUCURI

SUCURI on üks populaarsemaid tasuta veebisaitide pahavara ja turvaskannerit. Saate kiiresti teha pahavara, musta nimekirja oleku, süstitud rämpsposti ja vaikimisi testimise.

SUCURI aitab ka teie veebisaiti puhastada ja kaitsta Interneti-ohtude eest ning töötab mis tahes veebisaidi platvormidel, sealhulgas WordPress, Joomla, Magento, Drupal, phpBB jne..

Qualys

SSL-serveri test by Qualys on teie veebisaidi skannimiseks SSL / TLS-i valesti konfigureerimise ja turvaaukude jaoks hädavajalik. See pakub teie https: // URL-i põhjalikku analüüsi, sealhulgas aegumiskuupäeva, üldhinnangu, šifri, SSL / TLS-i versiooni, käepigistuse simulatsiooni, protokolli üksikasju, BEAST-i ja palju muud.

Parima tava kohaselt peaksite pärast SSL / TLS-iga seotud muudatuste tegemist läbima Qualysi testi.

Quttera

Quttera kontrollige veebisaiti õelvara ja turvaaukude ärakasutamiseks.

quettera

See otsib teie veebisaiti pahatahtlike failide, kahtlaste failide, potentsiaalselt kahtlaste failide, PhishTanki, ohutu sirvimise (Google, Yandex) ja pahavara domeenide loendis.

Sissetungija

Sissetungija on võimas pilvepõhine haavatavuse skanner, et leida nõrkusi kogu veebirakenduse infrastruktuuris. See on ettevõtluseks valmis ja pakub valitsust & pangataseme turvakontrolli mootor ilma keerukuseta.

Selle tugev turvakontroll hõlmab järgmiste aspektide tuvastamist:

 • Puuduvad plaastrid
 • Valed konfiguratsioonid
 • Veebirakenduste probleemid, näiteks SQL-i süstimine & saitideülene skriptimine
 • CMS annab välja

Sissetungija säästab teie aega, tähtsustades tulemusi vastavalt nende kontekstile ja uurides ennetavalt teie süsteeme uusimate haavatavuste osas. See integreerub ka peamiste pilveteenuse pakkujate (AWS, GCP, Azure) ja Slackiga & Jira.

Sissetungijale saate proovida 30 päeva jooksul tasuta.

UpGuard

UpGuard Web Scan on väline riskihindamisvahend, mis kasutab avalikkusele kättesaadavat teavet palgaastmete määramiseks.

Testi tulemused liigitatakse järgmistesse rühmadesse.

 • Veebisaidi riskid
 • E-posti riskid
 • Võrgu turvalisus
 • Andmepüük ja pahavara
 • Brändi kaitse

Hea, kui saate oma veebisaidil kiiresti turbeasendi.

Saidi valve

Saidi valve aitab teil skannida oma domeeni õelvara, veebisaitide musta nimekirja, sisestatud rämpsposti, vaikimisi ja palju muud. Skänner ühildub WordPressi, Joomla, Drupali, Magento, osCommerce, Bulletini ja mõne muu platvormiga.

kohapealne valve

SiteGuarding aitab teil ka pahavara oma veebisaidilt eemaldada, nii et kui teie saiti mõjutavad viirused, on need kasulikud.

Tähetorn

Mozilla tutvustas hiljuti observatoorium, mis aitab saidiomanikul kontrollida mitmesuguseid turvaelemente. See valideerib OWASP-päise turvalisuse, TLS-i parimate tavade ja kolmandate osapoolte testide abil SSL Labsist, High-Tech Bridge’ist, turbepäistest, HSTS-i eellaadimisest jne..

Veebiküpsiste skanner

Veebiküpsiste skanner on tasuta kõik-ühes turbevahend, mis sobib veebirakenduste skannimiseks. See on võimeline otsima turvaauke ja privaatsusprobleeme HTTP küpsiste, Flash-aplettide, HTML5 localStorage’i ja sessionStorage, Supercookies ja Evercookies abil. Tööriist pakub ka tasuta URL-i pahavara skannerit ning HTTP-, HTML- ja SSL / TLS-i haavatavuste skannerit.

Selle tööriista kasutamiseks peate lihtsalt sisestama oma saidi täieliku domeeninime ja klõpsama nuppu Kontrolli! Mõne aja pärast kuvatakse täielik haavatavuste aruanne, kus on esitatud kõigi leitud probleemide üksikasjad ja üldine privaatsuse mõju skoor.

Võite tellitavat teenust tasuta kasutada ilma piiranguteta või tellida tasuta prooviversiooni täielikult automatiseeritud RESTful API-st erinevate plaanidega, mis pakuvad vahemikus 100 kuni piiramatut API skaneerimist kuus.

Tuvastama

Eetiliste häkkerite poolt täielikult toetatud Tuvastama domeeni- ja veebirakenduste turvateenus pakub automatiseeritud turbe- ja varaseiret, võimaldades tuvastada enam kui 1500 turvaauku.

Selle haavatavuse skannimisvõime hõlmab OWASP Top 10, CORS, Amazon S3 Bucket ja DNSi valesti konfigureerimist. Varade jälgimise teenus jälgib pidevalt alamdomeene, otsides vaenulikke ülevõtmisi ja andes kõrvalekallete avastamisel märku.

Detectify pakub kolme hinnakujunduskava: Starter, Professional ja Enterprise. Kõik nad algavad 14-päevasest tasuta prooviversioonist, mille saate kasutada krediitkaarti kasutamata.

Arvatavasti

Arvatavasti pakub virtuaalset turvaspetsialisti, kelle saate lisada oma arendusmeeskonda, turbemeeskonda, DevOpsisse või SaaS-i äri. See turvaspetsialist skannib teie veebirakendust ja leiab kõik selle nõrgad kohad. Võite mõelda Probelyst kui perearstist, kes annab teile perioodilisi diagnostikaid ja ütleb teile, mida teha mis tahes probleemi lahendamiseks.

See on peamiselt arendajatele mõeldud tööriist, mis laseb neil turvalisuse testimisel olla sõltumatum. Selle API-First arendusmeetod tagab, et kõik funktsioonid on esmakordselt saadaval teenuse API versioonis. Sellel on palju hinnakujunduskavasid, sealhulgas tasuta, millel on põhiline skannimisvõime.

Pentest-tööriistad

Veebisaidi haavatavuse skanner on üks terviklikest tööriistakomplektidest, mida pakub Pentest-tööriistad mis sisaldavad lahendust teabe kogumiseks, veebirakenduste testimiseks, CMS-testimiseks, infrastruktuuri testimiseks ja SSL-testimiseks. Eelkõige on veebisaidi skanner mõeldud tavaliste veebirakenduste haavatavuste ja serveri konfiguratsiooni probleemide avastamiseks.

Ettevõte pakub tööriista kerget versiooni, mis viib läbi passiivse veebiturbe skaneerimise. See on võimeline tuvastama paljusid haavatavusi, sealhulgas ebaturvalisi küpsise sätteid, ebakindlaid HTTP-päiseid ja vananenud serveritarkvara. Põhjaliku hinnangu saamiseks võite oma veebisaidil teha kuni 2 tasuta ja täielikku skannimist. Tulemused räägivad teile haavatavustest, näiteks kohalike failide kaasamine, SQL-i süstimine, OS-i käsusüstimine, XSS.

Järeldus

Ehkki ülaltoodud tööriistad aitavad teil veebisaidi nõudmisel skannida, võiksite siiski kavandada nende automaatse turvaskaneerimise.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map