9 parimat nutikat tervise jälgijat parema elu jaoks

Kes ei taha tervislikku elu elada?


Kõik teevad!

Kuid kuidas tagada, et kõik oleksite sobivad ja kenad ning elaksite elu ohtlikest meditsiinilistest tingimustest vabalt? Eriti siis, kui olete nii hõivatud kiirustades ringi joostes, et proovida kõik päeva ülesandeloendis olevad ruudud üle vaadata, mis muidugi kordab oma lõputu tsükli jooksul.

Vaevalt on aega leida arsti vastuvõtule kinnitamiseks, et teie sobivus on nii kiire, kui ootate teid iga päev.

Mis on alternatiiv? See artikkel on selle kõige kohta.

Täna on meil nimekiri seadmetest, mille abil saate oma tervist jälgida. Need tervisejälgijad on loodud kõige kaasaegsema tehnoloogia abil, et jälgida, kuidas teil oma igapäevases elus läheb. Iga kord, kui avastatakse puudus, teatab see teile kohe, et näeksite praktiseerijat õigel ajal, kui see on vajalik.

EKG valvur

EKG valvur on kantav südame- ja tervisemonitor, mis hoiab teil pidevalt silma peal, et tagada teie hea tervis. Seda seadet keha peal kandes tagate mitte ainult südame löögisageduse, kehatemperatuuri ja unemustrite jälgimise, vaid saate ka võimaluse hallata oma stressitaset, kontrollida kehahoia ja teha palju muud.

Tervise jälgijad, EKG valve

Pange seade lihtsalt mis tahes kehaosale ja jätkake oma igapäevase rutiiniga. See annab teile pärast oma tegevuse jälgimist üksikasjaliku ülevaate oma kehast, analüüsides seda teie jaoks hoolikalt. Rakendus on allalaadimiseks saadaval oma iOS-i või Androidi ning tulemuste kontrollimiseks saate kasutada telefoni ekraani.

Spire

Spire on intelligentne tervise jälgija, mis on saadaval vaid hinnaga 49 dollarit. Kui arvate, et tegemist on massiivse seadmega, mida peate kaasas kandma, eksite. Spire on pisike tervisemärk, mis on kaasas nutitelefonis allalaadimiseks saadaval oleva rakendusega.

Tervise jälgijad

Kõik, mida peate tegema, on kinnitada silt riietele, mida kannate kõige rohkem, ja kasutada riideid nagu tavaliselt. Teie riided on isegi kinnitatud pesuga pesemiseks valmis. See töötab täpselt nii nagu enne pesemist. Neid silte ei pea samuti laadima, sest kui need otsa saavad, saate akud tasuta välja vahetada.

Nüüd, kui kannate riideid, millele on kinnitatud silt, toimib see teie südame löögisageduse, unehäirete jne jälgimisel ja võtab enne, kui teie keha sümptomit ilmutab. Seejärel saate monitorist, kuhu olete rakenduse installinud, oma tervise kohta üksikasjaliku ülevaate.  

Withings

Withings on veel üks nutikas tervisekaaslane, kellega peaksite tervisliku ja õnnelikuma tuleviku nimel arvestama. See on täiuslik partner, kes laseb teil tervise parandamiseks võtta õigeid toiminguid. Alates kehakaalu, magamisharjumuste, pulsisageduse ja palju muu jälgimisest pakub Withings nii palju võimalusi, et saaksite teada oma keha kõiki detaile..

Seadke igal nädalal eesmärgid ja pange Withings seda teile meelde tuletama, kui te seda ei saavuta. Olete end üks kord motiveerituna teinud. Inspiratsiooni saate otsida ka rakenduse kaudu oma sõprade või perega ühenduse pidades.

Tervise jälgijad

Mitte ainult, vaid see võimaldab teil isegi jälgida teie lapse tervist ja pakub raseduse ajal ka treeneritööd. Samuti saate jälgida oma magamisharjumusi ja veenduda, et kasutate Withingsit ärgates optimaalses kohas, nii et olete kõik päeva alustamiseks värske.

See annab teile ka muud olulist teavet oma keha kohta, nagu temperatuur, vererõhk jne. Need on vaid mõned funktsioonid. Seal on rohkem, mida see pakub.

Sobivus

Proovige Sobivus tervise jälgija ja hoidke eemal kõigist oma tervisega seotud pingetest. Selle kantava jälitaja on valinud „Wearables” 2018. aasta jälgijaks. See tähendab, et see on fantastiline seade ja inimesed on seda oma funktsioonide ja kasutusmugavuse tõttu armastanud..

Saate seda kanda nagu tavalist käekella ja saada põhjalikku teavet oma tervisliku seisundi ja tervise kohta. Kella saab kasutada kuni seitse päeva ilma aku uuesti laadimata. Täiustatud pulsisensori ja algoritmi abil saate avastada ka oma südame jaoks sisuka ülevaate.

Tervise jälgijad

See ütleb teile ka täpse kalorikoguse, mida päevas põletate. Ja muidugi, nagu enamus teisi tervise jälgijaid, jälgib see ka teie magamisharjumusi, reaalajas pulssi ja palju muud.

Kui olete naiste FitBiti kasutaja, on meil teile häid uudiseid. Saate desinstallida kõik oma naiselikud rakendused, kuna see katab need kõik. Alates periooditsükli jälgimisest kuni ovulatsiooni ja viljakuseakna hindamiseni teeb nutikas FitBit kõik teie elu paremaks muutmiseks.   

Moovnow

Moov nüüd on järgmine nimekiri. See on äärmiselt kerge ja usaldusväärne nahkrihm, mida saab kanda randme või jala ümber igal pool, kus teile mugavam on.

