11 Veebirakenduse tulemüür, mida saate oma veebiettevõtte tagamiseks võrrelda

Küberrünnakud on tänapäeval tavalised.


Veebirakenduste kaitsmiseks pahavara või muude rünnakute eest vajate lühidalt veebirakenduse tulemüüri või WAF-i. WAF-id aitavad kaitsta oma veebirakendusi rünnakute eest, et saaksite tõrgeteta töötada.

Veebirakenduste tulemüüre saab valida paljude hulgast. Selles artiklis kitsendame neid turul pakutavate parimate WAF-teenuste loendini.

Sucuri veebisaidi tulemüür

Veeb tulemüüri võrdlusloendite osas on Sucuri veebisaidi tulemüür tõsine pretendent. See pakub kaitset häkkerite eest, kes üritavad ära kasutada OWASP Top 10 haavatavust, sealhulgas SQLi, XSS ja CSRF.

See hõlmab ka teenuse Denial of Service (DDoS) rünnakute leevendamist, mida toetab pidev jälgimine. Sucuri veebisaidi tulemüür pealtkuulavad ja kontrollivad kõiki sissetulevaid HTTP / HTTPS taotleb saiti.

Ehkki see ei paku kohandatud reegleid, on sellel kiire reageerimiseeskirjad nullpäeva haavatavused. Kui haavatavus avalikustatakse, plaastrivad Sucuri insenerid teie keskkonda, et blokeerida rünnakud, kus seda haavatavust püütakse ära kasutada.

AppTrana

AppTrana ühendab skannimise, täielikult hallatud veebirakenduste tulemüürid, CDN ja jälgimisteenused ühes lahenduses. See tuvastab rakendusekihi ohud, sealhulgas OWASP Top 10 ja Nullpäeva haavatavused, kiirendab veebivara ja kaitseb ärakasutamise eest ning pakub pidevalt hallatavaid reegleid, et olla kursis uute riskide ja ohuvektoritega..

Reaalajas jälgimine kaitseb ka veebirakendusi DDoS ja BOT rünnakute eest.

Väikeste ja suurte ettevõtete jaoks on kasulik see, et WAF mitte ainult ei paranda turvaauke veebirakenduste skannimise sünkroonimisega, vaid jälgib ka rakenduse häkkeritegevusi, et õppida uusi rünnakumustreid ning viise nende tuvastamiseks ja kaitsmiseks..

Pilvetuled WAF

Kui rääkida veebirakenduse tulemüüri võrdlusest, PilvKollektiivne intelligentsus on kasulik funktsioon, mida uurida. Muu kui OWASP 10 parima kaitse ja kohandatud reeglid, kaalub see WAF vajaduse korral kohandatud reeglite lisamist kõigile klientidele. See tähendab sisuliselt seda, et teie veebisait saab turbeinfot ka teistelt saitidelt.

See tähendab sisuliselt seda, et teie veebisait saab turbeinfot ka teistelt saitidelt.

Ettevõte jälgib Internetis uut tüüpi turvaauke ja nende insenerid uurivad kõiki, et mõista, millised kohandatud reeglid lahendavad probleemi kõige paremini.

Cloudflare väidab, et see toidab miljonit domeeni ja omab seetõttu palju andmeid turbeteabe ning selle kohta, kuidas see võib äri või / ja selle kliente mõjutada.

AWS WAF

Nagu ka muude Amazoni veebiteenuste (AWS) teenuste puhul, makske ka ainult selle eest, mida kasutate nende jaoks WAF. See blokeerib kõik standardkihi 7 rünnakud, mis ohustavad turvalisust või rakenduste saadavust.

Lisaks saab AWS-i tulemüüri juurutada kas rakenduse koormuse tasakaalustaja (ALB) või Amazon CloudFront’i kaudu.

Selle WAF-i eeliste hulka kuulub liikluse filtreerimine (IP-aadresside, HTTP-päiste, HTTP-keha või URI-stringide põhjal), AWS-i pilveintegratsioon ja -tugi ning praktiliselt reaalajas toimuv analüüs.

