8 disaininippi e-poe veebisaitide jaoks

Veebidisain mängib eduka e-kaubanduse saidi loomisel üliolulist rolli. Maailma parimat toodet saab hõlpsalt tähelepanuta jätta, kui kujundust pole olemas, et esitlust varundada.


Parim osa veebidisaini ja näpunäidete kohta on see, et suur osa disaininõuannetest põhineb andmetel ja juhtumianalüüsidel. Ehkki loovusele ja inspireerivale väljendusele on alati ruumi, tagavad andmepõhised nõuanded käegakatsutavaid tulemusi.

Eesmärk on müüa rohkem seda, mida teie brändil pakkuda on. Kas see on läbi viimistletud kujunduselemendid või julgeid avaldusi, mis jätavad kliendid uudishimulikumaks.

Suurepärane veebidisain inspireerib kasutajaid tegutsema, kuid aitab ka tugevdada kasutajate usaldust teie kaubamärgi vastu. Tegevus on see, mis müüki suurendab, ja disain on selleks, et julgustada kasutajaid tegema selliseid toiminguid nagu ostmine või kontakti loomine.

See artikkel on mõeldud kõigile, kes soovivad oma e-poe veebisaidi kujundust lihvida. Pole tähtis, kas kasutate WordPressi, Wixit, BigCommerce, või kohandatud e-poe platvorm. Allpool kirjeldatud õppetunnid ja näpunäited kehtivad üldiselt kui kaasaegsed disainiprintsiibid.

Räägi lugu

loo jutustamine veebidisaini abilNäide kümnete jutustamistest

Suurepärastest toodetest on selja taga suurepärased lood. Igaüks saab e-kaubanduse saiti kokku lüüa ja müüa ükskõik mida. Kuid mitte keegi ei saa luua oma toote ümber edukat kaubamärgi mainet.

Abiks on teie võime rääkida oma kaubamärgi kohta köitvat lugu tugeva kaubamärgi imago arendamine. Samuti edendab jutuvestmine lojaalsust. Kliendid mäletavad tõenäolisemalt teie kaubamärki, kui nad tunnevad, et olete siiras ja isiklik. Ja parim viis isiklikuks saamiseks on rääkida lugu.

 • Mis pani teid oma toodet looma?
 • Kuidas teie toode teie elu mõjutas??
 • Milline on teie tulevikuvisioon?
 • Kes on teie sihtklient?

Kui olete hakanud neile küsimustele vastama, saate palju selgema idee oma e-poe kujunduse struktureerimiseks. Pange kasutajaid tundma, nagu nad oleksid osa millestki erilisest.

Kas te ei sooviks, et kliendid naaseksid teie poodi, sest nad on inspireeritud?

Looge vähem valikuvõimalusi

WaldenWaldeni olemine julge nende tooteedendusega.

Pole midagi ebameeldivamat kui kaupluse navigatsioonikogemus. Müügi eesmärk on panna kasutajad lisama tooteid ostukorvi. Kuid kui teie navigeerimine pakub sadu võimalusi, kaotavad kasutajad kiiresti kannatlikkuse ja lahkuvad saidilt täielikult.

Walmart on suurepärane näide sellest, mida mitte teha, kui soovite laiendada pika saba müüki. Nende navigeerimine pakub navigatsioonivõimaluste loetelu liiga küllastunud kujul, tehes end selleks ajaks, kui olete leidnud vajaliku, peapööritust..

Lihtne e-poe navigeerimine // Mercari

Mida lihtsam on klientidel konkreetne toode leida, seda rohkem aega tuleb neil toote kohta lugeda – ja lõpuks nad peavad selle ostma.

Kasulik: Katsetage navigeerimisstruktuuri joonistamisega, kasutades Sketchit, Photoshopit või mõnda muud traadiga raamimise tööriista. Analüüsige seda, kuidas kasutajad tulevad kodulehele, sirvivad kataloogi ja jõuavad lõpuks toote lehele.

See on vaieldamatult üks olulisemaid e-kaubanduse saitide kujundusnõuandeid.

Värv inspireerib emotsioone

VaimLihtsad ja selged värvid muudavad kasutaja jaoks meeldiva kogemuse.

Värvid on müügile psühholoogiliselt mõjunud juba ammu enne digirevolutsiooni. Mõistes erinevaid emotsioone, mida värvid võivad esile kutsuda, saate oma e-kaubanduse saidi kujundada nii, et see vastaks teatud tunnetele ja vibratsioonidele.

Siin on diagramm, mis tutvustab emotsioone, mis on tavaliselt seotud erinevate värvidega:

värvipsühholoogia.001

Sõltuvalt tootest ja sihtrühmast võite teatud tunnete esile kutsumiseks kasutada värvi. Näiteks kui teie kauplus müüb keskkonnatooteid või -tooteid, täiendab roheline värv loodustunnet.

Vastavalt uurimistöö, klientidel kulub oma arvamuse vormistamiseks toote kohta umbes 90 sekundit. Ja suur osa sellest interaktsiooniperioodist – umbes 70% – on seatud ainult värvidele.

Järjepidevus on oluline

Jutuvestmiskool peredele - magamamineku lood

Kasutajad mäletavad teie kaubamärgi kujundust mitte meeldejääva nime, vaid teie esitatud üldise kaubamärgi imago tõttu. Veebidisaini osas on see enamasti seotud sellega, kuidas oma lehti struktureerite.

Kas kasutate kõigil lehtedel samu fonte ja värve? Tugevad tüpograafilised mustrid võivad teie kasutajatele meeldejääva kogemuse pakkuda.

