15 parimat tööriista ja ressurssi, et saada professionaalseks kirjanikuks

Kirjutamine pole maailma kõige lihtsam töö, kuid õigete tööriistade ja ressursside abil saate koormust massiliselt kergendada.


Selle asemel, et proovida kõike ise teha, võite tugineda teatud tööriistadele, mis aitavad teid protsessist välja. Ja tegelikult aitab nende tööriistade ja ressursside kasutamine, mida ma selles loendis mainin, teil saada paremaks kirjutajaks ja võita potentsiaalselt rohkem kliente.

Kui soovite rahvamassist silma paista, peate tegema valiku „nutikadTraditsiooniliste asjade tegemise asemel marsruuti. Näiteks aitavad mõned tööriistad teil oma klientide ja projektide osas paremini organiseeruda ning mõned aitavad teil luua särava pealkirja.

Kui lähete edasi ja proovite neid asju käsitsi teha, siis mitte ainult ei raiskate aega, vaid jääte ka teistest selle valdkonna kirjanikest maha ja see ei ole teie karjääri jaoks hea.

Olen nõus, et vähe asju tuleks teha käsitsi, kuid selles loendis mainitud lahendused on üsna sõna otseses mõttes tunnivajadus kirjanike jaoks. Tõenäoliselt soovite neid kõiki kohe kasutama hakata, nii et hüpakem kohe loendisse.

Grammatika

Kuna me oleme kõik inimesed, juhtub alati grammatilisi vigu, hoolimata sellest, kui hästi te oma inglise keelt tunnete. Kui olete oma tüki kirjutamise lõpetanud, võite minna tagasi kogu asja käsitsi korrektuurile või muuta ülesande Grammarly abil 100% lihtsamaks..

Kui kirjutate arvutisse MITTE MIDAGI, peate PEAMISELT saama. Ma kirjutan iga päev päris palju KÕIK PÄEVAD ja GRAMMARLY muudab mu kirjutamise paremaks.

– Aaron (@dreadlesstv) 25. veebruar 2020

See on ülitark tööriist, mis aitab teil oma kirjutatud teoseid lihvida hunnikul erinevatel viisidel, sealhulgas:

 • Grammatika
 • Õigekiri
 • Kirjavahemärgid
 • Lühidus
 • Formaalsus
 • Sõnavara

Samuti saate kontrollida oma sisu plagiaatluse üle ja ka tuvastada, kas kirjutatud toon oli sobiv. Saate selle alla laadida Google Chrome’i, Firefoxi või Safari laiendina või pääseda sellele otse juurde nende veebisaidile.

Dropboxi paber

Nagu nimigi ütleb, Dropboxi paber on lihtsalt paber, kuid see võib aidata teil mitmesuguste ülesannete täitmisel, näiteks kiiresti loova lühikese teabe koostamine klientidele saatmiseks või uute sisuideede ajurünnakud. Seda saab hõlpsasti kasutada mitmesugusteks tegevusteks, isegi väljaspool kirjutamist.

Seega, kui soovite koostada koosolekuteatise või toote turuletoomise plaani, saate seda kõike teha vaid mõne minutiga. Peale selle saate funktsionaalsuse suurendamiseks integreerida erinevaid rakendusi ja isegi nende nutitelefonirakenduse alla laadida, et põnevaid ideid liikvel olles kirja panna.

Zoho kirjanik

Kui teil on tavalisest tekstitöötlusprogrammist kõrini, peaksite proovima Zoho kirjanik. See sisaldab kõike, mida teie traditsiooniline sõna sisaldab, kuid sisaldab veel palju funktsioone, mis võivad teid pikemas perspektiivis aidata.

Puhta ja elegantse liidese abil saate sõnu välja pumbata palju väiksema vaevaga tänu nende kirjutamisassistendile. See suudab tuvastada grammatilisi vigu, parandada loetavust ja soovitada paremat kirjutamisstiili.

Lisaks saate oma sisu otse WordPressisse postitada ja isegi Zoho CRM-iga integreerida.

Pealkirjade analüsaator

Kui olete nagu mina, kes näeb vaeva, et tulla suurepäraste pealkirjadega, siis CoSchedule’i pealkirjade analüsaator on sinu päästja. Alustage lihtsalt pealkirja sisestamisega ja kontrollige, kas see on piisavalt tugev ja võimekas, et haarata tähelepanu ja paremat SEO paremusjärjestust.

Armastan pealkirjaanalüsaatorit CoSchedule. Kasutan seda iga kord. ��

– Michelle Warner (@ gratefulone11) 17. detsember 2019

Mitte paljud inimesed ei mõista, et pealkiri mängib suurt rolli lugejate tähelepanu köitmisel. Pisike viga ja olete juba kaotanud oma võimaluse vaatajaid meelitada. Järgmine kord, kui sisu kirjutate, kasutage seda tööriista kindlasti suurepärasete pealkirjade saamiseks.

