Recenze Midphase Services, funkce, cena a další

Midphase se narodil v roce 2003 a přichází se všemi schopnostmi potřebnými pro weby všeho druhu. Poté, co Midphase byl v hostujícím průmyslu patnáct let, slibuje poskytovat hostingové služby pro něčí rozpočet a potřeby.


Mají týmy po celém světě – ve velkých městech, jako jsou Providence a Salt Lake City, Utah, přes Atlantik v Londýně, Velké Británii a na východě jako Lvov, Ukrajina.

Organizace jde do velké míry, aby byla data zákazníků v bezpečí. Data Midphase, která slibují, že budou informace o uživateli pod zámkem a klíčem, jsou uložena v datovém centru úrovně 3 v prostoru bezpečném pro katastrofy v Salt Lake City v Utahu..

Datové centrum je chráněno 24hodinovým sledováním a má záložní generátory energie pro záložní generátory energie a je vybaveno chlazením chladicího krytu vrchlíku.

Midphase hosting přichází za výhodné ceny a poskytuje uživatelům spoustu možností pro jejich servery.

Přehled služeb a cen

MIDPHASE

Midphase nabízí kromě základního webhostingu také celou řadu služeb.

Názvy domén, hosting WordPress, každý možný webový hosting a další funkce, jako je Cloudflare a Sitelock, vám nabízejí spoustu užitečných možností, ze kterých si můžete vybrat.

Domény

Domény

Výběr správného názvu domény může znamenat velký rozdíl v úspěchu webové stránky. Definuje váš obrázek na internetu. Svět vás bude podle toho vnímat.

S Midphase můžete najít ideální doménové jméno pro svůj web. Vyberte si ze svých nejlepších prodejců nebo si prohlédněte jejich novější rozšíření domény. Většina možností se hodí každému rozpočtu.

Domény založené na poloze jsou obecně nejdražší. Jména jako .ca a .tokyo jdou za 16,99 $ / rok, zatímco ostatní, jako .la, mohou dosáhnout až 39,50 $ / rok.

Novější názvy domén jsou také o něco dražší, pokud jde o domény. .agency jde o 23,99 $ / rok, zatímco .solutions stojí 29,99 $ / rok.

Jednou užitečnou funkcí, kterou Midphase poskytuje, je nástroj pro vyhledávání názvů domén. Jediné, co musíte udělat, je zadat název domény, který chcete objevit dostupná rozšíření domény. Mají také hromadný registrační nástroj pro ty, kteří potřebují více domén.

Domény Midphase přicházejí s několika funkcemi, včetně:

 • Jedna bezplatná webová stránka na doménu
 • Přeposílání e-mailů až z 5 různých e-mailových účtů
 • Bezplatná plná kontrola DNS
 • Zákaznická podpora 24/7
 • Bezplatná ochrana soukromí domény při registraci nové domény

Zdá se, že je to jedna z nejlepších webhostingových služeb Cvičeníke koupi vaší domény od.

Hosting WordPress

Hosting WordPress

Midphase také nabízí služby hostování WordPress. 25% všech webů používá online WordPress, a je to nejvýhodnější platforma pro firmy, blogery a weby elektronického obchodování. Midphase poskytuje tři primární kategorie webů WordPress, včetně elektronického obchodování, blogů a webových stránek.

Hosting WordPress z Midphase začíná na $ 1,99 / měsíc a zahrnuje funkce, jako je automatické odstranění škodlivého softwaru, 10 GB místa na disku SSD, přístup FTP, 50 optimalizovaných témat, 30denní záruka vrácení peněz a další.

Cloud, Dedicated, VPS a Managed Hosting

Cloud, Dedicated, VPS a Managed Hosting

Od sdíleného hostingu po vyhrazený hosting a vše mezi tím, Midphase to dělá všechno.

Pro členové získají možnost vybrat si mezi všemi dostupnými způsoby hostování, které jsou lepší, sdílené, oddané nebo cloudové hosting? počítaje v to:

 • web hosting
 • Cloud hosting
 • Virtuální soukromé servery SSD
 • Dedikované servery
 • Spravovaný hosting

Cloud hosting přichází s výhodou, že je schopen škálovat měnící se požadavky na webovém serveru. Pro weby, které vyžadují maximální výkon a flexibilitu, je spravovaný cloudový server často ideálním řešením. Plány začínají na 45,82 $ / měsíc.

Servery SSD VPS přicházejí s bleskově rychlou konektivitou a umožňují přesnou kontrolu. Servery VPS jsou také vysoce škálovatelné. Plány začínají na 8,00 $ / měsíc.

