10 parimat meditatsiooni vidinat ja rakendust parema elu jaoks

Kaasaegne maailm on muutnud seda, kuidas inimesed tajuvad normaalse elu mõistet. Võtke mõni aeg välja ja vaadake enda ümber.


Kuidas näeb välja tavaline pilt?

Kõik on oma väikeses maailmas nii hõivatud, et unustavad elust aru saada, mida nad otsivad.

Veedate nii palju aega oma tulevase utoopilise maailmaga tutvumiseks kõvasti tööd tehes, et kipute alateadlikult oma praegusest ilma jääma. Kogu teie aeg on kulgenud murettekitavate suundumuste pidevas tsüklis. Teil pole absoluutselt aega lõõgastuda või elu üle järele mõelda, sest olete alati nagu need pisikesed, hõivatud sipelgad.

Selle tagajärjel tabas teid nii palju terviseprobleeme, palju enne seda aega, kui nad pidid ilmuma. Mõnes mõttes toimivad need stressirohked ajad ainult katalüsaatorina, et halvendada teie vaimset ja füüsilist seisundit halvemaks. Inimesed on nüüd hüpertensiooni (vaadake meie hüpertensiooni jälgimiseks mõeldud nutiseadmete loendit), suhkruhaiguse, depressiooni ja mis tahes tähenduses, ammu enne, kui nad puudutavad keskealist numbrit.

Mis on lahendus?

Muidugi ei saa te endale lubada ideaalset istumist ja rahuliku olemist. Maailm on teie jaoks seda teed astunud. Ainus viis sellega toimetulemiseks on end piisavalt vormis hoida nii füüsiliselt kui ka vaimselt, et saaksite võistlusega sammu pidada, ilma et teeksite järeleandmisi selles, mis teil juba olemas on.

Ja mis saab olla parem lahendus kui pühendada vaid 10-20 minutit oma aega mediteerimisele?

Meditatsiooni jõud rahulikuks ja keskendunuks hoidmiseks on vaieldamatu. See mitte ainult ei aita teil saavutada seda, mida soovite, vaid suurendab ka teie enesekindlust, sest teate täpselt, millist suunda järgida.

Uurime välja mõned parimad vidinad ja rakendused, mis võivad olla teie parim sõber, kui plaanite elada stabiilselt, sujuvalt ja rahulikult elu õnne otsides.

Muse

Muse on suurepärane seade, mis aitab teil hõivatud meelt rahustada. See moodne peavõru ühendatakse teie mobiiltelefoniga Bluetoothi ​​kaudu ja võimaldab tundide kaupa mediteerida. Kui teil on mediteerimisega probleeme, peaksite seda kohe proovima Muse.

Muse, mediteerimisrakendus, meditatsioon

Kui teie telefon on peavõruga ühendatud, saate käivitada allalaadimiseks saadaval oleva Meditatsioonirakenduse Muse. Nüüd lõdvestuge suletud silmadega. See toimib nii, et mõõdab teie aju signaale nagu pulsikell. Seejärel tuvastab see kalibreeritud andurite ja aju aktiivsuse selle rahustamiseks.

Rakendus võimaldab teil ka oma edusamme jälgida, nii et teate täpselt, millised on teie tulemused. Peapaela saab 5 tunni jooksul pidevalt kasutada, ilma et peaksite seda laadima.

Saate seda ka oma sõbrale või perekonnale laenutada, kuna see ei piira kasutamist ainult ühe kasutajaga.

Rakendus Muse ühildub nii iOS kui ka Androidi seadmetega. Nii et saate seda nüüd proovida, sõltumata sellest, millist seadet kasutate.

Laulva kausi komplekt

Iidne laulukausi komplekt tehnika on üks vanimaid viise paranemiseks ja meditatsiooniks. Saate seda komplekti kasutada jooga, meditatsioonide hõlbustamiseks, ärritunud laste ja imikute rahustamiseks, raviprotseduurideks ja muuks. Komplekti mängimine on lihtne.