Läbivaatamise pealkirjaanalüsaator

Läbivaatamise pealkirjaanalüsaator on veel üks tööriist, mis aitab teil täiuslikku pealkirja pakkida. Kahe pealkirjaanalüsaatori kaasamise põhjuseks on see, et mõnikord soovite ristkontrollida ja kontrollida oma pealkirjade tugevust eri allikates. Alati on hea, kui teil on rohkem võimalusi.

Pealkirja sisestamisel saate kontrollida tugevusi, kvaliteediskoori ja vaadata läbi soovitused, et midagi paremat välja pakkuda.

iA kirjanik

Kirjanikena segavad meid sageli pisemad asjad ja see mõjutab seda, kuidas me kirjutame. Võimalikult selle vältimiseks võite kasutada iA kirjanik. See loob täisekraani ja kavandab kirjutamisruumi, et saaksite oma aega pühendada ja sellele keskenduda, ilma et peaksite end segama.

Nende liidese kohta pole palju öelda, kuna see on täiesti selge ja lihtne. See on kõik teie ja teie tekst, see on see. iA Writer on saadaval opsüsteemidele Windows, Mac, Android ja iPhone / iPad.

ProWritingAid

Kui olete otsinud midagi, mis teeb ühe tööriista sees hulga erinevaid ülesandeid, siis ProWritingAid võib lihtsalt olla see, mida otsite. Selle abil saate kiiresti kontrollida teie grammatikat, parandada stiili ja pakkuda näpunäiteid, mis aitavad teil saada paremaks kirjanikuks.

Üks minu lemmikfunktsioone on võime leida õige sõna, kui te ei suuda seda välja mõelda, kasutades nende sõnade uurijat või kontekstuaalset tesaurust.

Kokkuvõttes võib see aidata teil vältida korduvust, segaseid sõnu, suuri lauseid ja palju muud. Saate kõik vead kõrvaldada ja viimistleda puhta ja professionaalse trükisega, mis on avaldamiseks valmis.

Ommikirjutaja

Sarnane iA Writeriga, Ommikirjutaja liiga aitab teil keskenduda rohkem oma kirjutamisele ja vältida tähelepanu hajutamist. Toimetaja avaneb täisekraanirežiimis, millel on loomulik taust ja väga minimaalsed funktsioonid, mis on peaaegu piisavad, et teie töö veatult tehtud saaks.

Sellel on ka helirajad ja võtmehelid, mis aitavad teil keskenduda ainult kirjutatavatele sõnadele. Ma ütleksin, et kõik Ommwriteris esinevad elemendid aitavad teil oma loovust õhutada ja pakkuda suurepärast sisu.

Pole tähtis, kas kirjutate laulu, raamatut, armastuskirja või midagi muud. See tööriist on mõeldud igat tüüpi kirjanikele.

Milanote

On hästi teada, et kirjanikud ei mõtle otse. Nende ideid segatakse alati üles ja lõpuks moodustavad need ideed ilusa ja viimistletud tüki. Pidades seda meeles, Milanote on välja tulnud selle kirjutamistarkvaraga, mis aitab teil kõik ideed ja lõpetamata sisu ühte kohta salvestada ja seejärel oma lõpliku töö kallal töötada.

Selle asemel, et hoida oma ideid kõigis kohtades, saate konfliktide ja segaduste vältimiseks paigutada need kõik ühe katuse alla. Milanote abil saate:

 • Lisage pilte
 • Lisage mõttekaardid
 • Manusta videoid
 • Sisestage tekst
 • Pange kokku oma loo tegelaste omadused
 • Valmistage oma kontuur kiiresti ette

Selle tarkvara abil saate teha veel palju muud, seega registreeruge kindlasti ja alustage tasuta.

Mõiste

Korraldus on sama oluline kui räpane ideede väljamõtlemine; vastasel juhul kulutaksite oma aega varitsusele, üritades meelde tuletada, kus teie mustandit hoidsite. Mõiste aitab teil oma tööga kirjutada, kavandada, koostööd teha ja paremini organiseeruda.

Kui kõik on ühes kohas, saate vältida kaost ja juuste väljatõmbamist. Sellel on suurepärane toimetaja, nii et saate oma sisu kirjutada ja lisada enam kui 30 erinevat meediatüüpi. Samuti saate ülesandeid määrata, kalendrit lisada ja kõige kohta arvet pidada.

Just avastasin @NotionHQ ja OMG võta mu raha, see on hämmastav.

