5 asja, mida iga ettevõtja peab SEO kohta teadma

Ettevõtjana peate panema jalad mitmesse kinga. Alates tootearendusest ja turundustegevusest kuni klienditeeninduseni peate seda nägema äri kõik aspektid.


Päris tihe, kas pole? Jah, kuid ettevõtjana peate selleks valmis olema.

Nüüd, digitaliseerimise ajastul, on SEO muutunud üheks turunduse kõige olulisemad aspektid. Uue käivitamise ajal peate olema kindel, et kasutate asjakohaseid tehnikaid ja hoiate samal ajal eemal ebaseaduslikest.

Teie otsingumootori optimeerimisele suunatud jõupingutused aitavad otsustada teie veebisaidi paremusjärjestuse ja teie saidile viitava liikluse üle.

“SEO on a pikaajaline protsess mis vajab kannatlikkust, püsivust ja tähelepanu pidevale uuendusele otsimootoripoliitikas, ”ütleb Rahul Agarwal, Designhilli asutaja.

Siin on olulised asjad, mida ta arvab, et iga ettevõtja peaks sellest teadma. Peaksite ka kontrollima SEMrush, kõik ühes turunduse tööriistakomplekt.

Nautige 14-päevane spetsiaalne SEMrushi prooviversioon.

Kohapealne optimeerimine

Nüüd osa veebisaidi optimeerimisest. Esimene on kohapeal ja teine ​​on väljaspool saiti optimeerimine. Kohapealsel optimeerimisel mängib lehe kvaliteet ja sisu suurt rolli selles, kuidas leht otsingumootoris reastatakse.

Siin on mõned näpunäited, kuidas kontrollida kohapealset optimeerimist.

 • Lisage märksõnad alati sisu päisesse. See aitab otsimootoril teada saada, mille sisu see on.
 • Teie pealkirja märksõna tihedus peaks olema 1–2 sõna, samal ajal kui teie lehe sisu märksõna tihedus peaks olema alla 3% kogu sisust.
 • Üksiku märksõna asemel kasutage märksõnafraase. Alati on parem abi saada Google’i märksõnade plaanija.
 • Veenduge, et teie sisu sobib võrdselt nii teie vaatajaskonnale kui ka otsingumootoritele.
 • Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, proovige märksõnu toppida, kuna Google on rangelt märksõnade pakkimise vastu ja karistaks teie saiti, kui täidis tuvastatakse.

Meie nõuanne oleks selge, mida soovite oma saidile paigutada, ja tehke sisu, mis see on sobib nii vaatajatele kui ka otsingumootoritele.

Optimeerimine väljaspool saiti

Kui saidil optimeeritakse kohapeal, on saidiväline optimeerimine linkide loomise protsess kus mujal kõrge domeeni autoriteet saidid viitavad teie saidile.

Saidiväline optimeerimine tuli mängu siis, kui saidid, kus topiti oma lehele liiga palju märksõnu, et otsingumootoris kõrgel kohal olla. Nii alustas Google saidivälist optimeerimist, kui kõrged domeeniasutuste saidid viitasid teie saidile, siis määrati teie sait Google’i otsingus kõrgemale.

Siin on mõned kiired näpunäited saidivälise optimeerimise lubamiseks-

 • Tehke külaliste ajaveebide loomist, tagasisidet asjakohase ajaveebi kohta ja foorumeid. Ainuke asi, mis meeles tuleb pidada, on see, et peaksite alati postitama kõrge autoriteediga saitidele ja enamasti sellistele saitidele teie ettevõtte jaoks asjakohane.
 • Ole sotsiaalmeedias. Teage, millised sotsiaalmeedia saidid teie kasutajad on, ja looge siis nendel saitidel oma kasutajate sihtimiseks konto.
 • Võite oma uusima ajaveebi ja lehed edastada järjehoidjasaitidele nagu StumbleUpon, Digg, Reddit jne.
 • Ettevõtte ülevaade võib olla veel üks oluline viis, kuidas nende paremusjärjestust tõsta.

Valge mütsi SEO

Valge müts on õigustatud SEO tehnika, mida SEO eksperdid kasutavad oma lehe kõrgele järjestamiseks otsingumootori asetuse lehel (SERP). Valge müts hõlmab otsimootori välja antud reeglite ja juhiste järgimist, et aidata lehel paremat paremusjärjestust saada.

Siin on teile mõned valge mütsiga tehnikad.

 • Keskenduge alati kvaliteetsele sisule. Veenduge, et teil pole sisu, mida on kopeeritud netist, et märksõnu ja sisu ketramise tööriistade sisu kasutatakse liiga palju.
 • Kasutage asjakohast pealkirja ja metakirjeldust.
 • Kasutage märksõnu alles pärast põhjalike märksõnade uurimist.
 • Veenduge, et teil oleks oma saidile asjakohased sissetulevad lingid.
 • Teie saidil peaks olema lihtne navigeerida.

Nüüd võtavad valge mütsiga tehnikad aega, kuid need on ainsad viisid, kuidas aidata oma saidil otsingutulemite edetabelisse jõuda ja sinna pikaks ajaks jääda.

Musta mütsi SEO

Ebaseaduslikke tehnikaid, mida kasutatakse teie saidi saamiseks lühikese aja jooksul otsingumootoris kõrgele kohale, nimetatakse musta mütsi SEO-ks. Mustmütsi tehnika puhul arvestab inimene otsingumootori juhistega vähe või üldse mitte ning kasutab liikluse saamiseks selliseid tehnikaid nagu märksõnade topimine, ebaolulise lingi loomine jne..

Mõned kasutatavad musta mütsi tehnikad on-

 • Varjatud sisu on olnud üks enim kasutatud musta mütsi tehnikaid. Tavaliselt peidavad need inimesed sisu oma saidi koodi piires või muutes teksti värvi taustapildiks.
 • Meta-märksõnade topimine on teine ​​sagedamini kasutatav musta mütsi tehnika. Inimesed proovivad lauses liiga palju kordi märksõna kasutada, mis muudab lause ebaoluliseks.
 • Luuakse ukseava või lüüsi lõigud, mis on mõeldud ainult otsimootorile, mitte kasutajatele. Kasutajad ei näe neid lehti kunagi, kuna nad suunatakse alati teisele lehele.

Igal juhul tuleb vältida musta mütsi tehnika kasutamist. See võib mõne päeva jooksul teile hea asetuse anda, kuid kui see tuvastatakse, võidakse teie sait rämpspostiks märkida ja see ei paikne edetabeli lehel.

Lehe kiirus

Kissmetric ütleb, et 40% inimestest lahkub saidilt, kui see ei laadita 3 sekundiga. Nüüd ka Google’i algoritm paigutab saidi kõrgemale, mis laadib kiiresti. Seetõttu peab kontrollige lehe kiirust kasutajakogemuse parandamiseks.

Järgnevalt on toodud mõned näpunäited lehe laadimise kiiruse parandamiseks.

 • Ärge kasutage oma saidil paljusid pistikprogramme
 • Veenduge, et kasutate oma saidil tihendatud pilti.
 • Luba brauseri vahemälu
 • Proovige oma veebisaidil ümbersuunamiste arvu vähendada.
 • Parandage serveri reageerimise aega.

Saidi kiirem laadimine on oluline aspekt, millega tuleb arvestada, kui nad soovivad oma kasutajaskonda ja kasutajate säilitamist suurendada.

Need olid SEO-s viis olulist asja, mida ettevõtjana peab teadma. Milline oli teie kasutamise kogemus SEO teie käivitamisel?

Sildid:

 • SEO

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map