7 parimat privaatsusele keskendunud brauserit iOS-i ja Androidi jaoks

Mitte paljud meist ei tea, et teatud brauserid on meie isiklike andmete lekitamise uksed.


Mitmed veebis külastatavad allikad võivad teie andmete kogumiseks ja teie iga veebis liikumise jälgimiseks rallida. Õige brauseri mittekasutamine võib tulevikus põhjustada probleeme, sest ka isikuandmeid tuleks hoida isiklikena, välja arvatud juhul, kui soovite ilmselgetel põhjustel neid tahtlikult jagada..

Olete tutvumas iOS-i ja Androidi jaoks parimate privaatsusele keskendunud brauseritega, mis kaitsevad teie privaatsust ja aitavad teil võrgus turvalisem olla. Vaadake seda postitust lauaarvuti brauseri jaoks.

Enne kui hakkan neid loetlema, lubage mul öelda, miks peate neid kasutama.

Pole sihitud tulemusi

Enamikul tuntud brauseritest on teie nõusolekul lubatud küpsised. See tähendab, et kõik, mida te veebis otsite, põhineb teie huvidel ja varasematel otsingutel. Te ei saaks sellest erapooletut tulemust. Teisest küljest näitavad selle loendi brauserid iga kord ainult värskeid tulemusi, kuna sellel pole vaikimisi lubatud küpsised.

Puudub sirvimisajalugu

Selle loendi brauserid ei salvesta teie sirvimisajalugu, mis tähendab, et te ei saa sellest isikupärastatud tulemusi. Internetti saate iga kord nullist sirvida.

Kergematel märkidel on see kasulik ka siis, kui ostate kingitusi kellelegi oma majast ja te ei soovi, et nad sellest teaksid. Sirvimisajaloo puudumine ei tähenda sellest jälgi. Ja selle tulemusel ei hävita üllatust.

Peate hoidma oma isiklikku teavet privaatsena

Teie andmete kogumisega peavad ettevõtted teenima palju raha ja enamus brauseritest on tänapäeval seda teinud normiks. Privaatsust on jäänud väga vähe, kuid õnneks mitte selles loendis nimetatud brauseritega. Need brauserid pööravad erilist tähelepanu privaatsusele, mistõttu nad ei kogu teie isiklikku teavet.

Vaatame järgmisi brausereid.

Sibulabrauser

Saadaval iOS-i jaoks, Sibulabrauser võimaldab teil veebis anonüümselt sirvida Tor. Pole tähtis, kas teie ettevõte püüab oma strateegiaid saladuses hoida või on tegemist lihtsalt ohutut surfamiskogemust otsinud inimesega, see brauser sobib selleks suurepäraselt.

Lühidalt – Sibulabrauser võib teid aidata:

 • Ole anonüümne veebis
 • Kaitske oma privaatsust mitmesuguste veebisaidi jälgijate eest
 • Olge kaitstud ebakindlate võrkude ja Interneti-teenuse pakkujate eest
 • Automaatne HTTPS-i lülitamine, kui see on saadaval
 • Juurdepääs sibula käsitsi valitud veebisaitidele

Üle 25 erineva keeletoega on Sibul tasuta üllatus. Selle brauseri kasutamine pole tasuta.

Aloha brauser

Kas soovite kiiruskaitset? Kui jah, siis Aloha brauser on teie jaoks täiuslik vaste. Sellel on sisseehitatud tasuta ja piiramatu VPN, mis tihendab liiklust ja blokeerib jälgijaid. See brauser võimaldab teil Internetis sirvida 2x kiiremini, võrreldes teiste seal pakutavatega – kõik tänu nende optimeeritud renderdusmootorile.

Lisaks on siin veel mõned funktsioonid:

 • Blokeerib rämpsposti reklaamid
 • Sisseehitatud VR-toega meediumipleier
 • Salvestage allalaaditud failid nende halduris
 • Kõigile loodud lihtne liides

Alustamine on tasuta, kuid lisatasu funktsioonide avamiseks võite valida ühe nende tasulistest plaanidest, mis algavad kõigest 2,99 dollarist kuus.

