11 parimat Androidi viirusetõrjet parema veebikaitse tagamiseks

Androidi nutitelefonid ja tahvelarvutid võivad kanda palju isiklikke andmeid ning need on häkkerite ja muude küberkurjategijate jaoks tulus sihtmärk. Kui küberkurjategijad tungivad teie telefoni, võivad nad teie andmeid varastada või, mis veelgi hullem – kasutada seda teie identiteedi varastamiseks ja sellega kuritegusid toime panema..


Teie isiklikud andmed hõlmavad lisaks teie piltidele, videotele ja muudele lõbusatele failidele ka paroole, isikutunnistust, pangandusteavet ja notsu. Selle tundliku teabe sattumine valedesse kätesse on liiga kõrge, et seda kergekäeliselt võtta.

Kuigi see on tõsi, hoolimata sellest, mida teete, ei saa te kunagi olla absoluutselt positiivsed. Kui olete oma telefoni valvamiseks mingeid abinõusid võtnud, olete 100% kaitstud võrguriskide eest, pole küsimus selles, kas teid häkkitakse. Riskide minimeerimiseks on parem hankida hea veebiturbeprogramm.

Ei saa öelda, et oleks olemas üks parim viirusetõrjeprogramm. Mõnikord on kõik, mida vajate, lihtne viirusetõrje skanner, muudel juhtudel tasub parem kasutada täielikku kaitselahendust, mis sisaldab ka keerukamaid asju, nagu näiteks seadme lukk, WiFi-võrgu turvakontroll, turvaline pangandus, VPN, vanemlik kontroll , jne.

Enne võitja valimist peate võib-olla proovima mõnda viirusetõrjeprogrammi. Teie jaoks lihtsamaks muutmiseks on siin loetelu parimatest tarkvaradest, mis on eriti head. Saate neid kasutada oma Android-seadmetele täiusliku viirusetõrjerakenduse otsingu lähtepunktina.

Avast Mobile Security

Avast Mobile Security, koos enam kui 100 miljoni installimisega on üks parimaid tasuta pakkumisi, mida võite leida, kui otsite Androidi viirusetõrjet. Muidugi pakub see tasulist versiooni, millel on palju muid funktsioone, kuid isegi tasuta versioon pakub korraliku kaitsetaseme.

Tasuta versioon sisaldab tasuta skannimist ohtude ja haavatavuste tuvastamiseks, pahatahtlike rakenduste tuvastamise võimalust enne nende installimist, veebilinkide pahavara kontrolli ja teiega ühendatud Wi-Fi-võrkude turvakontrolli. On veel muid eeliseid, näiteks seadme asukoha jälgimine, seadme lukustamine, kõigi tundlike andmete pühkimine, salvestusruum ja aku optimeerimine – kõik need tasuta versioonis.

Tasulised versioonid sisaldavad mõningaid funktsioone, nagu VPN, PIN-lukud / sõrmejälgede paroolid, parem vargusvastane kaitse jne..

Pahavara

Pahavara on veel üks korralik viirusetõrjeprogramm, mida kaaluda. See on eriti kasulik reklaamvarast vabanemiseks ja lunavara tarkvara seadme lukustamise takistamiseks. Sellega ei kaasne kõiki Avast Mobile Security kellasid ja pilli, kuid põhitõdede jaoks pole see halb valik.

Malwarebytes on ka privaatsuse auditeerimise võimalus (st ütleb teile, kui rakendused jälgivad teid). Seadme puhastamine on tasuta. Kui soovite reaalajas kaitset, on tasulised plaanid alates 39,99 dollarist aastas.

AVG AntiVirus Androidile

Üks populaarsemaid tasuta viirusetõrjerakendusi Androidi jaoks on AVG AntiVirus Androidile – sellel on Google Plays alla 100 miljoni allalaadimise. Viirusetõrje- ja vargusevastased moodulid on tasuta, ülejäänud pakett (nt rakenduste lukk failidele ja rakendustele, kaamera lõks ja seadme lukk) on 14-päevane tasuta prooviversioon..

Avira

Kui olete Saksamaal valmistatud asjade fänn, võiksite alustada viirusetõrje otsingut saidil Avira viirusetõrje Androidi jaoks. Selle tasuta versioon pakub kaitset nuhkvara, reklaamvara ja troojalaste panganduse ning lunavara eest. Vargusevastane moodul on ka tasuta. See sisaldab standardset funktsionaalsust, näiteks kaotatud telefoni kaardil tuvastamine, lukustamine kaugjuhtimispuldilt ja selle sisu pühkimine, kui arvate, et see on kadunud.

Lisatasu funktsioonide hulka kuulub kaamera ja mikrofoni lukustamine, andmepüügisaitide blokeerimine ja tundlike rakenduste lukustamiseks PIN-koodi kasutamine.

Bitdefender Mobile Security

Bitdefender on üks suurimaid turvaettevõtteid mitte ainult Androidi turusegmendis ja see on põhjus, miks nende Bitdefender Mobile Security on üks väga täielik turvalahendus. Lisaks tasuta skaneerimisele otsib kaugseade andmeid, lukustab ja kustutab neid ka mõned mitte nii standardsed funktsioonid, nagu turvaline VPN (lisatasu) ja konto privaatsus (funktsioon, mis jälgib, kas teie e-posti konto on rikutud) . Samuti väidavad nad, et nende tarkvara kasutab ressursse vähe ja ei tühjenda teie akut.

