9 AI platvorm, mis aitab teil luua Facebook Chatbot ��

Sel moel toimuvad arvukad muudatused inimesed suhtlevad omavahel erinevate äriorganisatsioonidega.


Veebisaidid on muutumas rakendusteks ja nüüd näib, et Chatbots võtab rakenduste laine järk-järgult üle.

Mis on Chatbot?

chatbot on kunstlik vestlusprogramm, mis aitab automatiseerida vestluse vastuseid. Kujutage ette, olete ostnud üksuse veebist ja soovisite seda teada saada tarne ETA. Mida sa teeksid?

Tavaliselt loovutate tellimuse oleku kontrollimiseks e-kirja, helistate poodi või logite sisse nende veebisaidile. Nõus?

Mis oleks, kui saaksite minna kaupluse veebisait või Facebooki lehel oma tellimisnumbri sisestamiseks ja chatbot annab teile kättetoimetamise ETA.

Palju parem, kas pole??

Säästad aega helistades või e-kiri saates, ja pood on küll tegevuskulude vähendamine kui teil pole hõlpsalt automatiseeritavatele küsimustele vastamiseks kasutajatoe teenust.

Miks on Chatbot oluline??

 • See säästab ettevõtluse toetamise kulusid – üks kuni üks vestlus kliendi ja ilma ettevõtteta organisatsiooni vahel kaasates inimese. Inimene saab AI-toega vestlusboti kaudu küsimusi esitada ja neile vastused saada.
 • See säästab kliendi aega – klient ei pea kulutama aega helistamiseks ega e-posti saatmiseks. Enamik meist on vestlusplatvormidel nagu Facebook, WhatsApp jne, nii et vestluse kaudu on lihtne suhelda.

Saate luua oma ettevõtte või isikliku vestlusboti mis tahes platvormil, sealhulgas Facebook Messenger, WhatsApp, veebisait, Slack, Twitter jne..

Järgnev AI-toitega Lahendus aitab teil luua mitme platvormi jaoks vestlusoboti, sealhulgas Facebooki Messenger.

Jututoas

Suurepärane tugiteenuste automatiseerimiseks Facebookis, Jututoas volitab 46% kõigist vestlusprogrammidest, mis on Messengeri kaudu. See on tohutu arv ja see õigustab seda täielikult, kuna see aitab teil müüki ja konversioone massiliselt suurendada. Sellised ettevõtted nagu LEGO ja HelloFresh on nendega suurepäraseid tulemusi saavutanud ning soovitan teil proovida ka nende tasuta demo.

Enda vestlusboti seadistamiseks ei vaja te kodeerimist ega eelnevat kogemust. Tegelikult ei pea te praeguse seisuga isegi registreeruma. Lihtsalt klõpsake nupul „alustage“ ja teid juhendatakse teel hulga ülesannete automatiseerimisse. ��

ChatBot

Saate ühenduse luua ChatBot oma Facebooki lehega ja hakake haldama autopiloodil klientide päringuid. Tänu AI-tehnoloogiale saab see hakkama suure hulga klientidega. See omakorda aitab teil suurendada kaasatust, suurendada müüki ja luua hea mainega äri koos õnnelike klientidega.

Saate isikupärastada iga inimese sõnumeid, redigeerida tervitusteksti ja lasta sellel automaatselt pilte lisada, kui seda vaja on. Lisaks võite lasta sellel manustada kaarte, vastata soovitustele ja teostatavatele CTA-nuppudele.

Sellel on palju eelvalmis malle, mille hulgast valida ja nende 14-päevase prooviversiooni abil saate tasuta alustada.

SendPulse

Väga intelligentne ja visuaalselt veetlev, SendPulse võimaldab teil konfigureerida erinevaid funktsioone ja neid vastavalt vajadustele kohandada. Näiteks saate luua sõnumivooge, et suunata kliendid aktiivse esindaja juurde, kui vestlus seda nõuab. Samuti saate suhtlusloogikat korraldada märksõnade järgi, näiteks „hind”, „kohaletoimetamine” ja „ost”.

Peale selle saate:

 • Vaadake üksikasjalikku analüüsi
 • Lisage tellimisvidinad edaspidiste värskenduste jaoks.
 • Masspostitage oma kliente vestlusboti kaudu
 • Lisage oma veebisaidile vestlusvidin.
 • Sisestage vajadusel faile, kaarte ja muid meediume

Selles on veel palju, mida soovite uurida. Registreeruge kindlasti tasuta.

Botsify

Isikupärastatud sõnumite ja kiire reageerimiskiirusega, Botsify aitab automatiseeritud klienditoe abil teil kiiresti saavutada viiekordse investeeringutasuvuse. Kogute vestlusvorme, vahetate botilt inimese esindajale ja saate valida paljude erinevate keelte hulgast, et rahuldada laiemat publikut.

Botsify võimaldab teil luua vestlusbotte Whatsappile, Facebooki, SMS-i ja oma veebisaidile. Ja suurepärane on see, et saate erinevate platvormide ja ülesannete täitmiseks sama platvormi jaoks luua mitu vestlusprogrammi.

Kui kõik see teid huvitab, siis jätkake ja proovige nende 14-päevast tasuta prooviversiooni.

