Stablehost: dostupné řešení pro webhosting a expert

Když přijde čas vybrat a webhostingová společnost pro váš blog, váš osobní web, vaši firmu nebo web pro elektronický obchod máte na výběr doslova tisíce možností.


S miliardami webů, které se připojily k internetu, protože uživatelé začali před 20 lety pronikat na internet, se toto pole přeplnilo poskytovateli webhostingu. Není divu, že tato konkurenční aréna znamená, že existují všechny úrovně ceny a hodnoty.

Spolu s náklady vaší hostitelské společnosti je třeba zvážit následující:

 • Rychlost
 • Bezpečnostní
 • Služba
 • Stupnice

Projdeme je jeden po druhém a potom si povíme něco o tom, co Stablehost nabízí.

Co hledat v řešení webhostingu

Zeměkoule s CPU

Rychlost

Rychlost vašeho webu je přímo spojena s šířkou pásma, což je měřítkem toho, jak velký tok dat může váš web zvládnout. Když uživatel přistupuje na váš web pomocí prohlížeče, server poskytovatele hostingu obdrží požadavek a poté odpoví doslovným doručením obsahu vašeho webu. Jakmile návštěvnost vašeho webu naroste, budete potřebovat větší šířku pásma, abyste mohli doručit více dat a zvládnout poptávku.

Bezpečnostní

Bezpečnost je v každém podniku nebo v každém případě důležitá web elektronického obchodu, samozřejmě. Vaši návštěvníci a zákazníci si musí být jisti, že jejich informace jsou bezpečné, zejména v dnešním prostředí dat v sociálních médiích a v elektronickém obchodování..

Asociace Northn Credit Card Association zřídila sadu standardů pro webové bezpečnostní a elektronické stránky a pro webové stránky SSL certifikát je klíčem k těmto normám. Pokud jste si někdy všimli malé ikony visacího zámku v části webové adresy vašeho prohlížeče, znamená to, že web má certifikát SSL – což je šifrované spojení mezi prohlížečem a webovým serverem hostitele. Toto šifrování je zárukou, že veškeré informace předávané mezi těmito dvěma systémy budou bezpečné a soukromé. SSL certifikáty také zvyšují hodnocení SEO pro elektronický obchod a obchodní weby.

Služba

Služba je samozřejmě také velkým problémem s jakýmkoli webovým serverem. Pokud hledáte webhostingovou společnost, musíte se zeptat, jaký druh zákaznických služeb a podpory mohou poskytnout. Existuje 24hodinová telefonická podpora? Je podpora poskytována prostřednictvím e-mailu nebo chatu? Nabízí poskytovatel asistenční systém? Pokud ano, jak rychle je doba obratu? Existuje nějaká záruka dostupnosti?

S ohledem na tyto obavy pojďme mluvit Stablehost musí nabídnout.

Proč ne Stablehost?

Logo Stablehost

Ve Stablehost si můžete vybrat z několika různých možností a úrovní, v závislosti na vašem webu a vašich potřebách.

 • WordPress: WordPress je zdaleka nejoblíbenější možností pro bloggery, s více než 70 miliony uživatelů po celém světě, kteří používají tuto snadno použitelnou platformu. Pro uživatele WordPress nabízí Stablehost více než 10 000 bezplatných témat, která jsou ideální pro použití v mobilních zařízeních, tabletech nebo PC. Je to perfektní nástroj pro bloggery, lze jej nainstalovat jediným kliknutím a lze jej plně přizpůsobit HTML nebo kód.
 • Sdílený hosting: Pokud máte menší web, je sdílený hosting vynikající volbou. Sdílený hosting jednoduše znamená, že se na stejném serveru zpracovává několik samostatných webů. Představte si server jako bytový dům a každý web jako byt. Sdílený hosting může mít omezení, pokud jde o úložný prostor a zdroje, ale je to nákladově efektivní. Řešení sdíleného hostování Stablehost zahrnují neomezený prostor na disku, neomezenou šířku pásma, neomezené weby (s plány Pro nebo Platinum), nepřetržitou e-mailovou podporu (e-mail a telefon s plánem Pro), odstraňování problémů se skripty a ochranu DDoS.
 • Enterprise webhosting: I když jste začátečník nebo startup bez zkušeností, Stablehost usnadňuje uvedení do provozu s možnostmi podnikového webhostingu. Můžete si vychutnat naprostý klid a bezpečnost s neomezeným diskovým prostorem, neomezenou šířkou pásma, neomezeným počtem webů (na úrovni Pro a Platinum), 500 účtů na server (50 na úrovni Platinum), řešením problémů se skripty, e-mailovou podporou 24/7/365 (e-mail a telefon na úrovni Platinum) a 2 Gbit / s ochrany DDoS.

