7 parimat SaaS-i HRMS-i alustavatele ettevõtetele ja ettevõtetele

HR on inimeste elukutse. Inimesed, õigemini öeldes, on töötajad, kes juhivad ettevõtteid.


Seetõttu on ülioluline hoida neid motiveeritud ja arukalt juhtida. Tänu tehnoloogilistele läbimurretele nagu tehisintellekti ja automatiseerimist hõlmav HRMS-tarkvara on HR protsessid muutunud vähem väljakutsuvateks.

Teie ettevõtte kasvades algavad mitmesugused probleemid pinnakattega, mis hõlmab suuruse muutmist, protsesside ja andmete haldamist, tööjõu optimeerimist ja palju muud. Töötajate arvu suurenemisega muutub inimressursside haldamine keeruliseks ka läbivaatusest, palkamisest, väljaõppest ja palgaarvestusest kuni õigusaktide järgimiseni. Lisaks on teie tundlik teave hajutatud paljudes kohtades ja kaustades.

Järelikult põhjustab see HR-i läbipõlemist, vähendades samal ajal üldist tõhusust.

Kuid kuna kaelasidemevaheline konkurents, kus aeg on raha, ei saa te lubada ebaefektiivsust, eriti kasvufaasis.

Niisiis, kui teie personaliprotsess manööverdab endiselt arhiivis olevaid arvutustabeleid ja paberimajandust, on teil midagi puudu!

Milline on lahendus?

Personalijuhtimise tarkvara või HRMS!

Mis on HRMS?

Lihtsustatult öeldes on HRMS tarkvara, mis kasutab tehnoloogia protsesside juhtimiseks HR-protsesse. Selle eesmärk on suurendada teie ettevõtte efektiivsust ja tootlikkust, automatiseerides käsitsi ja korduvaid ülesandeid. Selle tulemusel saab teie HR-meeskond protsesse hästi juhtida ja leida rohkem aega, mida kasutada muudes ärikasvu jaoks olulistes tegevustes.

Tarkvara hõlmab personalijuhtimise erinevaid aspekte, sealhulgas:

 • Tööjõu planeerimine
 • Värbamine
 • Pardal
 • Töö kinnitamise protsess pärast katseaega
 • Töötajate teabehaldus
 • Tehingute ja puhkusepoliitika haldamine
 • Kohaloleku ja aja jälgimine
 • Palgaarvestus
 • Palga muutmise arvutused
 • Ametist lahkumise protsess
 • Suhtlus ja reeglite ning regulatsiooni haldamine
 • Töötajate kaasamine
 • Kohustuslik vastavus
 • MIS aruanded
 • Treening ja areng
 • Tulemuslikkuse hindamine
 • Järgnevuse plaanimine

Miks vajavad ettevõtted HRMS-i?

Pliiatsi- ja paberirežiim võib küll algfaasis abiks olla, kuid pole teie kasvu jaoks tervislik. VKEde jaoks on oluline korraliku HRMS-i kasutamine, kuna see võib kiirendada kasvuprotsessi, automatiseerides keerukaid ülesandeid, kõrvaldades võimalikud vead, kuna isegi väikesed vead võivad teie tootlikkusele saatuslikuks saada.

HRMS, mis on seotud selliste arenevate tehnoloogiatega nagu andmeanalüüs ja automatiseerimine, on kasulik mitte ainult tööandjatele, vaid ka töötajatele ja klientidele, kuna õige teave võib jõuda õigesse kohta ja õigel ajal.

A aruanne ütleb, et HR-tarkvara globaalse turu prognooside kohaselt on aastaks 2030 hiiglaslik 30 miljardit dollarit. Samuti prognoosib ta aastatel 2017–2025 9,4% -list kasvu..

Vaatame selle mõningaid eeliseid tänapäevastele ettevõtetele.

Tõhus töötajate juhtimine

Teie personalimeeskond saab jälgida töötajate kohalolekut ja töötunde, et tagada maksimaalne tootlikkus ja hüvitis ületunnitöö eest. Samuti saate hallata töötajate koolitust, palgaarvestust, töötulemusi ja töötajate paremat kaasamist, et nad tunneksid end teie organisatsioonis seotuna.

