14 pilvepõhine raamatupidamislahendus väikestele ja suurtele ettevõtetele

Raamatupidamine on ettevõtte juhtimise lahutamatu osa.


See aitab eelarve koostamisel ja kontrollimisel, suuremate ostuotsuste tegemisel ning ka kulude jälgimisel. Ilma raamatupidamiseta jääb teie ettevõte kasvu osas alati pisut puudulikuks.

Raamatupidamine võib aga olla keeruline ja aeganõudev. Mõnikord leiavad ettevõtete omanikud, et selliste minimaalsete ülesannetega nagu arvete tasumine ja sissetulekute jälgimine on piisavalt keeruline, nii et vastates kriitilistele küsimustele nagu “kas minu ettevõte on kasumlik?” ja “Kas me saame nõutud makset tasuda?” on kindlasti endast väljas.

Arvestust on kõige parem teha, kui seda haldab tarkvara, mitte inimene. Muidugi on päris raamatupidaja ooterežiimis viibimine tore ja vajalik, kuid peamine osa käitlemisest tuleb teha tarkvara abil.

Tarkvara kasutamine võib säästa tohutult aega ja raha, samal ajal kui olete finantsvaldkonnas seaduslikult sorteeritud. See aitab teil saada parema ettekujutuse teie ettevõtte olukorrast, luues tellitavaid aruandeid.

Seal on nii palju asju, mida te poleks saanud käsitsi teha, võttes näitena vigade võimaluse. Raamatupidamislahendusel on vähe vigu või pole üldse vigu.

Parema ülevaate saamiseks sellest, mida kasutada, vaatame raamatupidamise haldamise erinevaid viise. Selle tegemiseks on üsna palju häid võimalusi ja neist 3 käsitletakse allpool.

Traditsiooniline tarkvara

Saadaval on palju traditsioonilisi tarkvarasid, mis võimaldavad teil teha raamatupidamise rasket tööd. Saate need oma arvutisse / sülearvutisse alla laadida ja arvutusi teha. Selle raamatupidamisviisi korral on hea see, et tarkvara kasutamiseks ja oma andmetele juurdepääsuks ei pea te aktiivset Interneti-ühendust. Kõike saab teha võrguühenduseta.

Kuid see ei tee seda parimaks võimaluseks. Sellel on oma puudused. Tegelikult on kõigil puudusi, nii et soovite tutvuda ka allpool toodud võimalustega.

Raamatupidaja palkamine

Nagu eespool öeldud, on tegeliku raamatupidaja ooterežiim omada väga vajalik. Kuid kas peaksite neist täielikult sõltuma? See poleks ideaalne, kuna raamatupidaja saab teha väga vähe, kui võrrelda täislahendusega.

Raamatupidajat tohib kasutada ainult:

 • Isikliku finantsnõustamise saamine
 • Turvalisus, kui te ei tea, mida teha
 • Väsitavate raamatupidamisülesannete sisseostmine

Kui hoiate raamatupidajat ainult nende asjade nimel, on see täiesti korras. Kui soovite veel, siis peaksite valima pilvepõhise lahenduse.

Pilvepõhine lahendus

Tõenäoliselt parim valik raamatupidamise haldamiseks, võib pilvepõhine lahendus hõlpsalt teie õlgadest koormat kergendada. Lisaks on sellel palju eeliseid ja funktsioone, mis paneb teid seda tõeliselt kaaluma. Pilvepõhist raamatupidamislahendust kasutades saate:

 • Säästke kohe kulude ja pikaajaliselt
 • Säästke tohutult ribalaiust erinevatel rindel
 • Juurdepääs lahendusele mis tahes seadmest, kuna see on võrgus
 • Nautige rohkem turvalisust

Ärge unustage selliseid funktsioone nagu koostöövõime ja töövoogude automatiseerimine. Kui kõik see kõlab nagu võiksite kasutada, siis meeldiks teile see pilvepõhise raamatupidamislahenduse loend, mille olen allpool koostanud.

Värsked raamatud

Selles nimekirjas üks populaarsemaid, Värsked raamatud on veel üks hämmastav kõik-ühes arvelduse ja raamatupidamise lahendus, mida kasutatakse laialdaselt. Selleks, et säästa aega ja keskenduda aladele, mis vajavad teie tähelepanu, saate automatiseerida hunniku ülesandeid, näiteks arvete meeldetuletusi ja maksete kogumist.

Peale selle saate teha järgmist.

 • Vaadake üksikasjalikke aruandeid
 • Luba erinevad veebimaksevõimalused
 • Töökorralduse parandamiseks tehke oma meeskonnaga koostööd
 • Kasutage lahendust ka mobiilis

Neil on auhinnatud tugimeeskond, kes on valmis teie probleeme ja kahtlusi lahendama.

