11 parimat lemmiklooma jälgijat teie lemmiklooma asukoha jälgimiseks

Kui loete seda postitust, eeldan, et teie majas on juba lemmikloom. Mul on ka lemmikloom. Nii et usaldage mind, ma tean täpselt, kui murelikult tunnete oma lemmiklooma turvalisust.


Pole tähtis, kui koolitatud on teie lemmikloom, on alati võimalus, et nad kaotavad koduteele jalutuskäigul või naabrusesse uurimise kalduvuse. Ja mis võib olla hullem, kui mitte teada saada, kus teie lemmikloom asub, kui mitte kodus, kus nad on kõige kindlamad.   

Mul on hea meel, et tehnoloogia on nii palju edasi arenenud, et teie lemmiklooma asukoha jälgimine pole enam nii karm, kui paar aastat tagasi.

Täna saate vaid väikese kaitsva sammu abil tagada, et need on teie käeulatuses ohutud, laskmata neil käeulatusest kaugele rännata.

Lisage tänases postituses mõned teie jaoks parimad lemmikloomade jälgimisseadmed, mis aitavad teil hoida oma armastavat sõpra kohas, kus nad kõige paremini kuuluvad.

Traktiivne

Traktiivne on GPS-jälgija, mis võimaldab teil jälgida oma lemmiklooma liikumist kõikjal ja igal pool, kuhu lähete.

See fantastiline toode on kaelarihm, mille peate oma lemmiklooma kaela ümber panema. Seejärel saate jälgimisrakenduse oma telefoni või brauserisse installida, et teada saada, kus nad täpselt asuvad.

Traktiivne, lemmiklooma jälgija

Rakendus on hõlpsasti allalaadimiseks saadaval nii Google Play poes kui ka App Store’is. Toode on super kasutajasõbralik, mille võlgneme eesrindlikule tehnoloogiale, millega see on ehitatud.

Tractive GPS-jälgijad annavad teile kõige täpsemini ja usaldusväärsemalt teada teie lemmiklooma asukoha. Ja see ei piirdu ainult teie tagaaia, vaid ka mis tahes maailma osaga.

See seade on saadaval nii kassidele kui ka koertele. Nii et sõltumata sellest, kumb teile kuulub, on Tractive alati teie lemmiklooma kaitsmiseks valmis, tagades kogu aeg pideva valve.

Samuti saate oma rakenduses seadistada määratletud ohutu ala. Nii et iga kord, kui lemmikloom sellest kaugemale jääb, teavitab rakendus teid sellest kohe hoiatusteatega. See vähendab võimalust, et nad mõtlematult minema lähevad, kuna olete olemas, et see oma turvalisse maasse tagasi saada.  

Pod

Pod on veel üks fantastiline, kerge ja täielikult veekindel lemmiklooma jälgija, millega te ei pea kunagi oma lemmiklooma kaotama. Pod võimaldab teil jälgida iga teie lemmiklooma liigutust. Sidke korduvkasutatav rihm kaela ümber ja installige rakendus oma mobiiltelefoni.

See selleks. Nüüd saate oma lemmiklooma tegevust jälgida ja jälgida teda kõikjal, kuhu nad lähevad. See mitte ainult ei anna teile lemmiklooma elavat asukohta, vaid salvestab ka iga tema liigutuse viimase 24 tunni jooksul.

Pod, lemmiklooma jälgija

Võite luua ka mitu ohutut tsooni, nii et teid teavitatakse iga kord, kui see ruumist lahkub. Pod võimaldab salvestada lemmiklooma tegevusi, kui nad pargis või naabruses mängivad.

Girafus

See on võimas.

Saate ühes rakenduses jälgida kuni 4 erinevat lemmiklooma ja jälgida, kus nad täpselt hetkel asuvad. See seade on saadaval nii kassidele kui ka koertele.

Lemmiklooma jälgija, Girafus

Girafus kasutab turvalist 2,4 GHz raadiosageduslikku tehnoloogiat, nii et te ei pea kunagi muretsema, et see võib teie muude traadita seadmete teenuseid häirida. See tähendab, et saate seda ohutult kasutada nii paljude teiste seadmetega, kui soovite.

Girafus on veekindel ja nutika puhkerežiimiga, mis muudab aku pikemaks kasutuseks. Ka installimine on lihtne. Lisage lihtsalt lahtrid ja lülitage seade sisse. Seal sa oled. Kasutusvalmis.

Kippy

Kippy on veel üks võimalus, mida võiksite vaadata. Seda fantastilist GPS-i jälgimisseadet kasutatakse nagu ülalpool mainituid. Alates lemmiklooma elukoha määramisest kuni tema liikumise mineviku jälgimiseni lubab Kippy teil teha kõik vajaliku, et tunneksite end tema turvalisuse osas õigesti.

Lemmiklooma jälgija, Kippy

Selle seadme abil saate ka erinevaid näpunäiteid, kuidas muuta see tervislikumaks ja pikemaks eluks. Seejärel saate lasta oma lemmikloomal teha asju, et tagada nende püsivus igavesti.

Kippy rakenduse saab installida teie mobiiltelefoni, tahvelarvutisse või isegi sülearvutisse, olenevalt sellest, kumb teie arvates annab teile hõlpsa juurdepääsu lemmiklooma asukohale ja tegevustele.  

Nõrges

Nõrges on teie koera jaoks ideaalne seade, kui see kipub naabruses liiga palju ringi jooksma. See mitte ainult ei suurenda nende eksimisvõimalust, vaid suurendab ka uudishimu nende heaolu ja turvalisuse osas, kui see pole õigel ajal kodus.

