4 parimat usaldusväärse kliendi funktsiooni veatu kliendiülevaate haldamiseks

Mida peaksite paremalt klientide arvustuste haldamise platvormilt ootama?


Kui olete mures kaubamärgihalduse või klientidega usalduse loomise üle (milline peaksite olema), siis teate kindlasti tarbija tagasiside haldamise tähtsust..

Võttes seda arvesse 85% ostjatest usaldage veebiarvustusi sama palju kui sõbra või kaaslase soovitusi ja 73% tarbijatest usuvad, et see tagasiside mõjutab nende ostuharjumusi, klientide arvustused on üks neist kõige kriitilisemad tegurid veebipõhiste otsuste tegemisel.

Kasutades tööriista, mis suurendab saadavate autentsete arvustuste arvu, mõjutab järjepidevus teie SEO-d ja pakub toimimisvõimalusega aruandlust, mis peab olema praegusel ärimaastikul peamine mure..

Kui otsite sellist süsteemi, on neli peamist funktsiooni, millest tasub tähelepanu pöörata.

Pettuste tuvastamine

Võlts- või autentsed ülevaated võivad olla sama kahjulikud kui negatiivsed.

Kui otsite kliendiarvustuse haldussüsteemi, peab sellel olema telefonide tuvastamiseks õhukindel süsteem.

Trustpilot tuntakse nende nutikate poolest pettuste tuvastamise tarkvara. See kasutab masinõppe keeles kasutatavat tehnoloogiat ja algoritme, et analüüsida iga ülevaadet ja tuvastada mustreid, mis võivad pettustest märku anda.

Samuti võrreldakse iga ülevaadet suure hulga käitumisstruktuuridega, näiteks selle IP-aadressi ja keeleliste näitajatega, et teha kindlaks, kas tagasiside on võlts või mitte.

Lisaks, kui ettevõte leiab, et ülevaade võib olla pettus või sobimatu, võib selle saata ettevõttele Vastavusmeeskond uurimiseks.

Seal on 13 võimalikku põhjust miks võib ettevõte arvustuse teatada Trustpilot Compliance’ile.

 1. See sisaldab solvavat keelt.
 2. See sisaldab isiklikku teavet (telefoninumber, e-post, krediitkaarditeave jne)
 3. See sisaldab reklaamsisu, mis pole seotud arvustaja ostu- või teeninduskogemusega.
 4. See rikub teise inimese privaatsust, konfidentsiaalsust, intellektuaalset omandit või õigusi.
 5. See puudutab ainult maksu või trahvi.
 6. See on rämpsposti turundus.
 7. See kirjeldab ainult toodet ja ei räägi ostu- ega teeninduskogemusest.
 8. See on vales ettevõtte profiilis.
 9. Aasta jooksul pärast kogemust seda ei kirjutatud.
 10. See on kirjutatud puhtalt eetilistel või poliitilistel põhjustel.
 11. Ülevaataja on konkurent.
 12. Arvustaja on ettevõtte mitu korda erinevate profiilidega üle vaadanud.
 13. Arvustajal pole olnud tõelist kogemust.

Teil võidakse paluda selgitada, miks see kasutajajuhendit rikub.

Siit saate kokkuvõtte, mis näitab põhjuseid, miks te arvustusest teatasite. Veenduge, et need oleksid õiged.

Kui olete edastanud, võtab uurimisprotsess tavaliselt umbes seitse päeva.

Otsimootorite ühilduvus

Klientide ülevaated mängivad suurt rolli selles, kuidas inimesed ettevõtteid vaatavad, ja otsimootorid on sellest täiesti teadlikud.

Tegelikult, vastavalt MOZ-ile, Arvatakse, et klientide arvustused moodustavad umbes 10% sellest, kuidas Google ja muud mootorid veebisaite reastavad. Sel põhjusel vajate kliendiarvustuse haldamise tööriista, mis ühildub suuremate otsingumootoritega.

Allikas

Pidage meeles, et kuigi mõned arvustuste haldamise tööriistad võivad väita, et need aitavad teie SEO-d, ei pruugi otsimootorid pidada tegelikke arvustusi usaldusväärseteks.

Google’is nimetatakse seda TrustRank. Kuigi on palju tegureid, mida see funktsioon veebisaidi autentsuse määramiseks kasutab, omavad kontrollitud arvustused suurt kaalu.

Trustpilot on Google’i partner. Kuna see on avatud platvorm, kuhu kõik saavad arvustuse jätta ja ettevõtetel pole lubatud halbu arvustusi kustutada, redigeerida ega peita, peab Google seda sisu usaldusväärseks. Sellele platvormile jäetud klientide arvustused mõjutavad omakorda seda, kuidas Google veebisaite reastab.

