10 parimat sisekaitsekaamerat meelerahu saavutamiseks

Häälestage kergendusega, valides endale sobiva siseruumide koduse turvakaamera!


Mitte mitu aastat tagasi olid kodused turvasüsteemid nii kallid ja keerulised üles seatud, et enamik inimesi pidi lihtsalt usaldama oma ukse- ja aknalukku ja palvetama, et sissetungijad valiksid hoopis mõne muu sihtmärgi. Täna on hinnad nii palju langenud ning tehnoloogia on muutunud nii laialt levinud ja arusaadavaks, et meil pole vabandusi kaamerate paigaldamiseks, mis kaitsevad meid ja meie kodusid.

Lisaks on meie kodudesse kaamerate paigutamiseks ka muid põhjuseid, mis lihtsalt takistavad sissetungimist. Sisekaamerate abil saame kontrollida oma laste, meie vanemate või lemmikloomadega seotud tegevusi ükskõik kus. Saame silma peal hoida inimestel, kelle jätame üksi majja tööle. Saame kontrollida, kas me jätsime tuled põlema või aken lahti, ja saame rääkida isegi kõigiga, kes on majas, kui me oleme eemal.

Meelerahu ostmine

Traditsioonilised kodused turvasüsteemid koos helisignaalide ja liikumise või sissetungimise tuvastamisega on kurjategijatele hästi teada. Nad teavad, kuidas neid välja lülitada või isegi ärgitada omanikke korduvaid valehäireid põhjustades häireid ise välja lülitama..

Siseruumides asuv kodune turvakaamera on nendele traditsioonilistele häiresüsteemidele suurepäraseks täienduseks. Kui äratus käivitub, saate vaadata reaalajas videovoogu, et näha, mis kodus toimub, ja võtta vajalikke toiminguid. Kuid isegi kui teil pole turvasüsteemi, saab üksainus siseruumides kasutatav kodune turvakaamera teha suurema osa tööst ja vältida soovimatute asjade toimumist.

Sise- ja väliskaamera erinevus seisneb selles, et kaamerat mõjutavad erinevad ilmastikutingimused ning võltsimise vältimiseks peab see olema valmistatud vastupidavamatest materjalidest. Seevastu sisekaamerad kipuvad olema väiksemad ja kergemad ning ka odavamad. Üldiselt on nad ka vähem pealetükkivad.

Siseturu kodukaamera soovitavad omadused

Üks kaamera võib toimida täieliku koduturvasüsteemina, kui sellel on kõik vajalikud funktsioonid. Sellise seadme hinnaskaala ulatub vähem kui 50 dollarist kuni üle 300 dollarini. Ilmselt pakuvad ainult kõrgema hinnaga kaamerad kõike, mida koduturvalisuse jaoks vaja minna võib. Kuid võite otsida kompromissi hinna ja funktsioonide vahel ning leida mudeli, mis vastab teie ootustele ja on ka taskukohane.

Peamised funktsioonid, mida siseruumides asuvas koduses turvakaameras peaksite otsima, hõlmavad järgmist:

Pilvesalvestusruum: Kaameraga tehtud videomaterjal tuleb kuskile salvestada, juhuks kui teil on vaja see üle vaadata või kasutada seda mõne kuriteo tõendina. Pilvesalvestus on selles küsimuses parim valik, kuna videofailid võtavad palju ruumi ja kohalik draiv või mälukaart võib täita väga kiiresti. Enamik häid turvakaameraid pakub tasuta pilvesalvestust.

Juurdepääs mobiilile ja veebile: Kui olete väljas, tahate oma majas toimuvat vaadata, kui vaatate oma mobiiltelefoni, veebisaidi või mõlema veebikaamera videot.

Energiaallikas: Mõni kaamera kasutab patareisid; teised kasutavad toitejuhet. Igal variandil on oma plussid ja miinused: akusid tuleb vahetada või uuesti laadida, samas kui toitejuhtmed peavad olema pistikupesast väikese vahemaa kaugusel..

Ühenduvus: WiFi-ühendus on suurepärane, kui teie kodune Interneti-ühendus on valmis. Kuid kui torm ründab ja toide kustub, vajab kaamera Interneti-ühenduse loomiseks veel ühte võimalust. Mobiilside on harvaesinev funktsioon, kuid hädavajalik, kui otsite rikkega turvasüsteemi.

