8 parimat tarkvara Androidi andmete taastamiseks

See on tõesti südantmõistetav hetk, kui leiate, et mõni oluline fail kustutatakse teie Androidi telefonist või tahvelarvutist. Võib-olla peegeldas see fail õnnelikke hetki, mida te ei saa uuesti kasutada, või oli see tööl vajalik dokument.


Toimiku kaotamine on igal juhul valus. Androidi või iOS-is andmete kaotamise põhjuseks võib olla juhuslik kustutamine, varukoopia puudumine, juurdumisvead, mälukaardi talitlushäired jne..

Mis siis saab, kui mõistad, et ei leia telefonist olulist faili? Kas on võimalus seda tagasi saada?

Noh, siin on pildil Androidi andmete taastamise tarkvara!

Kuidas Androidi andmete taastamise tarkvara teie faile päästab??

Siin on silmas peetud seda, et faili kustutamisel ei pesta selle andmeid täielikult. Android märgib selle ruumi tühjaks ja käsitleb faili puuduvana. Seega ei näe te faili ja uued failid võivad selle ruumi üle kirjutada. Kui selle ruumi hõivavad originaalfailid, võite öelda, et teie fail on kadunud.

Kuna enamikul Androidi telefonidel pole prügikasti, ei saa te selle kaudu oma andmeid tagasi hankida. Lõppkokkuvõttes saab teie failide päästmiseks kasutada Androidi andmete taastamise tarkvara. Tarkvara võib taaskasutatavate andmete leidmiseks otsida Androidi telefoni mälu, et otsida lehti, mis on tähistatud numbriga 0.

Lisaks lõikab tööriist taaskasutatavad andmed uuesti kokku, andes sellele salvestusvormingu. Samuti on soovitatav kasutada andmete taastamise tööriistu kohe pärast faili kustutamist, et andmete taastamise võimalus muutuks üsna suureks.

Andmete taastamiseks on tavaliselt vaja kolme lihtsat sammu:

 • Seadme edukas ühendamine arvutiga, kuhu on installitud taastamistarkvara
 • Faili tüübi valimine ja seejärel skannimine
 • Soovitud failide valimine ja andmete taastamine

Allpool on mainitud mõnda tarkvara, mida saate Androidi seadmetest andmete taastamiseks kasutada.

Tenorshare UltData

Tenorshare peetakse üheks parimaks Androidi andmete taastamise tarkvaraks, mida võite leida. Ta väidab, et selle valdkonna edukuse määr on kõrgeim ja ühildub enam kui 6000 seadmega, sealhulgas Samsung, Oppo, Xiaomi, Huawei jne..

See tarkvara on teinud teie kustutatud fotode ja WhatsApi sõnumite taastamise vaevata nutitelefonist ilma juurteta. Isegi kui teil pole varukoopiaid, saab see WhatsAppis videoid, häält, kleebiseid, dokumente jne taastada.

Olenemata failitüübist võib Tenorshare aidata teil taastada olulisi kontakte, galeriist kallid fotod, kõnekirjed ja muud sisemälus olevad failid. Selleks peate oma seadme tingimata juurima.

Andmete taastamine on võimalik järgmistes stsenaariumides:

 • Juhuslik kustutamine
 • Veekahjustus
 • OS-i krahh
 • Ekraan on katki
 • Süsteemi juur

Saate oma andmeid taastada nii sisemälust kui ka SD-kaartidelt. Enne faili taastamist saate ka eelvaadet vaadata. Turvalisuse aspektist rääkides on see tööriist kirjutuskaitstud ja riskivaba, kus puudub võimalus teabe lekkimiseks või andmete kadumiseks.

dr.fone

dr.fone andmete taastamise tarkvara väidab end olevat maailma esimene kaubamärk, mis pakub isiklikuks kasutamiseks andmete taastamise teenuseid. See on juba kaheksa aastat juhtinud tööstust ja toetab enam kui 6000 Androidi seadet. Saate faile ka oma katkistest Samsungi nutitelefonidest kaevandada.

See tarkvara on võimeline taastama mitmesuguseid failitüüpe, sealhulgas muusikat, tekstsõnumeid, kontakte, videoid, fotosid, dokumente ja juurdunud telefonide WhatsApp-sõnumeid. Selle tööriista abil saate kaotatud andmeid taastada sõltumata stsenaariumist, näiteks juhuslik kustutamine, süsteemi krahh, unustatud paroolid, SD-kaardi probleemid, juurdumisvead, ROM-i vilkumine, kahjustused, must ekraan, tehase lähtestamine jne..

Dr.fone lahendust kasutades saate kadunud faile skannida ja seejärel eelvaate kuvada, et kogu või valitud teave mõne lihtsa klõpsuga taastada. See pakub kolme taasterežiimi, nimelt sisemist salvestusruumi, katkist seadet ja SD-kaarte.

iMyFone

D-tagasi pakub kustutatud andmete taastamise hõlpsat moodust Androidi nutitelefonidest või tahvelarvutitest. Saate need isegi katkistest telefonidest tagasi saada. See tarkvara toetab mitut Androidi nutitelefoni ja failitüüpi, sealhulgas kõnelogid, sõnumid, fotod, audiosaated, videod, kontaktid, dokumendid ja WhatsApi andmed.

D-Backi abil saate pärast nende kaotamist süsteemi krahhi, juhusliku kustutamise, veekahjustuste, viiruse rünnaku, musta ekraani, unustatud paroolide, süsteemi juure ja seadme mitte reageerimise tõttu kaotada kõrge turvalisuse taseme ja kiirema andmete hankimise määra. stsenaariumid.