KPI seire

HRMS saab täpselt automatiseerida tulemuslikkuse põhinäitaja (KPI) jälgimise üldprotsessi, et näidata töötajate tõhusust seatud eesmärkide saavutamisel. Selleks saab see jälgida töötaja kestust rollis, töölt puudumist, eesmärkide saavutamiseks aega jne..

Edendab töötajate iseteenindust

Üks HRMSi parimatest omadustest on töötajate iseteenindus, kus neil on juurdepääs oma profiilidele ja portaalile. See sisaldab üksikasjalikku teavet ettevõtte tingimuste, lahkumispoliitika, palgaarvestuse, tagasiastumisprotsessi jms kohta, nii et nad ei pea kõiki küsimusi personaliosakonnale esitama. Seega säästab see mõlema osapoole aega.

Lehtede otsimiseks ei pea töötajad enam avaldust kirjutama. Nad saavad seda süsteemi kaudu rakendada ja kontrollida ka järelejäänud puhkusejääki, puhkuseloendit, eelseisvaid sündmusi ja muid funktsioone.

Kõrvaldab inimlikud vead

Automatiseerimine välistab inimlikud vead, mis võivad ettevõttele maksta seoses õigusaktide järgimise, maksumuse ja ajaga. See vähendab vigade ja duplikaatide sisestuste võimalust, et tagada veatu ülesande täitmine.

Andmete turvalisus ja privaatsus

Tagab vastavuse

Föderaalsete ja osariikide seaduste järgimine on teie ettevõtte heaolu jaoks ülioluline. Kui seda ei käsitleta õigesti, võib see teie ettevõttele tõsiseid ohte maine ja karistuste osas muuta. HRMS ajakohastab korrapäraselt kõiki seadusjärgseid muudatusi, et tagada vastavus.

Miks pilvepõhine või SaaS HRMS tarkvara??

Traditsioonilise kohapealse tarkvara kasutamise asemel, kus peate selle kogu ostma, võite kasutada pilve hostitud tarkvara SaaS (Tarkvara teenusena). See põhineb liitumislepingul, mis tähendab, et te ei pea kogu tarkvara eest maksma. Teenusepakkuja annab teile volituse seda mõnda aega kasutada, sõltuvalt plaanist.

Helistage kelluke?

Jah, nagu Netflix!

Erinevalt kohapealsest tarkvarast ei vaja SaaS-i mudel installimist ega konfigureerimist. Kõik on eelnevalt valmis ning võite tunni või kahe pärast seda kasutama hakata. Nii saate säästa kulusid ja aega, muretsemata hoolduse pärast.

Pilvekeskkonnas elades pakub SaaS tarkvara paremat mastaapsust, kuna saate tarkvara valida oma organisatsiooni võimekuse põhjal.

Seega, kui soovite oma organisatsioonis HRMS-i kaasata, kaaluge SaaS-i tarkvara kasutuselevõtmist. Ja teile selle abistamiseks on siin mõned parimad uurimiseks saadaval olevad tarkvarad.

Freshteam

Ühendage üks samm lähemale töötajatega, kes kasutavad Freshteam juhtida kõiki personaliprotsesse arukalt ja teha mõjukaid otsuseid. Selle rakenduste jälgimissüsteemiga saate hankida kandidaate, korraldada vestlusi ja palgata õigeid kandidaate. Hankige neid tööportaalide, karjäärisaitide, töötajate suunamiste, müüjate, sotsiaalmeedia saitide ja muu hulgast.

Looge intervjuu tulemuskaardid, lisage iga töö jaoks värbamismeeskonnad, töövoo etapid ja kohandatud taotlusvormid. Samuti saate Candidate 360-ga hoida ühes kohas kogu teavet kandidaatide kohta, sealhulgas e-kirju, CV-sid, hindeid, suhtlemisajalugu, tagasisidet jms. Intervjuude kavandamisel saate kutsuda oma paneeli liikmeid ja jätta tagasisidet. Tarkvara võimaldab teil hallata ka tööpakkumisi ja konfigureerida selle välju, salvestada otsuseid ja valmistada pakkumiskirju.

