Kuidas luua oma ettevõttele minutiga ilus logo?

Logo on miski, mis räägib logo teenustest, väärtustest ja püüdlustest bränd. Logo on teie silmapaistvam ja olulisem osa äri.


Seetõttu peab see olema professionaalne ja pilkupüüdev. Võite luua endale logo või palgata selle jaoks disainerid. Disainerite palkamine maksab teile pisut kõrgemalt ja teise võimalusena saate seda ise teha, kasutades selleks veebitööriistu.

Järgmised veebitööriistad võimaldavad teil luua a ilus logo oma kaubamärgi jaoks & äri koodi kirjutamata või seda kujundamata.

Logod ja bränding on nii olulised. Suures osas maailmas ei oska inimesed lugeda prantsuse ega inglise keelt – aga nad mäletavad suurepäraselt silte – Karl Lagerfeld

Looka

Looka on Tehisintellekt ja täiustatud õppepõhine logovalmistaja. AI koos esmaklassiliste kujundustega võimaldab Lookal luua professionaalseid logosid koheselt ja muudest ressurssidest odavama hinnaga.

20 dollari eest saate luua värvilise taustaga madala eraldusvõimega põhilogo. Kõrglahutusega logo koos muude eelistega saab teha hinnaga 65 dollarit. See on juba tootnud üle miljoni logo.

Looka tagab, et iga loodud logo on ainulaadne ja saate seda teha piiramatu arv muudatusi. Proovige, kuni olete rahul oma kaubamärgi logo kujunduse, värvi, kujundusega.

Placeit

Tuntud mitmesuguste teenuste osas, Placeit omab säravat logovalmistajat, millega saate oma ettevõtte logo luua vaid mõne hiireklõpsuga. Võite valida üle 8000 malli hulgast, mis käsitlevad eri tööstusharusid ja mille on maailmatasemel disainerid hoolikalt meisterdanud. Seejärel saate sellele lisada oma nime, muuta fonti, värvi ja kohandada seda täielikult, et see saaks teie oma.

Parim asi selle teenuse juures on see, et see võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt animeerida oma logosid MP4 versioonis, mida saab hiljem kasutada erinevatel sobivatel platvormidel, näiteks Twitch stream. Kui soovite selle välja printida, saate seda teha ka PDF-faili abil.

Üldiselt on Placeiti logo tegijat ülilihtne kasutada. Kui teate, kuidas vormi täita, saate seda ka kasutada. See on nii mugav.

Rätsep kaubamärgid

Teie logo on uskumatult lihtne teha Rätsep kaubamärgid. AI juhitavad rätsepabrändid loovad uue kujunduse iga 2 sekundi tagant. Sellel on üle 600 000 kliendi ja see on loonud üle 2 miljoni kujunduse.

Logo loomine on lihtne – sisestate oma kaubamärgi >> kirjeldage oma ettevõtet >> valige logi tüüp (ikoon, nimi, algpõhine) ja laske võlul juhtuda.

Kui teie logo on loodud, saate muuta ikooni, värvi, fonti, paigutust jne ja lõpuks alla laadida kvaliteetsed logo pildid mitmes vormingus.

BrandMark

Looge oma ettevõtte jaoks ainulaadne brändi identiteet Brändilogutootja.

Mitte ainult professionaalne logo, vaid kaubamärgi abil saate luua brändide koguvara, sealhulgas visiitkaardi kujunduse, Facebooki kaane, rakenduse ikoonid, kirjaplangi ja palju muud.

Logod genereeritakse koheselt teie sisendite põhjal AI kujundussüsteemi abil. Kui olete tulemustega rahul, saate seda vajaduste põhjal kohandada ja eksportida PDF-, EPS-, PNG- ja SVG-failidena.

Tähtsündmused

 • Teil on oma logo ja kaubamärgi varade autoriõigused
 • Muutke oma logo igal ajal
 • Makske ainult siis, kui olete kujundusega rahul
 • Üle 1,4 miljoni pildi kasutamiseks valmis

Nii et minge edasi ja proovige järele, kuidas Bränd töötab.

