17 parimat vabakutseliste leidmise ja rentimise kohta

Eduka ettevõtte juhtimise ajal on tõsine vajadus palgata töökoormuse jagamiseks vabakutselised töötajad.


Kuna loete seda artiklit, olen üsna kindel, et saate sellega suhestuda. Kui proovite teha kõike ise, eriti eduka ettevõtte juhtimise ajal, ei jää muud üle kui rumalusele.

Vabakutseliste arv on tõusuteel ning üha enam ettevõtteid otsustab neid tavaliste kontoritöötajate asemel palgata. Tegelikult, aastaks 2020 on vähemalt 43% USA tööjõust vabakutselised.

Sellega seoses leiate selles artiklis parima veebisaidi / turu, mis võimaldab teil palgata vabakutselisi tellijaid. Pole tähtis, kas otsite arendajaid, kujundajaid, sisukirjutajaid, WordPressi või SEO-eksperte, saate neid kõiki palgata.

Kuid kõigepealt andke meile teada vabakutseliste palkamise paljudest eelistest.

Paindlikkus

Kuigi me teame, et vabakutselistele meeldib kodus töötamise aeg, võib see osutuda kasulikuks ka teile kui kliendile. Paindlik tööaeg tähendaks, et vabakutseline vastab ja suhtleb teiega ka pärast tavalise tööaja möödumist.

Reede õhtul määratud ülesande võib potentsiaalselt täita esmaspäeva hommikuks, välistades nädalavahetuse viivitused.

Kogemus

Kuna vabakutseliste olemus on töötada korraga mitme kliendi heaks, tähendab see, et nad omandavad protsessis palju kogemusi erinevalt tavalistest tööspetsialistidest, kellel lubatakse töötada ainult ühes ettevõttes.

Kärbib kulusid

Töökoha palkamine nõuab kindla kuupalga kaotamist sõltumata sellest, kas töötaja paneb sellesse tööd ja vaeva. Teisalt saate vabakutselistele tasuda projektipõhiselt. Ei midagi enamat, mitte midagi vähemat.

Kui soovite palgata WordPressi arendajat, siis soovitaksin sellest postitusest vaadata mõnda näpunäidet, mida WP-arendaja palkamisel arvestada..

Üles

Käed minu nimekirjas alla, Üles on olnud väga pikka aega ja see on suurepärane koht oma ideaalse vabakutselise leidmiseks. Alates ajast, kui oDesk ja Elance ühinesid Upworkiga, on sellest sõna otseses mõttes saanud rentimise sait.

Sellel saidil on üle 12 miljonit vabakutselist ootan, et saaksite oma töö valmis. Nii nagu enamus teisi selle loendi saite, alustate kõigepealt oma projekti üksikasjade postitamisega ja oodake, kuni vabakutselised pakuvad sellele pakkumist, mille hulgast saate valida sobivad saidid.

Arendajad, disainerid, kirjanikud, animaatorid ja insenerid on mõned spetsialistid, kes moodustavad suure Upwork.

Selle saidi väga hea asi on see, et võite olla kindel, et enamik vabakutselisi on piisavalt kvalifitseeritud, et olla platvormil, kuna läbivad range kinnitusprotsessi.

Vabakutseline

Väga sarnane Upworkiga, Vabakutseline töötab pakkumise süsteemil, mis aitab teil valida oma ülesande jaoks ainult kõige rohkem teeninud kandidaate. Võite sõna otseses mõttes hakata pakkumisi saama kohe, kui projekti üksikasjad on avaldatud.

See on tohutu turg ja tõenäoliselt leiate oma mängu juba esimesel proovimisel. Vabakutseline töötaja võib kohati rämpspostitajatega pisut paisuda, kuid see ei võta selle headust ära. See on endiselt suurepärane koht talentide leidmiseks.

Fiverr

Sisse Fiverr, Selle asemel, et postitada oma projekti kohta üksikasju ja oodata, et vabakutselised sellele pakkumist teevad, otsite igas kategoorias saadaolevate esinemiskeeldude hulgast ja valite sealt vabakutselise.

Siin on mõned näited esinemistest, kui otsin visiitkaarte:

Lihtsamalt öeldes postitavad vabakutselised oma pakkumise otse ja kõik, mida teete, on valida, millist pakkumist soovite osta. Nagu nimigi ütleb, on iga kaariku alghind tavaliselt 5 dollarit, kuid võib sõltuvalt ülesande keerukusest tõusta ka tohutu arv.