Freshteami abil saate sujuvalt pardale sõita, käivitades protsessi enne dokumentide vormistamist ja vormide täitmist. See säästab tislerite esimest päeva, et nad saaksid oma kaaslastest ja organisatsioonist aru. Pärast dokumendi allkirjastamist saate need oma profiili üles laadida, neile ülesandeid luua, nende tegevusi jälgida ja meeldetuletusi sissesõiduprotsessi lõpuleviimiseks..

Vormi väljade lohistamine töötajate teabe loomiseks, organisatsiooni skeemide pidamine, et näidata kõiki ettevõtte struktuuris olevaid ettevõtteid koos nende nimede, osakondade ja ametikohtadega. Koostage kalendriaasta vaba aja põhimõtted ja rakendage neid, hõlpsasti kaardistage need konkreetsete meeskondade, asukohtade, vahetuste või osakondade jaoks kogu organisatsioonis. Samuti saate jälgida lehti, genereerida ajavabu aruandeid ning märgata töölt puudumisi ja jätta suundumusi.

Tänu iOS-is ja Android-is saadaval olevale mobiilirakendusele saate muretult värbamisi saata, saates meile, tagasisidet ja otsuseid. Taotlege lehti või kinnitage / lükake tagasi kellegi teise taotlus vaid kraani abil ja pääsege töötajate registritele juurde kõikjalt.

Salvei HRMS

Vallutage kõik oma HR-i väljakutsed ja tehke koos nendega nutikaid otsuseid Salvei HRMS oma organisatsiooni tõhususe suurendamiseks. See pakub dünaamilist lahendust töötajate kogu elutsükli haldamiseks alates rendist kuni pensionini. Tarkvara on skaleeritav, et toetada teid jätkuvalt kasvavate vajadustega.

Palgake andekaid inimesi, hoidke parimaid ja leidke sisemised töötajad hõlpsasti juhtivatel kohtadel. Samuti aitab see minimeerida töötajate voolavust, suurendades kaasatust. Täiustage iga töötaja ajahaldust ning katke puhkus ja osalemine, välja arvatud palgaarvestuse, tulemuste ülevaadete, hüvede, iseteeninduse jms haldamine.

Kõrvaldage registreerimisel ja andmete sisestamisel kulukad vead, vältides samas eeliseid põhjustavat valulikku paberimajandust. Selle riskianalüütika abil saate töötajaid hinnata nende teabe, statistika, oskuste, jõudluse, kindlustuse, demograafiliste andmete ja muu põhjal.

See pakub põhjalikke tunde juhendajatele ja soovi korral tarkvara kasutamist parimal võimalikul viisil Sage ülikooli kaudu. Sage teabebaas, Sage City ja Sage Resources on selleks, et laiendada oma tuge ööpäevaringselt ja aidata teil lahendada teie päringuid ning pakkuda tarkvara uusimaid värskendusi kohe, kui see välja tuleb.

Gusto

Tagastage oma töökale meeskonnale teene, toetades neid kõikehõlmava HRMS-iga, Gusto. Kõik protsessid alates rentimisest, pardalejõudmisest ja maksmisest kuni jõudluse ja edutamiseni; tarkvara kasutamisel on kõik veatud.

Looge professionaalseid pakkumiskirju, pardal uusi tislereid, vältides paberimajandust, ja laske neil oma profiili täita. Tarkvara saate kõiki dokumente digitaalselt salvestada, et jääda korraldatuks. Valusate ja riskantsete palgaprotsesside päevad on möödas; kasutage tarkvara lihtsustatud palgaarvestust ja hõlpsalt maksustage makse.

See sünkroonib automaatselt kõik andmed, mis on seotud aja jälgimise, hüvitiste plaanide, uute rentide ja muuga. Hoidke oma töötajad õnnelikud, terved ja kindlustatud sama tarkvara abil, mis võib teie plaane palgaarvestusse lisada. Andke koos Gustoga oma meeskonnale ressursse ja tööriistu, et kindlustada nende rahaline tulevik Gusto Cashoudi kaudu, pendelrändetoetused, töötajate hüvitised ning 401 (k) pensionile jäämine ja 529 kolledži kokkuhoid.