Lisaks, kui kasutate mitmel lehel erinevaid värve, on oht, et hakkate tootma mitmekülgset brändi.

Seetõttu, kui soovite, et teid tunnustataks ja meelde jäetaks, on oluline keskenduda sarnaste kasutamisele oma kujundusmustrites. Isegi kui teie tootel on palju harusid, aitab sarnasusi silmas pidavate lehtede kujundamine ainult tugevama kaubamärgi olemasolu. Ja see on pilet müügi suurendamiseks.

Katse kiireloomulisusega

kiireloomulisuse loomine poodide veebidisainis

Kiireloomulisus põhineb valdavalt pakkumistel ja eksklusiivsetel tehingutel. Nagu ülaltoodud fotol näha, kasutab Bestbuy nende kodulehe ülemist osa, et esile tõsta vastupandamatuid pakkumisi. Kuid kas on ka teisi meetodeid kiireloomulisuse edendamiseks?

Üks suurimaid põhjuseid, miks kliendid ostukorvist loobuvad, on kõrged saatmishinnad. Niisiis, see loob võimaluse kapitali teenimiseks, pakkudes erikulusid saatekulude kohta.

See on ka taktika, mida kasutavad sellised kaubamärgid nagu Bestbuy. Ja Amazon on tuntud oma peamise teenuse poolest. Peamised kasutajad saavad tasuta saatmist peaaegu kõigi toodetega. Võite ka julgustada kasutajaid kulutama teie poes teatud summa ja vastutasuks saate tasuta saatmismäära.

Teine kiireloomulisus on teatud toote jaoks saadaolevate varude piiramine.

piiratud varu kiireloomuline pood

Siin on ilus puhkusel põhinev meeskonnanahast dressipluus. Pakkumine tuleb koos USA-ga tasuta saatmisega, kuid on saadaval ainult teatud aja jooksul. See on hea näide kiireloomulisusest, mida kasutatakse e-poe poodide kujundamisel.

Kas suudate mõelda muudele võimalustele kiireloomulisuse edendamiseks? Meile meeldiks kuulda teie mõtteid ja edulugusid.

Selged ja ilusad fotod

unplash

Väidet, et kvaliteetsed, asjakohased ja visuaalselt atraktiivsed pildid aitavad konversioonimäärasid suurendada, on palju andmeid. Ja me ei räägi ainult tootepiltidest.

Piltidel, mida oma üldises kujunduses kasutate, võib olla kasutajate tähelepanu köitmiseks tohutu mõju.

Suurepärane foto sisendab emotsiooni, loob identiteeditunde ja jääb kergesti meelde. Keskmine inimene suudab peaaegu täpse täpsusega meelde tuletada kuni 2000 pilti.

Sellegipoolest ei müüda tooteid enne, kui toote kujunduse varundamiseks on olemas fotod. On ülioluline, et teie kui e-poe kaupluse omanik annaksite endast parima, et oma toote olemust lummata kvaliteetsete fotode abil.

Mis kõige parem, töö tegemiseks ei pea te palgama kallist fotoaparaati. Seal on palju õpetusi ja juhendid erandlike tootefotode tegemiseks, kasutades ainult telefoni või odavat kaamerat.

Sellised saidid nagu Pexels ja Unsplash on hämmastava ja professionaalse litsentsivaba fotograafia poolest tuntud.

Saage kliendiks

saada kliendiks

Veebidisainil on sellel kaks külge – professionaalne ja subjektiivne. Professionaalsel poolel on kujunduse struktureerimisel kõik UX ja UI suundumuste järgimisega seotud.

Subjektiivne külg eeldab, et peate tagasi astuma ja vaatama oma kujundust kliendi vaatevinklist. Saidikülastaja, kui soovite.

 • Kuidas suhtud üldisesse kujundusse?
 • Kas leiate kiiresti vajaliku teabe?
 • Kas navigeerimine on mõttekas??
 • Kas toote kirjeldus on vali ja selge?
 • Kui kiiresti jõuate kassasse?

Neile küsimustele vastates märkate ebakõlasid, mis vajavad lahendamist.

Kasutage sageli A / B testimist

a-b testimine.001

Kui jõuame e-kaubanduse saitide kujundamise näpunäidete viimase osani, siis sulgege nimekiri, arutades A / B testimist.

A / B testimine on tingimata vahend kahe erineva veebisaidi paigutuse üheaegseks kasutamiseks. A on üks versioon ja B on teine.

Seejärel saate mõne aja möödudes võrrelda iga versiooni mõõdikuid eraldi. Mõõdikud, mida saate jälgida, hõlmavad paigutuse eri osade konversioonimäärasid, kasutatavust ja üldist interaktsiooni.

Isegi väike disainimuutus võib märkimisväärselt parandada kasutajate kaasatust. Samuti võib erinevate värvivariantide ja muu proovimine anda teile palju selgema idee, millele oma tulevaste kujunduste puhul keskenduda.

Veebisaidi optimeerimiseks leiate arvukalt tööriistu & A / B testimine meie Nexuse kataloogis.

Pakkimine üles

Kujundus on pidevalt muutuv maastik. Mustrite, kasutajakäitumise ja uusimate trendide mõistmine võib anda teile müügi edendamiseks eelise.

Meie kujundusnõuanded on suunatud kõigile, kes soovivad oma e-kaubanduse saidi kasutajakogemust parendada.

Nii et ärge raisake minutit ja asuge tööle! Meile meeldiks teada, kuidas need näpunäited aitasid teie e-poe poes paremat kujundust kujundada. Kui teil on vaja mõnda asjatundlikku disainerit, saate alati seda kontrollida 99designs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map