Millised on viirusetõrjetarkvara kasutamise eelised?

Viirusetõrjetarkvara on arvutisüsteemi installitud andmeturbe utiliit, mille eesmärk on kaitsta viiruste, nuhkvara, pahavara, juurkomplektide, troojalaste, andmepüügirünnakute, rämpsposti rünnakute ja muude veebipõhiste küberohtude eest..


Saame natuke teada Viirus.

Viirus on soovimatu programm, mis siseneb kasutaja süsteemi ilma tema teadmata. See võib ise paljuneda ja levida. See teeb soovimatuid ja pahatahtlikke toiminguid, mis mõjutavad süsteemi jõudlust ja kasutaja andmeid / faile. Arvutiviirust võib pidada arvutihaiguseks, täpselt nagu inimviirusi, mis põhjustavad inimestel haigusi.

Ja kuidas saab Viirusetõrje?

Viirusetõrjetarkvara, nagu nimigi ütleb, on programm, mis töötab viiruse vastu. See tuvastab või tuvastab viiruse ja pärast viiruse tuvastamist töötab selle eemaldamise arvutisüsteemist. Viirusetõrjetarkvara töötab profülaktiliselt, nii et see mitte ainult ei kõrvalda viirust, vaid hoiab ära ka võimaliku viiruse nakatamise teie arvutisse tulevikus.

Miks vajate viirusetõrjetarkvara??

Ilma viirusetõrjeta süsteem on täpselt nagu avatud uksega maja. Avatud ja kaitsmata uks meelitab teie koju kõik sissetungijad ja sissemurdjad. Sarnaselt kutsub kaitsmata arvuti lõpuks kõik viirused süsteemi. Viirusetõrje toimib suletud turvauksena teie arvuti turvamehega, hoides ära kõik pahatahtlikud sissetungivad viirused. Kas jätate oma ukse sissetungijate jaoks avatuks??

Millist kahju võib viirus teie arvutile kahjustada?

Kui teie arvutit ründab viirus, võib see teie arvutit mõjutada järgmistel viisidel:

 • Aeglustage arvuti
 • Failide kahjustamine või kustutamine
 • Vormindage kõvaketas uuesti
 • Sagedased arvutiõnnetused
 • Andmete kaotus
 • Võimetus täita arvutis või Internetis ühtegi ülesannet

Viirusetõrjetarkvara on nagu ereda valguse kiir tumedaid viirusi täis maailmas. Nende pakutavate eeliste arv on lugematu arv. Mõned kõige silmatorkavamad eelised on järgmised:

Kaitse viiruste ja nende leviku eest

Viirusetõrjetarkvara täidab peamiselt profülaktilist funktsiooni. See tuvastab võimaliku viiruse ja töötab seejärel selle eemaldamise nimel. Pidage meeles, et seda tehakse enamasti enne, kui viirus süsteemi kahjustada saab. Niisiis, see tähendab, et enamus viirustest on enne nende süsteemidele kahjustamist tõrjutud. Viirusetõrje võib teie teadmata ühe päeva jooksul võidelda paljude viirustega. Avast ja Norton on ühed kõige populaarsemad viirusetõrjetarkvarad, mis on tänapäeval turul saadaval.

Kui viirus on teie süsteemi rünnanud, saate selle potentsiaalselt oma sõpradele, perekonnale ja võrkudele üle kanda. Niisiis, kui soovite kaitsta nii oma arvutisüsteemi kui ka tuttavate arvuteid, kaaluge võimalust hankida viirusetõrje.

Blokeeri rämpspost ja reklaamid

Kui teete kiire uuringu selle kohta, kuidas viirused sisenevad oma ohvrite arvutisüsteemi, hämmastab teid nende viiruste osakaal, kes kasutavad hüpikreklaame ja veebisaite oma arvutisse jõudmiseks. Hüpikreklaamid ja rämpsposti veebisaidid on viiruste poolt kõige sagedamini kasutatavad lüüsid teie arvuti nakatumiseks ja seejärel failide kahjustamiseks.

