9 Krüptitud e-posti teenused ja rakendused parema privaatsuse tagamiseks

E-kiri on igas ettevõttes igat tüüpi suhtluse alustajaks. Keegi ei saa eirata ega ohverdada oma postkastidesse saabunud sõnumite usaldusväärsust, ökonoomsust ja liikuvust.


Esimene asi, mis e-posti aadressil rääkides meelde tuleb, on populaarsed teenused nagu Gmail, Yahoo ja Outlook. Kuigi need kõik sobivad suurepäraselt veebisõnumite saatmiseks ja vastuvõtmiseks, on neil ühine puudus.

Nad ei paku lõpuni krüptimist, et kaitsta edastatavaid sõnumeid.

Teie saadetavate juhuslike sõnumite puhul pole see oluline probleem. Probleem tekib aga siis, kui teie suhtlus sisaldab tundlikku teavet, nagu sotsiaalkindlustus, krediitkaardi- ja kontonumbrid või muud ettevõtte salajane teave.

Miks?

Selle tundliku teabe paljastamiseks on vaja vaid ühte liba. Seetõttu on e-posti krüptimine nii oluline ja see peaks olema osa teie ettevõtte turvaplaanidest. Turvalise e-posti saatmine erineb anonüümsetest e-kirjadest.

Mis täpselt on e-posti krüptimine?

E-posti krüptimine pole midagi muud kui e-kirjade teisendamine salajasteks koodideks, et vältida volitamata juurdepääsu ja paremat privaatsust. Seda tehakse selleks, et kaitsta teie tundlikku sisu teiste üksuste, välja arvatud kavandatud adressaadi, lugemise eest. See võib sisaldada autentimist.

See on vajalik, kuna enamik sõnumeid edastatakse selgel kujul. On ka teisi inimesi, kes ei ole määratud adressaat, kasutades selle sisu lugemiseks spetsiaalseid tööriistu. Selle mõjudest saate paremini aru, kui pildistate seda algoritmina, mis nokitseb ja projitseerib tundlike andmete kaudu, näiteks armumärkused ja arsti vastuvõtud!

E-posti krüptimine kasutab avaliku võtme krüptograafiat, kus kasutajad kasutavad avalikku võtit sõnumite kodeerimiseks. Kuid nad hoiavad ja kasutavad sõnumite dekrüptimiseks salajast privaatvõtit. Privaatsed võtmed krüpteerivad ja allkirjastavad sõnumid enne nende saatmist digitaalselt.

E-posti krüptimise eelised

Nüüd teate selle olulisust, lugege järgmisi peamisi eeliseid.

Kaitseb privaatset teavet

Kui sõnumite kaudu on vahetatud nii palju privaatset, tundlikku ja salajast teavet, peab seda nägema ainult kavandatud adressaat. Pidage meeles, et häkkerid saavad hõlpsasti juurde pääseda ja teie varastatud salasõnale ja kasutajanimele ka varastada.

E-posti teel krüptiv server takistab häkkeritel seda salajast teavet dekrüpteerida ja seda kuritarvitada.

Taskukohane turvalisus

Täiendavat tarkvara ega riistvara pole vaja osta. Teie teabe tasuva hinnaga kindlustamiseks on nii palju teenuseid, mida saab usaldada.

Järgib määrusi

Paljudes tööstusharudes on oma reeglid, mida kommunikatsiooni osas tuleb järgida. Näiteks peaks patsiendi teave olema konfidentsiaalne ja seda ei tohiks jagada ilma patsiendi nõusolekuta. Seega käsitatakse teabe kätte saanud häkkerit rikkumisena. E-kirjade krüptimine aitab vältida nende dokumentide sattumist valedesse kätesse.

Populaarsed turvalise e-posti teenused

Nüüd, kui teate nende eeliseid ja miks peaksite neid kasutama tavaliste pakkujate (nt Gmaili) asemel, soovite loomulikult saadaolevate võimaluste kohta rohkem teada.

