Parim Androidi ja iOS-i parandustarkvara teie telefonidele või tahvelarvutitele

Olgem ausad: tehnoloogia ei saa alati olla täiuslik, nagu ka teie nutitelefonid, ehkki seda on lihtsam armuda. Lõppude lõpuks on see lihtsalt masin!


Ükskõik, kas kasutate nutitelefoni või tahvelarvutit, mille toiteallikaks on Android või iOS, töötab see tõrgeteta, kui esmakordselt koju tõite. Sellest saab teie mugav kaaslane, pakkudes täiuslikku segu funktsionaalsusest ja kasutatavusest. Aja jooksul hakkate aga tunnistama aeglast või lohakat etendust.

Kuna suurem osa ajast kulub nutitelefoni või tahvelarvutiga suhtlemisele, on see seadme jaoks aeglase töötamise või rippumise korral äärmiselt pettumust valmistav. Need seadmed võivad põhjustada virtuaalseid ja füüsilisi kahjustusi. Ehkki viimast saab parandada kahjustatud osade asendamise teel, pole virtuaalseid või tehnilisi kahjustusi nii lihtne parandada.

Selle tagajärjel on teil raskusi teabele juurdepääsuga või võib see jäädavalt kaduma.

Levinumad probleemid, millega silmitsi seisab Androidi või iOS-i seade

Kujutage ette, et soovite kiiresti helistada, kuid te ei saa seda teha. Teie kõned katkevad tundmatu probleemi tõttu, mis ilmub järsku eikusagilt. Proovite saata kontaktiloendist kellelegi sõnumit, kuid näete, et kõik teie kontaktid on kadunud. Olukord muutub tõsiseks, kui märkate, et telefoni aku tühjeneb kiiremini kui kunagi varem.

Need probleemid on tavalised nii Androidi kui ka iOS-i seadmetes ja see ei ole selle lõpp. Teie nutitelefoni või tahvelarvutiga võib nii palju muid probleeme kokku puutuda, näiteks:

 • Aeglane funktsionaalsus
 • Korduv riputamine
 • Ühendusprobleemid
 • Seadme ülekuumenemine
 • Google Play või muud rakendused jooksevad kokku.
 • Seadme ekraan ei reageeri
 • Rakenduste allalaadimise probleemid
 • Uuendamise rike
 • Kleebitud Apple logoga
 • Surma must, sinine või punane ekraan
 • Seade ei lülitu sisse / välja.
 • Ja paljud teised…

Kui sellised olukorrad tekivad, ärge muretsege (mis on ju ilmselge, see on ju teie lemmikvidin!). Tänu kaasaegsele parandustarkvarale, mida saab kasutada teie seadme probleemide lahendamiseks.

# 1. Tenorshare ReiBoot

Kui teie Androidi või iOS-i nutitelefon on hakanud aeglaselt töötama või ripub korduvalt, Tenorshare ReiBoot saab seda parandada. Rohkem kui 78 miljoni allalaadimisega kogu maailmas on seda professionaalset remonditarkvara ülilihtne kasutada ja teie seade remonditakse nii, et see toimiks samamoodi nagu see, kui te seda esimest korda ostsite..

Ühilduvad seadmed

Tenorshare toetab Apple’i telefone, tahvelarvuteid ja telereid, lahendades üle 50 tarkvaraprobleemi ja muud probleemid, mis vastutavad selle aeglase ja loidse jõudluse eest.

See toetab 600+ Androidi nutitelefoni ja tahvelarvutit versiooniga 2.0 või uuemaga. Enamikku selliseid seadmeid nagu Samsung, LG, Google, Huawei, HTC, Sony jne saab fikseerida olenemata sellest, mida teenusepakkuja AT sisaldab&T, Vodafone, Verizon, T-Mobile, Sprint, Orange ja nii edasi.

Süsteemi probleemid, millega ta hakkama saab

Remontitarkvara abil saab lahendada Androidi probleeme, näiteks taastamisse takerdunud seadet, kiire alglaadimise ja allalaadimisrežiime, ekraani külmutamist, seadme sisse- / väljalülitamist, aku tühjenemist, surma musta ekraani ilmumist, puutetundlik ekraan ei tööta, logo kleebitud, Androidi viirust, mitte laadimine, seade aeglane või telliskivi, jätkake taaskäivitamist ja jääge kõrvaklappide režiimi.

Öelge hüvasti iOS-i probleemidele, näiteks värskendamine ummikus, logo ummikus, must ekraan, külmutatud ekraan, ummikus salvestusrežiimis, valge ekraan, keelatud ekraan, kinni kõrvaklappide režiimis, alglaadimissilmuse ekraan, taastamise ja varundamise tõrge, sinine ekraan, ei saa ühendust , iTunes’i vead nagu 14, 39 jne.

Ainulaadsed omadused

 • Kiire alglaadimise ja taastamise režiimidesse sisenemiseks ja neist väljumiseks ühe klõpsuga on tasuta ja sujuv. Vaevatu ja võrratult kiire meetod ei vaja klahvikombinatsiooni.
 • Ohutum ja lihtsaim viis taastamisrežiimi sisenemiseks või sellest väljumiseks ilma nuppe käsitsi all hoidmata
 • Üksikasjalikud juhised allalaadimisrežiimi või Odini režiimi sisenemiseks või sellest väljumiseks lihtsate klõpsudega
 • Parandab 50+ süsteemi probleeme
 • Süsteemi vahemälu tühjendamiseks klõpsake üks klõps, et telefon oleks optimaalne ilma andmete kadumiseta
 • Aeglase jõudluse parandamiseks taastage või värskendage Androidi või iOS-i
 • Alendage iOS-i tarkvara versioon, et värskendada seda uusimale versioonile ilma andmete kadumiseta
 • Taastab kohandatud IPSW
 • Tõhusalt parandab ja taastab iTunes’i vead ja varundamine
 • Toetab Android 2.0 ja uuemaid
 • RAM: 256 MB või rohkem, soovitatav – 1024 MB
 • Arvuti OS: Windows 10, 8.1, 7, Vista, XP
 • CPU: 1 GHz (32 või 64 bit)

Kuidas seda kasutada?

