21 Töö kodust (WFH) tööriistad väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele

Nüüdseks teate juba kodust töötamise hüpet.


Tegelikult on see sõna otseses mõttes tunni vajadus. Praeguse pandeemia tagajärjel on paljud ettevõtted saanud tõsiseid kannatusi ja on murestumise äärel. Ehkki see on üsna kahetsusväärne, oleks parimaks võimalikuks lahenduseks kodust töötamise kasutamine.

See tagab, et teie töövoog püsib stabiilsena ja ka kõik töötajad jätkavad tegevust. Kodust töötamise tõhusasse integreerimisse oma ettevõttesse peate kasutama õigeid tööriistu. Ja kuigi seda on palju, olen valinud parimad, mis meil on.

Sukeldume otse nimekirja.

��️ Kaugtugi tarkvara

TeamViewer

Kaitstud 256-bitise AES-krüptimisega, TeamViewer võimaldab teil juurdepääsu töölauale ja mobiilseadmetele kõikjalt, isegi 3G-Interneti-ühenduse abil. Nende integreeritud RMM-lahenduse abil saate oma lubatud seadmete erinevatel aspektidel silma peal hoida ja koguda ka olulist teavet.

Samuti teavitatakse teid alati, kui midagi kriitilist aset leiab. Parim asi selle tööriista puhul on sisseehitatud turvalisus. See teeb kõik selleks, et teie IT oleks puhas, puhas ja ohtlik.

Zoho abimees

Saate oma klientide töölauaga kaugühenduse luua Zoho abimees. See on täielikult pilvepõhine ja turvaline mõlemasse otsa. Saate seda kasutada klienditoe pakkumiseks ja IT-infopunkti volitamiseks nende probleemide lahendamiseks.

Lisaks arvutitele pääsete juurde ka mobiilseadmetele, sülearvutitele ja serveritele. Nii, see on sõna otseses mõttes kõik ühte. Ekraanide jagamise alustamiseks ja mitmesuguste toimingute, näiteks halduse, konfigureerimise ja tõrkeotsingu probleemide täitmiseks on vaja vaid mõni sekund.

AnyDesk

Veel üks lahendus, mis võimaldab teil arvutiga kaugühenduse luua, AnyDesk on alla 100 miljoni allalaaditud faili ja ma usun, et selle suur osa on nende turbetaseme tõttu. Nad hoiavad suurepäraselt asju turvalises tsoonis.

See on kerge ja sellel on järgmised omadused:

 • Kiire sisseehitatud failide edastamine arvutite vahel
 • Lihtne koostöö liikmetega
 • Seanside automaatse salvestamise turvalisuse tagamiseks
 • Väga kohandatav kasutajaliides
 • Kiire andmeedastus ja kaadrisagedus 60 kaadrit sekundis

AnyDesk ühildub enamiku platvormidega nagu Windows, Mac, Android, IOS ja Linux.

�� Vestlustarkvara Botiga

Värske vestlus

Suurepärane klienditugi on ülitähtis ja Freshchat annab sellele täieliku õigsuse. Saate oma klientidega suhelda ja nendega sammu pidada nii veebis, mobiilis kui ka isegi sotsiaalsetes kullerites.

Peale selle saate nende robotite ja AI abil automatiseerida korduma kippuvaid küsimusi. Samuti pole Freshchatis kõige keerulisem ülesanne kasutajatele suunatud väljaminevate sõnumite saatmine.

Veel üks huvitav asi on see, et see võimaldab teil saata kasutajatele ennetavaid kampaaniaid vastavalt kasutaja käitumisele, toimingutele ja muudele näitajatele. Nii saab AI sõna otseses mõttes ennustada, mida kasutaja soovib.

ChatBot

Saate selle abil mõne minuti jooksul luua oma kohandatud AI-vestluse ChatBot. Nagu segane, mis võib kõlada, pole sõna otseses mõttes vajalikke tehnilisi oskusi. Saate neid luua oma veebisaitide, Facebooki lehtede ja sõnumsiderakenduste jaoks.

Valige eelvalmis mallide hulgast, lohistage elemente ja ühendage ChatBot kolmanda osapoole rakendustega – kõik tänu nende avatud API-le.