BullGuard Mobile Security

Tasuta BullGuard mobiiliturvalisus pakub enam-vähem samu funktsioone nagu muud loendis olevad programmid – st viirusetõrje skaneerimine, vargusevastane tuvastamine, rämpskõnede tuvastamine jne, kuid sellel on ka mõned funktsioonid, mida muudel programmidel pole – st varundamine ja vanemlik kontroll.

Muidugi ei saa öelda, et varundamine ja vanemlik kontroll on see, mis viirusetõrjerakenduse teeb või purustab – tegelikult pole neil midagi pistmist selle põhifunktsioonidega, kuid kuna need on kasulikud funktsioonid, kui teil neid vaja on, siis väärivad nad loetletud ainulaadsete funktsioonidena.

Saate BullGuard Mobile Security tasuta installida ja saada üheaastase tellimuse 19,99 euro eest.

Comodo mobiiliturvalisus

Selle teatisega 1 miljon + installimist, Comodo mobiiliturvalisus pole nii populaarne kui Avast või AVG, kuid sellegipoolest on kasutajatel õnnestunud seda märgata. Comodo Mobile Security on midagi enamat kui viirusetõrje. Lisaks suure jõudlusega pahavaramootorile pakub see ka VPN-i ja tulemüüri, samuti ID-kaitset, turvalist sirvimist ja AppLockit.

ESET®-i mobiiliturvalisus Androidi jaoks

ESET®-i mobiiliturvalisus Androidi jaoks on kahes maitses – tasuta ja tasuline. Tasuta versioon ei paku enamat kui skaneerimine reaalajas, kauglukk ja kaugsireen. Tasuline versioon maksab 14,99 dollarit ja sisaldab funktsioone, nagu rakenduse lukk, andmepüügivastane ja vargusvastane. Te ei saa öelda, et nende funktsioonide hulgas on midagi erandlikku, kuid kui kõik, mida vajate, on tasuta viirusetõrjekontrollid, pakub see rakendus seda.

F-Secure mobiiliturvalisus

Sarnaselt Bitdefenderi ja Nortoni toodetega, F-Secure mobiiliturvalisus on osa tervikpaketist (F-Secure SAFE), mis kaitseb teid mis tahes teie seadmes – st mobiilis, sülearvutis, lauaarvutis jne. Nad pakuvad tasuta prooviversiooni ja mitut tasulist valikut, mille hulgast valida.

Kõik tasulised plaanid kehtivad aastaks ja saate valida, mida soovite kaitsta – st seadme tüüp (ainult personaalarvutid, nutitelefonid, tahvelarvutid jne) ja nende arv (1 arvuti, 3, 5 või kuni 7 seadet) , jne.). Samuti saate valida, milliseid funktsioone soovite osta – st täielik kaitse, ainult VPN jne.

Funktsioonide osas sõltuvad need plaanist, mida soovite osta. Funktsioonide hulka kuulub kaitse viiruste, nuhkvara ja häkkerirünnakute eest, samuti ID-varguste, kõnede ja sõnumite blokeerimine, turvaline internetipangandus ja kaitse pahatahtlike rakenduste vastu. Nutitelefonide ja tahvelarvutite puhul on teil võimalus seade lukustada või asukoha eemalt leida või kui see varastatakse, saate oma andmeid eemalt kustutada.

Kui vajate, on olemas ka vanemliku kontrolli võimalus.

Chili turvalisus

Chili turvalisus pole nii populaarne kui mõned teised selles nimekirjas olevad nimed, kuid nende pakkumine on hea ja seetõttu on mõistlik see lisada. Nad pakuvad kahte hinnakujunduskava: 5,00 eurot kuus ühe seadme kohta või 11,00 eurot kuus piiramatu arvu seadmete jaoks. See on soodne tehing, kui teil on arvukalt seadmeid, kuna sel juhul on seadme hind madal. Ühe või kahe seadme puhul pole kokkuhoid ebaoluline.

Funktsioonide osas väärib märkimist Internetipanga kaitse (st teie veebipanga tegevuste lisakaitse) ja kahesuunaline tulemüür. Ütlematagi selge, et nad pakuvad standardfunktsioone, näiteks viirusetõrjekontrolle ja automaatvärskendusi ning vanemlikku kontrolli.

Nortoni mobiiliturvalisus Androidile

Lõpuks, ärgem unustagem vana head Nortonit ja selle variante Nortoni mobiiliturvalisus Androidile. Ärge lootke, et leiate selles erakordseid funktsioone, mida te mujalt ei leia; pigem pidage seda veel üheks kaalumiseks mõeldud alternatiiviks. Kui olete juba ostnud Norton 360 Deluxe või Norton 360 Premium, on teie mobiilne kaitse juba teie käsutuses; kui ei, siis peate selle eraldi ostma.

Norton Mobile Security sisaldab rakenduse nõustajat (peamine moodul, mis hoolitseb pahavara, lunavara, reklaamvara ja privaatsuse lekete eest), rämps- ja pettustekõnesid, Wi-Fi turvalisust, veebikaitset ja seadme turvalisust.

Järeldus

Püüdsin sellesse loetellu lisada parima tasuta ja tasulise Androidi viirusetõrje. Neid kõiki pole vaja proovida, kuigi võib-olla peate proovima mõnda enne, kui valite ühe, millega minna. Kui olete valinud teile piisavalt hea teenuse, pidage sellest kinni ja veenduge, et seda oleks alati värskendatud uusimasse ohtude andmebaasi, sest kui seda pole, ei saa te vajalikku kaitset.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map