8 Ettevõtte asutamise teenus, mis aitab teil USA-s äritegevust alustada

Kui olete soovinud kasutada parimat integreeritud riiklikku turgu madalaima maksumääraga, peate oma ettevõtte looma USA-s..


See on maailma suurim riiklik turg ja sellesse sukeldumine tähendaks tohutute eduvõimaluste avamist. Tegelikult muudab see teie elatise palju lihtsamaks ja hõlmab järgmisi hüvitisi:

 • Teie ettevõtte maine parandamine
 • Vähendab potentsiaalselt teie tulumaksu USA-st saadud tulult
 • Tollide ja maksude seisukohast on USA turul müümine üsna lihtne
 • Võimaldab teil kasutada USA kapitaliturge mitmesugustel ärilistel eesmärkidel

Siinkohal võiksite ka mõelda, kas ettevõtte registreerimise asemel on võimalus tegutseda isiklike mandaatide järgi. Kuigi seal on, ei soovita ma seda. Siin on miks.

Vähendab riske

Ettevõtte registreerimine tähendaks end vabaks isiklikest kohustustest ja riskidest. Kuna teie registreeritud ettevõttest saab eraldiseisev juriidiline isik, ei vastutaks te isiklikult võlgade eest. Ka teie isiklikku vara ei arestitaks.

Aitab teie ettevõttel saada tohutut prestiiži

Kui tulla isikliku nime asemel tegutsema registreeritud ettevõttena, tõstab see teie mainet ja professionaalsust automaatselt sõna otseses mõttes kõigi ees. See näitab, et teie ettevõte on pühendunud tõhusale ja vastutustundlikule juhtimisele.

Lihtsam juurdepääs rahastamisele

Registreeritud ettevõttena on palju lihtsam laenata raha kommertspankadelt või laenuandjatelt, kuna nad ei tahaks raha laenata kellelegi, kes on „öösel läbi”. Legiti registreerimine annab teile usaldusväärsuse ja usalduse sildi.

Erinevad võimalused USA-s ettevõtte registreerimiseks

USA-s on kahte tüüpi äriüksusi.

 1. Äriühing
 2. Piiratud vastutusega ettevõte (LLC)

Äriühingutes peetakse aktsionärideks omanikke. Nad saavad valida direktorid, kes saavad seejärel seada poliitika ja eesmärgid ning analüüsida isegi edusamme ja tegevusi. Direktorid võivad valida ka ohvitsere, kes juhivad ettevõtet igapäevaselt.

Teisest küljest nimetatakse piiratud vastutusega ettevõttes (LLC) omanikke liikmeteks ja nad vastutavad kõige haldamise eest. Liigse koormuse korral saavad liikmed määrata juhid, kes jagavad pidevalt töökoormust.

Nende kahe vahel on palju rohkem erinevusi, kuid peamine mure on ettevõtte käsitsi registreerimine. Kaasas on palju samme ja see võib mõne jaoks naeruväärselt üle jõu käia.

Teie päästmiseks loetlesin need lahendused, mis lihtsustavad teie ettevõtte loomise protsessi. Nad hoolitsevad kogu paberimajanduse eest ja saadavad teile oma lõpetatud esitamise, kui see on tehtud väga lühikese aja jooksul.

ZenBusiness

Suurepärane väikeettevõtete teenuste platvorm, ZenBusiness saab aidata teie ettevõtte moodustamisel, mis hõlmab nime saadavuse otsingu tegemist, põhikirja ettevalmistamist, kõige õigsuse kontrollimist ja formatsiooni paberimajanduse esitamist riigile.

Nad pakuvad ka muid olulisi teenuseid, mis aitavad teil oma ettevõtet juhtida ja laiendada, nagu näiteks riigi nõutavad vastavusteenused nagu registreeritud agent ja muretu garantii, aga ka näiteks raamatupidamine, ettevõtluskindlustus ja domeeninimed.

Ma ütleksin, et võrreldes teiste seal pakutavatega on nad kiired ja väga lihtsad. Lisaks pole nende hinnaplaanid ka nii kallid. Stardikava maksab aastas vaid 49 dollarit.

Filenow

Tasuta EIN-i ja registreeritud agentidega, Filenow on hämmastav spetsialistide meeskond, kes aitab teil oma ettevõtet USA-s luua, olenemata sellest, kas tegemist on LLC või Business Corporationiga. Saate juurdepääsu nende ekspertide tugiteenusele ja seal pole peidetud tasusid.