Dialoogivoog

Juhib jõuline AI-tehnoloogia, Dialoogivoog võimaldab teil luua loomulikke vestlusi, mis on integreeritud häälerakendustesse ja tekstipõhisesse vestlusobotisse. Samuti on see Google’i lahendus, nii et on vähem võimalusi, et see ei rahulda. See ühendab masinõppe jõu veelgi parema kogemuse saamiseks.

Dialogflow toetab üle 20 erineva keele ja töötab veatult klientidega, kes sirvivad peaaegu kõiki seadmeid, olgu need siis kantavad, telefonid, kõlarid jne..

Sellised ettevõtted nagu Dominos, Mercedes ja Giorgio Armani kasutavad seda lahendust müügieelse ja müügijärgse päringute käsitlemise sujuvamaks muutmiseks. Sellega võite ka alustada, registreerudes tasuta.

Kas vajate selle alustamiseks abi? Vaadake seda Dialogivoolu kursus.

Converse.ai

Converse.ai on San Franciscos asuv ettevõte, mis võimaldab teil hõlpsalt luua oma ettevõtte organisatsiooni jaoks vestlusbotid.

Converse.ai pakub integreerimist Google, Slack, Twitter, Twilio, Kik, Kiht, Intercom, Airtable, Lennustatistika, MailChimp, Mailgun, ja Jaotuspunkt.

Tähtsündmused

 • Lihtne kasutada veebipõhist kasutajaliidest.
 • Mitu vestlust boti kasutajatega hinnatakse täpselt ja neile antakse sobiv vastus.
 • See pakub enamiku platvormide jaoks ühe klõpsuga integratsioone.

PaljudChat

FB messengeri platvorm tugiteenuste, müügi ja turunduse jaoks.

PaljudChat pakkuda lohistamisobotite koostajat, kus saate loogikat määratleda, postitamist automatiseerida ja palju muud ilma kodeerimiseta.

Mitte ainult oma Facebooki lehelt, vaid ka abonentide arvu suurendamiseks saate oma saidil rakendada vestluse ikooni. Kõlab ideaalselt kui turundusvestluse platvorm.

Smooch

Võimsa API-ga Smooch, saate luua vestlusbotid mitme platvormi jaoks koos Facebooki Messengeriga. Ainult üks ühtne API, saate mõne kindla funktsioonide komplekti.

Smooch integreerub erinevate tippplatvormidega nagu Messenger, Twitter, Slack, Zendesk, Android SDK, ja iOS SDK.

MobileMonkey

Ühendage oma Facebooki leht mõne minuti jooksul TASUTA alustamiseks. MobileMonkey said kõik vajalikud funktsioonid Messengeri kontaktide laiendamiseks oma toote, sisu, teenuste jne turustamiseks.

Mõned parimad omadused on

 • Sihtrühma segmenteerimine
 • Lõhkake vestlusi reklaamimiseks, teatage
 • Automatiseerige igapäevaseid tööülesandeid
 • Koostage konversioonilehtrid
 • Käivitage märksõnadel ja interaktsioonil põhinev tegevus, kasutades AI-d
 • Võimas analüütika kasvu jälgimiseks

MobileMonkey abil saate oma saidile lisada ka vestlusvidina.

Botkit

Botkit on avatud lähtekoodiga platvormid vestlusprogrammide loomiseks. Selle on välja töötanud Howdy meeskond, mis pakub semantilist liidest sõnumite saatmiseks ja vastuvõtmiseks, et arendajad saaksid keskenduda API-lõpp-punktidele keskendumise asemel suurepäraste rakenduste loomisele.

Siin on mõned Botkiti pakutavad tööriistad:

Tähtsündmused

 • Funktsionaalsuse parandamiseks saate API-le lisada lisakoodi.
 • Sellel on reaalajas sõnumikontroll tegevuse jälgimiseks ja see sisaldab üksikasjalikku kasutusstatistikat.
 • Saate lisada mullid, mis saadavad tagantjärele väärtusi, kui kasutaja neile klõpsab.
 • Saate oma sõnumi kohandada nii, et kasutajale saatmise ajal pole sellest mingit märguannet või helisignaali.

Botsotsiaalsus

Botsotsiaalsus on vestlusprogrammide loomiseks lihtne tööriist. Kõik, mida peate tegema, on edastada kasutaja tekst ja vastus robotile.

Tulemus kuvatakse kohe teie valitud liidesega ekraanil. Rohkem kui AI-põhine vestlusbot, on see vestluse maketirakendus.

Wit.ai

Wit.ai on Facebooki omanduses alates 2015. aasta jaanuarist, et aidata selle arendajatel kõnetuvastust. Wit.ai-l on üle 200000 arendaja, kes on loonud API häälega aktiveeritavate liideste loomiseks.

Wit.ai integreerub Pythoni, Node.js ja Rubyga. See on täiesti avatud lähtekoodiga; võite oma projekti käivitamiseks kasutada mõne muu arendaja lugu.

Järeldus

Loodan, et ülaltoodud platvorm aitab teil luua oma äriettevõtte. Kui soovite õppida Chatboti loomist, siis soovitaksin seda vaadata Udemy kursus.

Sildid:

 • AI

 • Chatbot

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map