Lisaks Trustpiloti oma TrustBoxneid saab konfigureerida kuvama tagasisidet otse teie veebilehtedel, mis aja jooksul võib teid kvalifitseerida Google’i otsingutes Rich Snippets Stars’i vääriliseks.

TrustBoxi seadistamisel märkige kindlasti ruut Luba SEO jaoks rikkalikud lõigud.

Seejärel paluge Google’i otsingukonsoolil Googlebotil indekseerida teie veebilehed TrustBoxiga. Pidage meeles, et Trustpilot ei saa garanteerida, et saate Rich Snippet Starsi – Google’i juhised Rich Snippet Starsi jaoks on ranged.

Põhjalik analüüs klientide suhtumise kohta  

Põhjalik aruandlus peab olema teie valitud kliendiarvustustarkvara peamine komponent. Need teadmised peaksid olema aluseks teie praegusele ja tulevasele suunale.

Esimene samm on tõeline tagasiside kogumine kontrollitud klientidelt, kuid arvustuste mõistmine ja olulised andmestikud on sama olulised. Need ülevaated ei anna teistele inimestele lihtsalt teada, mida oodata või kui hea toode / teenus töötab.

Need on tagasiside vormid, mis annavad ülevaate sellest, mida tarbijad teie ettevõttest arvavad, milliseid parandusi tuleks teha ja kas vastate ootustele või mitte..

Trustpilot muudab selle lihtsaks, teisendades saadaolevad klientide ülevaateandmed automaatselt minuti-minutilisteks analüütilisteks aruanneteks, mis registreerivad muutused reitingutes ja TrustScores-is.

Ülevaade leht annab ülevaate sellest, kui palju arvustusi teil on, kui palju olete keskmiselt päevas, mitu inimest otsib teie profiili Trustpiloti kodulehelt jne..

Et pisut põhjalikumalt tutvuda, saate Analüüs lehel näete, millised kogumismeetodid on kõige (ja kõige vähem) edukad. Näete ka populaarsemaid silte, mis ärgitavad inimesi arvustusi lahkuma, ja ka tippaegu, mil nad seda teevad.

sildistamise funktsioon kohta Sissevaated lehe segmentide tagasiside erinevatesse demograafilistesse piirkondadesse, näiteks asukoht või toode, nii et saate tagasiside filtreerimiseks vaatajaskonna põhjalikumaks analüüsimiseks. See tähendab, et saate jälgida konkreetseid üksikasju ja näha, kuidas erinevad muudatused reitinguid mõjutavad.

Sellise teabe tundmine on vajalik ettevõttele, mille eesmärk on klientidele meeldida. Ainult teie üldise tärnijärjestuse nägemine ei pruugi tingimata anda täielikku pilti selle kohta, milline on teie üldine klientide arvamus.

Oluline on kaevata veidi sügavamale ja vaadata, mida inimesed räägivad ja selle taga olevat tähendust.

Rakenduste integreerimine

Muidugi oleks täielik aja- ja raharaiskamine partnerlus klienditeeninduse tarkvarasüsteemiga, mis ei suuda teie ettevõtte veebisaidiga töötada.

Läbivaatamiste kuvamine kogu oma e-poe saidil on müügi suurendamiseks oluline tegur, kuid kui teie arvustustarkvara ei integreerita õigesti, pole teie arvustused midagi muud kui sisemised andmekogumid.

Trustpilot on siin jällegi väga mugav kasutada, kuna neil on pikk nimekiri e-kaubanduse platvormidest, millega nad ühilduvad, sealhulgas sellised suured nagu Shopify, Magneto ja WooCommerce.

Lisaks on sotsiaalmeediast kiiresti saamas äriuuringute lemmikallikas, näiteks 45% veebitarbijatest teatage, et nad kasutavad ostuotsuse tegemisel sotsiaalmeediat.

Samuti saate Trustpiloti arvustusi hõlpsalt jagada kõigi suuremate sotsiaalmeedia saitidega. Lisaks saadavad Pro ja Ettevõtlusplaan teie jaoks automaatselt Facebooki tagasiside.

Järeldus

 Kuigi mõned funktsioonid võivad olla ühe ettevõtte jaoks kriitilisemad kui teise jaoks, on mõned olulised elemendid, millest iga organisatsioon saab kasu.

Veenduge, et teeksite oma uuringud, kui otsite kliendile tagasiside juhtimise tööriista, mis teie jaoks kõige paremini töötab.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map