10 turberakendust teie Android-seadmete kaitsmiseks

Värske uuring on leidnud, et peaaegu 87% kõigist Androidi seadmetest on ebaturvalised.


Need haavatavused tekivad turvavärskenduste puudumise tõttu. Internet pole kunagi veebiühendusega turvaline. Ohutus on tänapäeval peamine probleem ja paljud kolmanda osapoole rakendused on püüdnud seda täiustada.

Järgmised rakendused aitavad teil oma Android-seadmeid kaitsta Interneti-identiteet & julgeolekuohud.

Avast Mobiil Turvalisus

Avast on suurepärane rakendus, mis pakub teie Android-telefonile kaitset viiruste eest koos paljude muude ohtudega.

Avast on üks Androidi maailmas kõige usaldusväärsematest tasuta viirusetõrjeprogrammidest, mis hoiatavad teid nuhkvara, reklaamvara installimisel ja teie privaatsuse rikkumisel.

Uusima Androidi pahavara avastamise määr on umbes 99,9% ja see on umbes 100% viimase nelja nädala jooksul tuvastatud pahavarast.

Kohtuotsus: Kui pahavara ja ohutu sirvimine on teie peamine mure, on see rakendus teile sobiv.

Sophos Antivirus ja turvalisus

Sophos on üks parimatest viirusetõrjerakendustest, mis Androidil täiesti tasuta võiks olla.

Selle kasutajaliides ei pruugi teile palju muljet avaldada. Selle omadused leevendavad kindlasti teie meelt.

Funktsioonid:

 • Installitud rakenduste, olemasolevate rakenduste ja andmekandjate viirusekontroll
 • Kaotus kadumise ja varguse eest kaugjuurdepääsu abil, mis võimaldab kasutajal teie seadet pühkida, lukustada, rõngastada ja leida
 • Veebi filtreerimine
 • Rämpsposti blokeerimine

Sophos uhkeldab uusima pahavara tuvastamise määraga 100%, mis aitab tal ülejäänud toodetest eristuda.

Kohtuotsus: Kui eelistate produktiivsust ühe armsa kujunduse asemel, on Sophos tõepoolest oma žanri parimaid rakendusi, mis teil seal väljas on.

AppLock

Selle rakenduse kasutamine on üsna lihtne. AppLock kaitseb üksikuid rakendusi sissetungijate eest, paludes kasutajal rakendusele juurdepääsu kinnitamiseks PIN-koodi / mustri lisada. Saate lukustada oma SMS-id, kontaktid, Gmaili või mis tahes rakenduse.

Ärge ajage rakenduse lukku oma telefoni sisseehitatud lukuga segamini. Sisseehitatud lukk paneb seadme lukku. Midagi pole juurde pääseda. AppLock paneb aga valitud rakendused lukku.


Kohtuotsus: Kui sa tahad takistada sissetungijaid oma rakendustele juurdepääsu saamiseks, kuid ei soovi oma seadme jaoks parooli säilitada, saate kasutada rakendust Applock.

Signaali privaatne Messenger

Turvalisi sõnumsiderakendusi on palju. Kuid enamik neist töötab ainult siis, kui mõlemad kasutajad kasutavad sama rakendust.

Kuid, Signaali privaatne Messenger võimaldab teil lisada täiendav turvalisuse kiht tavalistele SMS-sõnumitele isegi siis, kui üks kasutajatest ei kasuta Signal Private Messengeri. Selle on välja töötanud Open Whisper System.

Järgnevalt on toodud selle märkimisväärsed omadused

 • Avatud lähtekoodiga
 • Krüptimine otsast lõpuni, mis tähendab, et selle serverisse ei salvestata midagi
 • saab krüptida sõnumeid ka siis, kui keegi kasutajatest ei kasuta Signal Private Messengeri.

Kohtuotsus: Kui soovite krüptimine otsast lõpuni tavalise SMS-i jaoks on Signal Private Messenger kahtlemata parim rakendus turul.

Turvaline kõne

See tagab teie kõned viisil, et keegi ei saa neid kuulata. Turvaline kõne pakub privaatsete kõnede krüpteerimist otsast lõpuni, vältides sissetungijate poolt nende kuulmist.