AWS WAF on ideaalne lahendus isikutele ja ettevõtetele, kes soovivad oma WAF-i hallata AWS-i halduskonsoolis.

Akamai WAF

Akamai’s Kona veebirakenduse tulemüür vähendab andmete varguse, seisakuid ja muid turvarikkumisi. See reaalajas jälgimine pakub ka turvasündmuste nähtavust, et administraatorid saaksid vastavalt toiminguid teha.

See pakub kaitset kõige tavalisemate veebipõhiste rünnakute eest, mis kasutavad ära süstimist, saidiülest skriptimist ja pahatahtlikku faili. DDoS-i kaitset pole aga WAF-iga komplekteeritud ja see on saadaval lisateenusena.

Akamai pakub ka hulgaliselt muid veebisaidi jõudluslahendusi, mis hõlmavad sisu edastamise võrku (CDN), veebi- ja mobiilkiirendust ning liikluse haldamist.

Qualys WAF

Qualysi veebirakenduse tulemüür ühendab oma tootevalikus mastaapsuse ja juhitavuse. See pilvelahendus pakub mitte ainult kaitset OWASP-i ärakasutamise eest, vaid seda saab hallata ka ühe konsooli abil, mis toetab ka nende veebirakenduste skannimist ja virtuaalseid masinaid.

Qualys WAF on integreeritud ka veebirakenduste skaneerimise lahendusega, et haavatavusi leida ja neid rünnakute peatamise ajal parandada.

See on saadaval Amazon Web Services (AWS) Marketplace’is ja juurutab mõlemale avalik ja privaatpilv veebirakendused. Lisaks pakub see veebirakenduste tervisekontrolli ja serveri koormuse tasakaalustamist, et suurendada saadavust ja jõudlust.

WAF on oluline iga veebiettevõtte jaoks kaitsta reaalajas Interneti-ohtude eest äri ja klientide turvalisuse tagamiseks. Loodan, et ülaltoodud veebirakenduste tulemüüri loend aitab teil veebirakenduste jaoks valida.

True Shield WAF saidilt SiteLock

Tõelise varjestusega veebirakenduse tulemüür on kiire ja hõlpsasti seadistatav WAF-teenus. Saate selle hõlpsasti üles seada 5 minuti jooksul pärast SiteLocki helistamist. See on CDN-teenus, mis võimaldab külastajatel seda saiti kasutada teistest 50% kiiremini.

True Shield sisaldab ka SEO kaitset, et kaitsta teie SEO jõupingutusi pahavara eest. Nii et otsingumootorid ei leia teie saidilt pahavara; seega ei blokeeri seda. Lisaks on see väga täpne ja kaitseb teid küberrünnakute eest 99,99-protsendise täpsusega.

True Shieldil on kolm paketti: True Shield Basic, True Shield professional ja True Shield Premium. Kõigil neil pakenditel on oma eelised, kuid pisut kõrgema hinnaga lisatasupakett on nende seas parim.

F5 täiustatud WAF

F5 Advanced Web Firewall Protection on järgmine gene WAF. Vastavalt nende väitele suudab see tuvastada rünnakuid, mida paljud teised WAF-id ei suuda, ja kaitsta nende eest. Lisaks ühendab see masinõppe, mis aitab kaitsta teie veebisaiti ja veebirakendusi.

See on robotivastane SDK, mis kaitseb mobiilirakendusi veebirünnakute eest käitumisanalüüsi abil. Sellel on brauserisisene andmete krüptimine, mis kaitseb pahavara eemaldamise eest andmeid, ja REST / JSON, XML, GWT API protokolli turvalisus.

F5 WAF on suurepärane veeb tulemüür, mis kaitseb teie veebisaiti mitmesuguste rünnakute eest. Järgmise põlvkonna pahavaravastase tarkvara ja küberrünnaku mootori abil on see üsna korralik WAF-i teenus.