Logaster

Logaster on professionaalne logo kujundamise teenus. Logaster on juba loonud 4,5 miljonit logot. See kasutab teedrajavaid tööriistu, et pakkuda teile oma kaubamärgi jaoks autentseid logosid.

Kõik, mida vajate, on natuke loovust, et kujundada oma kaubamärki esindav elegantne logo. Logaster on aktiivselt saadaval 24 X 7, seda on koguni 167 riiki.

Kui olete oma kaubamärgi sisestanud, saate valida disainilahenduse rohkem kui 100 varianti. Saate alati muuta logo fonti, värvi & disaini ja kui olete rahul, olete kasutamiseks valmis.

Logaster võimaldab teil alla laadida kõrge kvaliteet logopildid mitmes vormingus – SVG, PDF, PNG, JPEG.

LogoTypeMaker

LogoTypeMakeril on väga lihtne tööriist, et luua oma väikeettevõttele suurejoonelise ilmega logo. Sellel on LogoTypeMakeril loodud üle 250 000 logo. Alustuseks võite sisestada oma ettevõtte / ettevõtte teabe ja seejärel valida sobivaima kategooria. Pärast seda saate valida malli, muuta tausta ja kõiki elemente, et need teie vajadustele ideaalselt vastaksid.

Ehkki see pole tasuta tööriist, pole hinnakujundus üldse midagi murrangulist. Saate valida ühe nende kahest plaanist, alustades kõigest 1,99 eurost kuus, kui aastaarve esitatakse.

Logo aed

Logo aed, asutas disaineriekspert – John Williams.

Logo Garden pakub kahte tüüpi teenuseid. Esiteks on DIY (Do It Yourself) põhine protsess, mis võimaldab teil genereerida vilunud logosid.

Teises täisteenindusega kohandatud disaini programmis võtavad nad oma klientidelt teavet ja loovad kujunduse vastavalt nende vajadustele.

Tähtsündmused

 • Taskusõbralik: Peate maksma ainult vajalike teenuste eest. Saate luua logo nii madala hinnaga kui 5 dollarit.
 • Lihtsus: Selle disaini tööriista on lihtne kasutada. Saate valida pildi, mille ümber soovite logo panna. Seejärel saate muuta värviskeeme ja lisada kohandatud teksti. Samuti on professionaalsete teenuste pakkumine, kui teil on keeruline oma logo luua.
  Usaldusväärsus: LogoGarden on järginud disaini- ja graafikastandardeid ning saanud tarkvarakujunduse kiitustunnistuse oma tarkvara vastavusse viimiseks graafiliste ja kujunduspõhimõtetega.
 • Paindlikkus: Saate logo kujundada nii mitu korda kui soovite, isegi pärast kujunduse viimistlemist.
 • Kaubamärgikõlblikkus: saate logidele kaubamärgi anda, kui olete need ostnud. Kui olete suure eraldusvõimega logo ostnud, kuulub see teile.
 • Kohandamine: See on disainilahenduste, fontide mähkimisfunktsiooniga komplekteeritud värviliste fondide jaoks väga kohandatav

Designhill

Designhilli logo tegija on DIY-lahendus teie veebisaidi, ajaveebi jaoks kohandatud logo loomiseks.

Saate lisada ikoone enam kui 25 kategooriast, teksti lisada, eeltöödeldud raamiga kaunistada, joone alla tõmmata ja kui see on rahul – eelvaate ja allalaadimise. Hea, et see on TASUTA, proovige järele, kuidas see teie jaoks töötab.

Saate reaalajas redaktoris lisada ikoone, kuju ja muuta värvi, fonti ja paigutust. Kui olete rahul, laadige see alla veebi- ja printimisvalmis vormingutes.

99Designs

Kui olete keegi, kes eelistab ostu tegemisel palju valikuid, siis 99Designs on see, mida otsite. Võite alustada konkurssi, kus kõik andekad disainerid saavad kokku ja esitavad logo kontseptsioone vastavalt teie vajadustele. Sellest saate valida oma eelistatud ja maksta 299 dollarit, mis on võistluse läbiviimise alghind.

Kui teile tundub, et hind on kõrge, võite palgata platvormilt individuaalse disaineri ja sealt selle endale võtta.