Dedikované servery jsou určeny pro ty, kteří potřebují celý balíček z hlediska hostingu – úplná kontrola, maximální zabezpečení a přizpůsobitelné možnosti. Větší společnosti a řadiče citlivých dat preferují tuto možnost. Plány začínají na 117,60 $ / měsíc.

Managed hosting kombinuje to nejlepší ze sdíleného hostingu a dedikovaného hostingu. S řízeným hostingem si můžete vychutnat všechny výhody vyhrazeného hostingu bez potíží s provozováním a údržbou vlastního serveru.

Podrobnosti vám zařídí celý technický tým (samozřejmě za cenu). Stejně jako u jiných poskytovatelů je to nejnákladnější možnost. Plány začínají na 216,60 $ / měsíc.

Doplňkové služby

Midphase má také možnosti pro některé doplňkové funkce pro e-mail, zabezpečení a SEO.

Jejich nástroj „Web SEO Guru“ tvrdí, že vám ukáže, kde váš SEO nejvíce chybí, a navrhuje změny, které by se měly zlepšit. Použití tohoto nástroje začíná na 14,95 $ / měsíc.

Společnost Midphase nabízí služby Cloudflare jako bezplatný doplněk na váš web. Cloudflare pomáhá zvyšovat zabezpečení vašeho webu tím, že přenáší veškerý provoz prostřednictvím sítě pro doručování obsahu. Cloudflare používá více než dva miliony webů.

Pokud vaše data uložíte na 35 různých místech po celém světě, může se váš web dostat do jakékoli sítě, která o něj požádá dvakrát rychleji. Vyhledávače a návštěvníci stránek budou velmi potěšeni. Tento způsob skladování také zvyšuje dobu provozu vašeho webu na téměř 99,99%. Cloudflare opět přichází s hostingem Midphase zdarma.

Kromě toho vám Midphase nabízí možnost e-mailového hostování 0,50 $ / měsíc a 1,67 $ / měsíc skenování detekce malwaru.

Toto je pouze úvod do služeb nabízených společností Midphase.

Recenze Midphase Services

Dívka pomocí přenosného počítače

Midphase má na hodnocení čtyři hvězdičky TrustPIlot.com všechny tyto recenze jsou pěti hvězdičkami, takže lze bezpečně předpokládat, že celková částka byla přetažena kvůli několika rozzlobeným trolům. To samo o sobě naznačuje, že Midphase může být jednou z nejlepších dostupných hostingových služeb.

Podívejme se na některé z těchto pětihvězdičkových recenzí z webu TrustPilot.com.

Pozitivní recenze v polovině fáze

Jeden uživatel s názvem „D.M.S.B.Randiligama“ tvrdí, že je Midphase nadřazen ostatním 5 velkým hostingovým společnostem, které v minulosti použil. Tento uživatel popisuje svůj výkon jako „velmi vysoký“ a říká, že má „nejlepší nepřetržitou službu zákaznické podpory“.

Tyler Wearing of Sideways Gaming Network dává Midphase pět hvězdiček. Poté, co si vzpomněl na to, jak byl GoDaddy „zbytečný“ pro hostování domén, kontrastuje s tím, co tam měl, se zkušeností Midphase, když říká, že mají „velkou podporu“ a „žádné skryté poplatky“.

Jefferson Imgbi popisuje službu jako „úžasnou“. Říká, že Midphase používá více než 5 let a právě se přestěhoval na svůj vlastní dedikovaný server. V průběhu let zůstali „velmi úžasní“ a včas reagovali na podporu vstupenek.

Tyto tři recenze jsou samozřejmě uvedeny na samotném webu Midphase, což znamená, že by mohly být zkreslené. Hostili byste na svém webu negativní recenze vaší služby? Asi ne.

Jeden pozitivní aspekt, který se v těchto recenzích objevuje znovu a znovu, souvisí s uptimeem serveru. Podle drtivé většiny uživatelů mají webové stránky hostované na serverech Midphase průměrně asi 99,97%. Nejčastěji je doba provozu ještě blíž 100%. Porovnejte to s průměrem průmyslu 99,94%.

Dalším významným přínosem, který se často zmiňuje, je skutečnost, že Midphase nabízí bezplatnou migraci webových stránek a přenos souborů. Zatímco někteří konkurenti účtují až 150 USD za pouhý přesun stávajícího webu na nový server, Midphase vám to umožní zdarma. Pokud tedy již máte web a nejste spokojeni se svým současným poskytovatelem hostingu, může vám to poskytnout motivaci dát Midphase šanci.

Mnoho lidí si uvědomuje, že zákaznický servis v Midphase je vynikající. Někteří tvrdí, že jejich problémy byly vyřešeny do 40 minut nebo méně. Společnost nabízí bezplatnou a mezinárodní telefonickou podporu.

Přesto jsou jinde méně pozitivní recenze Midphase.