Flexjobs

Tööandjana saate registreeruda tasuta Flexjobs ja hakake oma nõudeid postitama. Mõne aja pärast pöördub teie poole palju kvalifitseeritud vabakutselisi, kes on valmis teie tööd tegema. Lisaks oma nõuete postitamisele võite pöörduda ka otse vabakutseliste poole.

Kui soovite avada lahedaid lisahüvesid, nagu teie vajaduste tutvustamine sotsiaalmeedias, ülevaade töökoha vastustest ja palju muud, siis saate minna üle nende tasulisele kavale, mis maksab 399 dollarit kuus.

ProBloggeri töölaud

Tutvustas Darren Rowse, ProBloggeri töölaud on üks parimaid kohti mõistliku hinnaga kirjanike leidmiseks, kes pakuvad suurepärast kvaliteeti. Leiate mitmesuguseid kirjanikke alates algajatest kuni kogenumateni ja see annab teile pisut rohkem valikuvõimalusi, mille vahel valida.

Sellesse portaali töö postitamine maksab 70 dollarit ja postitus on aktiivne 30 päeva. Selle aja jooksul leiate kõige tõenäolisemalt seda, mida otsite.

Guru

Omab üle 800 000 tööandja kogu maailmas, Guru on kvalifitseeritud vabakutseliste leidmiseks saanud tuntud turuplatsiks. Projekteerimisest kirjutamiseni ja arenduseni kuni kõikehaaravani on igas kategoorias palju eksperte.

Guru kontrollib iga vabakutselist alles pärast ranget protsessi, mis tagab, et te ei saa midagi kvaliteetset. Võite valida vabakutseliste palkamise tunni-, projekti-, korduva või fikseeritud hinnaga.

Toptal

Toptal on mõned kõige andekamad spetsialistid, kes on valmis teie projektidega tegelema. Ja ma ei tee seda ainult. Neis töötab vabakutselisi, kes on varem töötanud sellistes ettevõtetes nagu Apple, SpaceX ja IBM.

See sait on mõeldud palju suuremateks ülesanneteks, näiteks tarkvara ehitamiseks või projektijuhi palkamiseks. Võite isegi luua oma projekti jaoks vabakutseliste meeskonna.

Toptalit usaldavad sellised kaubamärgid nagu Motorola, Microsoft, Salesforce ja palju muud.

PeoplePerHour

PeoplePerHour sobib suurepäraselt vabakutseliste leidmiseks erinevates kategooriates, kuid suuremat rõhku pannakse SEO ekspertidele, arendajatele ja sotsiaalmeedia turundajatele. Nagu nimigi ütleb, töötab see sait enamasti tunni kohta ja sobib suurepäraselt väiksemate ülesannete jaoks.

Neil on riskivaba deponeerimise süsteem ja pettusevastane kaitse, mis aitab teil enesekindluses hakkama saada. Lisaks saate ka päringute jaoks kvaliteetset tuge.

Võite liituda tasuta PeoplePerHouriga ja hakata oma nõudeid kohe postitama.

99Designs

Kui teil on raske oma projektidele häid disainereid leida, siis on see tõenäoliselt sait, mida peate panustama. 99Designs võimaldab teil otse ühendust võtta parimate disaineritega, kes sobivad teie projekti jaoks, ja võimaldab teil isegi korraldada konkursi, kus 100 disainerit täidavad ja esitavad teie ülesande.

Selle hulga võimaluste hulgast saate valida parima ja liikuda maksega edasi. Nii lihtne see ongi!

CloudPeeps

Veel üks geniaalne veebisait, mis võimaldab teil luua täiemahulise professionaalide meeskonna, CloudPeeps majade eksperdid, kes töötasid sellistes ettevõtetes nagu Airbnb, Lyft, Indiegogo ja L’Oréal.

Alustamine on väga lihtne – alustate oma nõuete postitamisega, oodake, kuni ettepanekud valmivad, ja seejärel valige parimad kandidaadid ning vajadusel moodustage meeskond. CloudPeeps on varustatud fantastilise kõik-ühes vabakutselise ärijuhtimise süsteemiga, mis tagab vabakutseliste palkamise ja töötamise sujuva sujuvuse.

Amazon MTurk

Kui teie nõue ei ole midagi murrangulist ja vajate abi ainult mikrotoimingute tegemisel, siis Amazon MTurk sobib selleks suurepäraselt. See ühendab vabakutselisi klientidega, et ots otsaga kokku tulla ja selliseid ülesandeid täita nagu transkribeerimine, uuringute täitmine, andmesisestus ja palju muud.