Siin on mõned Filenowi pakkumised:

 • Vajalik minimaalne paberimajandus
 • Piiramatu prioriteediga telefoni ja e-posti tugi
 • 24-tunnine tellimuste töötlemine
 • Kiirvedu + dokumentide e-kättetoimetamine

Parim kõigist? See maksab vaid murdosa. Võite alustada nii kiiresti kui praegu ja isegi valida nende raha tagasi garantii, kui teile ei meeldi nende teenus.

DelawareInc

Tegutseb alates 1981. aastast, DelawareInc on madalate moodustamishindadega, mis on kõigest 179 dollarit. Võite oma andmed nüüd esitada ja nad veenduvad, et nad esitavad teie ettevõtte samal päeval, mis on hämmastav. Siiani on nad teenindanud üle 175 000 kliendi, nii et võite öelda, et nad oskavad seda mängu üsna osavalt.

Nende kodulehel saate teha kas kiire nimekontrolli või alustada otse oma ettevõtte moodustamise protsessi.

MyCompanyWorks

Alates 2001. aastast on moodustatud üle 60 000 ettevõtte, MyCompanyWorks on veel üks muljetavaldav teenus, mis aitab teil oma ettevõtet luua. Võite asuda tööle ja valima ettevõtte tüübi ja osariigi, täitma veebivormi ja ongi kõik, saate oma esitatud paberimajanduse.

Need on suurepärased järgmistel põhjustel:

 • Ülimalt lihtne armatuurlaud
 • Võimalus jälgida oma tellimusi
 • Dokumentide tasuta e-kättetoimetamine
 • Töötleb esitamise samal päeval
 • Lihtne häälestusviisard selgete juhiste saamiseks

Nende üldine hinnang on 4,9 / 5 tärni, mis on päris meeldejääv.

Incfile

Ilma varjatud tasudeta, Incfile võimaldab teil oma ettevõtte asutada nii madala hinnaga kui 0 dollarit. Isegi mitte nalja. Alustuseks peate lihtsalt katma riigilõivud ja teil on hea minna. Kõik nende paketid sisaldavad:

 • Nimeotsing
 • Ettevalmistamine ja esitamine
 • Järgmisel päeval töötlemine
 • Ettevõtte hoiatused kogu elu
 • Teie tellimuse veebipõhine jälgimine
 • Ettevõtte maksukonsultatsioon tasuta
 • Klienditugi kogu elu

Selles on veel palju muud ja võite hakata neid kõiki kogema.

Swyftfilings

Täpselt nagu teised selles loendis, Swyftfilings, ka tegeleb kogu paberimajandusega ja säästab protsessi käigus teie aega ja raha. Iga inimene oma tugimeeskonnast on ettevõttespetsialist ja võite olla kindel, et teid ei jäeta ringi rännates.

Võite kasutada ka nende ärinime otsimisvõimalust, täites avalehel väikese vormi ja nad saavad tunni aja jooksul tagasi teada, kas see on saadaval või mitte..

Protsessist eemaldumiseks soovitan neil otse telefonikõne või nendega vestelda.

USFormation

USFormation’s on mõeldud eranditult mitte-USA elanikele ja paketid on loodud seda silmas pidades, võimaldades teil oma ettevõtte asuda tööle ja tegutsema vaid 24 tunniga. Kui olete nende teenuse valinud, saate järgmisi eeliseid:

 • Tasuta EIN-maksu ID
 • Tasuta 2 kuud USA virtuaalaadressi
 • 15-minutiline maksukonsultatsioon
 • USA tasuta telefoninumber
 • Aastaks tasuta registreeritud esindaja
 • Pangalahendus USA-s raha vastuvõtmiseks ja saatmiseks
 • Eluaegne kvaliteedi tugi

Nende teenuse kasutamisel on teile palju eeliseid. Neid lihtsalt ei saa enam näha. Mis tahes ostueelsete küsimuste korral pöörduge kindlasti nende poole.

ClevverCompany

ClevverCompany aitab teil luua oma ettevõtte USA-s ilma suure eelarveta. Protsess on üsna lihtne, kiire ja arusaadav. See näeb välja umbes selline:

 1. Sa täidad nende vormi
 2. Nende juriidiline meeskond tutvub teie esitatud dokumentidega
 3. Nad koostavad vajalikud dokumendid ja isegi planeerivad kohtumise notariga
 4. Kõik dokumendid saadetakse ametivõimudele
 5. Ja oletegi valmis!

5-etapiline protsess on kõik, mida ClevverCompany jaoks vaja läheb.

Järeldus

Seal on nimekiri parimatest ettevõtete asutamisteenustest, mida saate kasutada oma ettevõtte loomiseks USA-s. Kõik need on omamoodi suurepärased. Peate lihtsalt oma hinna ja funktsioonide hulgast ühe välja valima.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map