Kuidas kasutada Gmaili domeeninime Alias?

G sviit powered by Google Cloud on fantastiline väikeettevõtetele, kes otsivad suhtlust, salvestavad, teevad koostööd ja haldavad lahendust.


Kui haldate oma veebisaiti jagatud cPaneli hostimine, siis ei pea te e-posti pärast muretsema, kuna seda haldavad nemad.

Kui aga hostite pilves või VPS-is, peate e-posti ise haldama. E-posti serveri seadistamine on pole kerge ülesanne, ja see oleks hea mõte laadida see välja postituslahenduste pakkujale nagu G Suite, Zoho Mail, Rackspace, Outlook jne..

Mõni kuu tagasi kolisin Geek Flare’i Google Cloud Platformi ja hakkasin kasutama G Suite e-kirjade saatmiseks / vastuvõtmiseks.

G Suite’i hind põhineb mõnedel kasutajatel, nii et kui olete ainuomanik ja vajate vaid ühte e-kirja, oleks teie igakuine kulu 5 USD. Sa võid saada 20% VÄLJAS kasutades järgmist kupongi.

 • KAX36WQLCTLGNXD
 • 3C7UCX9LLMHCDX3

G Suite’i hea asi, mida ma hiljuti õppisin, on see, et kui teil on mitu domeeni ja vajate kõigil sarnaseid e-kirju, võite kasutada domeeni pseudonüümi maksmata midagi lisatasu.

Näiteks: kui teil on abc.com, xyz.com, example.com ja kui vajate e-posti kõigis domeenides, näiteks [e-posti aadress on kaitstud], [e-posti aadress on kaitstud], [e-posti aadress on kaitstud]

Domeenide pseudonüümi kasutamisel ei säästa mitte ainult kulu, vaid ka aeg e-kirjade lugemiseks / kirjutamiseks individuaalsesse e-posti konsooli logimisel..

Kõik teie domeeni e-posti aadressid on saadaval keeles ühe posti sisselogimiskonsool. Kui olete ühe domeeni kasutaja, kellel on mitu domeeni, kõlab domeeni pseudonüümi lahendus suurepäraselt.

Mul on kolm domeeni ja arvasin, et peaksin tänu domeeni pseudonüümile kulutama 15 dollarit kuus (5 dollarit domeeni / kasutaja kohta), kuid mitte enam..

Kuidas lisada G Suite’is domeeninime?

 • Klõpsake ülaosas nuppu „Lisa domeen või domeeni pseudonüüm“
 • Valige „Lisage domeeni nime domeeninimi varjunimi”.
 • Sisestage domeeni pseudonüüm ja klõpsake nuppu „Jätka ja kinnitage domeeni omandilist kuuluvust“.

See võtab paar sekundit ja teil palutakse domeeni omandiõigust kontrollida ühel järgmistest meetoditest.

 • Lisage TXT-kirje
 • HTML-märgend
 • HTML-faili üleslaadimine
 • Google Analytics

Valige üks on teile lihtne. Ma eelistan TXT-kirje lisamist, kuna see on lihtne.

Kui see on kinnitatud, saate õnnitlusõnumi õnnestumise kohta. Klõpsake Jätka

Minge uuesti põhimenüü kaudu domeenide juurde ja märkate, et äsja lisatud sait on kinnitatud, kuid Google soovitab lisada MX-kirjeid.

Klõpsake valikul „Seadista Google MX-i kirjed” ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid lisage MX-kirje oma domeeni registripidajale.

MX-serveri aadress
Prioriteet
ASPMX.L.GOOGLE.COM.1
ALT1.ASPMX.L.GOOGLE.COM.5
ALT2.ASPMX.L.GOOGLE.COM.5
ASPMX2.GOOGLEMAIL.COM.10
ASPMX3.GOOGLEMAIL.COM.10

Märkus. Sõltuvalt MX-kirje globaalsest levitamisest võib kuluda mõni aeg domeeni registreerija.

Hästi tehtud! Sa oled edukalt lisas teie täiendava domeeni G Suitesile varjunimena e-kirjade saatmiseks ja vastuvõtmiseks.

Testige, saates oma äsja lisatud domeenile meilisõnumi ja te märkate, et e-kirjad on saadaval teie algsesse domeeni e-posti aadressile.

Kuidas saata e-posti aliasdomeenist?

Vaikimisi saate pseudonüümi domeeni lisamisel selle kohta meilisõnumeid, kuid kui peate e-kirju saatma pseudonüümi domeenist, siis peate tegema järgmise konfiguratsiooni.

Logige sisse oma algse domeeni e-posti aadressile

Kliki Hammasrattaikoon paremal ülaosas ja minge seaded

Minema kontod sakk

Klõpsake jaotises E-posti saatmine nimega nuppu „Lisa veel üks e-posti aadress”

Märge: kui ma eespool proovisin, sain järgmise vea, nii et pole kindel, kas see on ainult mina. Igatahes saate allpool fikseerida, mida tegin, juhuks kui saate.

Funktsionaalsus pole lubatud.
Kui saadate, peate saatma SMTP-serverite kaudu. Kuid see funktsioon pole teie kontol saadaval. Lisateabe saamiseks pöörduge oma domeeni administraatori poole.

Kuidas parandada viga „Funktsionaalsus pole lubatud”?

Eeldusel, et olete endiselt sisse logitud G Suite’i administraatori konsooli

 • Minge rakendusse >>  G sviit >> Gmail >> Täpsemad seaded (otselink)
 • Kerige allapoole ja otsige jaotist Luba kasutajate jaoks väljaminevad lüüsid.

 • Märkige ruut ja salvestage konfiguratsioon

See peaks triki ära tegema. Proovige uuesti e-posti aadressi lisada ja see peaks toimima.

See on kõik! Nüüd saate oma pseudonüümi domeenilt e-kirju saata ja vastu võtta.

Ma arvan, et see on lahe funktsioon inimestele, kellel on mitu domeenid ja mida haldab üks inimene. See aitab kulusid kokku hoida ja kõiki e-kirju käsitletakse ühe sisselogimise / konsooliga.

Kui mitte, siis proovige G Suite’i, kuidas see töötab. Ärge unustage kasutada ülaltoodud kupongi koodi 20% allahindlust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map