Keskfaasiteenuste ülevaade, funktsioonid, hind ja palju muud

Midphase on sündinud 2003. aastal ja tal on olemas kõik võimalused, mis on vajalikud igasuguste alade jaoks. Olles juba viisteist aastat hostimise valdkonnas töötanud, lubab Midphase pakkuda hostimisteenuseid kellegi eelarve ja vajaduste jaoks.


Neil on meeskonnad kogu maailmas – suuremates linnades, nagu Providence ja Salt Lake City, Utah, üle Atlandi ookeani Londonis, Suurbritannias ja nii kaugel idas kui Lvivis, Ukrainas.

Organisatsioon läheb kliendiandmete turvalise hoidmiseks väga kaugele. Lubab hoida kasutajateabe lukustatud ja võtmeta, salvestatakse Midphase’i andmed kolmanda astme andmekeskuses katastroofikindlas ruumis Salt Lake Citys, Utah.

24-tunnise valvega kaitstud andmekeskusel on varutoitegeneraatorite jaoks varuenergia generaatorid ja see on varustatud varikatuse külmarea jahutusega.

Keskfaasi hostimine on soodsa hinnaga ja annab kasutajatele oma serverite jaoks palju võimalusi.

Ülevaade teenustest ja hindadest

LÄHENEMISVIIS

Midphase pakub lisaks tavalisele veebimajutusele ka väga erinevaid teenuseid.

Domeeninimed, WordPressi hostimine, igat tüüpi veebimajutus võimalikud ja lisafunktsioonid, näiteks Cloudflare ja Sitelock, pakuvad teile palju kasulikke valikuid, mille vahel valida.

Domeenid

Domeenid

Õige domeeninime valimine võib veebisaidi õnnestumises olulist rolli muuta. See määratleb teie pildi Internetis. Maailm tajub sind vastavalt.

Midphase’i abil leiate oma saidile ideaalse domeeninime. Valige nende müüjate seast või sirvige nende uuemaid domeenilaiendeid. Enamik valikuid sobib kellegi eelarvesse.

Asukohapõhised domeenid on üldiselt kõige kallimad. Nimed nagu .ca ja .tokyo maksavad 16,99 dollarit aastas, teised, näiteks .la, võivad ulatuda 39,50 dollarini aastas.

Uuemad domeeninimed on ka mõnevõrra kallimad, kui domeenid lähevad. .agency maksab 23,99 dollarit aastas, samas kui lahendused maksavad 29,99 dollarit aastas.

Üks kasulik funktsioon, mida Midphase pakub, on domeeninime otsimise tööriist. Peate vaid sisestama domeeninime, mida soovite saadaolevate domeenilaiendite leidmiseks. Neil on ka hulgimüügi registreerimise tööriist neile, kes vajavad mitut domeeni.

Keskfaaside domeenidel on mitu funktsiooni, sealhulgas:

 • Üks tasuta veebileht domeeni kohta
 • E-posti edastamine kuni viiest erinevast e-posti kontolt
 • Tasuta täielik DNS-i kontroll
 • 24/7 klienditugi
 • Tasuta domeeni privaatsuse kaitse uue domeeni registreerimisel

See näib olevat üks parimaid veebimajutusteenuseid Visiem, kas noklusina, tacuoma domeeni ostmiseks.

WordPressi majutamine

WordPressi majutamine

Midphase pakub ka WordPressi hostimisteenuseid. 25% kõigist veebisaitidest WordPress, ja see on eelistatuim platvorm ettevõtetele, ajaveebide pidajatele ja e-kaubanduse saitidele. Midphase pakub WordPressi saitide kolme peamist kategooriat, sealhulgas e-kaubandus, ajaveebid ja veebisaidid.

WordPressi hostimine alates Midphase algab 1,99 dollarist kuus ja sisaldab selliseid funktsioone nagu automaatne pahavara eemaldamine, 10 GB SSD kettaruumi, FTP-juurdepääs, 50 optimeeritud teemat, 30-päevane raha tagasi garantii ja palju muud.

