Parimad suhtlusriistad kaugrühmadele

Kes oleks võinud arvata, et “kaugtöö” muutub nii suureks, kui see on tänapäeval muutunud?


Kodutöö töö oli reserveeritud ainult töötajatele, kes pidid minema lapsehoolduspuhkusele või ei saanud muul viisil isiklikult tööl käia. Tänapäeval on kaugsõbralikkus üks kõige sagedamini levinud termineid, kui vaadata uusi tööpakkumisi sellistes tööstusharudes nagu tehnika, turundus, inseneritöö ja muu.

Samuti on paljud uued tulevased ettevõtted üles ehitatud üksnes kaugtöötüüpi töökeskkonna alusele. Ja see on suur tänu kogu maailmas saadaolevale talentide kogumile. Ei ole nii lihtne sorteerida asju, nagu viisa või tööluba inimestele, keda te oma meeskonnas tõesti tahaksite. Kaugtöötamine on mõistlik kompromiss olukordades, kus otsite oma meeskonna jaoks parimaid talente.

Kui vaatame kaugtöö statistikat, aastatel 2005 kuni 2017 – seal oli märkimisväärselt suureneb 160% kaugtöötajate ja / või tööpakkumiste arv turul.

kaugtöö kasv viimastel aastatel

Kui otsite pidevalt populaarsetes Hackeri uudistes „tehnoloogiaga seotud töökohti“Kes palkab?”Igakuine teema, üha rohkem ettevõtteid loetleb oma töövõimalusi kaugesõbralikena. Alustades tosinast nimekirjast mõni aasta tagasi kuni enam kui 100 ettevõtteni, kes otsivad talente, kes soovivad töötada oma kodu või kontori mugavuse järgi.

Kokkuvõtteks võib öelda, et on hea aeg saada kaugtöötajaks. Töötage rannas troopilisel saarel (digitaalne nomaadlus), töötage kodus, jälgides oma lapsi, või töötage autost, kui Grand Canyoni vaatamisväärsused püsivad teie esiplaanil.

Suhtlus ja roll, mida see etendab tööl

Kuigi eemalt töötamine võib olla tohutu, ärme vaatame mööda sellest, et töötate endiselt suurema meeskonna osana. See tähendab, et suhtlus on endiselt teie igapäevase (või vähemalt kaks korda päevas) töövoo oluline osa.

Graafikakujundajad, vabakutselised kirjanikud või muul moel töötavad kaugtöötajad pääsevad sageli pelgalt e-posti / vaikse suhtluse abil. Kuid see ei kehti nii juhul, kui liitute ettevõttega inseneri või inimsuhete esindajana või mõne muu töö tüübi jaoks, kus suhtlus on töö kirjelduse oluline osa.

Ainuüksi sel põhjusel peavad ettevõtted ja idufirmad üldiselt otsustama konkreetse kaugsidevahendi üle, mida nad pikaajaliselt kasutavad. Mõnikord, konkreetse tööriista tagasituleku valimine, ja peate kõik üle kandma alternatiivile. Samuti peate arvestama õppimiskõvera ja konkreetse kaugsidevahendi kasutatavusega teie ettevõtte tüübi jaoks.

Tööriistad kaugtöörühmaga suhtlemiseks

Google’i ühe otsinguga „kaugsuhtlusriistad” saadakse miljard tulemust. See on tulus teema, millele keskenduda, kuna kaugtöö kasvab (nagu me teada saime) ja ka asjaolu, et seda tüüpi oma ettevõtte asutamine võib olla tulus.

Lõtv on tõenäoliselt kõige populaarsem seda tüüpi tööriist turul. Slack ei läbinud mitte ainult mitu omandamist, kuid see meelitas ka tohutult palju investeeringuid erainvestoritelt ja inglifirmadelt. Mis kulmineerus siis kell Slack Going Public (IPO) kell vapustav hind – 38,50 dollarit aktsia kohta 23 miljardi dollari väärtuses.

Lõtv

Olles ise Slackit kaugtöötajana kasutanud, on mul selle kohta ainult hea öelda. See teeb teie meeskonnaliikmetega suhtlemise hõlpsaks ja ma võin lisada, et mitmel erineval viisil.

