Kuidas saab ekraanisalvesti teie ettevõtet aidata?

Kas teil on B2B mudel ja kas soovite saada rohkem kliente??


Kui soovite oma ettevõttega rohkem tegeleda, peate mõistma kliendi eelistusi ja vajadusi. Ehkki kõik sõltub ärianalüütilistest tööriistadest, mida kasutate, kuni turundusstrateegiateni, kas teadsite, et ka ekraanisalvesti võib aidata?

Ettevõtluse alustamine ja lepingute säilitamine muutub lihtsamaks

Kas mitte alati ei saa te kliendiga silmast silma kohtuda? Kui teie klient on välismaal, peate tegema videokõnede konverentsi.

Kas aga mäletate kõike seda, mida teie klient on öelnud? Inimese mõistus kipub unarusse jäädes mitut asja unustama. Ehkki olete oma kliendiga rääkinud ja olulised punktid üles märkinud, võiksite siiski siiski sellele kohtumisele tagasi tulla ja viidata teatud olulistele aspektidele.

See on koht, kus a ekraanisalvesti nagu Movavi satub pildile.

Kuidas saab ekraanisalvesti abi??

Ekraanisalvesti on tarkvara, mis aitab teil praegusel ekraanil heli ja videot salvestada. Näiteks Movavi ekraanisalvestusstuudio aitab teil veebivideoid jäädvustada, programmi tegevust registreerida ja ka oma videoid luua. See tarkvara võib osutuda kasulikuks ka mitmele sisuloojale.

Siin on see, mis teile selles meeldib.

Jagage teavet laiemale vaatajaskonnale

Ettevõtted peavad jagama teavet paljude sidusrühmade, näiteks töötajate, klientide ja aktsionäridega. Kui nad asuvad maailma eri paigus, oleks seda keeruline teha.

Ekraanide salvestamist saab kasutada esitluste ja kohtumiste salvestamiseks. See aitab jagada teavet nende vahel, kes seda vajavad.

Kasulik õpetajatele

Haridustöötajad või haridusasutused saavad kasutada ekraanisalvestit videote ja teabe salvestamiseks, mis nende arvates on õppematerjalides asjakohane.

Seda teavet saab seejärel õpilastele varjutada, muutes klassi samal ajal huvitavaks ja interaktiivseks.

Juhtimisvead süsteemis

Mõnikord võib juhtuda, et arvuti või tarkvara spetsiifiliste vigade tõttu ei pruugi teie süsteem märgini töötada. Sel juhul on abiks ekraanisalvesti rakendus. Probleem võib olla nii lai, et põhjuse kindlakstegemine võib olla keeruline.

Vea registreerimine aitab tehnikutel probleemist selgesti aru saada. Seega on probleem hõlpsasti lahendatav.

Kasulik rakenduste arendajatele

Rakenduste arendajad saavad vigade jälgimiseks kasutada ekraanisalvesti tarkvara. See on väga väärtuslik nii arendamise / loomise kui ka lõppjärgus.

Kui rakendus on välja töötatud, saab arendaja selle toimimise ekraanile salvestada ja potentsiaalsete klientidega jagada. See aitab klientidel üksikasjaliku õpetuse abil rakenduse toimimisest aru saada.

Mõista klientide vajadusi

See on üks peamisi põhjuseid, miks ettevõtted valivad ekraanisalvesti tarkvara. See aitab neil tuvastada, mida klient soovib. Selle tarkvara oluliseks eeliseks on see, et saate alati naasta salvestiste juurde ja kontrollida, kas teil pole mingeid üksikasju vahele jäänud.

See aitab ka kõrgemal juhtkonnal oma esindajatel silma peal hoida, kui nad on jätnud kriitilise teabe või päringud tegemata. Seega on see kõigile kasulik.

Aitab heli salvestada

Kas te ei saa aru, mida klient esimesel katsel soovib? Ärge muretsege! Teie päästmiseks on olemas ekraanisalvesti.

See tagab, et te ei jäta asjakohast teavet ilma. Muidugi mängib olulist rolli ka helikvaliteet. Movavi ekraanisalvesti stuudio puhul võite aga olla kindel, et kvaliteetse ekraanimaterjaliga saate parima heli.

Aitab premeerida hästi töötavaid töötajaid

Ekraanisalvesti tarkvara abil saate jälgida neid agente, kes toimivad hästi. Võib-olla on mõni üksik, kes pole võib-olla vastu sellele, et nende tööd tuleks pidevalt jälgida. Neil, kes hästi esinevad, pole aga midagi varjata.

Ülemine juhtkond otsib järjekindlust ja neil, kes seda teevad, pole eriti muret.

Kui teil on endiselt kahtlusi, võite alati ise kasutada ekraanisalvesti tarkvara. Ehkki turul on saadaval mitu tasulist ja tasustamatut tarkvara, tasub oma ettevõtte kasvu suhtes tõsiselt mõelda tasulisele versioonile.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map