Pilv, pühendatud, VPS ja hallatud hostimine

Pilv, pühendatud, VPS ja hallatud hostimine

Alates jagatud veebimajutusest kuni pühendatud hostimiseni ja kõige vahepealse teenuseni teeb Midphase kõik.

Profiliikmetel on võimalus valida kõigi saadaolevate hostimisviiside vahel, mis on parem, kas jagatud, pühendatud või pilvemajutus? kaasa arvatud:

 • Veebimajutus
 • Pilvemajutus
 • SSD virtuaalsed privaatserverid
 • Pühendatud serverid
 • Hallatud hostimine

Pilvemajutamise eeliseks on see, et tal on võimalik veebiserveri muutuvatele nõudmistele vastavaks muuta. Suurimat jõudlust ja paindlikkust vajavate saitide jaoks on hallatav pilveserver sageli ideaalne lahendus. Plaanid algavad 45,82 dollarist kuus.

SSD VPS-serverid on välkkiire ühenduvusega ja võimaldavad täpset juhtimist. VPS-serverid on samuti väga skaleeritavad. Plaanid algavad 8,00 dollarist kuus.

Pühendatud serverid on mõeldud neile, kes vajavad majutamiseks kogu paketti – täielik kontroll, maksimaalne turvalisus ja kohandatavad valikud. Seda võimalust eelistavad suuremad ettevõtted ja tundlike andmete töötlejad. Plaanid algavad 117,60 dollarist kuus.

Hallatud hostimine ühendab endas nii jagatud kui ka pühendatud hostimise parimad küljed. Haldatud hostimisega saate nautida pühendatud hostimise kõiki eeliseid, ilma et peaksite oma serverit käitama ja hooldama.

Terve tehniline meeskond töötleb teie eest üksikasju (muidugi hinna eest). Nagu teiste pakkujate puhul, on see ka kõige kulukam valik. Plaanid algavad 216,60 dollarist kuus.

Lisateenused

Midphase pakub ka võimalusi e-posti, turvalisuse ja SEO lisafunktsioonide loomiseks.

Nende tööriist “Veebisaidi SEO Guru” väidab, et nad näitavad teile, kus teie SEO kõige rohkem puudub, ja soovitavad muudatusi, kuidas seda paremaks muuta. Selle tööriista kasutamine algab 14,95 dollarist kuus.

Midphase pakub Cloudflare’i teenuseid teie saidi tasuta lisana. Cloudflare aitab teie saidi turvalisust parandada, suunates kogu liikluse läbi nende sisuedastusvõrgu. Cloudflare kasutab üle kahe miljoni saidi.

Hoides oma andmeid 35 erinevas asukohas üle maailma, pääseb teie sait igasse võrku, mis seda kaks korda kiiremini taotleb. Otsimootorid ja saidikülastajad saavad kõige rohkem rõõmu. See salvestusviis suurendab ka teie saidi tööaega peaaegu 99,99% -ni. Cloudflare on jällegi koos Midphase’i hostimisega tasuta.

Lisaks annab Midphase teile võimaluse 0,50 dollarit kuus e-posti hostimiseks ja 1,67 dollarit kuus Sitelocki pahavara tuvastamise skannimiseks.

See on ainult sissejuhatus Midphase’i pakutavatesse teenustesse.

Midphase Services ülevaated

Tüdruk, kes kasutab sülearvutit

Keskfaasis on neljatärnihinnang sisse lülitatud TrustPIlot.com kõik need arvustused on viietärnilised, nii et võib kindlalt arvata, et nende arv on mõne vihase trolli tõttu maha tõmmatud. Ainuüksi see viitab sellele, et Midphase võib olla üks parimaid saadaolevaid hostimisteenuseid.

Vaatame mõnda neist TrustPilot.com viietärni arvustustest.