Virtualizované soukromé servery

Mnoho majitelů webových stránek považuje virtualizované soukromé servery (VPS) za dobrý kompromis mezi sdílenými servery a vyhrazeným hostingem, což je místo, kde má každý web svůj vlastní server. VPS obsahuje virtualizační software, který umožňuje každé webové stránce pracovat, jako by byla umístěna na vyhrazeném serveru. VPS je flexibilní a samostatný, s přiděleným počtem zdrojů, které mohou fungovat jako izolovaný vlastní mikrosystém.

Pokud si myslíte, že VPS bude pro vaši firmu dobrou volbou, podívejte se na některé z plánů a funkcí VPS, které Stablehost nabízí, včetně následujících věcí:

 • Hardware na podnikové úrovni s 96 koncerty RAM, pevnými disky čistě SSD a duálním hardwarem E5-2620 – vše aktuální a robustní.
 • Odvětvová odborná podpora s techniky úrovně 3, kteří vědí vše o svých systémech a serverech. Žádné zdržování, žádné trápení, žádné frustrující neodpovězení – pouze solidní podpora techniků, kteří vědí, o čem mluví.
 • Technologie Virtuozzo a KVM
 • Bank serverů Phoenix, Chicago a Amsterdam

Všechny VPS jsou podrobeny procesu prověřování podvodů a poté jsou aktivovány ručně (dokončení může trvat až 24 hodin). Plány VPS nabízejí rychlosti až do gigabitů, v případě potřeby s výbojem až 1 000 Mit / s. Majitelé webových stránek mají kontrolu nad svými weby a všechny plány VPS přicházejí kompletní s přístupem root a SSH pro autonomii při rozhodování a konfiguraci. Koneckonců, jehož web je, tak jako tak?

Vysokorychlostní clusterový hosting

Pokud jste četli o klastrovaných úložných sítích, ale jste trochu odvedeni cenou, Stablehost s vámi chce mluvit. Jejich sdružená řešení hostování monitorují zdraví všech jednotek SSD jednou za 60 sekund. Kdykoli je soubor přidán nebo změněn na webu, automaticky se přesune na nejlepší server, který je v daném okamžiku k dispozici..

Pokud dojde k přetížení nebo náhlému hardwarovému problému, váš web se automaticky přesune na jinou jednotku, takže nedojde k žádným přerušením provozu a pouze k nejlepšímu možnému výkonu. Tento systém zabezpečených proti selhání a zálohování znamená, že neúspěšné uzly jsou detekovány automaticky a webové stránky jsou během 60 sekund přiřazeny jinému serveru, aby bylo zajištěno nulové prostoje.. Clustered hosting je zvláště důležitá možnost pro weby elektronického obchodu, které si doslova nemohou dovolit prostoje.

Vyhrazený hosting

Pro některé weby je vyhrazený hosting jediný způsob, jak jít, který dává smysl. Pokud očekáváte velký provoz, potřebu velké šířky pásma nebo klid mysli, který přichází s extra bezpečností, vyhrazený hosting je skvělá volba.

Pokud jste to vy, Stablehost nabízí dedikovaná serverová řešení, která jsou Linux-, Unix nebo Windows, se servery, které jsou upraveny tak, aby vyhovovaly téměř jakémukoli vyhrazenému rozpočtu na hostování nebo potřebám. Můžete si vybrat ze 4, 8 nebo 16 GB RAM s vlastními servery, které jsou k dispozici, pokud potřebujete více, vše s fenomenálním výkonem a spolehlivostí. Lidé ve Stablehost dokonce zdarma migrují vše od vašich současných serverů k jejich dedikovaným serverům.

Zde je stručný přehled cen a balíčků pro dedikované servery:


Instance 1

PROFESIONÁLNÍ

$

145

/ mo

 • Intel Pentium G3450 3,4 GHz 2C

 • 4 GB RAM

 • Pevné disky 2 x 300 GB SAS

 • 2 TB provozu


Zarezervovat hned

POJISTNÉ

$

165

/ mo

 • Intel Xeon E3-1250L 2,0 GHz 4C

 • 8 GB RAM

 • Pevné disky 2 x 300 GB SAS

 • 2 TB provozu


ZAREZERVOVAT HNED

ULTIMÁTNI

$

245

/ mo

 • Intel Xeon E5-2603 v3 1,65 GHz 6C

 • 16 GB RAM

 • Pevné disky 2 x 300 GB SAS

 • 4 TB provozu


Zarezervovat hned

Pokud hledáte doménové jméno, lidé ve Stablehostu vás také pokryli. Všechny nové domény jsou k dispozici s adresami .uk, .club, .xyz, .nyc nebo .bio, s volnou ochranou WHOIS pro zabezpečení vaší identity online. Každá doména přichází s vlastní e-mailovou adresou, kterou lze přeposlat na váš aktuální účet Gmail nebo Outlook, s editorem DNS a špičkovou podporou, která vám pomůže, když potřebujete pomoc.