Lisaks pakub see muid tööriistu, nagu väikeettevõtte rahaline kergendamine, põlemismäära kalkulaator, tööandja maksukalkulaator, palkade võrdlusriist ja uus rendi kontroll-leht. Tarkvara vastab HIPAA, ACA ja ERISA nõuetele. See suudab hallata COBRA nõudeid ja saata töötajad meilisõnumitele, et pärast teie organisatsioonist lahkumist paberimajandus täita.

Cezanne HR

Pole tähtis, kas teie organisatsioon on väikesemahuline, keskmine või suur, Cezanne HR on saanud oma selja, et sujuvamaks muuta personalivaldkonna jõupingutusi. See pilvepõhine kaasaegne HR-komplekt võimaldab teil oma tööjõudu tõhusalt hallata ja toetada, võimendades tipptasemel tehnoloogiaid, automatiseerimistööriistu ja muljetavaldavaid funktsioone.

Aidates ettevõtetel rohkem kui 100 riigis, pakub Cezanne HR tõlget 10 erinevasse keelde ilma lisatasuta. Samuti toetab see finantsandmete registreerimist kohalikus valuutas ja hõlbustab mitut kontorit kogu maailmas, kasutades oma kinnitusvooge, kulukeskusi, personaliportaale ja administraatori õigusi. Süsteem pakub optimaalset paindlikkust erinevate ülesannete täitmiseks, alates töötajate lisamisest kuni eemaldamiseni ja kõige selle vahele.

See pakub ööpäevaringset veebiportaali, mis on pakitud ekspertartiklite, juhendite, seadistamisnõuannete, koolituse, nõustamise, nutikate teavituste, sisseehitatud aruandluse, konfigureeritavate vormide, tõhusa töövoohalduse ja rakendusteenustega. Haarake oma tööjõuga hästi, kasutades selle mobiilirakendust koos sidusriistadega, et edendada koostööd ja tõhusat suhtlemist.

Raisake hooldusele kuluvat aega, sest Cezanne hoolitseb selle eest lisaks perioodilistele värskendustele. Kõik teie andmed on turvalised täiustatud turvalisuse ja andmekaitsega krüptimise, paroolide ja GDPR-i järgimise kaudu. Lisaks aitab selle avatud arhitektuur parandada teie tootlikkust ja võimaldab hõlpsasti ühenduda kolmandate osapoolte rakendustega.

Inimesed HR

Kas olete väsinud aega raiskamast monotoonsete ülesannete jaoks?

Kasutage Inimesed HR automatiseerida neid protsesse ja keskenduda valdkondadele, mis nõuavad suuremat tähelepanu. Unustage nüüd haiguse jälgimine, töötajate andmete värskendamine, puhkuselehtede kinnitamine, käibealase ülevaate koostamine jne. Taotlejate jälgimissüsteemi abil saate palgata ja hoida oma organisatsiooni kultuurile vastavaid talente. Jagage tööpakkumisi erinevates tööportaalides ning leidke ja suhelge inimestega, kes aitavad teie äri laiendada.

Esitage personaliteavet koos ärijuhtidele põhjalike graafiliste aruannetega ning otsige soovitusi ja tegevuskavasid. Õppige HRMS-i kaudu teistelt HR-spetsialistidelt ja parandage oma otsustusprotsessi. Parandamist vajavate valdkondade kindlakstegemiseks võite võrrelda ka oma HR-i teadmisi teiste oma tööstuse ettevõtetega.

Dünaamilise jõudluse juhtimissüsteemi abil saate oma töötajatega paremini ühendust võtta ja aidata neil oma potentsiaali optimeerida. Leidke oma tippnäitlejad ja need, kes vajavad oma esituse parandamiseks abi. People HR võimaldab teil oma andmed sujuvalt uude süsteemi üle viia ja pakkuda asjatundlikku väljaõpet tarkvara täielikuks kasutamiseks.

Isegi ilma heade tehniliste teadmisteta saate seda tarkvara oma lihtsuse ja kasutajasõbralikkuse tõttu kasutada.