Ehkki Slack on algselt loodud vestluspõhise suhtluse vahendiks, on see arenenud nii, et see hõlmab ka heli- ja videokõnesid. See muudab konverentskõnesse sisenemise, uute töötajate juhendamise või üldkoosolekute vastuvõtmise lihtsaks.

Kuid see pole veel kõik. Slack on spetsialiseerunud ka konkreetsete tööstusharude individuaalsete probleemide lahendamisele. Ja need tööstusharud on:

 • Turundus
 • Inseneeria
 • IT
 • Klienditugi
 • Inimressursid
 • Projekti juht
 • Meediumid
 • …ja veel!

Ükskõik millises valdkonnas töötate, tagab Slack, et suhtlus oleks võimalikult sujuv. Näiteks kui juhite turundusagentuuri ja soovite kasutada Slacki oma meeskonna ja klientidega suhtlemiseks, on teil mõned olulised eelised, millest võite kasu saada.

Millest esimene on integreerimine teie lemmikturunduse tööriistadega.

Turunduse integreerimine

Slack toetab kõiki teie lemmikturundusvahendeid (selle kirjutamise ajal oli neid üle 100), mida saate otse oma suhtlusprotsessisse integreerida. Niisiis saab arveid, sotsiaalmeedia asju, arvustusi jms hallata otse oma Slacki armatuurlaual.

Ja see kehtib kõigi muude tööstusharude kohta, mida Slack pakub. Kas see on kõigi ametite tungraud? Mingil määral kindlasti. Kuid usun, et konkreetsed olukorrad vajavad kommunikatsiooniprobleemide lahendamiseks erinevaid tööriistu ja lähenemisviise.

Vaatame siis üle, millised muud turul olevad kaugsidevahendid on. Ja võib-olla leiate midagi teie ettevõtte tüübile või projektile, kus töötate.

ProofHub: meeskondade projektikoostöö

ProofHub

Kui otsite usaldusväärset viisi projektide mahukaks haldamiseks, siis otsige kaugemale ProofHub. Need poisid on investeerinud palju oma mõtteid, et muuta ProofHub võimalikult lihtsaks ja tõhusaks. Sellel on puhas kasutajaliides, millega kohanemiseks kulub vähem kui minut. Lisaks saate ühe nupuvajutusega hõlpsalt liigitada kogu ülesannete loendit.

Iga edukas kaugtöörühm vajab tööriista mitte ainult vaevata suhtlemiseks, vaid ka projektide jälgimiseks reaalajas. Kellelegi ei meeldi tähtajad või hullem, lahendamata küsimused, mis mõjutavad kliente (müük!) Otseselt. Ja ProofHub tegeleb selle mõistatusega oma sisseehitatud projekti jälgimisriistaga.

ProofHubi projektijuhtimine

Koostage plaan, kirjutage välja üksikud ülesanded ja määrake igaks ülesandeks lihtsalt sobivad meeskonnaliikmed. See on nii lihtne. Ja seda protseduuri saate korrata otse ProofHubi armatuurlaual nii mitu korda, kui soovite.

Igal projektil on oma ajalugu, kommentaare saab teha üksikute toimingute jaoks ja saate isegi kogu oma kava eksportida CSV-failina või diagrammina kasutamiseks esitlustes või mujal.

ProofHub on kirjutanud üksikasjalik juhend Ganti diagrammide kasutamise kohta selle kõige saavutamiseks, kuid näitab ka seda, kui palju headust saate sellest tehnoloogiast välja pigistada.

Muud ProofHubi märkimisväärsed omadused on järgmised:

 • Kanbani lauad. Kui olete Trelloga tuttav, siis teate juba, kuidas nad töötavad. Loote tahvlid, millel on eraldi ülesandenõuded, ja seejärel grupeerige ülesanded nende algfaasist kuni täieliku lõpuleviimiseni. Toetatud on kõik alates kommentaaridest kuni failide lisamiseni.
 • Tõestamine. See on erakordne funktsioon igale kaugtööga töötavale meeskonnale. Määratud värvi, fondi või kujunduselemendi spetsifikatsioone saate arutada reaalajas ProofHubi tõestusfunktsiooni kaudu. Näiteks saate üles laadida reaalajas foto oma kujundusest ja seejärel saavad teie meeskonna liikmed kommenteerida vajalikke konkreetseid muudatusi.
 • Projekti juht. ProofHubis saate valida, kes haldab mõnda projekti. Projektijuht saab kõik olulised teated tähtaegadest ja tähtaja ületanud ülesannetest ning jäävad vastutavaks.