Tarkvara pakub andmete taastamist sisemälust ja SD-kaartidelt. Enne nende allalaadimist saate faile isegi eelvaadata ja filtreerida. Pole tähtis, kas teie seade on juurdunud või mitte, ja tööriist suudab teie andmed ikkagi tagasi saada.

EaseUS

Lihtsalt kasutatav tarkvara EaseUS saab tõhusalt taastada kustutatud failid, näiteks kontaktid, tekstsõnumid, videod, fotod, dokumendid ja heli. See toetab enam kui 6000 Androidi seadet, sealhulgas Samsung, LG, HTC, Sony, OnePlus, Asus jne..

Tarkvara saab faile SD-kaartidelt ja sisemälust taastada andmete kaotamise korral juhusliku kahjustuse, viiruse rünnaku, seadme rikke, juurdumise, seadme ebaõige käitlemise, SD-kaardi probleemide ja muu abil. Peate lihtsalt oma seadme ühendama, kadunud faile otsima ja soovitud failid mõne minuti jooksul taastama.

EaseUS hoolitseb andmete turvalisuse ja privaatsuse eest neid üle kirjutamata. Lisaks pakub see kogu elu jooksul tasuta versiooniuuendusi, nii et saate nautida selle uusimat versiooni kohe, kui see välja tuleb. Pealegi, kui teil on ette tulnud raskusi, võite nende tehnilisest toest tasuta abi otsida.

Taastefailide kvaliteedi kontrollimiseks saate taastatavate andmete eelvaadet vaadata ja soovitud failid välja filtreerida. Lisaks saate muutusi jälgida reaalajas, kuna tarkvara saadab taastamistulemuste teatised seadme teavituskeskusesse.

FonePaw

Kasutades FonePaw, kustutatud meediume ja tekste saate hõlpsalt oma Android-seadmest taastada. Selle tööriista skannimiskiirus on suhteliselt kiirem, kaitstes samal ajal teie andmete, sealhulgas kõnelogide, sõnumite, fotode, videote, dokumentide ja WhatsApp-meediumide privaatsust.

See toetab laias valikus failivorminguid, nagu Excel, Word, PPT, HTML, PDF, RAR, ZIP ja palju muud. Pole tähtis, kas teie andmed kadusid juhusliku kahjustuse, OS-i krahhi, SD-probleemide, ROM-i vilkumise ja viiruse rünnaku tõttu; tarkvara suudab need kõik taastada.

Tarkvara toetab versioone 2.3-9.0 alates enam kui 6000 Android-seadet. Lisaks neile pakub tarkvara ka funktsioone, sealhulgas andmete väljavõtmine purunenud Androidi telefonidest koos varundamise ja taastamisega.

Ketaspuur

7-andmete taastamine, mis nüüd on Disk Drill, kasutab võimsa tehnoloogia Androidi seadmetest andmete taastamiseks. Seda on lihtne kasutada ja tasuta, mis võimaldab teie andmeid pärast tahtmatut kustutamist või korruptsiooni kaudu tagasi laadida.

Selle tarkvara taastatavad failitüübid on dokumendid, rakendused, muusikafailid, videod, andmebaasid, meilid ja palju muud. Andmete taastamiseks peate pärast režiimi „Massmälu” lubamist ühendama oma Android-seadme arvutiga. Nüüd avage tarkvara ja otsige kadunud faile ning taastage need. Kui see režiim pole teie seadmes saadaval, siis juurige see eelnevalt.

See tarkvara ei saa mitte ainult andmeid Androidi nutitelefonist, vaid ka Androidi tabelitest ja telekastitest.

PhoneRescue

PhoneRescue on tõenäoliselt ainus, mis suudab kustutatud andmed taastada ja otse nutitelefoni taastada. Olenemata sellest, kas juurtate seadme või mitte, suudab see kustutatud andmeid ikkagi üles leida ja taastada.

Tarkvara suudab teie telefonist taastada erinevat tüüpi andmeid, sealhulgas WhatsApi andmeid ja manuseid. Kasutades iga nutitelefoni ja tahvelarvuti jaoks kohandatud tehnoloogiaid, taastab PhoneRescue failid muljetavaldava kiirusega.

Peale selle saab tarkvara salvestada teie seadet, kui see on lukustatud mustri, parooli või sõrmejäljega, kaotamata andmeid.

AirMore

Kui olete süsteemivärskenduste kaudu kustutanud seadmelt kasulikke andmeid, vilgub ROM, seadme juurdumine või lihtsalt kogemata, AirMore võib aidata teil faile taastada, nagu te pole seda kunagi kaotanud. See pakub kiiremat viisi andmete taastamiseks nii SD-kaartidelt kui ka seadme sisemälust.

Sisemisest salvestusruumist saab tarkvara taastada selliseid andmeid nagu kontaktid, sõnumid, fotod, heli, videod, kõnelogid, dokumendid ja WhatsApi andmed. Teisest küljest saab seade SD-kaartidelt taastada selliseid andmeid nagu fotod, videod, heli ja dokumendid.

Juhul, kui teie seade on katki, vette kukkunud või süsteemi krahhi läbi teinud, saab selle andmeid taastada. See funktsioon on siiski rakendatav ainult Samsung Galaxy telefonimudelitele, kuid eeldatavasti toetatakse peagi ka enamat seadet.

Mähkimine üles

Andmete kaotamine on tõepoolest valus kogemus, eriti kui te ei saa endale lubada nende jäädavat kaotamist. Kuid see juhtub ja mitte muretseda; ülaltoodud Androidi andmete taastamise tarkvara aitab teil faile taastada. Ükskõik, millist tüüpi faili olete kaotanud või kasutatavat android-seadet, pakub andmete taastamise tarkvara tõhusat, turvalist ja kiiremat viisi nende tagasisaatmiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map