7 IT-valdkonnas hästi tasustatavat töökohta

Täiendage oma oskusi, et saada kõrgemat palka …


Tänapäeval on noorte arusaam IT-töödest varasemaga võrreldes muutunud. Nad otsivad erakordset karjääri kui tavalised voolud. Kogu maailmas otsivad paljud noored koolilõpetajad ja üliõpilased tööd, mis mitte ainult ei rahuldaks neid, vaid otsivad ka kõrgepalgalisi ja järjepidevaid kasvule orienteeritud rolle.

Eriti tärkava turumajandusega riikides kasvab tööturg korraliku kasvu IT-valdkonnas, kus autotööstus võtab lõviosa. Seal on palju hästi tasuv karjäär olemasolevaid võimalusi ja arutame siin kasvule suunatud tehnoloogiate loetelu.

Neid palgamõõdikuid mainitakse viitega LinkedIn  ”

Tableau sertifikaat

Tableau on üks hinnatuimaid äriteabe tööriistu, mis võimaldab teil kiireid otsuseid vastu võtta. See helendab andmete visualiseerimise tööriistana ja vähendab tulpdiagrammide, tabeldiagrammide jms esitamise aega..

Tableau on loodud toimima ja pakub visuaalset analüütikat väga kiiresti. Tabelis Tableau on kolm tootevarianti, näiteks Tableau Desktop, Tableau Server, Tableau Digital. Kui soovite oma karjääri alustada ärianalüüsi alal, siis vali Tableau sertifikaat on su karjäärile soodsam.

 • Keskmine põhipalk: 10 000 dollarit+

Nõutavad oskused: Struktureeritud päringkeeltes vajalikud oskused, analüütilised oskused, süsteemitarkvaras nõutavad teadmised, vajadus andmearhitektuuri ja mikrostrateegia kogemuste järele, tõhusad suulised ja kirjalikud oskused.

Kas kõlab huvitavalt Tableau õppida? Vaadake seda Udemy kursus.

Andmeteadlane

Andmeteadlane on professionaal, kes analüüsib mitmesuguseid vooge, näiteks statistikat, programmeerimist ja matemaatikat. Kõik need asjad on pannud andmeteadlase kõiki andmeid käsitlevaid tegevusi väga tõhusalt haldama. Ettevõtted värbavad andmeteadlase, et prognoosida suundumusi, kasvumäära ja äritegevuse mõistmist andmete analüüsimisel.

Andmeteadlase töökohale on kogu maailmas tohutu nõudlus. Linkedini 2018. aasta aruande kohaselt kuulutasid nad andmeteadlase töökoha kasvuks 45% aastas. Andmeteadlasel peaksid olema tugevad oskused Python programmeerimiskeel.

 • Keskmine põhipalk: 130 000 dollarit+

Vajalikud oskused: Python, masinõpe, andmete kaevandamine, andmeteadus, andmete analüüs.

Devops

Devops sai tuntuks kui liikumine, meetod ja tööriistakomplekt. Mõnes piirkonnas vaidlevad teised selle üle, et DevOps ise on oma eesmärkide saavutamiseks funktsionaalne. DevOpsi valimine karjääriks pole mitte ainult nii tulus kui ka IT-sektori paljude õigete karjäärialade seas isiklikult suurim rõõmustav tegur..

Nagu 2018. aastal tõepoolest on, on DevOps-i inseneri roll töökohtade arvu, palga ja võimaluste osas kolmandal kohal. 2019. aastal saab DevOps turul kõige nõutumaks kursiks, sest need rollid on ettevõtetele olulised, et liikuda järgmisele tasemele. Ettevõtted, kelle organisatsioonis on DevOps insenere, on teiste ettevõtetega võrreldes suurepäraseid tulemusi.

Selles valdkonnas edu saavutamiseks peab inimene olema hästi organiseeritud ja hästi ettevalmistatud.

 • Keskmine põhipalk: 80 000 dollarit+

Vajalikud oskused: skriptimine, turvalisus, koostöö, infrastruktuurialased teadmised ja otsuste tegemine.

RPA tööriistad

Tänapäeval siseneb automatiseerimine kõikjale, et paremini rääkida sellest sci-fi filmidest, milles robotid võtavad maailma üle, ja me naudime draamat. Kuid praegune tempo on automatiseerimine tungiv igas valdkonnas. Tootmisvaldkonnas on robotid täielikult hõivatud ja inimvajadus likvideeritud. RPA massilise löögi korral on enamik tööjõukategooriaid teostatud.

Võib-olla näeme RPA tööriistades rohkem võimalusi. Praegu on RPA-l turul tohutu nõudlus ja see on sobiv aeg valida oma karjäär kõige arenevama tehnoloogia, st RPA-sse. RPA-s on saadaval mitu rolli, näiteks arhitekt, arendaja, protsessi konsultant ja RPA – VP. Nüüd on RPA konsultandil arvestatav nõudlus. Lisaks RPA konsultandile on RPA arendajal ka rohkem tööpakkumisi.

