7 nutiseadme vererõhu jälgimiseks

Hüpertensiooni, mida tuntakse ka kõrge vererõhu all, on korduvalt nimetatud vaikseks tapjaks. See võib elada teie sees aastaid, kuid ei ilmuta ebamugavustunnet.


Kuid kuigi seisma jäänud, ei jäta see võimalust agressiivseks ründajaks, kes püüab teha kõik endast oleneva, et kahjustada teie süsteemi kõiki muid olulisi osi..

Enamikul ohvritest ei ilmne kõrvalekallete sümptomeid ega märke, isegi pärast seda, kui rõhunäidud näitavad erakordselt kõrgeid tulemusi. Mõned võivad seevastu kaevata õhupuuduse, ninaverejooksu, peavalu, pearingluse, insuldi jms üle..

Kahjuks ei ole need sümptomid hüpertensiooni otsene märk. Ja neid kuvatakse ainult siis, kui teie rõhutase jõuab eluohtlikku staadiumisse.

Nüüd on see üsna murettekitav. Kas pole??

On siiski häid uudiseid. Selle surmava meditsiinilise seisundi vastu saate võidelda, kui olete oma tervise suhtes pisut tähelepanelikum ja tegutsete ettevaatlikult. Muidugi, see on passiivne ründaja, kuid arstiteaduste ja tehnoloogiliste vidinate abil saate selle kiiresti tuvastada ja jälgida.

Siin on nimekiri kõige populaarsematest nutikatest vererõhu jälgimisseadmetest turul.

Philipsi õlavarre vererõhumõõtja

See seade Philips võib olla teie lõplik partner võitluses hüpertensiooniga. Saate seda kasutada oma kodus, kontoris pakutavatest mugavustest või reisil olles, et jälgida oma süstoolset ja diastoolset rõhku ja pulssi, et oleksite kõigist kõrvalekaldest kohe teadlik.

Ekraani taustvalgus tagab, et teie tulemused on nähtavad ka pimedas.

vererõhumõõtja, Philipsi õlavarre vererõhk

Seejärel võrdleb ta seda nutikalt WHO klassifikatsiooniga ja annab teile kohe teada, kui midagi on murettekitav. Seda seadet saavad kasutada kaks erinevat kasutajat korraga ja nende mõlemad näidud salvestatakse tulevasteks viideteks eraldi.

Samuti võite vahele jätta tüütu ülesande – osta uusi patareisid iga kord, kui rakk sureb välja. Pange see laadima nagu oma DC-laadijaga nutitelefon ja see on hea minna.

Braun ActiveScan 9

Braun ActiveScan võib olla teie ideaalne partner vererõhu jälgimisel ja teie andmete tõlgendamisel. See masin tunneb teie nahka väga õrnalt ja sellel on mugav haare, mis avaneb väikseima vaevaga. Rakenduse Braun Healthy Heart abil saate oma näidud jäädavalt salvestada, et saaksite neid igal ajal jälgida ja neile juurde pääseda..

vererõhumõõtja, Braun

Igal kasutajal on mällu salvestatud kuni 200 näitu. Seade peegeldab teie tulemuste põhjal erinevaid värve, alates punasest kuni rohelise ja kollaseni. Kõik need värvid erinevad nende varjundite poolest, nii et saate tulemusi hõlpsalt tõlgendada.

iHealth Sense

iHealth Sense on järjekordne hittnimi loendis, mis aitab teil jälgida vererõhku, südamelööke ja tuvastada arütmia vähem kui minutiga. Kõik, mida peate tegema, on leida seadme manomeetri abil randmelt täiuslik asend ja seejärel vajutada näitude nuppu.

vererõhumõõtja, iHealth mõttes

Saate seda kerget seadet kaasas kanda ükskõik kuhu kuhu minna ja saate seda kuni 80 korda kasutada, kui see on täielikult laetud. Komplektiga kaasas olev transpordikott hoiab asjad korras, isegi kui olete väljasõidul. Ühendage seade iHealthiga, et oma ajalugu graafilisel kujul jälgida.