Keskfaasi positiivsed ülevaated

Üks kasutaja nimega “D.M.S.B.Randiligama” väidab, et ta leidis Midphase’ist parema kui teised 5 suurt hostimisettevõtet, mida ta on varem kasutanud. See kasutaja kirjeldab nende jõudlust kui “väga head” ja ütleb, et neil on “parim ööpäevaringne klienditoe teenus”.

Mänguvõrgu Sideways Tyler Wearing annab Midphase’ile viietärnise hinnangu. Olles harjutanud, kuidas GoDaddy oli domeeni hostimise jaoks kasutu, vastandab ta seal olnud kogemusi Midphase’i kogemusele, öeldes, et neil on “suur tugi” ja “peidetud tasud puuduvad”.

Jefferson Imgbi kirjeldab seda teenust kui hämmastavat. Ta ütleb, et on Midphase’i kasutanud rohkem kui 5 aastat ja kolis lihtsalt oma spetsiaalsesse serverisse. Läbi aastate on nad jäänud väga imelisteks ja reageerinud tugipiletitele õigeaegselt.

Muidugi on need kolm arvustust esitatud ka Midphase’i saidil endas, mis tähendab, et need võivad olla kallutatud. Kas korraldaksite oma saidil teie teenuse negatiivseid ülevaateid? Ilmselt mitte.

Üks positiivne aspekt, mis nendes ülevaadetes ikka ja jälle ilmub, on seotud serveri tööajaga. Valdava enamuse kasutajate sõnul on Midphase’i serverites hostitavatel veebisaitidel keskmiselt umbes 99,97%. Tavaliselt on tööaeg isegi lähemal 100% -le. Võrdle seda tööstuse keskmisega 99,94%.

Veel üks oluline märk, mida sageli mainitakse, on asjaolu, et Midphase pakub veebisaitidele tasuta migratsiooni ja failide ülekandmist. Kui mõned konkurendid võtavad teie olemasoleva saidi lihtsalt uude serverisse viimise eest tasu kuni 150 dollarit, siis Midphase lubab teil seda teha tasuta. Niisiis, kui teil juba on sait ja te pole praeguse hostiteenuse pakkujaga rahul, võib see anda teile motivatsiooni anda Midphase’ile pilt.

Paljud inimesed märgivad, et Midphase’i klienditeenindus on suurepärane. Mõned väidavad, et nende probleemid lahendati 40 minutiga või vähem. Ettevõte pakub tasuta ja rahvusvahelist telefonitugi.

Sellegipoolest leidub keskfaasis vähem positiivseid ülevaateid mujal.

Negatiivsed vahefaaside ülevaated

Üks asi, mida korratakse ikka ja jälle, on see, kui kohutav klienditugi on Midphase’is.

See on huvitav, kui positiivseid ülevaateid vaadates on vastupidine tõsi. Mõne inimese sõnul on see suurepärane, teiste arvates on see halvim maailmas.

Muidugi pole pidev klienditugi olla lihtne. Kogu päeva on keeruline kõnesid vastu võtta ja pettunud klientidega suhelda. Võib-olla püüdsid negatiivsed inimesed kellegi halval päeval kinni või juhtusid lihtsalt halvad õnned ja jõudsid ebakompetentse klienditeenindajani.

Üks on kindel – peaaegu igal tänapäeval veebis tegutseval ettevõttel on kaebusi oma klienditoe kohta kuskil väljas. Mõni klient ei ole kunagi rahul, hoolimata sellest, mida teete. Ja mõned inimesed naudivad lihtsalt trollidena olemist ja kõigi küberruumis kõigi prügimist, kus iganes nad saavad.

Ükskõik, mis põhjusel, tuleks negatiivses arvustuses, mille kohaselt on peamiseks väitepunktiks halb klienditeenindus, pidada õiget konteksti.