– T (@thomaswde) 25. veebruar 2020

Veel üks muljetavaldav funktsioon on võimalus lisada teadmistebaasi, et saaksite kõik vastused sujuvalt leida. Kui olete alati tahtnud keskenduda oma kirjutamisele ja olla organiseeritum, siis on Mõiste suurepärane võimalus.

Sisu SEO kontrollija

Küsige ükskõik milliselt veebiturundajalt: „Milline liikluse allikas on kõige väärtuslikum?” ja nad ütlevad selle Google.

Kui soovite suunata liiklust Google’ilt, kuid näete vaeva otsingumootori optimeerimisega (SEO), siis Sisu SEO kontrollija võib aidata teil suurt aega.

Märksõna sisestamisel soovitab see tööriist LSI märksõnu ja muid väärtuslikke näpunäiteid, mis aitavad teil otsingumootorites paremusjärjestust luua. Seejärel saate kirjutada kogu nende toimetaja sisu ja teid juhendatakse iga kord, kui teete mis tahes äpardusi, mis võivad teie asetust mõjutada.

Lõpuks saate hinnata oma SEO-skoori ja kui olete rahul, avaldage see oma ajaveebis / veebisaidil.

Copywriteed

Copywriteed on veel üks hämmastav tööriist SEO eesmärkidel. See aitab teil oma sisu maksimaalselt lihvida, et otsingumootorites kõrgemale kohale jõuda. Kui olete oma sisu sellesse tööriista kleepinud, suudab see tuvastada probleeme, mis võivad paremat järjestamist takistada, ja soovitab või kustutab teie sisu teatud osi, et läbida nende kvaliteediskoor.

Lisaks saab see:

 • Avastage plagiaat
 • Tulusate märksõnade uurimine
 • Vältige märksõnade topimist
 • Parandage loetavuse skoori

Nende tugimeeskond on saadaval ööpäevaringselt, seega pole mingil juhul võimalust probleemide korral endast välja jätta, mis on päris hea uudis.

Kirjutamine Flair

Pole tähtis, kui hea kirjanik te olete, on alati arenguruumi. Seda Ex-Wall Streeti ajakirja toimetaja Shani Raja Udemy kursust kutsuti Kirjutamine Flair, eesmärk on õpetada teile, kuidas muuta ennast erakordseks kirjanikuks kiiresti.

Võite oodata põhialuste õppimist, mis jagunevad neljaks hõlpsasti jälgitavaks mooduliks. Kui olete kursuse lõpetanud, saate neid strateegiaid rakendada ükskõik millisesse kirjutisesse, olgu see siis raamatud, ajaveebid või peaaegu kõik.

Selles õpib üle 85 000 õpilase, kelle hinnang on kokku 4,5 / 5, seega võite olla kindel, et hüppate millegi tõeliselt hea juurde.

Lõuend

Sisu osas on visuaal sama oluline kui tekst. Kui teil on tohutu hulga tekstiplokke, mille vahel pole visuaale, on lugejatel keeruline kogu asi lõpuni viia. See muutub lihtsalt liiga igavaks. Selle vältimiseks võite kasutada seda tööriista Canva.

Kui teie ettevõte on üsna uus ja te ei saa endale lubada UI / IX disainerit palgata või olete Photoshopi / Illustratori poolt huvitatud, võtke nädalavahetus sisse ja õppige Canvat.

Canva on äärmiselt kasutajasõbralik ja saate minutitega luua kauneid kujundusi / graafikat.

– �� (@jasminexETH) 19. veebruar 2020

See võimaldab teil kujundada oma sisule mitmesuguseid graafikaid, olgu need siis diagrammid, esiletõstetud pildid, graafikud, tabelid või tühiasi. Pange nimele mõni graafiline tüüp ja võite olla kindel, et Canval see olemas on. Selle kasutamiseks pole teil vaja mingeid kujundamisoskusi. Kõik, mida peate tegema, on malli valimine ja kohandamine vastavalt teie vajadustele.

Pixabay

Kellele ei meeldi tasuta fotod ja graafika, need liiga kvaliteetsed?

Pixabay on suur tasuta graafika ja fotode jaotur, mida saab kasutada ilma atribuute andmata, ehkki seda hinnatakse alati.

Sellelt saidilt leiate igasuguseid kasutustasuta elemente ja saate seda kasutada nii oma isiklikel kui ka äriprojektidel. Kui teil on konkreetsed suuruse nõuded, saate valida mitme valiku hulgast ja oma eelistuse alla laadida. Kui lahe see on?

Järeldus

Loodan, et ülaltoodud tööriistad ja ressursid aitavad teil saada paremaks kirjanikuks ja suunata rohkem projekte.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map