Seda saab osta umbes 50 dollari eest.

Withings

Vererõhu kontrollimine pole kunagi varem olnud nii lihtne. Withings võib kohese värvikoodide põhjal anda teile kõige täpsemaid tulemusi. Oma näitude regulaarseks jälgimiseks võimaldab see käivitada rakenduse Health Mate automaatselt niipea, kui lülitate seadme sisse, kui mansetti libistatakse gabariidiga.

vererõhumõõtja koos BPM-iga

Samuti saate seda hõlpsalt kaasas kanda, nii et te ei pea kunagi oma tervise nimel ohtu seadma. Arsti silm peal hoidmiseks peate tegema mõned puudutused oma telefoni ekraanil ja teie tulemused on juba dokumentide lõpus saadaval.

Koogeek

Koogeek on väga stiilne ja nutikalt konstrueeritud traadita seade, mis on varustatud kahekordse traadita ülekandega. Seade ei lase teil kunagi tegeleda igava välimusega masinaga, mis annab selle väljanägemisega haige tunde. Sest see näeb palju lahedam välja, kui arvate.

Vererõhuajalugu jälgiv tasuta rakendus on saadaval nii iOs kui ka android rakenduses.

vererõhumõõtja, KooGeek

See monitor on meditsiiniliselt heaks kiidetud kogu USA-s ja vastab Euroopas CE-le ning selle täpsus ja usaldusväärsus on saanud väga kõrgeid hinnanguid. See võib olla suurepärane valik vererõhuga seotud probleemide hoidmiseks lahedal kohal.

Saate osta edasi Amazon neli umbes 59 dollarit.

Qardio

Qardio on nutikas traadita vererõhu jälgimise seade, mis aitab teil seda surmavat seisundit lahedal hoida. Kasutajad on selle kinnitanud kõige täpsemate näitude saamiseks, mis näivad olevat kooskõlas tervishoiukeskuse masinaga, mida nad selle täpsuse osas võrdlesid.

Seadet on lihtne seadistada ja käsitseda ning see võib olla teie parim valik vererõhu jälgimiseks. Kui olete oma tulemused seadme ekraanil kuvanud, saate seda allalaadimiseks hõlpsasti saadaval oleva rakenduse abil jagada isegi pere või perearstiga..

vererõhumõõtja, Qardio

Kui soovite näitu veelkord kontrollida, kasutage parimate tulemuste saamiseks kolmekordse mõõtmise meetodit. Qardio rakendus võtab automaatselt 3 järjestikuse mõõtmise näidud ja annab teile keskmise vererõhu.

Omron Evolv

See on veel üks seade, mis väärib teie tähelepanu. Omron Evolv on kõige mugavam vererõhu jälgimisseade, mis teil kunagi olla võib. Näidud saate mõne sekundi jooksul pärast nupule vajutamist.

vererõhumõõtja, Omron

Evolv võimaldab teil sünkroonida ka oma nutitelefoni lugemid. Nii on palju lihtsam oma tervist jälgida ja mõista. Seejärel saab tulemusi jagada kõigi soovijatega – olgu see siis teie arst või teie pere.

Järeldus

Kui soovite, et hüpertensioon oleks vähem hirmutav, jälgige seda regulaarselt. Nagu juba mainitud, ei näe te oma kehas mingeid märke ega sümptomeid selle olemasolust, kuni see jõuab küllastunud punkti, sundides keha loobuma.

Mida kõrgem on teie vererõhk, seda suurem on selle oht teie tervisele tulevikus. Miks siis võtta võimalus ja riskida oma kalli eluga, kui selle jälgimiseks on saadaval nii palju tööriistu?

Võtke oma lemmikseade kohe kätte ja jälgige, et teie rõhk püsiks. See aitab teil elada tervislikumat, pikemat ja õnnelikumat elu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map