Mis on Favicon ja kuidas veebisaiti genereerida?

Sageli teevad pisiasjad tohutut vahet nii üldiselt kui ka ettevõtluses.


Nii nagu brändingu puhul, moodustavad ka väikesed asjad potentsiaalsete klientide ees teie suurepärase mulje. Üks selle elemente on favicon.

Favicon on pisike 16 × 16 piksline ikoon, mis kleebib teie veebisaidi pealkirja kõrvale brauseri vahekaardil.

See aitab kasutajatel tuvastada teie veebisaidi kõigi avatud vahelehtede põhjal. Oluline on meeles pidada, et favicon erineb logost, kuid võite vabalt hoida mõlemal sama kujundust.

Enne kui öeldakse, et “see väike asi pole oluline”, lubage mul öelda, et see on kindlasti. See lisab teie veebisaidile legitiimsust ja aitab teie brändil silma paista. Samuti suurendab usaldus usaldust, pannes külastajaid mõistma, et disaini ja kaubamärgi poole püüdlemiseks on vaeva nähtud.

Soovitan igal saidil kasutada faviconit, kui soovite jätta kasutajate ees suurepärase püsiva mulje.

Nüüd on tegelik küsimus: “kuidas seda teha”? Noh, see pole kõige raskem ülesanne. Vähemalt mitte allpool nimetatud ressurssidega. Neid kasutades saate hõlpsalt oma lemmiktoote kiiresti luua.

Sukeldugem sellesse.

Favic-o-Matic

Kohe nahkhiire juurest saate valida kaks erinevat suurust Favic-o-Matic. Esimene neist on tavaline 16 × 16 + 32 × 32 pikslit ja teine ​​on universaalne, mis loob iga seadme ja platvormi jaoks faviconi.

Samuti on mõned täpsemad sätted, mida saate vaadata, mis võimaldab teil valida taustavärvi, eelseadetud suurused ja muud funktsioonid. Võite faviconi alla laadida PNG- ja ICO-vormingus, nagu tavaliselt.

Saate kohe oma pildi üles laadida ja võlujõudu vaadata. Selle kasutamine on täiesti tasuta, kuid nende poolne hinnang on väikese annetuse saavutamisele. Seega, kui leiate, et see on kasulik, ärge unustage ära anda. ��

RealFaviconGenerator

Saate luua iga brauseri ja platvormi jaoks sobiva favicon RealFaviconGenerator, nii et see näeb kõikjal karge välja. Teil on vaja ainult oma pilt üles laadida ja see optimeerib selle universaalselt, nii et te ei pea käsitsi tööd tegema.

Kui teile ei meeldi teie faviconi väljanägemine konkreetsel platvormil, saate selle tööriista abil seda kontrollida ja täiustada. Kogu protsessi läbimine ei kesta rohkem kui 5 minutit.

Lisaks on seda täiesti tasuta kasutada.

Favicon.io

Tõenäoliselt lihtsaim meetod läbi aegade, Favicon.io võimaldab teil luua või teisendada oma pilt faviconiks. Selle tööriista kasutamine on täiesti tasuta ja saate oma genereeritud faviconi panna kuhu iganes soovite. Eksportimiseks saate vorminguid PNG ja ICO.

Selle tööriista abil favooni genereerimiseks on mitu võimalust. Esimene neist on lihttekstist. Kui teil pole pilti või logo faviconiks muutmiseks, saate selle valiku abil luua kohe tavalise tekstipõhise faviconi.

Teine neist on pildi või logo põhjal. Peate vaid laadima üles soovitud pildi / logo ja see tööriist muudab selle sobivaks suuruseks ja vorminguks.

Viimane võimalus on emotikonidest. Neil on mitmesuguseid eelvalmistatud emotikone, mille hulgast saate valida ja oma lemmikuks teha. Ma soovitaksin seda võimalust ainult siis, kui teil on väike veebisait või see, mis pole “liiga tõsine”.

Fiverr

Võite sõna otseses mõttes mõelda mis tahes teenusele ja see on kindlasti saadaval Fiverr.

See on tohutu turg, kus saab palgata vabakutselisi lihtsate ja keerukate ülesannete jaoks. Faviconi kujundamine on üks neist.

Ehkki ei ole vaja, et mõni selle platvormi kaudu ostetud teenus oleks rahuldav, pean ütlema, et ka disainikategooria ei jäta peaaegu kunagi muljet. Ja kui me räägime faviconist, siis saate kindlasti selle hea.

Enamik kontserte algavad kõigest 5 dollarist ja saate tavaliselt piiramatu hulga muudatusi, kuni olete täielikult rahul. Arvustused on vabakutseliste jaoks suur asi, nii et nad peavad kindlasti teie nõudeid täitma. Kõik, mida ostate, sobilik kaarik ja esitavad oma täpsed nõuded. Sõltuvalt tarneajast saavad nad selle tavaliselt päeva või kahe jooksul läbi.

Soovitan minna kaarikusse, mis pakub ka faviconi lähtefaili, et saaksite soovi korral natuke siin-seal näpistada.

Faviconer

Faviconer võimaldab teil joonistada oma faviconi või üles laadida valmis pildi, et teisendada see sobivasse vormingusse. Võite valida 16 × 16 ja 32 × 32 suuruse hulgast või veel parem, kui valite mõlemad.

Selle tööriista huvitav omadus on see, et saate oma pildi üles laadida ja seejärel sellele joonistada. See on kasulik, kui soovite oma juba tehtud pildile väikseid täiendusi. Saate oma favicon’i eksportida ICO-vormingus, kuna see on teadaolevalt kõige sobivam faviconide jaoks.

Üldiselt on seda tööriista üsna lihtne kasutada, kuid kui vajaksite ikkagi abi, võite vaadata nende videoõpetust lehe allosas. Võite kasutada kõike tasuta.

Faviconi generaator

Viimane, kuid mitte vähem tähtis: Faviconi generaator on veel üks lihtne ja tasuta tööriist oma veebisaidile faviconi loomiseks. Teil ei ole võimalust pilti üles laadida, vaid looge see kohe nullist, kasutades nende kohandatavaid valikuid. See on täielikult tekstipõhine, kuid värviline.

Saate mängida:

 • Teksti tüüp
 • Taustavärv
 • Teksti värv
 • Äärise värv

Valikute all on ka lihtsad juhised, et saaksite saavutada parima võimaliku tulemuse. Te ei pea tegema palju peale teksti lisamise ja värvide valimise ning võite oma faviconi eksportida kohe pärast genereerimist ICO-vormingus.

Kui olete skeptiline selle kohta, kuidas teie näoilm välja näeb, saate enda jaoks vaadata lehe ülaosas olevaid näiteid.

Järeldus

Ülaltoodud ressursid oma veebisaidi lemmiklooma loomiseks on kindlasti kasulikud teie brändingu ajal. Enamik neist on tasuta, kuid see ei tähenda, et need oleksid uskumatud.

Kui soovite konkreetset tüüpi faviconi kujundust, siis soovitan minna edasi Fiverriga. Või on muud mainitud võimalused suurepärased, et tagasi pöörduda.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map