Samm 1:

Laadige alla ja installige Tenorshare ReiBoot oma Windowsi või Maci jaoks. Ühendage seade USB-ühenduse abil arvutiga.

2. samm:

Skaneerige OS-e probleemide jaoks.

3. samm:

Parandage probleemid taastamise, kiire alglaadimise või tasuta allalaadimisrežiimis.

# 2. dr.fone

Süsteemiprobleemide lahendamine oli mõni aasta tagasi keeruline ülesanne ja kui midagi valesti läks, olid arstid teie seadme tervise tagamiseks arstid. Täna võite olla oma telefonide arst, kasutades dr.fone!

Saadaval nii Maci kui ka Windowsi platvormidel saab selle abil hõlpsalt ühe klõpsuga teie seadme mitmesuguseid probleeme lahendada. Enam kui 150 miljonit kasutajat kasutab selle tarkvara eeliseid seadme hõlpsaks, kiireks ja usaldusväärseks parandamiseks.

Ühilduvad seadmed

dr.fone’i remondiprogramm hõlmab laias valikus iOS-i nutitelefone, tahvelarvuteid ja iPode. Kõik, mida vajate, on tarkvara allalaadimine ja installimine ning mõne minuti pärast seadme remontimine.

See toetab 1000+ Android-seadet, sealhulgas enamus Samsungi mudeleid nagu Galaxy S9 / S10, Galaxy S8, A8s, A6s, A9s, S7, A90, W2019, C7, M10, M30, Galaxy Note ja palju muud. Pole tähtis, kas võtate teenuse sellistelt vedajatelt nagu AT&T, T-Mobile, Verizon, Vodafone, Sprint, Orange ja nii edasi; dr.fone saab teie seadme eest hoolitseda.

Süsteemi probleemid, millega ta hakkama saab

Paljud inimesed eiravad varajasi märke, kui nende süsteemid hakkavad talitlushäireid tegema. Kui probleemid muutuvad tõsiseks, on nad sunnitud kulutama palju raha kahjustuste parandamiseks. Seetõttu on soovitatav oma telefoni eest varajases staadiumis hoolitseda, et seda hõlpsalt parandada, kaotamata oma väärtuslikku teavet.

Kui aga näete selliseid probleeme nagu surma must ekraan, lõpetab Play pood töö, telefon ei lülitu sisse või välja, rakendused jooksevad kokku, seade takerdub alglaadimissilmi, OTA värskenduse tõrge, kasutajaliides ei tööta, seade saab tellise; dr.fone saab need kõik parandada.

Ainulaadsed omadused

 • Süsteemi remont null andmete kadumisega
 • Lihtne kasutada
 • 100% ohutu ja turvaline
 • Parandamise tarkvara ühe klõpsuga
 • Kõrge edukuse määr
 • CPU: 1 GHz (32 või 64 bit)
 • RAM: 256 MB või rohkem, soovitatav – 1024 MB
 • Kõvakettaruum: 200 MB ja rohkem
 • Android: 2.0 ja uuemad
 • Arvuti OS: Windows 10, 8.1, 8,7, Vista, XP

Kuidas seda kasutada

Dr.fone kasutamiseks ei vaja te kõrgeid tehnilisi oskusi. See on lihtne protsess, mille abil saab mõne klõpsuga teie Androidi või iOS-i seadmetes probleeme lahendada. Andmete kadumise võimaliku vältimiseks on soovitatav oma andmed eelnevalt varundada.

Samm 1:

Laadige dr.fone alla oma Windowsi või Maci jaoks ja käivitage see. Klõpsake „Süsteemi parandus“.

Ühendage seade USB-kaabli abil arvutiga.

2. samm:

Näete kolme võimalust, nimelt iOS-i remont, Android-i parandus ja iTunes-i remont. Klõpsake mõnel neist oma seadme põhjal. Klõpsake nuppu “Start”.

3. samm:

Sisestage seadme teave, valides kaubamärgi, mudeli nime, riigi ja operaatori. Kontrollige hoiatust „Nõustun“ ja klõpsake nuppu „Järgmine“.

4. samm:

Alglaadige seade tingimata allalaadimisrežiimis, lülitage toide välja. Jätkake, hoides helitugevuse, kodu ja toitenuppe vähemalt 5-10 sekundit all. Nüüd vabastage nupud ja vajutage siis allalaadimisrežiimi sisenemiseks helitugevust.

Kui teie seadmel pole kodunuppu, vajutage selle asemel nuppu Bixby ja viige 4. samm läbi.

Klõpsake nuppu „Järgmine“.

5. samm:

Pärast püsivara allalaadimist ja kontrollimist algab remont automaatselt. Kui see on valmis, klõpsake nuppu “Valmis”.

Järeldus

Sõltumata sellest, kui tõhus võib teie nutitelefon või tahvelarvuti praegu olla, aeglustub selle funktsionaalsus ja kiirus aja jooksul. Ja kui see juhtub, pole vaja muretseda, kuid jah, seadme kasutamist on keeruline. Ülalmainitud parandustarkvara abil saate mitte ainult hüvasti jätta kõigi nende tarbetute ebameeldivuste eest, vaid ka näha, kuidas teie seade töötab kiiresti ja sujuvalt nagu vanasti..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map