9 parimat andmete varundamise lahendust keskmise suurusega ettevõtetele

Paljud meist elavad õnnetult teadmatuses, uskudes, et meie ettevõtte andmed on hästi kaitstud, kuid pole kindlad, kuidas seda kaitset rakendatakse.


Peaksite oma andmete peale mõtlema nii, nagu see oleks raha (tegelikult on see raha; kahtluse korral mõelge sellele, kui palju teie konkurendid selle eest maksaks): paned oma raha võlvkappi ja jääte rahulikuks; kuid peaksite korraks kontrollima, kas teie raha on veel alles ja kas see on olemas, kui vajate seda kiiresti.

Sama kehtib andmete kohta. Teie ettevõtte andmete varundamine peab olema sama turvaline kui võlvis ja peate olema kindel, et katastroofiolukorra korral saate oma andmed lühikese aja jooksul taastada ja teie ettevõte töötab uuesti nagu siis, kui midagi pole juhtunud. Just seda peab pakkuma hea varundusstrateegia koos hea varundusriistade komplektiga.

Selleks peate kõigepealt määratlema varundusstrateegia.

 • Kus hoiate oma varukoopiaid avalikus pilves või privaatses võrgus?
 • Kui kaua sa neid hoiad??
 • Milliseid varukoopiaid teete?
 • Kas peate suutma teatud ajahetkel taastuda??

Need on vaid mõned küsimused, millele teie varundusstrateegia peaks vastama. Ja vastused määravad, millised tööriistad peaksite valima, kuna mitte kõik tööriistad ei vasta igale strateegiale.

Üks osa teie varundusstrateegiast hõlmab varundamise ja taastamise protseduure: milliseid neist saab teha automaatselt ja milliseid on vaja käsitsi sekkumiseks. Kui palju vaeva nad vajavad ja milliseid ressursse nad võtavad. Ka need aspektid on tihedalt seotud teie valitud varundustööriistadega. Järgmisi tootekirjeldusi lugedes saate ülevaate saadaolevatest tööriistadest, mis vastavad erinevate andmete varundamise vajadustele.

Rubrik

Pilveandmete haldamise platvormi kasutamine, Rubrik võimaldab kasutajatel minna kaugemale varundamisest ja taastamisest. See annab neile täieliku tööriistakomplekti ettevõtte andmete täielikuks kontrollimiseks, mobiliseerides rakendusi, analüüsides rakenduste andmeid, taastades lunavara ja pakkudes rakendustele kohest saadavust.

Rubriku hübriidpilve kasutajad armastavad oma VM-i taastamiste kiirust ja ka täiendavaid kasutusjuhtumeid, mida see võimaldab, näiteks virtualiseeritud keskkonna valmistamiseks ajutiseks testimiseks või VM-i ümberpaigutamist klastrite replikatsiooni kaudu andmekeskuste vahel. Muud lahedad funktsioonid hõlmavad integratsiooni vCenteri ja Powershelliga Rubriku API kaudu. Ehkki seda peetakse mõnevõrra kalliks lahenduseks, armastavad süsteemiadministraatorid seda, kuidas see paneb nad kangelastena välja nägema, kui suurtest katastroofidest toibumiseks kulub vaid sekundeid.

Veeam

Kasutajad armastavad VeeamUsaldusväärsus ja läbipaistvus, kuna nad näevad rikkeid harva ja nad teavad täpselt, mida varundatakse ja kuhu see läheb. Lahendust saab hõlpsalt kasutada sadade virtuaalsete masinate ja füüsiliste seadmete varundamiseks ning toetav meedium võib olla kas kohalik NAS või Veeam Cloud Connect hoidla.

Veeami töökorralduse valikud pakuvad varundussätete, koopiate ja replikatsioonide osas palju kohandamisvõimalusi, võimaldades teil varundusprotseduure kohandada vastavalt teie ettevõtte vajadustele, olenemata selle suurusest. Kättesaadavad teavitus- ja aruandlustööriistad pakuvad palju teavet varundamise oleku kohta, ilma et oleks vaja midagi kohandada.