Jututoas

Pühendatud Facebooki Messengerile, Jututoas aitab teil suurendada müüki ja kaasatust, vähendades samal ajal kulusid. See on suurepärane, kui saate klientidega suhelda ööpäevaringselt ja automatiseerida hunniku toiminguid, mis muidu maksaksid teile palju aega.

Samuti võite lasta vestlusprogrammil ühendada soojad kliendid müügiesindajaga, et aidata paremini konverteerida. Sellised ettevõtted nagu Levi’s, Adidas, Just Eat ja ABC News loodavad oma vestlusprogrammide loomisel ja haldamisel Chatfuelile.

���� kasutajatugi / iseteenindus

Freshdesk

Ainus asi, mis on reaalajas toimiv klienditugi, on iseteenindusportaal, mille kaudu kliendid saavad vastuseid kõigile oma probleemidele. Ja Freshdesk on suurepärane lahendus just selle ehitamiseks. Iseteenindusportaalist saavad kliendid otsida teadmistebaasi artikleid, foorumeid ja kasutada tööriistu oma küsimustele vastuste saamiseks.

Mõned Freshdeski peamised omadused:

 • Võimalus lisada vastusebot, et protsessi veelgi hõlbustada
 • Manustage teadmistebaasi sisu erinevatele kanalitele, sealhulgas veebisaidile, mobiilirakendusele ja vestlusele
 • Tõlkige klientidele sisu, et nende keeles saaks hõlpsalt vastuseid leida
 • Muutke ja muutke teadmistebaasi vastavalt oma soovile
 • Kasutage varasemaid arutelusid, et aidata uutel klientidel vastuseid leida

Kõik see aitab hõlbustada teie tugimeeskonna õlgade koormamist. Võite alustada nende 21-päevase tasuta prooviversiooni kasutamist.

Helprace

Helprace teeb klientidele teie toodete / teenuste kohta otsimise, avastamise ja vastuste jagamise lihtsaks. Positiivse suusõnalise teabe saamiseks saate üles seada teadmistebaasi, KKK-lehe ja iseloomustuspiirkonna.

See võimaldab teil jälgida ka klientide probleeme ja koguda nende uusimat tagasisidet. Peale selle saate teha järgmist.

 • Ühendage kliendid meeskonna liikmetega koostöökanalite kaudu
 • Kuvage kontaktvormi kõrval „seotud teemad”
 • Suurendage meeskonna tootlikkust mitmesuguste tööriistade abil
 • Kohandage Helprace igat elementi

Tõenäoliselt on veel üle 100 funktsiooni, mida ma pole maininud, ja see ütleb meile, kui tihe see lahendus on. See töötab kõigis seadmetes ja nende 30-päevase prooviversiooni abil saate tasuta alustada.

HappyFox

Veel üks muljetavaldav iseteeninduslik lahendus, HappyFox, aitab teil seadistada oma ööpäevaringset klienditugi, mida kliendid täielikult juhivad. Kui veider see kõlab, aga tegelikult see on nii. Nad saavad jälgida tugipileteid, vaadata läbi teadmiste baasi ja suhelda isegi kogukonna foorumitel.

See on suurepärane, kui näitate oma klientidele neile vastamise asemel kaudselt teed nende vastuste saamiseks.

HappyFox on kogu selle “iseteenindusportaali” asja juurde tutvunud huvitava keerdkäiguga, kus kliendid saavad ka edaspidi teisi kliente aidata. Kujutage vaid ette, kui teostatav see teie tugimeeskonna jaoks muutub.

�� Mälupulk

Google Drive

Failide ühiskasutus ja koostöö on palju lihtsam Google Drive. See on turvaline ning saate oma meeskonnaga igat tüüpi faile salvestada ja jagada. Samuti on üks konto piisavalt hea andmete sünkroonimiseks mitme seadme vahel.

Tänu nende väljaannetele Business ja Enterprise saate ilma segamisteta nautida paindlikke salvestusvõimalusi. Ja rääkimata sellest, saate nüüd hõlpsamini juurdepääsetavuse korral korraldada meeskonnafailid ühiskasutatavas ruumis.

Põhiväljaande abil saate 30 GB salvestusruumi. Kuid juhul, kui ületate, saate igal ajal uuemale versioonile üle minna.

