CX-strateegiate integreerimine oma veebisaidile ümberkujundamine

Veebisait on iga ettevõtte peamine tööriist oma sihtrühma kaasamiseks ja teisendamiseks. See on digitaalne sõlmpunkt, kuhu tarbijad kogunevad, et saada rohkem teavet erinevate ettevõtete ja nende pakkumiste kohta, et nad saaksid teha teadlikke otsuseid.


Veebisaidi kodulehele jõudes otsib 86% neist teavet toodete või teenuste kohta, 52% on huvitatud ettevõttest ja 64% loodab leida kontaktteavet. enamgi veel, 59% tarbijatest suhelge hästi kavandatud ja atraktiivsete veebisaitidega.

integreerimine-cx-strateegiad-teie-veebisaidile-ümberkujundamine-1

allikas

Lõppude lõpuks soovivad teie kliendid saada asjakohast teavet ja nautida sujuvat sirvimiskogemust teie veebisaidil, nii et nad mitte ainult ei soorita sinult edukat ostu, vaid ei kõhkle kunagi ka tagasi tullemast või levitamast oma ettevõttes sõna oma suhtlusringides..

Seetõttu, kui mõtlete praegu oma veebisaidi ümberkujundusele, pidage alati meeles: 73% tarbijatest arvestab kliendikogemusega (CX) kui oluline tegur ostuotsuste tegemisel. Tugeva CX-strateegia rakendamine veebisaidi ümberkujundamisel aitab suurendada klientide omandamise ja konversioonimäärasid.

Sealt saab pildi isikupärastamine. Kahjuks ootavad paljud ümberprojekteerimisprojektid selle valmimiseni oma valmimiseni, et see element veebisaidile lisada. Niisiis, kuidas peaksite integreerima CX-strateegia oma veebisaidi kujundusse? Vaadake neid näpunäiteid:

Saate aru, kuidas inimesed teie veebisaidile satuvad

Oli aeg, mil oli keeruline täpselt teada saada, kuidas tarbijad veebisaidile maandusid. Andmete kogumise ja analüütika täiustustega on aga veebisaidi liikluse allikat olnud palju lihtsam kindlaks teha.

Kui teil on veebisaitide omandamise kohta asjakohast teavet, saate andmeid tõhusalt analüüsida ja kasutada. Ideaalis peaksite uurima teavet mitme nurga alt, näiteks aeg, allikad, lehed ja erinevad segmendid, mis on võtmetähtsusega, et mõista, kuidas teie kliendid veebisaiti kasutavad..

Seetõttu määratlege oma veebisaidi liikluse allikas kui see, mis on hea kogemuse loomiseks oluline; aga arvake mis? See on ainult pusle üks osa.

Abistamiseks on saadaval mitu analüüsitööriista. Valige endale meelepärane.

 • Google Analytics (tasuta)
 • Matomo (reklaam pilvepõhise jaoks, tasuta võimalus isemajandamiseks)
 • Hullumeelne

Oma klientide õppimine on hädavajalik

Sõltumata sellest, kas uuendate olemasolevat toodet või kujundate ümber veebisaidi, peaksite selle oma profiilidega uuesti siduma. Ja igal veebisaidi ümberkujundamisel, mis ei hoia kasutajat keskmes, on nende kaasamiseks ja teisendamiseks keeruline aeg..

Nendel päevadel on hulgaliselt tööriistu interaktsioonide analüüsimiseks ja ostjate isiksuste loomiseks. Mida teie kliendid soovivad? Andmeid analüüsides ja kasutajaprofiile luues saate sellele küsimusele palju põhjalikumalt vastata.

Sihtklientide ja nende ostmise põhjuste tundmaõppimine on kriitilise tähtsusega, kui soovite, et teie ümberkujundamine oleks edukas. Tööriistad, näiteks jälgimine lisaks analüütikale, võivad seda aidata.