Ja veel palju muud. Lihtne oleks pühendada terve artikkel erandlikele funktsioonidele, mida ProofHub kaugtöörühmadele pakub. Kuid selle konkreetse vooru puhul keskendume turul kõige silmapaistvamate kaugsuhtlusvahendite esiletõstmisele.

Jätkame edasi.

Codeshare: reaalajas arendus koos oma meeskonnaga

Codeshare

Vaneminseneril on palju paremaid programmeerimise teadmisi kui nooremal. Kuid kuidas ületada lõhe mõlema vahel, kui töötate kaugmeeskonnana?

Vastus on Codeshare. Codeshare abil saate vaid mõne sekundi jooksul luua kogu oma arendajameeskonnaga reaalajas arenduskeskkonna. Ja sellest on abi tuhandel erineval põhjusel.

 • Saate tutvustada uutele töötajatele oma üldist kujundusstiili, seda, kuidas haldate erinevaid projektifaile ja miks te seda teete.
 • Võõrustage üks-ühele mentorlusseansse, kus õpetate töötajatele suunda, mida soovite projektiga suunata.
 • Samuti saate Codeshare’i abil korraldada kogu meeskonnaga konverentskõne, et töötada koos konkreetsete probleemidega. Rohkem inimesi, kes lahenduse kiibistavad, võivad eraldada palju kiiremini lahenduse.

Selle konkreetse tarkvara rakendused on tõeliselt lõputud, eriti kui arvestada näiteks intervjuude, juhendamise, õppimise ja muu sellisega.

Codeshare’i tööle saamiseks on vaja ainult avada uus seanss (mis aegub 24 tunni pärast) ja jagada seda nendega, kellega kavatsete koos.

Arusaadavalt ei paku see konkreetne tööriist midagi muud kui reaalajas kodeerimise keskkond koos teie kaugtöörühmaga. Selliselt tuleks Codeshare’i kasutada täiendusena juba kasutatavate muude kommunikatsioonivahenditega.

Atlassian: arendajate meeskondade kullastandard

Atlassian

Kuna meil on arengu teema, siis tasub seda mainida Atlassian. Ehkki enamasti tuntakse seda ettevõttesisese pideva integratsiooni halduse tööriistana, millele on hiljuti lisatud ka Bambus – Atlassian astub sammu ka lahenduse saamiseks kaug arendusmeeskondadele.

Bamboo idee on see, et saate projekti algusest lõpuni määrata terve meeskonna. Selle tulemusel saab Bamboo armatuurlaual ise teostada kõike alates vigade parandamisest kuni piletite haldamiseni.

Bambuse näide

See on kaugtöörühmade jaoks absoluutne õnn, sest muidu peaksite tuginema kasutajatoe tarkvarale, mis lisab tarbetut tootlikkuse languse taset.

Ütlematagi selge, et Atlassian on veel üks neist tööriistadest, mis integreeruvad erakordselt hästi välise tarkvaraga. Kõigil kaugsuhtlusvahenditel, mida me kogu selle vooru jooksul mainisime, on Atlassianiga mingil moel interaktsioon. Ja muidugi vastupidi.

Lõppsõna

Ilmselt on kaugtöökeskkonna haldamiseks lugematu arv hämmastavaid tööriistu. Arvan, et üldiselt oleme praegu puudutanud mõnda parimat parimat turul. Lõpuks peate otsustama, milline sobib teie konkreetsele ettevõttele hästi, ja juhitava meeskonna tüübi kohta.

Teise võimalusena võite tutvuda Geekflare’i kogude lehega, et vaadata mõnda muud niširiista paljudel erinevatel puhkudel. Projektijuhtimiskeskkonnaga seadistamine on alguses alati segane. Kuid kui see on tehtud, peaks projektide ja üksikute ülesannete juhtimine olema imelihtne.

Loodetavasti sobivad siin tutvustatud tööriistad just teie konkreetsete vajaduste jaoks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map