Veel üks võimalik probleem on lehe aeglane laadimine. Üks kasutaja logis sisse oma keskmise lehe laadimisaja kaheksa kuu jooksul alates 2017. aasta kolmanda kvartali lõpust kuni 2018. aasta teise kvartali alguseni. Nad leidsid, et nende lehe laadimiseks kulus 1 088–1299 ms.

See pole tegelikult suur tehing – kallimate variantide laadimisajad võivad olla pisut paremad, kuid mitte palju. Paarsada millisekundit aeglasem laadimine ei valmista enamikule inimestele suurt muret ja võib-olla tasub konkurentidega võrreldes madalamaid kulusid.

Teised, eriti aga need, mis käitavad kommertssaite, mis sõltuvad suuresti konversioonidest ja kasutatavusest, võivad eelistada oma ettevõtte saiti hostida mujal. Makstud võõrustamishindade väikest tõusu võiks korvata suurenenud kasum.

Thiru M. veebisaidilt paycardriving.info kirjeldab oma kogemusi Midfaasis kui “omamoodi õudusunenägu”.

Ta väidab, et nende toetus pole “üldse kasulik”, aeglaselt vastates poolele ajale ja tundub, et ta arutab just ühe tugiesindajaga, kelle nimi on David. See inimene lihtsalt käskis Thiru M.-l saata talle e-kiri iga kord, kui tal mõni probleem ilmub, ja ei midagi muud.

See kasutaja väidab ka, et tema server läks ühel hetkel terveks 24-tunniseks.

Merril Guice saidilt thegoosenest.com ütleb, et maksab oma veebisaitide rännakuks Midphase’ist teise hostiteenuse pakkuja serveritele 150 dollarit.

Tema esmane etteheide on see, et alates sellest ajast, kui häkkerid tegid ettevõttele ohtu, on nad olnud nii turvatundlikud, et piirata oma kasutajate saitide funktsionaalsust. Ilma klienditoega ühendust võtmata on keeruline isegi sisse logida.

Selle kasutaja sõnul pole Midphase seda väärt isegi suure hinna eest. Ta ütleb, et iga kord, kui peate sisse logima, helistama klienditeenindusse, on see liiga suur vaev.

Hashem Zahran saidist hashemzahran.com väidab, et “Midfaasis oli tehniline tugi halvim.” Ta nimetab kriitika põhjuseks tugipiletite pikki reageerimisaegu.

Tema mainimine, et kõrge prioriteediga piletile vastamiseks oodatakse viis tundi, pole aga nii hull kui enamiku seal tegutsevate ettevõtete jaoks, olgu nad siis veebimajutuse või muude teenuste pakkujad. Samuti väidab ta, et veebivestlused on kasutud ja esindajad räägivad teiega 90 minutit, ilma et teie probleemi lahendaks.

Paistab, et enamikul negatiivsetest Midphase’i arvustustest on üks ühine joon: halvad kogemused klienditoega.

Järeldus: vahefaasi ülevaate kokkuvõte

Mees, kes kasutab sülearvutit

Kokkuvõttes on Midphase hea võimalus jagatud veebimajutuse jaoks. Nad pakuvad kõiki võimalusi, mida keegi võiks vajada – spetsiaalsed serverid, pilveserverid, virtuaalsed privaatserverid, hallatavad serverid ja muidugi ka jagatud serverid. Täiendavaid lisandmooduleid on samuti küllaga.

Niipalju kui võime öelda, olid kõik ülalnimetatud arvustused Miphase hostitud jagatud serverite kohta. Kui keegi ei väida teisiti, võib kindlalt eeldada, et ta kasutab jagatud serverit, kuna see on kõige sagedamini kasutatav ja taskukohaseim hostimisvõimalus..

Kui te alles alustate, on Midphase fantastiline võimalus.

Lisaks, kui teil juba on sait ja soovite vahetada hostiteenuse pakkujaid, on Midphase ideaalne lahendus, arvestades, et need võimaldavad teil oma saidi 100% tasuta üle viia.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map