Samuti on kasutajaliides ka väga informatiivne ja hõlpsalt navigeeritav. Üks väheseid aspekte, mida saaks parandada, on töökohtade loomise juhendamine. Sõbralik võlur oleks väga teretulnud.

Sidusus

Kui otsite kas hüperkonvergentsi varunduslahendust või kulutõhusat salvestust külmade andmete jaoks, peaksite uurima järgmist: Sidusus. See integreerub paljude teiste süsteemidega, näiteks AWS, Pure Storage või VMware, pakkudes laia valikut API-sid, mis on kasutajale otse kättesaadavad. Teadaolevalt on andmete indekseerimise ja taastamise ning virtuaalmasinate varundamise jaoks välkkiire. See pakub ka robustseid mootoreid andmete tihendamiseks ja deduplitseerimiseks.

Cohesityl on lihtne ja hõlpsasti kasutatav kasutajaliides, mis võimaldab kerget ja lühikest õppimiskõverat. See pakub osaliseks taastamiseks erinevat taset taastamist, sealhulgas faile ja kaustu. Lisaks pakub Cohesity tõese avariitaastumise jaoks usaldusväärseid kavandamis- ja replikatsioonivõimalusi. See on eelistatud lahendus vanade varunduslahenduste, näiteks linditeetide ja avaliku pilvega integreerimise asendamiseks.

Commvault

Commvault pakub lahendust, mis hõlmab kogu ettevõtet. Selle erifunktsioonide hulka kuulub Office365 e-posti varukoopia, lahendus tervete saitide teisaldamiseks pilvede vahel, täielik süsteemi kuvamine ja SQL-andmebaaside taastamine punkt-ajaga. See näeb ette lõppkasutaja andmete iseteeninduse taastamise, mis vabastab IT-töötajad selles küsimuses abistamisest.

See on mõeldud peamiselt suurtele ettevõtetele, millel on konsolideeritud andmete juurutamine, mistõttu ei saa seda vaevalt pidada kulutõhusaks võrreldes teiste vähem terviklike, pilve integreeritud lahendustega. Kui teie ettevõttel on rohkesti struktureerimata andmeid, mis asuvad eraldi andmeallikates, on võimalik, et Commvault ei suuda teile pakkuda sobivat lahendust.

Spektrikaitse sviit

Sellega Spektrikaitselahus, IBM pakub kõigi ettevõtte varundamise ja taastamise protseduuride jaoks ühte kontrollpunkti. See on võimeline töötama igas suuruses pilve- või füüsiliste varunduskeskkondadega.

Spektrikaitse haldab kasutajaandmeid salvestuskandjate hierarhia kaudu: toores seadmed, failisüsteemi mahutid, voogesituslint ja optilised andmekandjad. See pakub väljastpoolt varukoopiaid koos võimalusega teha järjestikusele andmekandjale koopiaid.

Virtuaalsete keskkondade jaoks suhtleb Spectrum VMware’iga oma virtuaalse mäluseadme API kaudu, mis liidestub ka Microsoft Hyper-V-ga. Ainulaadse funktsioonina pakub IBMi lahendus mis tahes juhul analüüsi, mis võimaldab IT-inimestel simuleerida tegelike jõudlusnäitajatega ja seejärel leida parim viis oma virtuaalse infrastruktuuri seadistamiseks..

Acronis

Acronis‘Varunduslahendus pakub laias valikus võimalusi, alates tööjaamade lihtsast failide varundamisest kuni serverites olevate rakendustepõhise varundamiseni. Selle aruanded pakuvad üksikasjalikku teavet tõrgete ja õnnestumiste kohta, hõlbustades probleemide tuvastamist ja tõrkeotsingut.

Toode sobib väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes otsivad hübriidpilve lahendust, mis tagab kindla ja usaldusväärse varukoopia ning pakub ka heal tasemel tehnilist tuge. Suuremate süsteemide ja suuremate võrkude korral jääb Acronis vajaka ning tuleks arvestada suuremate ettevõtete tootega.