Wallarm

Täiustatud pilvepõhine WAF kaitseb teie veebirakendusi XSS-, XXE-, SQL-süstimis-, RCE- ja muude OWASP-i ohtude eest. See on täielikult automatiseeritud teenus, mis ei vaja käsitsi konfigureerimist.

See on usaldusväärne teenus kiirete ja vastupidavate filtreerimissõlmedega. See pakub tänapäevaseid tehnilise korstna tugi nagu Docker, Kubernetes ja WebSockets, mida haldab ka DevOps toolchain. Samuti kasutab see masinõpet rünnakute blokeerimiseks reaalajas ohtude kaitse ja mitmesuguste juurutamisvõimalustega.

Üldiselt on täiustatud pilve-natiivne funktsioon laaditud veebirakenduse tulemüür mitmesuguste ohtude tõrkeks suure täpsusega.

Ühtsed teadused WAF

Üksikud teadused – täielik pilvepõhine veebirakenduse tulemüür on hübriidne ja mitme pilvega WAF-teenus. Lihtne juurutamine ja kiire haldamine muudavad selle kasutajasõbralikuks ja usaldusväärseks WAF-teenuseks. 32000 rakendusekaitsega kuus on see turul populaarne veebirakenduste tulemüür.

DevOps-i meeskonna lihtne tugi hoolitseb põhiliste operatiivküsimuste eest ja keskendub muudele ohtude kaitsele. Järgmise põlvkonna kahe agendi moodul aitab kiiret häälestamist toimivust mõjutamata. Lisaks on olemas DevOps tööriistakett meeskondadevaheliseks nähtavuseks ja võimas analüütiline taustprogramm igasuguse ohu kaitseks.

Single Sciences WAF töötab kõikjal, kus teie rakendus töötab. See töötab rakendusesiseselt koodilt, nagu pilve WAF, veebiserveritest ja konteineritest või API-lüüsidest. Lisaks SmartParse konfiguratsioon, mis ei vaja käsitsi hooldamist.

Seda autasustatakse visionäärina 2019. aastal Gartneri maagia kvadrandis. See on üks parimaid automatiseeritud WAF-e, millel on veebirakenduste kaitse ülitäpsus.

Imperva WAF

Imperva on veel üks veebirakenduse tulemüür, mis analüüsib ja kontrollib teie rakenduse taotlusi ning blokeerib rünnakud. See kaitseb rakendusi pilves ja kohapeal. Suurepärase turvapoliitika ja halduse abil saate oma rakendused täieliku kaitsega turvaliselt üle viia.

Imperva saate juurutada AWS-is ja Azure’is, as-is ning Cloud WAF-is või kohapeal. Nii et juurutamine on paindlik ja vastab kasutaja vajadustele konkreetse teenuse ja turbetasemega.

Imperva kaitseb selliste kriitiliste ohtude eest nagu saidiülene skriptimine, SQL-i süstimine, ressurssidele juurdepääs, failide kaugloendus, automatiseeritud top 10 või 20 parima ohu ja muude OWASP-i ohtude eest. Nende uurimisrühm hoiab uutel ohtudel alati silma peal ja ajakohastab reeglit vastavalt. Lisaks kasutab see graafilist aruandlust, et saaksite hõlpsasti aru oma veebirakenduse turbeolekust.

Imperva kasutab rünnakute tuvastamiseks dünaamilist rakenduste tõestust, analüüsides rakenduse katalooge, URL-e ja kasutajate sisendeid. Siis minimeerib see valepositiivseid tulemusi korrelatiivse rünnaku valideerimisega, uurides rakenduses üldisi rikkumisi. Mõlemad on ühendatud, et kaitsta ja blokeerida teie rakenduse mis tahes rünnakuid.

Pakkimine üles

WAF on oluline iga veebiettevõtte jaoks, et kaitsta ettevõtteid ja klientide turvalisust reaalajas ähvardavate ohtude eest. Loodan, et ülaltoodud loend aitab teil veebirakenduste jaoks valida.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map