14 kaunist värvipalettgeneraatorit teie järgmise projekti jaoks

Õigete värviskeemide olemasolu võib teie kaubamärgi jaoks imet teha.


Ja ma ei tee nalja. On põhjust, miks sellised suured kaubamärgid nagu Google, Uber ja Dropbox on aastate jooksul takerdunud järjepidevasse värviskeemi. Te ei näe, et nende veebisaidil oleks lehti, mis läheksid nende kaubamärgi värvidele vastu.

Kui olete soovinud sama teha, kuid teil pole sellest aimugi, siis aitab see artikkel teid aidata. Avastate mõned parimad värvipalettgeneraatorid, mida saate kasutada oma kaubamärgi jaoks värvide valimiseks.

Kuid esiteks, neile, kes te ei tea, lähme põhitõed õigesti.

Mis on värvipalett?

Värvipalett on valik sobivaid ja asjakohaseid värve, mida saab kasutada erinevatel disaini eesmärkidel, sealhulgas:

 • Logo
 • Kogu brändi identiteet
 • Infograafika
 • Veebisaidi kujundamine
 • Mobiilirakendused

See aitab brändide sõnumit sobivate värvidega edastada.

Brändile sobivate värvide valimise eelised

Nagu ma eelpool mainisin, on teie kaubamärgile sobivate värvide valimine eduka ettevõtte jaoks kriitiline aspekt. Siin on mõned olulised eelised, mis on seotud õigete värvide kasutamisega:

Annab teie brändile tähenduse

Kas teadsite, et igal värvil on tähendus?

Näiteks tähendab sinine värv usaldust, sära, turvalisust ja vastutust. Teisest küljest näitab oranž mängulisust ja lõbu. Igal värvil on sellele mingi sõnum ja oma kaubamärgile sobiva värvi valimine tähendaks õige sõnumi edastamist.

Aitab saavutada klientide usalduse

Kõik armastavad meeldivaid ja professionaalseid värve ning sama on ka klientidega. Kui nad näevad, et teie brändil on sellised värvid, mis ilmuvad heas mõttes, peavad nad kindlasti teie kaubamärki kaua, kui mitte igavesti, kinni pidama.

Muudab kaubamärgi äratuntavaks

Ettevõtte jaoks õigete värvide omamine tähendab pildi istutamist klientide mõtetes. Kui kasutate värve kõikjal, sealhulgas oma veebisaidil ja meilides, on nad sellega harjunud. Järgmine kord, kui nad teie brändi värve näevad, tunnevad nad seda tõenäoliselt hetkega.

Uurime värvigeneraatoreid.

Coolorid

Esiteks on see hämmastav pukseerimisvärvide palettgeneraator, mida nimetatakse Coolorid. Nagu nimigi ütleb, on see teenus selle jaoks üsna lahe. Saate iga värvi täpsustada, lohistada teist värvikoodi, muuta järjekorda ja luua isegi sarnaseid alternatiive.

Kui olete oma soovitud värvikoodid saanud, saate need lukustada ja tühikuid vajutades ka alternatiive leida. Coolors on veebipõhine, kuid kaasas on ka IOS-i rakendus ja Adobe-lisandmoodul.

Adobe Colour CC

Pole sinus kindel, aga ma armastan Adobe tarkvara. Igal nende tööriistal on uskumatu funktsionaalsus ja ületamatu hind. Sellest rääkides Adobe Colour CC, see on geniaalne tööriist, mis võimaldab teil luua värvipalette oma fotode kaudu või nullist.

Sellel on palju sügavaid kohandamisvõimalusi, mis võivad teile alguses liiga teha. Kui olete selle siiski üles riputanud, saate teada, et selle tööriista abil on hämmastavaid asju.

BrandColors

BrandColors on super kasulik ressurss inspiratsiooni laenamiseks. Sellel on tohutu ametlike kaubamärkide värvikoodide kollektsioon, kust saate ideid ammutada ja oma välja mõelda. See on suurepärane, kui olete oma loomingulisusega liiga kuiv ja soovite midagi, mis seda uuesti süüdata.

Praeguseks on neil värve üle 600 kaubamärgi ja kollektsioon muudkui kasvab. Nii palju on sellised tuntud kirjastajad nagu Smash Magazine ja Tuts + neid ikka ja jälle üles näidanud.