Tarkvara nagu Härjavägi Interneti turvalisus töötab nende pahatahtlikke viirusi sisaldavate reklaamide ja veebisaitide vastu, blokeerides nende otsese juurdepääsu teie arvutivõrgule.

Kaitse häkkerite ja andmevarguste eest

Häkkerid kasutavad oma ohvri arvutisse pääsemiseks tavaliselt pahavara või viirusprogrammi. Nad installivad pahavara arvutisse ilma ohvri teadmata. Häkkerid teevad seda ohvritele pahatahtlike e-kirjade saatmisega. Siis saab häkker hõlpsasti häkkida soovitud failidesse ja programmidesse.

Pärast seda saavad nad kasutada ohvri andmeid vastavalt oma tahtele; nad saavad selle kustutada või kahjustada ja varastada, et hiljem lunaraha nõuda. Antimalware nagu Pahavara pange häkkimisvastane lukk või teostavad nad regulaarset skannimist, et tuvastada arvutivõrgus mis tahes häkkerite või häkkimispõhiste programmide olemasolu. Niisiis pakub viirusetõrjetarkvara häkkerite vastu täielikku tõestusfunktsiooni.

Tagab kaitse eemaldatavate seadmete eest

Mõelge nendele aegadele, kui olete teisaldatud seadmete, näiteks USB-de abil andmeid arvutisse ja arvutist üle kandnud. Lugematu arv, eks?

Võib-olla olete kannatanud arvuti aeglustamise või arvuti krahhi pärast sõbra USB-ühenduse ühendamist. Kunagi mõelnud, miks see juhtus? Seda seetõttu, et USB või teisaldatav seade oli viiruse ülekandeseade. Niisiis, kas peaksite lõpetama eemaldatavate seadmete kasutamise, kuna te ei tea kunagi, milline USB võib sisaldada viirust?

Ei! Hankige lihtsalt viirusetõrjetarkvara, mis kontrollib kõiki eemaldatavaid seadmeid võimalike viiruste suhtes ja veenduge, et ühtegi viirust ei edastata.

Kaitseb teie andmeid ja faile

Viirusetõrjetarkvara hoiab silma peal kõigil teie süsteemi sisenevatel failidel. Kõik need failid kontrollitakse, kas neil pole omapära ega pahatahtlikkust. Viirusi saab nakatunud failide kaudu teie võrku hõlpsalt edastada ja need omakorda võivad teie andmeid ja faile kahjustada. Selliste viiruste käes võite kaotada isegi oma väärtuslikud andmed.

Lahendus ettevõttelt Avira tarkvara tagab, et teie andmed ja failid on piisavalt kaitstud.

Laadige oma arvuti ülelaadimiseks

Mõelge kahele arvutile kõrvuti.

Üks kannatab viiruse rünnaku tagajärgede, näiteks aeglase töötlemiskiiruse ja sagedaste krahhide all. Teine on viirusetõrjega kaitstud. Kummalgi on parem kiirus?

See, kus on kindlasti viirusetõrje. Selle põhjuseks on asjaolu, et sellel arvutil pole probleeme, kuna viirusetõrje on viiruse peatanud enne, kui see võib tegelikku kahju põhjustada. Mõni viirusetõrje võib kettaruumi vabastamiseks isegi kustutada ja eemaldada tundmatutest allikatest kasutud failid, suurendades arvuti kiirust.

Tulemüüri kaitse nuhkvara ja andmepüügirünnakute eest

Üldiselt jälgib tulemüür teie arvutivõrgust sissetulevat ja väljaminevat liiklust. Koos viirusetõrjega kontrollib tulemüüri kaitse kõiki faile või andmeid, mida saadate või edastate arvutist Interneti kaudu teise võrku..