Dropbox meeskondadele

Veel üks väga populaarne võimalus ladustamiseks ja koostööks, Dropbox, aitab hoida kogu teie meeskonna tööd ühes kohas, sünkroonida eri seadmetes.

Peale selle saate koguda ideid, luua projekti ajakavasid ja määrata ülesandeid. Kuna suhtlemine on koostöö ajal hädavajalik, võite lubada ka liikmete tagasisidet / kommentaare.

See tööriist on hämmastav projektide koordineerimiseks ja liikmete vahelise voolu hoidmiseks.

Kast

Kuigi kaks ülaltoodud salvestusvõimalust on suurepärased, võiksite seda proovida Kast samuti selle komplekti kuuluvate funktsioonide poolest. See, mis mulle kõige rohkem silma paistis, on võimalus andmeid kohapeal säilitada.

Nagu punktis, täidab Box riiki käsitlevaid elukohakohustusi mitme geograafilise piirkonna lõikes, et lahendada riigipõhiseid probleeme. See aitab teil valida oma piirkonnasisese failisalvestuse ja nautida tugevat kaitset ning privaatsust, sõltumata sellest, millises piirkonnas teie andmed asuvad.

Samuti saate selle integreerida enam kui 1400 kolmanda osapoole rakendusega. Seal on palju rohkem võimalusi, mida olen kindel, et hakkate armastama. ❤

��‍�� Meeskonnavestlus ja koostöö

Lõtv

Usun, et kui teil on meeskond, mida peate juhtima Lõtv on üks parimaid (kui mitte kõige parem) lahendus, et seda tõhusalt teha. See viib kõik, nagu suhtlus ja tööriistad, ühte kohta ja suurendab liikmete produktiivsust.

Näiteks saate üleküllastunud postkasti asemel vestlusi läbi viia selleks ette nähtud kohtades, mida nimetatakse kanaliteks. Vajaliku teabe leiate hõlpsalt ka nende otsitavast arhiivist. Ja kuna aeg on ilmselt kõige olulisem, laseb Slack valida kõige olulisemad vestlused ja avada need hiljem.

Võite kõik oma liikmed rühmavestluseks kokku viia või nendega eraldi ruumides vestelda. Seal on veel palju funktsioone, mis aitavad teid massiliselt teie ettevõttes.

Flock

Flock viib koostöö videokõnede kasutuselevõtu võrra kõrgemale. See on palju enamat kui lihtsalt meeskonna liikmetega sõnumside saatmine ja saate kohandada iga kanalit erinevatel eesmärkidel. Siin on veel mõned tähelepanuväärsed omadused:

 • Ekraani jagamine
 • Otsige hõlpsalt faile, linke ja muud.
 • Tootlikkuse tööriistad, näiteks märkmete jagamine, meeldetuletused ja küsitlused
 • Integreerige enam kui 50 kolmanda osapoole rakendusega, näiteks Asana, Google Drive ja Todoist

Flockit usaldavad sellised ettevõtted nagu Sodexo, Namecheap ja McDonalds.

Kõige olulisem

Koostöö peamiselt sõnumite kaudu, Kõige olulisem on paindlik, tasuta ja avatud lähtekoodiga. See paneb palju rõhku heale turvalisusele ja privaatsusele, nii et kui töötate sujuvalt koostööks töövooge, pole andmekaitses vaja muretseda..

Saate Mattermost integreerida paljude kolmandate osapoolte rakendustega ning ka DevOps-i tööriistadega, nagu Git ja robotid.

Kuna see on avatud lähtekoodiga tööriist, peate selle hostima. Ma usun, et rakendan selle läbi Kamatera on parim lahendus, peamiselt seetõttu, et nende pilveteenused on tehnoloogiliselt arenenud ja neid toetavad tugiteenuse spetsialistid, kes soovivad teie jaoks asju valmis seada.

�� koolitusplatvorm

Mõtlik

Koolitusmaterjalide, näiteks videokursuste ja juhendite loomiseks ja majutamiseks, Mõtlik on suurepärane platvorm kasutamiseks. See võimaldab teil luua täieõigusliku liikmelisuse saidi oma kursuste vastuvõtmiseks ja isegi üldtulemuste sügavaks analüüsimiseks.