Negativní hodnocení fází

Jedna věc, která se znovu a znovu opakuje, je to, jak strašná je zákaznická podpora v Midphase.

To je zajímavé, vzhledem k tomu, že přesný opak je pravdou při pohledu na pozitivní recenze. Někteří lidé říkají, že je to skvělé, jiní říkají, že je to nejhorší na světě.

Mít samozřejmě nepřetržitou zákaznickou podporu není snadné. Je to těžké odpovídat na hovory a jednat s frustrovanými zákazníky po celý den. Možná, že negativní lidé někoho chytili ve špatný den, nebo právě náhodou měli smůlu a dosáhli nekompetentního zástupce služeb zákazníkům.

Jedna věc je jistá – téměř každá společnost online dnes má stížnosti na zákaznickou podporu někde tam. Někteří zákazníci nebudou nikdy spokojeni bez ohledu na to, co děláte. A někteří lidé si prostě užívají, že jsou trollové a ničí každého v celém kyberprostoru, kdekoli mohou.

Ať už je důvod jakýkoli, měly by být negativní recenze, které uvádějí špatný zákaznický servis jako svůj primární spor, považovány za správné souvislosti.

Dalším možným problémem je poněkud pomalé načítání stránky. Jeden uživatel zaznamenal svou průměrnou dobu načítání stránky během osmi měsíců od konce Q3 2017 do začátku Q2 2018. Zjistili, že načítání jejich stránky trvalo od 1 088 do 1 299 ms.

To není opravdu obrovská nabídka – dražší možnosti mohou mít poněkud lepší časy načítání, ale ne moc. O několik set milisekund pomalejší načítání nebude pro většinu lidí velké a může být výhodné snížit náklady ve srovnání s konkurencí.

Jiní, zejména pak ti, kteří provozují komerční weby, které se silně spoléhají na konverze a použitelnost, však mohou preferovat hostování svého obchodního webu jinde. Mírné zvýšení zaplacených cen za hostování by mohlo být kompenzováno zvýšenými zisky.

Thiru M. z paidcardriving.info popisuje jeho zkušenost s Midphase jako „noční můru“.

Říká, že jejich podpora není „vůbec užitečná“, pomalá odpověď polovinu času a zdá se, že se potýká s jedním zástupcem podpory jménem David. Tato osoba pouze řekne Thiru M., aby mu poslal e-mail pokaždé, když má problém, a nic víc.

Tento uživatel také tvrdí, že jeho server klesl na celých 24 hodin najednou.

Merril Guice z thegoosenest.com říká, že platí 150 $ poplatek za migraci svých webových stránek mimo Midphase a na servery jiného poskytovatele hostingu.

Jeho primární stížnost spočívá v tom, že od chvíle, kdy byla společnost napadena hackery, si byli tak bezpečně vědomi, že omezili funkčnost stránek jejich uživatelů. Je obtížné se dokonce přihlásit bez kontaktování podpory zákazníků.

Podle tohoto uživatele za to Midphase nestojí, a to ani za skvělou cenu. Nutnost volat zákaznický servis pokaždé, když se potřebujete přihlásit, je příliš obtížná, říká.

Hashem Zahran z hashemzahran.com uvádí, že „Midphase byla nejhorší v technické podpoře.“ Jako důvod své kritiky uvádí dlouhé doby odezvy na podpůrné vstupenky.

Jeho zmínka o tom, že čeká pět hodin na odpověď na lístek s vysokou prioritou, však není tak špatná ve srovnání s většinou společností tam, ať už pracují v oblasti webhostingu nebo jiných služeb. Tvrdí také, že online chaty jsou k ničemu a že zástupci „s vámi budou mluvit po dobu 90 minut, aniž by vyřešili váš problém“.

Vypadá to, že většina negativních hodnocení Midphase má jednu společnou věc: špatné zkušenosti s podporou zákazníků.

Závěr: Shrnutí přezkumu v polovině fáze

Muž pomocí přenosného počítače

Celkově vzato je Midphase skvělým obchodem pro sdílený webhosting. Nabízejí všechny možnosti, které by kdokoli mohl potřebovat – dedikované servery, cloudové servery, virtuální soukromé servery, spravované servery a samozřejmě sdílené servery. Další doplňky jsou také hojné.

Pokud víme, všechny výše uvedené recenze se týkaly sdílených serverů hostovaných Miphase. Pokud někdo nestanoví jinak, je bezpečné předpokládat, že používají sdílený server, protože to je nejčastěji používaná a nejdostupnější možnost hostování.

Pokud právě začínáte, Midphase je skvělá volba.

Pokud již máte web a chcete změnit poskytovatele hostingu, Midphase je perfektním řešením, protože vám umožní 100% bezplatnou migraci webu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map