Sama kehtib failide ja andmete kohta, mida saate välisest võrgust. Võite tahtmatult avada otse pahatahtliku veebisaidi või e-posti ja seejärel sattuda andmepüügirünnaku ohvriks. Andmepüügirünnak toimub siis, kui ründajad soovivad konkreetselt teie sisselogimisandmeid, krediitkaarditeavet või muud isiklikku teavet / andmeid. Selline rünnak võib põhjustada olulist rahalist kahju või isiklikke lekkeid. Kahesuunaline tulemüüri kaitse viirusetõrjetarkvara, näiteks Avast blokeerib ja eemaldab kõik sellised e-kirjad või failid, mis võivad teid sellisel viisil kahjustada.

Veebikaitse tõhustamiseks piirake veebisaitide juurdepääsu

Volitamata veebisaitidele juurdepääsu korral võib teie arvutisüsteem olla avatud mitmetele küberohtudele, sealhulgas nuhkvarale, häkkeritele, lunavarale jne. Need ohud võivad teie andmeid ja faile ohtu seada. Viirusetõrjetarkvara piirab teie veebi juurdepääsu, et piirata teie tegevust volitamata võrkudes. Seda tehakse selleks, et veenduda, et pääsete juurde ainult teie arvutisüsteemile ohututele ja kahjututele veebisaitidele.

Lastel silma peal hoidmine

Vanemate jaoks on praegusel eelseisval ajal suurim peavalu see, et nende lapsed saavad Interneti kaudu avalikult juurde pääseda ükskõik, olgu see hea või halb.

Vanem ei saa alati jälgida, mida nende lapsed arvutis teevad. Ja nad ei saa oma lapsi hea ja halva veebiga kogu aeg koolitada, sest lapsed ärrituvad kergesti. Selliste murettekitavate vanemate jaoks võib olla lahendus viirusetõrjetarkvara. See võib pakkuda jälgimisvahendit, mille abil saate oma laste tegevusi turvalisel, kuid tõhusal viisil jälgida. Viirusetõrjetarkvara pakub teile õigeid logisid teie lapse tegevuse kohta. ESET on üks silmapaistvamaid viirusetõrjeid, mis pakub vanemlikku kontrolli.

Kaitseb teie parooli

Kaitsete oma väärtuslikke andmeid ja kontosid parooliga ning arvate, et teie andmed ja kontod on kaitstud.

Aga mis siis, kui keegi varastab teie paroolid viiruse abil?

Parooli varas võib hiljem teid väljapressimiseks lunastada või kasutada teie parooli tundlikule teabele juurdepääsuks. Lisaks viirusetõrje kasutamisele võite parema turvalisuse tagamiseks mõelda ka paroolide halduri kasutamisele.

Kuluefektiivne

Enamik viirusetõrjetarkvara on üsna tasuv. Kuu või aasta paketid, mida viirusetõrjete tootmisega tegelevad ettevõtted pakuvad, on odavad. Kui arvestada viirusetõrje lisatasu paketiga pakutavate mitmesuguste teenustega, siis arvatakse kindlasti, et nende pakutavad kulud on üsna väiksemad.

Lisaks, kui teil on eelarve vähene ja te ei soovi kulutada raha viirusetõrjepreemiate premium versiooni ostmisele, saate tasuta viirusetõrje.

Kas teie arvutil on paremini ilma viirusetõrjetarkvarata??

Viiruse rünnak võib tekitada sama palju kahju kui sundides teid uut arvutit ostma, kuna teie vana arvuti on parandamatult kahjustatud. Teie arvutisüsteemi kaitsemehhanismi puudumine on nagu viiruste kutsumine arvutisse, pakkudes neile selget ja juurdepääsetavat sissepääsu.

Kas soovite kunagi arvutit kahjustada omaenda kätega omal tahtel? Kui ei, siis hankige võimalikult kiiresti viirusetõrjetarkvara, et saaksite oma arvutit kasutada, kartmata pidevat viiruse rünnaku ohvriks langemist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map