 • Keskmine põhipalk: 130 000 dollarit+

Vajalikud oskused: Dot Net, hea ükskõik millise automatiseerimisriista korral, näiteks automaatika ükskõik kus, Pega robootika, Sinine prisma.

Python

Python on üks kiiresti kasvavaid ja nõudlikumaid programmeerimiskeeli 2019. aastal. See on kogukonnabaasi aktiivse arendaja osas teisi programmeerimiskeeli märkimisväärselt edestanud. Python on üks kiiremini sõidetavaid keeli noortele lõpetajatele, kes otsivad algtaseme töökohti.

Pythoni sertifikaat on üks soovitud oskustest kogu programmeerimismaailmas. Pythoni keel on lihtne ja hõlpsasti õpitav ning lihtsa süntaksi ja lõpuleviimise funktsiooniga vähendab see arendamise aega ning lisaks on sellel palju raamatukogusid, mis toetavad visualiseerimist, andmete analüüsi ja manipuleerimist.

 • Keskmine põhipalk: 110 000 dollarit+

Vajalikud oskused: veebiraamid, Core python, RESTful API-de väljatöötamine ja kasutamine, Pythoni rakenduse ehitamine ja head projekteerimisoskused.

AWS

2019. aastal on pilvandmetöötlus üks arenenumaid tehnoloogiaid kogu maailmas. Viimastel aastatel tõusevad enamasti kõik ettevõtted kõik oma ettevõtted pilve. Pilvandmetöötluse platvormil on Amazon Web Services laialt populaarne ja seda pakub Amazon.

AWS-i portfell sisaldab üle 100 pilveteenuse, vähesed neist on infrastruktuuri haldamine, rakenduste arendamine, andmebaas ja turvalisus. AWS käivitas 2013. aastal AWS-i sertifitseerimise. Sellel on maailmaturul tohutu nõudlus, kogu maailmas aktsepteeritakse AWS-i sertimist kui globaalset standardsertifikaati, mis teisendab teie pilvandmetöötluse oskused järgmisele tasemele.

AWS-i sertifitseerimise tegevuskava

Kui soovite oma karjääri alustada AWS-i pilves, on AWS-i sertimine teie jaoks eeliseks ja see aitab ka järgmiste tööülesannete täitmisel.

 • DevOps insener
 • Pilvetarkvara insener
 • AWS lahenduste arhitekt
 • AWS SysOps administraator
 • Operatiivtugi insener
 • Süsteemi integraator – pilv
 • Vanemlahenduste arhitekt
 • Vanemad AWS pilvearhitektid

Vajalikud oskused: pilvandmetöötlus, EC2, S3, RDS, VPC, võrgundus, mäluseade jne.

 • Keskmine põhipalk: 90 000 dollarit+

Tehisintellekt

Kogu maailm räägib tehisintellektist selle uuenduslikkuse tõttu. Kogu maailmas investeerib enamik ettevõtteid AI-sse keerukate probleemide lahendamiseks ja seeläbi soovitud tulemuste saavutamiseks. Tehisintellekti ulatus kasvab 2019. aastal 60%.

Analüüsides olemasolevaid AI võimalusi ja AI loomise uuringut, annab AI kasutuselevõtmine suurepäraseid tulemusi. Seda on kasutatud erinevates sektorites nagu haridus, rahandus, transport ja meditsiin jne.

Tehisintellekti kohta on eksiarvamus, et see võtab ära inimeste tehtud tööd, kuid kui vaadata laia vaatenurka, näivad asjad olevat hoopis teistsugused. AI on olendid, kõrvaldades mitteloomepärased ja keerulised töökohad, et luua töökohad, kus on vaja inimese intelligentsust ja loovust. Kuid noored, kes soovivad oma karjääri rajada robotiteadlasena, teadurina, masinõppeinsenerina ja äriteabe arendajana. Siis on AI teile rohkem abiks.

 • Keskmine põhipalk: 134 000 dollarit+

Nõutavad oskused: selliste populaarsete programmeerimiskeelte oskus nagu Java, Python, Lisp, Julia jne. Füüsika, matemaatika ja robootika.

Järeldus

Ettevõtted liiguvad piisavalt kiiresti, et võtta kasutusele tehnoloogiad, mis on uued, innovaatilised ja suudavad viia oma ettevõtte järgmisele tasemele. Kõigi nende funktsioonide rakendamiseks ja täitmiseks oma organisatsioonis vajavad nad spetsialiste, kellel on kõigi nende ülesannete täitmiseks vajalikud oskused. Eespool nimetatud tööülesanded sobivad kõige paremini neile, kes soovivad oma karjääri tippsaavutada tulevikku suunatud tehnoloogiates.

Kuidas õppida uusi tehnoloogiaid??

Tänu veebipõhisele õppeplatvormile nagu Udemy, ja Mitmevalgus, kus leiate tuhandeid kursusi.

Sildid:

 • AI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map