Moov Now soovib veenduda, et te ei peaks kunagi end liiga palju stressima, et end vormis hoida. Nii saate seda kasutada reaalajas treenimiseks, et saada istuv ja tervislik keha. Selle vee- ja tolmukindla lindi aku kestab kuni kuus kuud.

Tervise jälgijad

Bänd hoiab pidevalt silma peal, milliseid harjutusi teete. Kuid mis kõige tähtsam – see jälgib poose. Kuna selle loomise taga oleva meeskonna sõnul on treeningu viis olulisem kui treenimine. Selle eesmärk on tagada, et te ei vigastaks ennast protsessi käigus.

Niipea, kui tuvastatakse vale rüht, teatab see rakenduse kaudu, et peate nutitelefoni installima. See aitab teil õppida ka õigeid poose, kui teete trenni oma veskis või jalgrattasõidul siseruumides, ujudes jne.

Motiv Ring

Motiivrõngas on veel üks suurepärane toode, mida peaksite kaaluma. Nii nagu nimes mainitud, on see toode lihtne sõrmus, mida peate kandma sõrmele, et teada saada, mis teie tervisega täpselt toimub.

See on minimalistlikult disainitud nutikas, kuid samas sirgjooneline rõngas, mida on saadaval 7 erinevas suuruses. Saate seda kanda ööpäevaringselt, isegi kui lähete ujuma. See on täielikult veekindel ja ka 1-aastase garantiiga.

Tervise jälgijad, Motiv Ring

Rõngas jälgib kõiki teie füüsilisi tegevusi ja kajastab tulemusi teie rakenduses. Kui te pole liikumisharrastusega inimene, märkate kohe oma kehas muutusi, niipea kui jõuate jõusaali või isegi kiiret jooksutrenni tänavatele..  

See jätab jälje isegi magama jäämise ja ärkamise hetkeni. Seda tehakse automaatselt ja selle töö alustamiseks ei pea te midagi tegema.

Tervisekomplekt kokku

Tervisekomplekt kokku jälgib, registreerib, analüüsib ja annab teie tervise kohta biomeetrilisi teadmisi, kasutades kliinilise kvaliteediga pulssoksümeetrit. Seejärel andmed sünkroonitakse ja laaditakse alla teie nutitelefoni, milles kasutate kaasasolevat rakendust.

Tervise jälgijad

Komplekti kuulub USB-kaabel, Shoepod, kingaklamber ja kolm erinevat värvi riba. Rihmadel on pikk aku vastupidavus ja need on kiiresti laetavad, nii et neid saab kohe uuesti kasutada.

Komplekti on lihtne kasutada ja see aitab teil treeninguid kohandada nii, et saaksite sellest maksimaalse kasu. See jälgib teie magamisharjumusi ja ka kõiki muid tegevusi, et oleksite täpselt teadlik, kuidas teie tervis läheb.

Lehe tšakra

Lehe tšakra on ilus ehe, mis on loodud spetsiaalselt naistele, kes soovivad enda eest kõige moes hoolitseda. See on midagi enamat kui lihtsalt nutikad ehted, mis täiustavad teie pilti kohe.

See on kahes erinevas stiilis – üks koos Rose Quartz kiviga, mis on mõeldud positiivse väljavaate edendamiseks nii enda kui ka teiste suhtes. Teine on loodud koos Oxyniga, mis kaitseb teid kõigi negatiivsuste eest ja aitab teil hoida end keskendununa ja tasakaalus.

Tervise jälgijad

Saate seda kasutada kaelakeena või klambrina ja lasta sel end tervisehäire jälgijana kasutada, et kasutada looduslikku energiat, et tunda end positiivse ja õnnelikuna. Patareid on laetavad ja neid saab vahetada kuni 6 kuud. See on veekindel ja rakendus ühildub nii iOs kui ka Androidi versiooniga.

Garmini spordikellad

Kollektsioonis on üle 20 spordikella, Garmin on juba mõnda aega selles valdkonnas tegutsenud ja nad ei pea veel pettuma. Nende kellad on erinevates trendikates stiilides ja igaühe omadused jätavad meid täiesti vapustavaks.

Näiteks nende uusim väljaanne nimetas Venu omab selliseid funktsioone nagu:

 • GPS-toega
 • Üle 20 eellaaditud spordirakenduse
 • Jälgige oma energia taset
 • Jälgib teie stressitaset ja soovitab vajaduse korral parandusi, näiteks rahulik hingamine
 • Jälgib menstruaaltsükleid
 • Tuletab meelde, et peaksite olema hüdreeritud
 • Aitab parandada teie hingamisharjumusi
 • Jälgib teie une olukorda tulevikus paranemiseks
 • Jälgib teie pulssi
 • Terve komplekt treeninguid lõbusas animatsioonistiilis
 • Kestab kuni 5 päeva pärast täielikku laadimist

Kõigi nende suurepäraste omaduste korral valetaksin, kui ütleksin, et need pole kallid. Jah, nad on, kuid funktsioonid korvavad selle täielikult. Lühidalt, pääsete juurde igale kellas sisalduvale tervise- ja elustiiliteabele.

Järeldus

Need olid mõned tervise- ja treenimisjälgimisseadmed, mida võiksite kasutada enda tugeva ja tervena hoidmiseks. Nende seadmete kasutamise suurim eelis on see, et saate oma keha väikseimatest komplikatsioonidest teada juba enne, kui keha hakkab sümptomeid näitama.

Seega mitte ainult ei jälgi ennast kogu aeg, vaid vabanete ka kõigist kannatustest, mis muidu ilmneksid. Kuna õige seadme kõrval saate alati keskenduda oma tervisele ja võtta ettevaatusabinõusid vajadusel, kui see on vajalik.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map