11 parimat tööriista kauni GIF-i loomiseks

GIFidest on saanud emotsioonide veebis väljendamise režiim.


Tegelikult, Giphy, kõige populaarsem GIF-i jagamissait võtab vastu 300 miljonit kasutajat iga päev. See on hullumeelne ja näitab GIF-ide jaoks vajalikku hullust.

Ma ei tea sinust, kuid jagan GIF-e sotsiaalmeedia platvormidel sõna otseses mõttes iga päev ja see on lõbusam kui traditsioonilised emotikonid, ilmselt seetõttu, et need on visuaalselt väljendusrikkamad. Ükskõik, mis tunne teil on, on GIF, et seda täpselt väljendada.

Mis saab siis, kui te ei leia mingil põhjusel õigel ajal õiget GIF-i? Noh, see on siis, kui loote oma. Selles artiklis nimetatud veebisaitide abil saate luua oma GIF-id ja suhelda oma vaatajaskonnaga.

Kui see kõlab huvitavalt, hüppame sellele.

Giphy GIF-i tegija

See nimekiri ei saa olla täielik ilma mainimata Giphy, nii et ma alustan sellega parem. Nagu ma eespool ütlesin, on see sait Internetis kõige populaarsem GIF-ide loomise ja jagamise allikas. See asutati 2013. aastal ja sellest ajast sai GIF-ide jaoks saidi valik.

Nende valikuga GIF Maker saate Internetist tõmmata mis tahes videoid või klippe ja teha sellest oma GIF-faile. Alustuseks lisate video GIF-i tegija ekraanile, valite soovitud algus- ja lõpuaja, lisate pealdisi ja jagate seda oma publikuga.

GIFS

Sama otsekohene kui nimi, GIFS on animeeritud GIF-i tegija ja redigeerija, mis annab teile hulgaliselt kohandamisvalikuid. Otse avalehel saate valida, kas sisestada video URL või üles laadida oma URL ja viia see siis redaktorisse.

Kui olete redaktoris, saate lisada:

 • Tiitrid
 • Kleebised
 • Erinevad filtrid
 • Ülemineku mõjud

Lisaks saate klippi kärpida, pöörata, hägustada või ümber pöörata. Ärge unustage, et “pingpongi” funktsioon võimaldab teil klippi ikka ja jälle silmusesse anda, andes sellele täiusliku GIF-i vibratsiooni.

Tehke GIF

Veel üks väga suur jagatavate GIF-ide raamatukogu, Tehke GIF, saate sirvida terve hulga GIF-e ja luua isegi oma. Võite valida paljude valikute hulgast, näiteks:

 • Pildid
 • YouTube’i videod
 • Facebooki videod
 • Teie videod
 • Veebikaamera kaudu

Ja siis muutke need huvitavateks GIF-ideks. See teenus on üldiselt tasuta, kuid neil on ka premium-liikmelisus, juhul kui soovite avada selliseid funktsioone nagu HD-kvaliteediga GIF-failid ja kiire üleslaadimine / redigeerimine. Kasutage kindlasti nende 3-päevast tasuta prooviversiooni.

GIFMaker.me

GIFMaker.me on väga lihtne veebisait GIF-ide, slaidiseansside ja videoanimatsioonide loomiseks koos muusikaga. Te ei pea isegi registreeruma, lihtsalt külastage veebisaiti ja klõpsake nuppu „Laadi pildid üles” või „Video GIF-ile”.

Lisaks saate luua ka ise animeeritud ikoone ja avatarisid, mida foorumites kasutada. Kui olete reklaamide loomise lõpetanud, saate neid vastavalt oma vajadustele muuta, neid pöörata ja ümber pöörata.

See teenus on tasuta ja töötab hästi kõigis veebibrauserites seni, kuni teil on installitud Flash Player.

ImgFlip

Väga kena veebisait animeeritud GIF-ide loomiseks, ImgFlip võimaldab teil valida videote ja fotode hulgast midagi atraktiivset. Võite oma failid üles laadida või lihtsalt soovitud URL-i kleepida ja tööriist teeb oma töö.

Lisaks GIF-ide loomisele saate vaadata ka mõnda nende veebisaidil asuvat ägedamat GIF-i ja otsida ehk inspiratsiooni.

EzGIF

EzGIF on väga lihtne GIF-vormingus tegija, mis võimaldab palju kohandamist. Saate valida GIF-ide loomiseks, suuruse muutmiseks, kärpimiseks, optimeerimiseks, tagasipööramiseks ja isegi mõne laheda efekti rakendamiseks. Sellele saate lisada ka oma teksti.

Selle tööriista abil saate muuta nii pilte kui ka videoid GIF-failideks.

GIFpal

Koos GIFpal, GIF-e saate hõlpsalt luua ja redigeerida. See võimaldab teil lisada stoppkaadreid, neid redigeerida, lisada efekte ja isegi videot salvestada. Võite selle tööriista kasutada arvutis ja isegi oma mobiiltelefonis.

Alustamine on väga lihtne. Teil jääb vaid valida soovitud suurus ja kas lisada pilte või avada kaamera, et sellel kohapeal klõpsata. Kaamera valiku korral avatakse veebikaamera või telefoni kaamera sõltuvalt sellest, millist seadet te kasutate.

Gickr

Viimane, kuid mitte vähem oluline, Gickr on veel üks muljetavaldav GIF-i tegija, millel on palju hämmastavaid funktsioone. Meediume saate üles laadida oma seadmest, Flickrist, YouTubeist või Picasast.

Alustuseks laadige üles vähemalt kaks pilti ja valige siis soovitud suurus. Pärast seda saate valida kiiruse ja näha, kuidas GIF toimib.

Bannernack

Selle loendi üks mugavamaid veebisaite, Bannernack võimaldab teil luua ülima kergusega atraktiivseid animeeritud ribareklaame ja GIF-e. Võite alustada ükskõik millise nende eelvalmis malli valimisega, kohandada seda vastavalt oma vajadustele ja BOOM-ile, olete ribareklaami valmis.

Selle tööriista abil saate luua ka kaasahaaravaid GIF-e, mis on spetsiaalselt loodud sotsiaalmeedias jagamiseks. Võite alustada tasuta töötamist ja hiljem täiendada, kui soovite mõnda lisafunktsiooni, näiteks piiramatu hulga pilte ja sujuvaid animatsiooniefekte.

Gfycat

Gfycat võimaldab teil kasutada välist URL-i sellistest allikatest nagu YouTube, Facebook ja Twitch või üles laadida oma klippe. GIF-redaktor võimaldab teil kärpida, lisada pealdisi ja lisada erinevaid efekte. Lisaks võimaldab see tööriist lisada GIF-i ka helisid.

Recordit

Muljetavaldav tarkvara, mille saate alla laadida oma Windowsi arvutist või Macist, Recordit võimaldab teil ekraani vaevata salvestada ja sellest isegi GIF-i teha.

Vaid mõne nupu klõpsamisega saate valida soovitud eraldusvõime ja äärised ning alustada ekraani salvestamist. Kui olete lõpetanud, saate klippi pakutud lingiga jagada.

Järeldus

Loodan, et ülaltoodud GIF-i tegijad aitavad teil luua selliseid GIF-e, mida otsite, ja suhelda oma vaatajaskonnaga teisel tasandil.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map