8 serverita arvutiplatvormi teie rakenduskoodi käitamiseks

Mõned parimad käitustöö platvormid teie serverita rakenduste hostimiseks.


Serveriteta arhitektuur ei tähenda, et teil pole servereid vaja. Selle asemel vajate haldamiseks vähem serverit. Traditsioonilises rakenduses haldate kogu rakenduse loogika täitmist VM-is, füüsilises või pilveserveris. Suundumus aga muutub.

Serverivaba arhitektuuri valides laadite rakenduse koodi täitmise ülesande serverita arvutiplatvormile. Sellel oli palju eeliseid.

 • Te ei pea muretsema käitusaja hostimise pärast (Node.js, Python, Go jne)
 • Makske, mida teie rakendus tarbib (tasuv)
 • Ärge muretsege rakenduste kasvu järele (skaleeritav)
 • Laske teenusepakkujal hallata turbe, tarkvarauuendusi
 • Pakkuja hõlbus integreerimine teiste pakutavate teenustega
 • Kiire aeg rakenduste juurutamiseks ja muudatuste tegemiseks

See on palju arendajale ja ettevõtte omanikule, kus keskendute oma koodile ja ekspert vastutab täitmise eest. Kui olete Serverlessi uus kasutaja, võite sellele viidata sissejuhatav kursus.

Uurime järgmist FaaS (Funktsioonid teenusena) platvorm.

AWS Lambda

AWS Lambda on üks esimesi, kes pakub platvormi, kus käitate oma koodi ja administreerimist haldab (stseeni taga) AWS.

Algselt toetas see ainult Node.js, kuid täna saate käivitada Python, Go, Java, C #.

Nagu näete illustratsiooni, peate üles laadima oma rakenduse koodi ja täitmise eest hoolitseb Lambda. Saate seda teha käsitsi või automatiseerida, käivitades selle AWS-teenuste või veebirakenduse kaudu.

AWS Lambda võib olla abiks paljudes reaalajas stsenaariumides, näiteks failide töötlemine, voogesitus, andmete valideerimine, andmete teisendamine, API taotluste käsitlemine jne..

Mõned funktsioonid:

 • Sujuv integreerimine teiste AWS-i toodetega
 • Kodakondsuseta Lambda funktsioonid
 • Kättesaadav ja tõrketaluvusega infrastruktuur
 • Ulatuslik metsaraie ja jälgimine
 • Automaatne skaleerimine
 • ja paljud teised…

Hea uudis, kui soovite ringi mängida, pakub AWS 1 miljon taotlust ja 400 000 GB-sekundit arvestage tasuta taset kasutades aega tasuta.

Harrastuseks või väikeprojektiks piisab tasuta astmest. Kui olete huvitatud õppimisest, saate seda kontrollida Stephane Maareki praktiline veebikursus.

Ja kui olete määruse pärast mures, siis vastab AWS Lambda HIPPA, PCI, ISO ja SOC nõuetele.

Pilvetule töötajad

Kuulsite seda õigesti.

Cloudflare pole ainult CDN- ja turvaettevõte; nad pakuvad palju enamat.

Viimasel ajal on nad sisse viinud Pilvetule töötajad mis võimaldavad teil JavaScripti käitada enam kui 150 andmekeskuses kogu maailmas.

Cloudflare kasutab V8 JS mootorit, nii et kui vaja käivitage oma JavaScripti kiiremini siis proovige töötajaid.

Saate töötajaid integreerida Serverita raamistik kiiremaks juurutamiseks. Alustage seda alates 5 dollarist kuus.

Neid on vähe skriptid (retseptid), mille abil saate tutvuda ja ringi vaadata.

Nüüd

Mulle meeldib nimi – Nüüd.

Nüüd Zeiti poolt sobib suurepäraselt arendajatele. Loote ja lükkate koodi ning puhast haldab Now. Ärge muretsege hostimise optimeerimise ega konfiguratsiooni haldamise pärast.

See toetab Node.js, PHP, Go, React ja paljusid teisi. Suur aja kokkuhoiu eelis on see, et see loob kogu rakenduste hoidla asemel ainult muudatused. Kui olete koodi muutmise vajutanud, on juurutamine sekunditega nähtav. Alustage selle kasutamist TASUTA ja mastaapselt, kui teie rakendus kasvab.