Öine nägemine: See on turvakaamerate kohustuslik funktsioon, sest isegi kui jätate oma majas tuled põlema, saab signalisaator need lihtsalt välja lülitada ja pimedaks jätta, kui teie kaamera ei näe pimedas.

Arvesse tuleb võtta veel palju muid funktsioone, näiteks liikumise tuvastamine, näotuvastus, AI, heli ja suur jne. Ehkki see ei ole kaamera jaoks kulutatud suur summa, peaksite kontrollima kõiki funktsioone ja tegema põhjalikke võrdlusi, nii et te ei kahetse, et olete pärast selle ostmist ja installimist kindla mudeli valinud.

Siin on meie valikud kodu turvakaamerate valdkonnas:

Logitechi ring

Raske on midagi välja mõelda Logitechi ring 2 ei paku. Vähem kui 200 dollari eest on Logitech Circle võimeline salvestama 10–60-sekundilisi videoid teie enda privaatses tasuta pilves, kokku kuni 24-tunnise videoga. See ühildub Amazon Alexa ja Google Assistantiga.

See kasutab laetavat akut ja säästab energiat vähese energiatarbega režiimis töötades, kuni liikumise tuvastamisel ärkab. Kui soovite maksta lisafunktsioonide eest, võite saada näotuvastuse, kohandatud päevapüksteid, rohkem videosalvestuspäevi ja muid huvitavaid maiuspalasid..

eufyCam

eufyCam 2 maksab umbes 300 dollarit – see pakub autonoomsuse eelise. See ei sõltu pilvesalvestusest, kuna kaasas on 16 GB microSD-kaart, mis suudab kogu aasta salvestusi salvestada, arvestades 10 segmenti 30-sekundilisi kaadreid päevas.

Samuti ei sõltu see voolujuhtmetest ega akude laadimisest: selle aku kestab ooterežiimis 365 päeva või kolm aastat.

Wyze Cam V2

Vähem kui 20 dollarit, Wyze Cam V2 on üks madalaima hinnaga koduturbekaameraid, mille leiate. See on parim valik, kui soovite alustada midagi lihtsat ja te ei vaja keerukaid funktsioone.

Kuid see hõlmab enamikku aluseid: öine nägemine, tasuta pilvesalvestus, liikumistuvastus, hääle juhtimine Alexa ja Google Assisteri kaudu jne. See pakub 1080p reaalajas voogu, mida saate oma mobiilseadme abil vaadata. Saate jagada juurdepääsu nukule, nii et kõik pereliikmed näevad selle reaalajas voogu ja salvestisi.

D-link

Umbes 60 dollari eest, see kaamera pakub Full HD 1080p video eraldusvõimet ja head nähtavust. Saate üksikasjaliku otseülekande ja salvestatud video. See suudab tuvastada heli või liikumist kuni 16 jalga täielikus pimeduses ja automaatselt edastada hoiatusteateid, et hoida teid kursis 24/7. Kahesuunaline heli võimaldab teil kodus inimestega rääkida või käskida oma koeral diivanilt maha tulla.

See annab teile võimaluse tasuta või tasuliseks pilvesalvestuseks või salvestamiseks MicroSD-kaardile, mida saab vaadata mydlink-i rakenduses. Rakendust saab kasutada ka eemalt vaatamiseks, salvestamiseks, ajastatud salvestamise seadmiseks ja näppimiseks kuni 10x suumimiseks. Põnev funktsioon on 3-sekundiline tagasivaade: saate alati näha, mis rekordi vallandas.

Google Nest Cam IQ Indoor

Hind on vahemikus 150 kuni 200 dollarit, Google Nest Cam IQ siseruumide kaamera paistab silma hõlpsa seadistamise, terava video tipptasemel öise nägemise ja lahedate integreerimisfunktsioonide poolest. See ühildub Google’i nutikodu toodetega, nagu Nest Learning Termostaat ja Nest Protect suitsualarmiga. Nest Cam võimaldab teil selle kaudu rääkida ja kuulata, töötades sarnaselt kahesuunalise beebimonitoriga. Ärge siiski oodake kvaliteetset heli, kuid see on piisavalt hea, et öelda lastele tere, kui nad kooli jõuavad, või isegi hullumeelse karjumise teel sissetungijale silma ajada.

Helisema

Ring siseruumides kaamera saab kasutada uksekellatoote kaaslasena või iseseisva seadmena.