Kuna sellel saidil pakutav töö on üsna lihtne, võite palgata vabakutselisi soodsate tehingute eest ja saada vastutasuks kvaliteetset tööd.

CodeControl

Ükskõik, kas soovite tarkvara luua või veebisaidiga seotud probleeme lahendada, CodeControl on esimene koht, kuhu kvalifitseeritud arendajate leidmiseks peate tähelepanu pöörama. Võite otsida kõige paremini nende 500 ja enam loetletud vabakutselist või luua terve meeskonna, mis on spetsiaalselt teie projekti jaoks kokku pandud.

CodeControli puhul on väga muljetavaldav asi, et isegi kui olete värbamisprotsessiga lõpule jõudnud, jälgivad nad jätkuvalt vabakutselise töö tulemuslikkust, et olla rahul täielikult.

Gigster

Gigster on veel üks suurepärane koht tehnoloogiaga seotud vabakutseliste palkamiseks, olgu see seotud veebisaidi, tarkvara või rakendustega. Neil on vabakutseliste jaoks raske kinnitamisprotsess, mis võimaldab ainult neil, kes on kõige paremad, mida nad teevad.

See sait sobib ideaalselt andeka meeskonna moodustamiseks, kes suudaks projekti kallal hämmastava tulemuse nimel töötada. Esiteks kirjeldage oma täpseid nõudeid ja nad võtavad teiega ühendust parima meeskonnaga, kes on teie jaoks kokku pandud.

Craigslistissa

Veteran vabakutseliste ühendamisel tööandjatega, Craigslistissa on tõenäoliselt vanim, aga ka üks parimaid allikaid kvaliteetsete vabakutseliste leidmiseks. Kuna see on salastatud veebisait, võite alustada oma nõuete postitamisega erinevatesse linnadesse / riikidesse ja oodata, kuni taotlejad hakkavad.

Saate vastused e-posti teel, kust saate otse suhelda ja asju koordineerida. Kogu protsess on täiesti tasuta.

EnvatoStudio

Oma olemuselt väga sarnane Fiverriga, EnvatoStudio võimaldab teil palgata vabakutselisi erinevatest kategooriatest nagu kujundamine, arendamine, turundus, kirjutamine ja palju muud. Iga ülesande keskmine pööre on kõige rohkem kaks päeva, mis on üsna kiire.

Enne tellimuse esitamist võite pöörduda vabakutseliste poole ja kuni ülesande täitmiseni hoitakse makse nende usaldusväärse deponeerimise süsteemis. Kui teile ei meeldi valmis töö, võite paluda ka muudatusi.

Sellel saidil on olemas kõik tavalisel tööturul pakutav, kuid kiirema tarneajaga.

Behance

Behance on üks suurimaid disainerite portfelliturge, mis võimaldab teil ka oma nõude postitada. Kõik disainiga seotud ja see sait on teid katnud. Lisaks saate käsitsi kontrollida ka vabakutseliste portfelle ja võtta nendega ühendust, et arutada 1-1.

Enamik profiile kuvab neile tuttavad tööriistad, nagu Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign jne. See annab teile ideaalseima kandidaadi parema ülevaate.

Kodeeritav

Ainus koht, mida peaksite WordPressi ekspertide leidmiseks otsima, Kodeeritav võimaldab teil palgata parimaid arendajaid. Saate oma projektiga alustada, saada tasuta kalkulatsiooni ja palgata ainult siis, kui olete rahul.

Siin on mõned WordPressiga seotud ülesanded, mida saate sellel saidil määrata:

 • Teema / Plugina arendamine ja kohandamine
 • Kohandatud WordPressi veebisaitide arendamine
 • WooCommerce’i integreerimine
 • Suurendage kiirust, turvalisust ja üldist jõudlust
 • Parem saidi kujundus
 • Luba kohandatud API-liidesed ja integratsioonid
 • Parandage vead ja vead

Neil on üle 500 professionaalse WordPressi arendaja, kes on pärast ranget protsessi valinud oma käe ning neid soovitavad sellised kaubamärgid nagu SiteGround, WP Engine, Gravity ja LearnDash.

Järeldus

Loodan ülaltoodud veebisaitide kasutamisel; saate palgata oma töö jaoks kvaliteetseid vabakutselisi töötajaid ja saada kasu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map