 • CloudCherry
 • Hotjar
 • Clarabridge
 • Amplituud

Isikupärastamise meetodite vastuvõtmine

Tänapäeva tarbijad armastavad isikupärastatud kogemusi.

See paneb nad brändiga suheldes hästi tundma, mis suurendab veelgi nende konverteerimisvõimalusi. Rakendades isikupärastamise taktikat oma veebisaidi ümberkujundamise ajal, saate luua ainulaadse kasutajakogemuse iga teie kliendi jaoks.

meeskond Optimizely’is võttis isikupärastamise idee kasutusele ja proovis seda teha nagu professionaal, luues oma veebisaidilt ilmatu 26 versiooni, et igale kliendile paremini vastata. Yup – 26 versiooni! See on palju rasket tööd, kuid ettevõte saab kaubamärgi lojaalsust kasvatada, külastajaid vaid turgutada ja kaasata ning neid kiiremini teisendada, kui kohandada isikupärastamine t-ks.

integreerimine-cx-strateegiad-teie-veebisaidile-ümberkujundamine-2

Võite kasutada rakendust Optimizely oma kasutajale isikupärastatud toote pakkumiseks või kaaluda ettevõttesisese lahenduse rakendamist Geolocation API teenuse abil.

Töötage välja terviklik kasutajaprofiil

Võimaliku kliendi täieliku pildi saamiseks ja selle kohta, kuidas neile kõige paremini turundada, peate oma veebisaidil saama täpse ettekujutuse nende soovidest, harjumustest ja suhtlemisest. Ainult kõiki neid elemente tundes ja neid kasutades saab teie ümberkujundamine olla efektiivne.

Oma veebisaidi optimeerimiseks nii, et see toimiks haripunktil, kaaluge terviklikku kliendikogemuse strateegiat, mis võiks sisaldada küsimustikku, mille teie sihtkliendid peaksid täitma. Mõned küsimused võivad olla järgmised:

 • Kuidas nad sinust kuulsid?
 • Mis kõigepealt meelitas neid teie veebisaidile?
 • Kui kaua nad tavaliselt teie veebisaidil veedavad?
 • Kas nad on seda teiega kunagi ostnud? Kui jah, siis mis sundis seda tegema?
 • Kas nad on kunagi teie veebisaidiga ostmise eesmärgil suhelnud, kuid otsustasid siis selle vastu? Kui jah, mis viis nad selle otsuseni?
 • Kui lihtne on neil teie veebisaidil navigeerida skaalal 1 kuni 10?

HubSpot’id Tee minu persooniks on suurepärane vahend klientide tagasiside saamiseks ja kasutajaprofiilide loomiseks. Sihtklientidest 360-kraadise ülevaate saamine võimaldab kohandamist lihtsustada ja kogemusi paremaks muuta. Seetõttu tuletage andmed üksikasjalikult.

Testige oma veebisaiti; värskendage seda

Ainult ranges testimises saate aru, kas teie rakendatud arengutel on olnud mõju. Ümberkujundamine ei ole kunagi tõeliselt täielik, vaid pigem pidevalt arenev teekond, mis põhineb veebisaiti kasutavatel klientidel.

Kliendireis on ainult nii mõistlik kui selle väljatöötamisse minev testimine. Seetõttu jätkake katsetamist ja ajakohastamist vastavalt turu ja tarbijate käitumisharjumuste muutustele. Te ei pruugi veebisaidi kasutajanavigatsioonifunktsioonides vigu leida, kuid CX-i osas on alati arenguruumi.

Sinu kord

Tarbijad ei soovi alati midagi osta; selle asemel igatsevad nad suurepärast kliendikogemust, mis vastab pakutavale tootele või teenusele. Sel põhjusel on hädavajalik pakkuda kliendikogemuse taset, mis mitte ainult ei loo kliendiga viljakat suhtlemist, vaid teeb ka teda õnnelikuks. Nii et millal te oma veebisaiti ümber kujundate?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map