Hushmail

Hushmail on Kanadas Vancouveris asuv populaarne turvalise e-posti pakkuja, mis käivitati 1999. aastal. Sellel USA-s asuval Delaware’i emaettevõttel on suurepärane maine usaldusväärsete e-posti funktsioonide pakkumise eest..

Funktsioonid

 • OpenPGP krüptimine
 • Moodsaimad krüptimismeetodid
 • Piiramatu e-posti varjunimed Interneti-identiteedi varjamiseks
 • IMAP, POP tugi
 • Impordi kompaktsed failid CSV-st
 • Automaatvastaja ja rämpsposti filter
 • Võimalik saata krüptitud e-kirju teistele pakkujatele

Hushmail pakub erilahendust sellistele ettevõtetele nagu tervishoiuteenused, advokaadibürood ja väikeettevõtted, et täita HIPPA nõudeid.

Protonmail

Protonmail võib olla suhteliselt uus Šveitsis asuv e-posti teenus. See on täna maailma suurim turvalise e-posti pakkuja, mille miljonid ülemaailmsed kasutajad kasutavad oma parimaid turvafunktsioone. Saate kasutada veebibrauseri kaudu või mobiilirakenduse abil Androidis ja iOS-is.

Funktsioonid

 • Tugev krüptimine täiustatud turvafunktsioonidega
 • Kasutajasõbralik ja toetab kolmandate osapoolte kliente
 • Täpsemad sõnumite saatmise valikud
 • Kindel anonüümsus

Selle saate alustada TASUTA.

Tutanota

Tutanota on Saksamaal 2011. aastal loodud turvalise e-posti teenuse pakkuja, kellel on ranged privaatsusseadused. See on tõsine ja usaldusväärne teenindaja, keda juhib privaatsuse entusiastide meeskond. Nad plaanivad saada oma privaatsust austavaks Google’i alternatiiviks oma krüpteeritud kalendri, pilvesalvestuse ja märkmetega.

Funktsioonid

 • Anonüümne registreerumine ilma telefoninumbri või muude tuvastatavate andmeteta
 • Kasutab PGP asemel hübriidset krüptimissüsteemi
 • Kaitseb GDPR ja muud privaatsust toetavad EL-i määrused
 • Krüpteerige isegi teemarea ja aadressiraamat ning salvestage saksa serveritesse
 • Logimise vältimiseks eemaldatakse IP-aadressi e-kirjad
 • Saadab krüptitud e-kirju isegi mitte Tutanota kasutajatele
 • Kohandatud kaustad aitavad sõnumeid korraldada

Reklaame pole, isegi TASUTA kavas.

Mailfence

Mailfence on täielikult pühendunud ja privaatsusele keskendunud veebipostiteenuste pakkuja Belgias ning järginud Belgia tugevat privaatsuse kaitse seadust alates 1999. aastast.

See pakub kasutajatele otsustatud krüptimise kaudu teenitud turvalisust. Brauseripõhise teenuse kahefaktoriline autentimissüsteem lisab teie kontole täiendava turvalisuse, kui isikuandmeid ei jälgita.

Funktsioonid

 • Krüptimine digitaalallkirjadega, kasutades OpenPGP võtmeid
 • Toetab kõiki populaarseid e-posti protokolle nagu SMTP, IMAP ja POP
 • Rämpsposti blokeerija
 • Sisaldab kalendreid, dokumentide hoidmist ja kontaktide haldamist
 • Autoriõiguse kuvamine digitaalsete e-posti allkirjade kaudu

Kui otsite ärieesmärki, võiksite tasulist paketti pakkuda, mis pakub kohandatud domeeni e-kirju.

Zoho

Zoho post, on suurepärane platvorm, mis pakub võimsaid funktsioone, mis sobivad ideaalselt äri- ja isiklikuks kasutamiseks. Võimsa juhtpaneeli abil saate konfigureerida ja seadistada oma organisatsiooni e-posti eeskirju.