Azure’i funktsioonid

Üritustepõhine andmetöötlus, mis toetab suurt hulka programmeerimiskeeli.

 • JavaScript
 • C #
 • F #
 • Java
 • Python
 • PHP
 • TypeScript
 • Bash
 • PowerShell

Azure’i funktsioonid hoolitsege oma rakenduse abil infrastruktuurinõudluse eest ja vajadusel suurendage või vähendage suurust. Te ei pea muretsema läbilaskevõime planeerimise pärast.

Funktsiooni saab käivitada veebirakendusest, HTTP API-st mobiilirakendusest, blobide salvestusest, voogesitusest, veebihookidest ja paljust muust.

Allikas: Microsoft

Hinnakujundus põhineb kogu koodil töötamiseks kuluv aeg. Esialgsed kulud puuduvad ja Azure pakub iga kuu TASUTA 1 miljoni täitmise.

Jätkake ja kasutage Azure’i funktsioone SaaS-i toote, API jms serverivaba rakenduse loomiseks.

Google’i pilv

Google Cloud pakub hunnikut serverivabad arvutilahendused.

Rakenduse mootor – täielikult hallatav veebi- ja mobiilirakenduste platvorm. Saate juurutada oma PHP, Python, C #, Node.js, Ruby, Go jne sisseehitatud rakendusi. Maksate ressursside eest, mida teie rakendus tarbib, ja ulatust vastavalt nõudlusele.

Pilvefunktsioonid – sündmuspõhine platvorm Node.js ja Pythoni rakenduse käivitamiseks pilves. Funktsioone saate kasutada Interneti-põhiste taustprogrammide, API-töötluse, vestlusobotite, sentimentide analüüsi, voogude töötlemise ja muu loomiseks..

Neid on veel – salvestusruum, Firestore, BigQuery, Dataflow, Pub / Sub, ML mootor. Tõenäoliselt on kõik vajalik ettevõtte jaoks valmis serverivaba rakenduste arhitektuuri loomiseks.

IBMi pilvefunktsioonid

IBMi pilvefunktsioonid põhineb Apache OpenWhiskil rakendustegevuse arendamiseks, mis käivitatakse kiiresti sündmuse päästikul.

Serverivaba rakenduse, API, mobiilse taustaprogrammi, otsitava video jms loomiseks on mõned suurepärased õpetused, et saaksite aimu, kuidas see töötab.

Alibaba funktsiooni arvutamine

Suurepärane võimalus Hiina ja rahvusvahelise turu jaoks. Viimasel ajal kuulutas Alibaba välja serveriteta arvutipakkumise, mis võimaldab teil koodi üles laadida ja käivitada ilma servereid ja tuumataristut haldamata.

IoT reaalajas sõnumite töötlemise serverivaba voo illustratsioon.

Alibaba pakub TASUTA 1 miljonit taotlust kuus. Hea proovimiseks.

Serverita kontseptsioon ei ole ainult FaaS (toimib teenusena), vaid ka palju muud. Loodan, et ülaltoodud platvorm aitab teil luua tugeva rakenduse, muretsemata serveri administreerimise ja hoolduse pärast. Ja mis kõige tähtsam, kell madalam hind.

EdgeEngine

EdgeEngine StackPathi poolt juurutage JS, Perlis, Rustis, Go, C ++, PHP jms kirjutatud serverivabad funktsioonid teie vaatajaskonna võrguserva lähedal, et reageerimise aeg oleks kiirem. EdgeEngine’i peiteaeg on nii madal 50ms.

Hinnakujundus algab 10 dollarist kuus, mis sisaldab 15 miljonit taotlust ja piiramatut skripti. Ja kahtlemata saate skaleerida.

Funktsioonide täitmine servvõrgus sai palju eeliseid, näiteks kasutaja isikupärastamise sisu, rakenduse toimivuse parandamine, kiirem juurutamine jne..

Järeldus

Serverita olek on suurepärane viis hostimise ja infrastruktuuri haldamise kulude kokkuhoiuks. Pärandrakenduse teisaldamine võib olla keeruline; Ma saan sellest aru. Kuid kui ehitate kaasaegset uut rakendust, peaksite oma arhitektis arvestama serverivabaga. Siin on mõned kasulikud ressursid serverivaba õppimiseks.

Edu!

Sildid:

 • Serverita

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map