Meditatsioonirakendus, meditatsioon, jooga

Peate hoidma kaussi vasakul käel ja puidust vasara abil koputage kaussi selle soojendamiseks. Nüüd minge päripäeva ja jätkake kausi välisserva hõõrumist. Kuulete kõige rahustavamat heli, mis on justkui kahe harmoonilise ületuse kauge kaja.

See kausikomplekt maksab teile 39,97 dollarit ja komplekti kuulub erksad siidist padjad. See võib olla suurepärane kingitus ka perele või sõbrale. Iga toode valitakse ja käsitsi kontrollib ettevõte veendumaks, et sellel pole defekte.

Rahulik

Täpselt nagu nimigi ütleb, Rahulik on üks juhtivaid meditatsioonirakendusi, mis hoiavad teie meele värske ja pingevaba. See on terviklik pakett, mis hoiab teie meelt ja keha pidevalt muutuvate elutrendide suhtes valvsana.

Ükskõik, kas teil on probleeme mediteerimisega, häiritud magamisharjumustega, keskendumisega oma eesmärkidele või füüsiliselt tugevana püsimisele, pakub Calm parimat lahendust kõigi oma muredega võitlemiseks.

Muse, mediteerimisrakendus, meditatsioon

Esmalt saate seda tasuta proovida. Kui olete tulemustega rahul, minge edasi ja hankige premium versioon. Võite avastada terve unejuttude kogu, mida uuendatakse iganädalaselt, rahuliku keha programmid, rohkem kui 100 juhendatud meditatsiooni, mis käsitlevad ärevuse, stressi, une, suhete ja palju muud.

See on väärt iga senti, mille sellele kulutate.

 Omvana

Esimene asi, mis mind raputas see rakendus, on nimes ‘Om’. Heli ‘Om’ olulisus meditatsioonis ei vaja mainimist. See tähistab reaalsuse olemust ja sisemise mina teadlikku ärkamist. Omvana võib olla teie täiuslik partner, aidates teil rohkem teada saada oma minast ja aidates teil julgustada põhjalikuma elu ja reaalsuse tõega.

Muse, mediteerimisrakendus, meditatsioon, Omvana

See on kogum tonni maailmatasemel meditatsiooniradu, mis mitte ainult ei ärata teid kõige mõistlikumalt, vaid aitab ka teil keskenduda keskendumisele, rahule, unele ja valgustusele. Parim selle rakenduse kohta on see, et saate seda kohe ilma midagi maksmata hakata kasutama. Kõik, mida vajate, on nutitelefon ja Internet ning teil on hea minna.

Headspace

Järgmine meie nimekirjas on Headspace rakendus. Saate selle rakenduse oma nutitelefoni alla laadida või veebis registreeruda ja hakata mediteerima juba täna. Proovige rakendust ilma tõrgeteta kasutada vaid kolm nädalat ja vaadake, kuidas see teie elu muudab. Juhendid, millele saate selle rakenduse kaudu juurde pääseda, võivad töötada nagu stressihoog, et meelt kohe tõsta.

Muse, mediteerimisrakendus, meditatsioon, headspace

Endise munga Andy Puddicombe ekspertide juhendamine võib olla suureks abiks, kui tunnete end millegi pärast stressis või tunnete end rahutuna. See pole tõepoolest ükski juhuslik kõne, mis võib teid ajutiselt üles tõsta. Need on teaduse toetatud lihtsad tehnikad, mis koolitavad meelt elama tervislikumat ja õnnelikumat elu.

Kui laadite selle nüüd alla, saate seda ka uue aasta kingitusena soodushinnaga kasutada.

Buddhify

See meditatsioonirakendus ei küsi niigi hõivatud päevadel teie lisaaega. Nagu paljud meditatsioonirakendused, ei pea te meditatsiooni aega tööajast lahutama. Kuna saate seda rakendust kasutada igal ajal ja igal ajal, kus soovite.