Julge

Veel üks brauser, mis on oma nime jaoks väga sobiv, Julge, on kiitnud sellised ettevõtted nagu The Verge, Cnet ja Wired. See annab teile täieliku kontrolli oma isikliku teabe üle:

 • Jälgijate blokeerimine
 • Mittevajalike reklaamide blokeerimine
 • Tori kaudu anonüümse sirvimise lubamine

Uskuge või mitte, see kõik lisab teie brauseri kiirust, mis on palju rohkem kui Chrome ja Safari. Veel üks huvitav omadus, mida tasub mainida, on võimalus teenida preemiaid, jälgides nende privaatsusest austatud reklaame. Seejärel saate need punktid kulutada oma lemmikute veebiloojate ja isegi kinkekaartide toetamiseks.

Firefox

Selles nimekirjas veteran, Firefox on nüüd juba pikka aega pidevalt suurepäraseid kogemusi pakkunud. See brauser võib blokeerida üle 2000 jälgija, sealhulgas ettevõtted, kes jätkavad teid igal pool. Nende vaikimisi privaatne sirvimisrežiim kustutab teie ajaloo ja küpsised automaatselt pärast akende sulgemist.

Lisaks saate ka:

 • Sünkrooni paroolid, vahelehed, ajalugu ja järjehoidjad seadmetes
 • Lõpetage Facebooki jälgimine
 • Blokeeri tüütud reklaamid

Selles on veel palju muud ja saate neid kõiki tasuta kogeda.

Tor-brauser

Saadaval Androidile, Tor-brauser pakub üks tugevamaid privaatsusele keskendunud kogemusi maailmas. Vabaduse ja privaatsuse osas on sellele brauserile väga vähe ligipääsetavaid brausereid. See võib teha hulga ülesandeid, näiteks:

 • Blokeerib jälgijaid
 • Kustuta küpsised automaatselt
 • Hoiab ära teie sirvimiskäitumise jälgimise
 • Kaasas mitmekihiline krüptimine
 • Sirvige isegi oma piirkonna blokeeritud veebisaite

Tor-brauser on täiesti tasuta ja avatud lähtekoodiga, mis tähendab, et saate oma privaatsust kohe kaitsma hakata.

DuckDuckGo

DuckDuckGo on veel üks tuntud brauser, mis pöörab erilist rõhku privaatsusele, ning see on ka tasuta ja avatud lähtekoodiga brauser. Sellel on kõik privaatsusele keskendunud brauseri funktsioonid, näiteks:

 • Automaatselt lülituge HTTPS-ile, kui see on saadaval
 • Otsige ajalugu anonüümselt
 • Blokeerige reklaam ja muud jälgijad värske sirvimiskogemuse saamiseks

Selle brauseri kõige huvitavam ja ainulaadne funktsioon näitab privaatsusreitingut teie valitud veebisaidi jaoks. See aitab tuvastada, kas veebisait on turvaline või proovib ta teie isiklikku teavet tuua.

Saate Androidi jaoks alla laadida DuckDuckGo.

Privaatsõnumite sirvimine

Sama otsekohene kui nimi, Privaatsõnumite sirvimine võimaldab teil veebisaite vaadata privaatselt ja täisekraanirežiimis. See tagab maksimaalse privaatsuse, tühjendades ajaloo, vahemälu ja küpsised, mistõttu seda kasutab üle 8 miljoni kasutaja.

Kui brauserist väljute, kustutatakse kogu teie kasutusajalugu ja saate selle uuesti avamisel uuesti alustada. Kasutajaliides ja taustmootor on väga identsed Safari brauseriga ja üllataval kombel ka kiirusega.

Selle brauseri allalaadimine on täiesti tasuta ning see on saadaval iPhone’i, iPadi ja iPodi jaoks.

Järeldus

Nendel brauseritel ei pruugi olla nii head funktsioonid kui Google Chrome või Safari, kuid see võimaldab teil oma andmeid täielikult kontrollida ja kaitsta oma privaatsust, mis on palju olulisem. Eraviisilise brauseri kasutamise kõrval peaksite parema veebiturvalisuse tagamiseks kaaluma ka paroolide halduri kasutamist.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map