Cvičení

Funkce Sitebuilderu

Jedním z aspektů programu Stablehost, který si uživatelé opravdu zamilovali, je výběr nástrojů a zdrojů dostupných pro vytváření webových stránek od základů. Stablehost nabízí stovky šablon s tématy, jako jsou restaurace, obchod, portfolio, zaměstnanci, blog a další, vytvořené pomocí HTML5 a vytvořené zkušenými profesionálními návrháři..

Jejich nástroje Sitebuilder se snadno používají – stejně jednoduché jako přetahování obrázků (není nutné žádné kódování). Najdete zde videoprůvodce a časté dotazy, které vás provedou procesem, se zdroji, které snadno propojí váš web se sociálními médii, jako je Facebook nebo Twitter. Šablony jsou optimalizovány pro web, mobilní zařízení a tablety a nástroje SEO jsou dokonce k dispozici ke zlepšení hodnocení vyhledávače vašich stránek pouhými několika kliknutími myši.

Prodejní systém

Chcete přidat další tok příjmů? Hostitelské plány prodejce společnosti Stablehost vám umožňují přinést významný příjem tím, že budete sloužit jako vlastní de facto webhostingová společnost pro klienty. Za 9,95 $ měsíčně můžete získat základní balíček 20 GB místa na disku a hostit až deset klientů, nebo upgradovat na Pro s 40 GB místa na disku a až 50 klientů za 19,95 $ měsíčně. Pro špičkové prodejce, kteří chtějí přijmout 50 a více klientů, je k dispozici balíček Plus s 60 GB místa na disku a až 100 klienty.

To vše je dodáváno s hardwarem SSD, neomezenou šířkou pásma, mezipamětí PHP LiteSpeed ​​(až devětkrát rychlejší než většina serverů), standardním softwarem cPanel pro správu webových stránek a zálohováním R1, které ukládá body obnovy za týden a zálohuje všechny weby denně. A samozřejmě se můžete spolehnout na stejnou vynikající podporu, jakou jste očekávali v centru nápovědy Stablehost. Můžete se také stát přidruženým subjektem se Stablehostem a vydělat až 55 $ za každého klienta, kterého na něj odkazujete (všechny splatné přes PayPal).

O společnosti Stablehost

Stablehost

Spolu s fantastickým výběrem služeb a funkcí za nízké ceny, to jsou některé z věcí, které dělají Stablehost takové skvělé místo pro podnikání:

 • Stablehost je pevně spletený tým asi 15 lidí, kteří se hluboce zabývají tím, co dělají a kteří mohou vašim potřebám věnovat osobní pozornost. Je to daleko od obrovských, anonymních webhostingových společností mega-značky, které mají tisíce zaměstnanců a zacházejí s vámi spíše jako s číslem (nebo s částkou na účetní knize), než se společností nebo jednotlivcem.
 • Ovládací panely Stablehost pro web a VPS hosting jsou průmyslovým standardem. Není třeba znovu vynalézat kolo a Stablehost chce zákazníkům usnadnit kontrolu nad jejich webovými stránkami a nemusí se plně přizpůsobovat zcela novému systému ovládacího panelu, když přepnou hostingové společnosti.
 • I když hlavní skupina společnosti Stablehost může být malá, je v soukromém vlastnictví a od svého založení v roce 2009 je v stabilním vzestupném směru. Nenáší žádné dluhy a všechny výnosy zpět do společnosti Stablehost z důvodu obratnosti a pohotovosti. Jedná se o společnost orientovanou na klienta, která zákazníkům stále nabízí nové funkce a nové výhody.

To je jen pár věcí, díky nimž je Stablehost jedinečnou volbou ze všech tisíců poskytovatelů webhostingu po celém světě. Nabízejí kombinaci bezpečnosti, služeb, flexibility a rychlosti za ceny, které poráží konkurenci, když porovnáte to, co je skutečně nabídnuto, a umístí se na stůl v daném cenovém bodě..

Nejlepší ze všeho je, že jejich služby a možnosti jsou zcela škálovatelné a jsou připraveny růst, když se vaše podnikání rozběhne nebo vaše webové stránky začnou přinášet větší provoz. Stablehost nevěří v to, že vás spojí se službami a cenami, které jsou víc než to, co potřebujete, v naději, že se z toho nakonec vyroste.

Pokud se díváte na možnosti webhostingu, určitě stojí za to jim dát čas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map