Põhimõtteliselt on see kõik-ühes platvorm, mis aitab teie teadmisi suurepäraselt kasutada ja jagada seda vajavate inimeste abil. Olenemata sellest, kas räägime vaid kümnest õpilasest või 10 miljonist, võite olla kindel, et see platvorm saab sellega hakkama.

Õpetatav

Väga sarnane Thinkificuga, Õpetatav võimaldab teil luua ja müüa ka oma veebikursusi. Teil on täielik kontroll oma hinnakujunduse ja õpilaste andmete üle, mis on igale juhendajale üsna oluline.

Kui olete registreerunud, pakutakse teile kõike, mida vajate oma kooli asutamiseks ja massidele turundamiseks. See on väga kohandatav ja saate oma kooli välja näha täpselt nii, nagu soovite.

Kõige huvitavam on ka võimalus pakkuda oma õpilastele virtuaalse klassiruumi kogemust. Üldiselt on Teachable kasutajasõbralik ja kõigi seadmete jaoks hästi optimeeritud. Alustada saate tasuta.

LearnDash

LearnDash on WordPressi LMS-i (õppehaldussüsteemi) pistikprogramm, millega saate müüa veebikursusi, tilgutada sööda sisu ja premeerida oma õpilasi sertifikaatide ja saavutustega. Kõiki neid saate teha otse oma veebisaidilt.

Lisaks saate parema arengu saavutamiseks suhelda oma õpilastega, kontrollida registreerimist ja isegi rühmitada teatud õppijaid. Saate kõik võimalused paindlikuks, et kohandada ja juhtida kursusi vastavalt oma tingimustele, olgu tegemist siis hinnakujunduse või turundusega.

LearnDashit kasutavad mõned suurimad kaubamärgid, näiteks Digital Marketer, InfusionSoft ja ProBlogger.

�� Online / meeskonna koosolek

Zoho koosolek

Suurepärane vestluse pidamiseks ja oma meeskonnaliikmete koolitamiseks, Zoho koosolek võimaldab teil pidada video- ja helikonverentse igal ajal ja igal pool. Nende mobiilirakenduse abil saate isegi liituda kohtumiste ja veebiseminaridega liikvel olles.

See on suurepärane vahend oma töötajate koondamiseks, ideede arutamiseks ja järgmise suure sammu kavandamiseks. Saate esitada ettekandeid, salvestada seansse ja alla laadida olulisi aruandeid.

Võite alustada täiesti tasuta ja kohe tööriista kasutada.

Microsofti meeskonnad

Tihedalt privaatsuse ja turvalisuse osas, Microsofti meeskonnad on pühendunud suurepärase koostöökogemuse pakkumisele. Kuni 10 000 meeskonnaga saate läbi viia heli-, video- ja veebikonverentse. Või mis veelgi parem, saate siseruumides viibides korraldada mega live -ürituse.

See tööriist võimaldab teil pääseda juurde, jagada ja redigeerida mitmesuguseid dokumente, sealhulgas Google Doc, PowerPoint ja Excel. Kui eelistate vestelda, saate seda teha ka kogu oma meeskonnaga või üks-ühele.

Suumi

Tõenäoliselt olete sellest tööriistast juba varem kuulnud, kuna see on üsna populaarne. Suumi võimaldab korraldada koosolekuid, koolitusi ja veebiseminare.

Lisaks saate ehitada konverentsiruume, teha telefonikõnesid ja vestelda ka oma liikmetega. Videomängus osalejate arv on maksimaalselt 1000, kuid teil võib olla 10 000 vaatajat, mis kindlasti aitab.

Seda hinnatakse kõrgelt sellistel saitidel nagu TrustRadius, G2 Crowd ja Gartner Peer Insights. Teostatavus on lihtsalt uskumatu. See on konstrueeritud ja optimeeritud töötama laitmatult ning lisaks on seda lihtne kasutada.

Järeldus

Kodust töötamine pole nii lihtne, kui kõik seda teevad. Ülaltoodud lahenduse kasutamisel lähete kindlasti oma õlgadele palju koormust ja saavutate potentsiaalselt rohkem kui kunagi varem. ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map