Zenefits

HR-protsesside juhtimine ei ole enam peavalu, kui teil seda on Zenefits mis on teie ettevõttele kasuks mitmel viisil. Vaid ühe klõpsuga saate saata pakkumise kirjad koos kõigi oluliste üksikasjadega ja lingi veebipõhise pakkumise vastuvõtmiseks. Selleks pakub see suurepäraseid pakkumiskirjade malle või võimalust eraldi kirjutamine üles laadida.

Tema partner Checkr viib läbi tarkvara põhjalikke ja kiireid taustakontrolle. See võimaldab uutel tisleritel end Zenefitsi mobiilirakenduse või veebisaidi kaudu ise pardale viia ja esimesel päeval vaeva näha. Tarkvara loob olemasoleva teabe põhjal digitaalselt tisleritele maksudokumendid.

See julgustab teid digitaalse allkirja funktsiooni pakkumisega paberivabaks minema. Tänu sujuvale integreerimisele Slacki, Salesforce’i, G Suite’i jne saavad uued töötajad oma kontosid automaatselt sisse logida. See pakub dünaamilisi organisatsiooni graafikuid ja töötajate kataloogi koos vajalike üksikasjadega funktsioonidevahelise suhtluse parandamiseks.

Automatiseerige töötajate üritusi, nagu edutamine, meeskonna / osakonna üleviimine, töölepingu lõpetamine, tagasiastumine ja palju muud. Tarkvara sünkroonib ennetavalt andmeid ja reaalajas tehtud muudatusi, et see kajastuks kõikjal. See ei toeta mitte ainult teie töötajaid, vaid ka teist tööjõudu, sealhulgas vabakutselisi, sõltumatuid töövõtjaid ja konsultante. Toimingute automatiseerimisega jätkake vastavust valitsuse määrustele.

Looge ja hallake oma jõuvõtuvõlli poliitikat, jätke taotlusi, määrake elektrikatkestuse kuupäevad ja kasutage aja säästmiseks automaatset jõuvõtuvõlli tasakaalu kalkulaatorit. See toetab äriteavet, esitades hüvitiste kokkuvõtteid, töötajate arvu, võrdsete võimaluste statistikat, käibe määra ja antud aktsiaoptsioone.

BambooHR

Teie töötajad on teie ettevõtte varad ja neil on kõige tähtsam. Hallake neid ettevaatlikult, kasutades BambooHR, mis on kõik-ühes tarkvara töötajate andmete kogumiseks, korraldamiseks ja analüüsimiseks. Parandada värbamise ja pardalevõtmise üldist protsessi, juhtida nutikalt hüvitisi ja arendada jätkusuutlikku ettevõtte kultuuri.

BambooHR võimaldab salvestada kogu teabe ühes turvalises andmebaasis, mida toetavad dünaamilised redigeerimis- ja aruandlustööriistad kiiremate töövoogude jaoks. Juhib seda veebisaidi või mobiilirakenduse abil, millele pääsete juurde igal ajal ja igal pool.

Isikupärastage oma formaalsused ja paberimajandus, et hõlbustada pardalemineku protsessi vähem stressirohke esimesel päeval. Sellel on e-allkirjad, nii et saate dokumente digitaalselt hallata ja vältida paberi kuhjumist lauale. Jälgimise aeg, jõuvõtuvõll, soodustused, jooksvad palgaarvestused jms on BambooHRi juures vaimustav.

See võimaldab teil saada järgmise tegevusplaani kujundamiseks põhjalikumat teavet tulemusjuhtimise, töötajate rahulolu ja muu olulise statistika kohta. Praegu on sellel maailmas üle 1,56 miljoni aktiivse kasutaja ja see pakub ka seitsmepäevast tasuta prooviperioodi, et saada tarkvaraga praktiline kogemus.

Järeldus

Personaliprotsessid on tänapäevaste ettevõtete üks kriitilisemaid aspekte, olgu selleks värbamine, palgaarvestus, töötulemused või edutamine. See nõuab suurt täpsust ja isegi väike viga võib osutuda kalliks. Kuid muretsege enam; lisage oma organisatsioonis pilvepõhine HRMS, et automatiseerida kõiki ülesandeid nullveaga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map