Funktsioonid

 • Automatiseerib väsitavaid ülesandeid ja loob sissetulevate e-kirjade haldamise reeglid
 • Täpsem otsing aitab sõnumeid kiiresti leida
 • Puhastusfunktsioon aitab veebimakseid hulgi kustutada või arhiveerida
 • Valib teavitamiseks konkreetsed kaustad
 • Looge korduvkasutatavad meilimallid
 • Juhtige ja hallake konkreetsete meeskonnaliikmete postkastidele juurdepääsu
 • Kõrgeturvalised andmekeskused koos füüsilise turvalisuse ja DDOS-kaitsega
 • Piiramatu hulk rühmi, millel on atraktiivsed koostöövõimalused

E-kirju saate lugeda ja saata mobiilirakenduste kaudu või veebis. Zoho pakub ettevõttele valmis lahendust.

Kasulikud e-posti krüptimisriistad

See ei ole ainult krüpteeritud e-posti pakkujad, mis takistavad algoritme tundlikesse andmetesse ja teabesse pistmast. Olemasolevate e-posti teenustega saab kasutada ka üsna vähe tööriistu.

Mesince

Mesince on e-posti klient Android iOS-i ja Windowsi jaoks. See on programmeeritud konfigureerima kasutajale tasuta krüptimissertifikaadi automaatselt iga väljamineva sõnumi kodeerimiseks. See tagab Interneti-ühenduse optimaalse veebipõhise privaatsuse kaitse tagamiseks. Ainult vastuvõtjale, kellel on privaatne võti, mis vastab avalikule võtmele, saab sõnumit dešifreerida ja seda lugeda. Kõik, kellel pole vastavat võtit, näevad ainult segatud teksti.

 PreVeil

Preveil Email töötab koos Gmaili, Outlooki ja Apple Mailiga. E-posti sisu ja manused on teie seadmes krüptitud, mis dekrüptitakse ainult adressaadi seadmes. Kui soovite kasutada nende mobiilirakendust, saate ära kasutada koheseid teavitusi ja biomeetriliste andmete autentimist. Kuid ärge muretsege, kui te seda ei saa, võite kasutada nende veebiversiooni.

CipherMail

CipherMail oli varem tuntud kui DJIGZO ja asub Hollandis, Amsterdamis. See on avatud lähtekoodiga tsentraalselt hallatav e-posti server, mis kodeerib ja dekodeerib lüüsi e-kirju.

See on android-rakendus, mis saadab ja võtab vastu S / MIME digitaalselt allkirjastatud ja krüptitud sõnumeid Androidi nutitelefoni kaudu.

Funktsioonid

 • Toetab S / MIME, OpenPGP, PDF ja TLS krüptitud e-kirju
 • Riistvara turvamoodul (HSM) täiendava privaatsuse tagamiseks
 • Sisseehitatud sertifikaatide asutus (CA)
 • Integreeritud andmelekke vältimise (DLP) moodul hoiab ära teabe lekked
 • Genereerib privaatse PKI jaoks ise allkirjastatud sertifikaadid

Postkaart

Mailevelope asub Saksamaal; See kaitseb teie tundlikke andmeid turvaliselt, tagades, et volitamata isikud, isegi teenusepakkuja, ei loe kõiki edastatavaid andmeid. Selle abil saate oma praeguse e-posti aadressiga turvaliselt sõnumeid saata.

See on avatud lähtekoodiga lahendus ja selle saab TASUTA alustada. Ettevõtluse jaoks võiksite siiski tasulist plaani otsida, kui olete huvitatud G-Suite’i integreerimisest, GDPR-iga ühilduvast, toest jne..

See on sellest.

Nüüdseks teate juba kõike e-posti krüptimisest ja selle eelistest. Teate ka turvaliste e-kirjade saatmise erinevate võimaluste kohta. Nii et nüüd ei tohiks olla ühtegi muud põhjust, miks te ei peaks kaaluma krüptitud e-kirjade kasutamist privaatsuse lisamiseks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map