Telefonikõnede tegemiseks ja vastuvõtmiseks kasutab see vaikimisi telefonirakendust. Selle Peer to Peer arhitektuur kindla krüpteerimisega lõpuni, takistab teie kõnesid kolmandate osapoolte, sealhulgas selle rakenduse arendajate varastatud.

Kohtuotsus: Kui soovite telefonikõnede krüptimist lõpetada, kasutage turvalist kõnet.

Rakenduse opid

Programmi põhifunktsioonid Rakenduse opid on konkreetse rakenduse konkreetsete õiguste komplektide tühistamine. Paljudel rakendustel on täiendav luba, mis pole selle funktsiooniga kuidagi seotud.

App Ops aitab teil selliseid blokeerida tarbetud load. Rakenduse oma seadmesse installimisel peate andma loa seadme kõikidele aspektidele, mida rakendus taotleb.

Kui lükkate mõne selle loa välja, siis rakendust ei installita. Rakenduse ops on kasulik sellistes olukordades, kus saate rakenduse installida, ilma et talle oleks antud konkreetset luba.

Kohtuotsus: Kui soovite tühistada konkreetsete mittevajalike lubadega rakendused, saate kasutada rakenduse ops.

LastPass

Paroolide meeldejätmine on tänapäeval üsna keeruline, kui kasutajatel on võrgus mitu kontot ja igal kontol on erinev parool.

LastPass on üks parimatest paroolide haldurid saadaval turul, mis võimaldab teil salvestada arvukate kontode paroole täiendava turvalisuse tasemega.

Kõigile oma konfidentsiaalsetele andmetele pääsete hõlpsalt juurde igast arvutist või mobiilseadmest. Krüpteeritud salajase parooliga, peate meeles pidama ainult ühte LastPassi parooli, et pääseda juurde kõigile oma paroolidele.

Verdikt: Üks krüpteeritud samm-sihtkoht kõigi teie paroolide leidmiseks.

Leia minu seade

Leia minu seade on täiustatud Android-seadme haldur, mis võimaldab teil Androidi seadet eemalt helistada, leida ja lukustada. See võimaldab teil ka kogu seadme andmed pühkida, kui see mingil juhul jääb püsivalt teie käeulatusest välja.

Paljud teised rakendused pakuvad seda teenust koos teiste lipulaevade teenustega.

Google’i seadistamine on aga kaugelt kõige lihtsam ja see võimaldab teil sisse logida kellegi teise android-seadme halduri kaudu ja kustutada oma seadme andmeid liikvel olles.

Kohtuotsus: Kui sa tahad oma telefonile juurde pääseda eemalt kasutage Andriod Device Manager.

NoRooti tulemüür

Paljud teie Android-seadme rakendused võivad teie seadet kasutada ja selle ära süüa mobiilse andmeside tarbetult.

NoRooti tulemüür annab teile kontrolli rakenduste Interneti-juurdepääsu üle ilma oma seadet juurdumata. See võimaldab meil valida, kas konkreetne rakendus pääseb Internetti juurde ainult wifi kaudu või ainult mobiilse andmeside kaudu või mitte kumbagi ega mõlemat.

Kohtuotsus: Kui te ei soovi oma seadet juurida, vaid soovite tulemüüri, kasutage NoRoot tulemüüri.

Orbot

Orbot on Androidi rakendus, mis on Tor-projekti osa, mis võimaldab teil marsruutida kogu oma liiklus Tor-võrgu kaudu.

VPN kasutab ühte serverit, samas kui Tor suunab teie liikluse läbi erinevate tunnelite, veendudes, et jälgi ei jääks. Orbot loob tõeliselt privaatse mobiilse andmesideühenduse. Andmed krüptitakse ja uuesti krüptitakse

Andmed krüpteeritakse ja krüptitakse mitu korda mitu korda, kuni nad jõuavad viimasesse võrku, kus need dekrüptitakse, takistades sellega saatja jälgimist.

Kohtuotsus: Orbot võimaldab teil Interneti-liiklust hõlpsalt krüptida.

Loodan, et turvalisuse spetsiifilised rakendused aitavad teil Andriodi mobiilseadmeid / seadmeid turvaliselt hoida. Võite kaaluda ka kasutamist SurfEasy VPN oma identiteedi veebis edasiseks kaitsmiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map