Lisaks kriitiliste süsteemide kaitsmisele loob Acronis pilte ka üksikute süsteemide teisaldamiseks uude riistvara ja teeb virtuaalseid kõvakettaid kasutamiseks VMware või Hyper-V.

Veritas Backup Exec

Veritas Backup Exec paistab silma paljude salvestusseadmete, sealhulgas pärandvara, toetamise ja eriti suure taastamiskiiruse saavutamisega. Kasutajasõbraliku kasutajaliidese kaudu pakub see suurt töökindlust ning lihtsaid paigaldus-, konfigureerimis- ja hooldusprotseduure. Tavaliselt kurdavad Veritase kasutajad selle kõrge hinna üle, kuid ütlevad ka, et selle funktsioonide kvaliteet on selle maksumuse õigustamiseks piisav.

Kui kahtlete, pakub Veritas 60-päevast prooviversiooni, et kontrollida, kas see sobib teie vajadustega, mida ta tõenäoliselt ka teeb, kuna see on piisav varulahendus peaaegu igat tüüpi ärikeskkonna jaoks, sealhulgas pärandvaraga.

Ühikutrendid

Siin on seade tööriistade loendis!

Unitrends Recovery Series varundusseade eesmärk on koondada ettevõtte varundamine ja lunavara tuvastamine kõik-ühes platvormiks, mida on samuti lihtne installida ja hallata. See pakub ennetavat jälgimist ja tuge koos taastamise kindluse ja sügavalt integreeritud pilvepidevusega, mis aitab väärtuse saamiseks aega lühendada. See toetab mitut varundustüüpi, sealhulgas faile, virtuaalmasinate infrastruktuure, rakendusi ja opsüsteeme. See võimaldab ka mitmeserverilist ajastamist ja kohandatud varundusstrateegiaid.

Ühtse seadme koos mäluseadmega lihtsustab Unitrends Recovery Series lahendus varundamise ja taastamise toiminguid, aidates ettevõtetel toime tulla kasvavate andmemahtude ja tihedate varukoopiaakendega. See pakub tuge heterogeensetele taristutele, välistades vajaduse laiendada personali aega, raha ja ressursse, kui tekib vajadus täita erinevaid töökoormuse nõudmisi..

Barracuda varundus

Barracuda pakub varukoopiaid, millel on palju võimalusi erinevate stsenaariumide jaoks kohandamiseks. Näiteks saavad nad andmeid kopeerida pilves või muus kohas kauges kohas asuvasse seadmesse. See valikuvabadus on pluss teenuseosutajatele, kes peavad kohandama infrastruktuure oma klientide konkreetsetele vajadustele. Juhul kui klient ei soovi, et selle andmed näiteks võrgust väljuksid, saab ta valida ainult kohaliku võrgu replikatsiooni valikud.

Barracuda varundusversioon 6.0 sisaldab Local Controli – uut haldussuvandit organisatsioonidele, kes haldavad andmeid omaenda rajatiste kaudu, et lahendada ainulaadseid regulatiivseid ja ärilisi nõudeid. (PRNewsFoto / Barracuda Networks, Inc.)

Sysadminide jaoks tähendavad Barracuda seadmed tänu lihtsatele seadistus-, konfigureerimis- ja taastamisprotseduuridele nende töökoormuse vähenemist. Kasutajad rõhutavad võimalust automatiseerida muidu aeganõudvaid toiminguid, näiteks lasta seadmel taastada kogu süsteem virtualiseeritud klastrisse.

Valige teadlikult

Oleme siin hoolikalt kureerinud valiku varundusriistu, mis lahendavad erinevad vajadused. Peaksite valima sellise, mis sobib teiega võimalikult sarnase keskkonnaga. Võtke arvesse, et võib-olla see, mis on pilvesalvestuse jaoks parem, ei toimi pärandsüsteemidega nii hästi, või see, mis pakub rakenduse tasemel varukoopiaid, pole ideaalne valik, kui peate lihtsalt hulga faile taastama.

Või see, kes selle kõik ära teeb, on teie eelarve jaoks liiga kulukas. Loodame, et oleme aidanud teil pilti selgitada, et saaksite teha parima võimaliku otsuse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map