LogoMaker

Koos LogoMaker, saate mõne minuti jooksul kujundada kohandatud logo. Saate valida enam kui 10 000 malli hulgast, lainetada oma ettevõtte nime, muuta värve ja fonte ning kohandada see täielikult oma vajadustele vastavaks. Neil on erakordne tugimeeskond, kes aitab teid igal juhul, kui te takerdute.

Kõik nende logo mallid on välja töötatud andekate ja auhinnatud disainerite poolt, nii et võite olla kindel, et saate ainult midagi suurepärast. Nad on aidanud enam kui 20 miljonil väikeettevõttel luua nägusaid logosid ja teie võite olla järgmine.

Logomaster.ai

Esiletõstetud tootejahile, iBrandi stuudios ja StartupResources.io, Logomaster.ai on veel üks suurepärane võimalus, mida peaksite kaaluma. Saate valida üle 100 eelvalmis malli hulgast ja sealt seda võtta.

Iga sellel saidil kujundatud logo kohta saate kõik failid, mille palgatud disainer teile pakub, nii et teie jaoks pole tegelikult midagi vajaka jäänud. Ainus erinevus on see, et see teenus on palju odavam kui disaineri palkamine. Hinnakujundusplaanid algavad kõigest 15 dollarist.

LogoAi

Nende AI-tehnoloogiaga, LogoAi võimaldab teil luua kauneid ja professionaalseid logosid, aga ka veel ühe kaubamärgi loomise. Logosid saate redigeerida ja alla laadida nii mitu korda, kui tulevikus on vaja mingeid muudatusi.

Ükskõik milliseid logosid loote, saate need koheselt muuta visiitkaartideks, t-särkideks, kottideks ja muudeks bränditoodeteks. Hinnakujundusplaanid algavad ainult 29 dollarist.

BrandCrowd

Nagu kõigi teiste selle loendi teenuste puhul, BrandCrowd võimaldab teil kujundada ka professionaalseid logosid. Kuid lisaks sellele saate sirvida ka nende kataloogi „Müüdavad logod” ja valida juba valmis tehtud kataloogi. Teil on vaja vaid natuke varjata, et see teie brändile sobivaks sobiks.

Alustamine on tasuta ja lihtne. Oma nišis kasutatavate mallide leidmiseks võite sisestada oma ettevõtte nime või otsida märksõnu.

DesignEvo

Täiesti tasuta logo tegija, DesignEvo on põhiteenus, kui te ei soovi veel midagi kulutada. Saate valida enam kui 10 000 eelvalmis malli hulgast ja muuta oma nime sisestades need enda omadeks. Saate neid näpistada nii palju, et see muutuks teie kaubamärgi jaoks 100% ainulaadseks.

Võite valida paljude fontide ja ikoonide hulgast ning eksportida valmis kujunduse SVG- või PDF-vormingus. Väga lahe tasuta teenuse eest.

Lõuend

Lõuend on minu isiklik lemmiksait mitmesuguste loominguliste, sealhulgas logode kujundamiseks. Enamikku graafikast ja elementidest saab sellel saidil tasuta kasutada, kuid on ka neid, mille puhul peate oma logo kasutamiseks selle eest maksma väikese summa. Olen kindel nende elementide arvu osas; te ei tunne vajadust kasutada midagi, mis on esmaklassiline. Neil on hämmastav tasuta kraam, mis näeb välja professionaalne.

Saate valida tohutu mallide, fontide, ikoonide ja nootide kogumi hulgast. See võimaldab teil kohandada iga elementi selles ja salvestada neid ka tulevikus kasutamiseks. See tööriist on üldsõbralik ja on tõenäoline, et teil on juba esimesel proovimisel loodud oma professionaalne logo.

Lisaks kõigele saate oma logo ümber kujundada visiitkaartideks, brošüürideks, bänneriteks ja muudeks kujundusteks.

Järeldus

Kohal lisatasu, logovalmistaja tööriist peaks aitama teil oma ettevõtte logo mõne minutiga kujundada. Kui teil on vaja asjatundjat, kes saaks teie jaoks kujundada, võite proovida neid Fiverri logokujundajad.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map