Kuid kui Weenect on teie kõrval, võite kõigi oma muredega hüvasti jätta, sest teate, et teie lemmiklooma seiklusreisidel viibib täpselt seal, kus teie lemmikloom viibib..

Lemmiklooma jälgija, Weenect

Weenect on seadmesse lisanud ka treeningvibraatori. Nii saate seda kasutada, et lasta koeral söömiseks aega minna või jalutada, lastes seadmel lihtsalt kaelarihmas vibreerima.

Trackimo Mini

Trackimo on veel üks suurepärane võimalus, mille saate kontrollida, et mitte kunagi oma lemmikloomadest lahus olla. See on 139 dollarine seade, mis töötab sujuvalt teie koera või kassi jälgimiseks, et näidata teile reaalajas asukohta, kus iganes see ka poleks.

Lemmiklooma jälgija, Trackimino

Trackimo GPS Tracker kasutab GSM-mobiiltelefonivõrku, et saata teile kogu teave GPS-i jälgijalt rakendusele Interneti kaudu. Nii kaua kui teil on Internet ja see jälgija käes, võite olla kindel, et teie lemmikloom on turvaline ja tuleb tagasi nende kõige turvalisemasse koju.

Hankige see jälgija kohe ja nautige kogu oma aja koos oma armastava sõbraga.

Pawtrack

Nii nagu see nimi viitab, on see käppade jälgija, tagamaks, et teate oma armas kassi täpset asukohta. See seade on sõnaselgelt mõeldud kassidele ja kassisõpradele, et nad tunneksid end kogu aeg turvaliselt.

See on wifi integreeritud ja wifi-majakaga kerge seade, mis istub teie kassi kaela ümber ja näitab teile Interneti kaudu ühendatud monitoril nende asukohta..

Lemmiklooma jälgija, käpatee

Monitori ei pea te spetsiaalselt selleks ostma. Ainult telefoniekraan, tahvelarvuti ekraan või isegi sülearvuti või lauaarvuti on eesmärgi täitmiseks piisavalt head. Rihma saate reguleerida vastavalt oma vajadustele nii, et seda saab kasutada igas vanuses kassil.

Getfindster

Olen kindel, et teile meeldib GetFindster seade teie lemmiklooma turvalisuse tagamiseks. See seade on saadaval tasuta ja seda on Amazon, Yahoo, Techcrunch ja isegi PetGuide.com kutsunud enimmüüdud lemmikloomade asukoha ja aktiivsuse jälgijaks..

Lemmiklooma jälgija,

Selle jälgija ja rakenduse kasutamiseks ei pea te isegi tellimistasu maksma. Parim on see, et te ei vaja nende jälgimiseks ka võrgu leviala. Vöö on täiesti veekindel, nii et isegi kui lemmikloom seda kogemata kastab, saate neid ikkagi oma monitoril jälgida.

Getfindster võimaldab lemmiklooma asukohta jagada ka teiste volitatud liikmetega igaks juhuks, kui arvate, et see on mõne teise liikme asukohale lähemal. 

Pilli

Pilli on just asukoha jälgimine nutikamaks muutnud. See seade pole ainult Bluetooth-jälgija. See on midagi enamat. Ehkki tavaline vile suudab teie lemmiklooma jälitada kuni 50 jalga, saab Whistle 3 seade seda jälgida kuni 3000 miili kaugusel. See on märkimisväärne vahemaa, kas pole??

Lemmiklooma jälgija, vile

Samuti saate valida viisi, kuidas soovite lemmikloomade asukoha kohta teateid saada. Teil on selleks nii palju võimalusi. Saate valida, kas teil on e-kirjad, tekstteated ja palju muud, kui nad eemalduvad virtuaalselt loodavast turvatarast..  

Need on vaid mõned funktsioonid. Selles on veel midagi. Nii et hankige jälgija nüüd ja paljastage see ise ning tundke end oma lemmikloomaga igavesti turvaliselt.

Linkakc

Linkakc võivad olla teie lemmikloomad kõigi aegade esimene nutitelefon. Nii nagu tunneme end oma telefonidega turvalisemana, tunneme end teie koera jaoks turvalisemana, kui tal on see hämmastav seade kaasas. 

Ainult 20 dollari eest on Linkakc väärt ostmist, arvestades seda, kui turvaliselt võite oma koera tunda.

See on väike kerge ja moodne krae, millel on kaks erinevat kvaliteeti. Võite valida kas pruuni nahast või musta nailonist, olenevalt sellest, kumb tundub teie arvates parem.

Lemmiklooma jälgija, linkakc

See võimaldab teil salvestada ka kõik oma seiklusreisid ja jalutuskäigud ning väikesed hetked, mida jagate oma lemmikloomaga, ja aardetage neid igavesti, et saaksite neid nautida.

Mytabcat

See on teie kassi kaitsmiseks. Usaldatud tuhandetele kassiomanikele, see seade on tõeline kaitsja, mida teile meeldib kasutada. Asetage kaelarihm, nagu ka teised nimekirjas, ümber oma kassi kaela ja jälgige selle liikumist kõikjal, kus te olete.

Lemmiklooma jälgija, Tabcat

Mis saab olla parem tunne, kui teada saada, et teie kass asub kohas, mille pärast ei pea te muretsema. Ja kui see ära kõnnib, on jälitaja just seal, et öelda, et on aeg minna selle kaitse järele.

Sinu kord

Need olid mõned lemmikloomade jälgimisvõimalustest, mida saate kasutada oma parima sõbra hoidmiseks just seal, kus nad on kõige kindlamad. Kõigi ülalnimetatud toodete parimate jõudluste jaoks on vaja Interneti-ühendust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map