Mediteeriv rakendus, Meditatsioon, Buddhify

Selle rakenduse kasutamiseks ei pea te ka tellimistasu maksma. See võtab ühekordse tasu, mis on väga minimaalne ja teile taskukohane. Selle rakenduse leiutaja on ühendanud oma isikliku meditatsiooni kogemuse areneva tehnoloogiaga, et aidata inimestel saada midagi sügavamat ja väärtuslikku.

Selle rakenduse saate alla laadida oma iOS-i või Androidi seadmest, kuna see on mõlemas seadmes saadaval.

Sisemise tasakaalu treener

Kui tunnete end viimasel ajal pisut liiga hajutatud, ülekoormatud ja ärevana, Sisemise tasakaalu treener võib olla parim valik, et end paremini tunda. Sisemise tasakaalu tehnoloogia töötab teie südame löögisageduse analüüsimisel ja mõistmise emotsionaalse seisundi mõistmisel. See treenib teid looma ülitõhusa füsioloogilise seisundi, mida nimetatakse HRV sidususeks. See aitab teil oma meelt tühjendada ja suurendada emotsionaalset kaastunnet.

Sisemine tasakaal

Südame rütmi analüüsides saate oma emotsionaalsest seisundist kõige paremini aru. Sisemine tasakaal aitab teid selles just täpselt. Nii et proovige seda nüüd ja taastage oma tasakaal ning uuendage oma tunnet ja kaastunnet.

Unistuste meister

Alternatiivmeditsiini osas ei vaja Deepak Chopra mainimist. Ta saab pakkuda teile kõige läbimõeldumat lahendust ja aitab teil teie probleemid kiiresti lahendada. Tema Unenägude laine See tööriist on lihtsalt veel üks lahendus inimestele, kes tiirutavad ringi, et leida oma elus rahu ja stabiilsus.

Unistuste meister

See tööriist koosneb enam kui 80 sisseehitatud programmist, mis aitavad teil paremini magada. Need on stressi, ärevuse ja lõdvestuse programmid, meditatsiooniprogrammid, unistamise, magamise, muudetud olekute loomise ja isegi energiat andvad programmid. Paljusid neist saadetest jutustab Deepak Chopra ise.

Saate seda toodet kasutada vaid 349 dollari juures.

Insight Timer

Insight Timer on meditatsiooni teinud lihtsamaks, kui arvate. Selle rakenduse abil saate luua ilusa keskkonna mediteerimiseks ja meelerahu leidmiseks. Nii et saate nüüd liituda Insight Timeri kogukonnaga ja kuuluda nende tuhandete liikmete hulka, kes mediteerivad rohkem kui miljon tundi.

Meditatsiooni taimer

Rakenduses saate valida hulga sügavalt rahulike kellade hulgast. Rakenduses olev taimer aitab teil oma kestust teada saada ja võimaldab teil isegi äratuse seadmiseks teid ärgata. Taimer töötab taustal rahulikult ja jälgib teie seanssi.

Mindfulnessi rakendus

Mindfulness'i rakendus

Parandage oma vaimset ja füüsilist heaolu Mindfulness’i rakendus. Kui see rakendus on teie telefonis olemas, saate sellele juurde pääseda kõikjalt.

Tundke erinevust pärast juhendatud ja vaikse sessiooni, mis kestab 3–30 minutit, külastamist. Rakenduse tegijad olid teie vaimse heaolu parandamisest nii huvitatud, et see lisas isegi meeldetuletusnupu, et meelde tuletada teie eesmärgi kohta keskenduda. Proovige seda nüüd ja öelge meile, kuidas see teile meeldib.

Järeldus

Ülaltoodud ressursid on suurepärased tööriistad ja rakendused teie vaimse ja füüsilise heaolu parandamiseks. Loodame, et teile meeldib meie kollektsioon. Kui on mõni teine ​​rakendus või tööriist, mida olete kasutanud, rääkige meile allpool olevate kommentaaride kaudu. Kui see on hea, väärib ta võimalust olla meie postituses.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map