Ligikaudu 60 dollari eest pakub Indoor Cam 2 väikest vormitegurit, liikumistuvastust, kahesuunalist heli, Alexa ühilduvust ja otsevaadet rakenduse Ring kaudu. Sellel pole aga patareisid, nii et peate selle pistikupessa ühendama. 3-dollarise kuutasu eest saate lisada Ring Protect’i põhiplaani ja salvestada videoid 60 päeva jooksul.

Yi Dome

Umbes 40 dollari eest, Yi toomkaamera on täis funktsioone. Sellel on kõrglahutusega 1080p lainurkobjektiiv, mis koos 345 ° horisontaalse ja 115 ° vertikaalse pöördenurgaga tagab kaamera ümbruse täieliku katvuse. Sellel on ka täiustatud öövaatlus, koos 8 infrapuna LED-helmega, mis pikendavad vaatekaugust 3 meetrini. Ettevõte pakub valikulist ööpäevaringset hädaabiteenust hinnaga 4,99 dollarit kuus.

Kaamera liikumishoiatused võivad koheselt kaasata Noonlighti sertifitseeritud hädaolukorra dispetšerid, kes saavad mis tahes olukorra lahendamiseks kooskõlastada toiminguid erakorralise meditsiini agentuuride, politsei ja tuletõrjeosakondadega. Selle saab integreerida YI Home toodete ja YI Cloudiga, et konfigureerida täielik ja tõhus nutika kodu süsteem.

Arlo Pro 3

Vähem kui 500 dollarit, Arlo Pro 3 paistab silma sellega, et on 100% traadivaba. Kuid selleks on vaja eraldi müüvat Arlo SmartHubi või tugijaama. See töötab koos Alexa ja Google Assistantiga ning sisaldab 3-kuulist Arlo nutiteenust koos 30-päevaste pilvesalvestustega. See pakub 2K HDR-ga videot, mis võimaldab teil objekte suumida ja näha selgemaid detaile ja värve.

See pakub isegi värvilist öösel nägemist, mis on seda tüüpi kaamera puhul haruldane funktsioon. Kui peate öösel valgust põlema ja soovimatuid külalisi eemale hoidma, teeb seda tööd integreeritud prožektor.

Amazoni pilvekaamera

Umbes 120 dollari eest Amazoni pilvekaamera sisaldab peaaegu kõike, mida kodu turvalisuse tagamiseks vaja võib minna: kahesuunaline heli, öine nägemine, 1080p Full HD ja 30-päevane tasuta prooviversioon kõigi Cloud Cami tellimuste jaoks. Selle liikumistuvastus ja arvutinägemistehnoloogia pakuvad kohandatavaid märguandeid, nii et saate ainult olulisi märguandeid.

See töötab koos kodus asuva ja autosse kohaletoimetamise teenusega Amazon Key, mis võimaldab volitatud saatjatel teatud aja jooksul pääseda juurde Amazoni peaministri kliendi koju, postkontori kasti või auto pagasiruumi, eesmärgiga hoida ära pakkide varastamist..

Kanaari

See pole lihtsalt sisekaamera. Vähem kui 100 dollarit, Kanaari pakub täielikku kodust turvasüsteemi. Lisaks Full HD 1080p kaamerale on seadmel õhukvaliteedi monitor, mis tajub ka temperatuuri ja õhuniiskust, ning sisseehitatud alarm, mis saavutab helitaseme 90+ detsibelli – täiuslik sireen sissetungijate peletamiseks. Kaamera pakub 147 ° vaadet, mis on piisav, et saada täielik ülevaade kodust, kui te pole seal.

Hääljuhtimiseks töötab see koos Alexa ja Google Assistantiga. Ainsaks puuduseks on see, et peate maksma lisatasu paljude funktsioonide eest, mida Canary oma süsteemiga pakub.

Kui palju hea meelerahu eest?

Oleme näinud, et mõned siseruumides kasutatavad kodus kasutatavad turvakaamerad jäävad 200-dollarilisse vahemikku. Kuid kui saate paar funktsiooni tagasi loobuda, saate selle hinna kallutada alla 30 dollarini, nii et isegi kui teie eelarve on piiratud, pole põhjust vähemalt ühe odavama mudeli hankimiseks. See on kahtlemata parem, kui ei tea üldse, mis juhtub kodus, kui te pole seal.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map