Lisaks on seda tasuta kasutamine, seega kontrollige seda kindlasti.

Khroma

Kui kellegi kohta pole teie värvieelistuste osas vihjeid, siis võib see tööriist olla teie jaoks parim valik. Kui avate Khroma, palutakse teil valida oma lemmikvärvid ja võtta need sealt edasi.

Kui olete kogu küsimustiku täitnud, pakutakse teile oma eelistustele vastavalt oma eelistustele kõige sobivamaid värve..

ColorDrop

Kui olete lamedate disainistiilide austaja, siis teile meeldib ColorDrop. See sisaldab mõnda teie veebisaidi ja logo parimatest valmisvalmis värvipaletitest. Kodulehel endal on palju võimalusi, mille jaoks võiksite sellel kaua aega kulutada.

ColRD

ColRD on üks ainulaadne värvipalettgeneraator. Mis see on, see näitab teile paljusid värvivalikuid + kuvab sarnased värvid otse teie loodava värvi kõrval. Nii saate kaevata palju sügavamale ja viimistleda ainult parimad värvid.

COPASO

Sama põnev kui nimi, COPASO on selles loendis üks arenenumaid värvipalettgeneraatoreid. See pakub laias valikus erinevaid eelseadeid nagu triaad ja tetraad. Kasutajaliides võib tehnikutele pisut segane olla, kuid funktsioonid korvavad selle.

ColorMind

ColorMind saab lugeda üleslaaditud pilte, maalid ja muud kunstiliigid ning tõmmata hõlpsalt värvilahendusi. Alustuseks võite valida valimisvalmis kaubaalused või luua nende funktsioonide abil nullist oma.

Värvijaht

Ilmselt disaineritele mõeldud tööriist; Värvijaht on veel üks suurepärane võimalus visuaalselt rikkaliku liidesega. Värvijaht loetleb iga päev uusi värvipalette, nii et võite olla kindel, et kõigile leidub midagi. Kõik, mida te teete, on sirvida raamatukogu ja haarata teid huvitavate koodid.

Colordot

Loodud minimalismi silmas pidades, Colordot on visuaalselt meeldiv veebisait, mis võimaldab teil mõne nupuga oma värvipalette luua ja juhtida. Lisaks veebirakendusele on Colordotil olemas ka iOS-i rakendus, et luua värve liikvel olles.

Colourcode

Väga sarnane ülaltoodud tööriistaga, Colourcode on veel üks geniaalne palettgeneraator, mis töötab vaid mõne hiireklõpsu ja nupuga. Kui olete oma värvipaleti lõpetanud, saate selle kas PNG-na salvestada, püsilinkina või lihtsalt värvikoodist haarata..

Palett

Veel üks suurepärane minimaalse stiili tööriist, mis soovitab teile värve, alustades ja kõrvaldades / lisades, kui jätkate. Palett on suurepärane võimalus, kui olete oma valikute suhtes skeptiline. Selle tööriista juures on hea see, et kogu veebisait on täisekraanil, mis aitab paremini visualiseerida. Saate oma paleti salvestada püsilinkina või PNG-failina.

Eva kujundussüsteem

Jagatuna 5 erineva värvi veeruga, Eva kujundussüsteem annab teile värvide osas palju valida. Igas veerus on kuni 9 valitud värvi erinevat tooni, alates heledast kuni tumedani. Kui olete värvide viimistlemise lõpetanud, saate kogu skeemi eksportida JPEG- või JSON-vormingus.

Lamedad kasutajaliidese värvid 2

Nende uusim versioon ja versiooniuuendus nimega Lamedad kasutajaliidese värvid 2 on parem kui kunagi varem. Enda kodulehel saate 14 erinevat värvipalettide komplekti, mis ulatuvad brittidest indiaanideni kuni mitte.

Igas värvipaletis saate umbes 20 professionaalset värvi, mis on teie jaoks valitud. Selle HEX-koodi saamiseks klõpsake kõik nuppu „kopeeri” ja oletegi valmis. Samuti saate muuta ekspordivormingut HEX-ist RGB- või RGBA-vormingusse.

Järeldus

Nüüd, kui teate, mis teie brändile sobivate värvide valimiseks kulub, on aeg edasi minna ja oma värvipalett luua. Loodan, et ülaltoodud värvipaleti generaatorid aitavad teil seda hõlpsalt teha.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map