Salvei

Üle 3 miljoni kliendibaasiga, Salvei võimaldab teil hallata raamatupidamist, rahandust, inimesi, palgaarvestust ja oma ettevõtte erinevaid aspekte. Saate osakondadele juurde pääseda mis tahes seadmest ja hoolitseda paljude alade eest, mis asuvad ühes pilvelahenduses.

Kui olete kindel, et hoiate kõike ühes kohas, usun, et hakkate Sage’i armastama. Nad on aastate jooksul võitnud mitu auhinda oma suurepärase teeninduse eest, nii et soovite seda kindlasti kontrollida.

Zoho raamatud

Mõne energiatarbega funktsioonide lahendus, Zoho raamatud on juba pikka aega olnud selles valdkonnas silmapaistev nimi ja nad on alati oma mängu edendanud. Selle tarkvara abil saate hallata oma rahandust, automatiseerida ettevõtte töövooge ja teha koostööd ka oma meeskonna liikmetega, et ühiselt töötada.

See võib hoolitseda mitmesuguste ülesannete eest, näiteks arvete esitamine, tehingute üle läbirääkimiste pidamine ja müügitellimuste tõstmine. Kui olete pärit Indiast, võite olla ka GST-ga vastavuses.

Kuna vajadus kasvab aja jooksul, võimaldab Zoho Books teil integreerida üle 40 rakenduse, et hallata oma ettevõtte kõiki aspekte.

Lainerakendused

Raamatupidamise, arvete esitamise ja kviitungite jälgimise eest saate hoolitseda Lainerakendused. Ilma et oleks vaja andmeid sisestada, saate koostada finantsaruandeid ja jälgida finantsnumbreid. Saate automatiseerida peaaegu iga toimingu ja isegi integreerida teiste Wave’i toodetega, näiteks palgaarvestuse ja maksetega.

Nende arveldusfunktsioon võimaldab teil professionaalseid arveid luua ja saata sõna otseses mõttes minutites. Laadida saab korduvalt või isegi automaatselt. Parim osa? Teie arvetel pole nende kaubamärgi jälgi.

Kiirraamatud

Kuigi kõik selles loendis olevad lahendused sobivad suurepäraselt mitte-raamatupidamistüüpide jaoks, Kiirraamatud on siis natuke sobivam igale seal olevale inimesele. Kõik on super korraldatud ja käeulatuses. Lisaks saate hõlpsasti loetavaid aruandeid ja armatuurlaudu.

Kulude importimiseks ja sobivatesse kategooriatesse sortimiseks saate oma pangakonto ja kaardid ühendada. Sünkroonimine populaarsete rakendustega on samuti vaid ühe hiireklõpsu kaugusel.

Saate arveid ja kõiki vajalikke tööriistu oma raamatupidamise paremaks haldamiseks. Rääkimata sellest, et Quickbooksi kliendid leiavad aastas maksusäästu keskmiselt 3534 dollarit.

Xero

Integreerub enam kui 800 rakendusega, Xero aitab teil säilitada oma ettevõtte head rahalist seisundit. Saate seda lahendust kasutada mis tahes seadmest ja teostada tööd liikvel olles. Lihtsalt leppides, arvete ja kulunõuete koostamisel on sellega palju asju, mida saate teha.

Rääkides funktsioonist „lepitamine“, võimaldab see teil importida ja kategoriseerida oma uusimad pangatehingud Xero-sse ja hõlpsalt neid kontodele võtta. Te ei pea neid enam igasse jaotisse käsitsi lisama, et teha kindlaks, kuhu nad kuuluvad ja kas neid arvutada või mitte.

Võite alustada nende 30-päevase tasuta prooviversiooniga.

SlickPie

SlickPie sobib suurepäraselt kulude haldamiseks ja on enamasti selle ümber üles ehitatud. Lihtsate arvete ja üksikasjalike aruannete abil saate kõik vajaliku. Sellel on suurepärane MagicBoti funktsioon, mis kogub teie kviitungitelt teabe automaatselt ja teisendab need andmeteks, aidates teil kulusid paremini jälgida.

Lisaks saate:

 • Pangatehingute ühitamine
 • Seadistage korduvad arved
 • Seadke makse meeldetuletused
 • Hankige pangaülekandeid reaalajas

Üldiselt on see üsna kasutajasõbralik ja vähem hõivatud. Selles on palju muud, kui ma just mainisin, ja ainus viis selle kõige leidmiseks on ise järele proovida.

Quicken

PCMag on väga kiitnud, Quicken pakub mitmesuguseid funktsioone oma rahaasjade sujuvaks haldamiseks. Võite oma kulutuste juurde jääda, kui näete pärast arvete tasumist järelejäänud summat ja teha oma kohandatud eelarvete abil täpseid rahaotsuseid..

Saate seada tähtpäevade kohta teateid ja arveid vaevata hallata. Peale selle on Quicken suurepärane investeeringute jälgimiseks, kuna see aitab teil oma portfelli üle vaadata, toimivust jälgida ja turuvõrdlusi vaadata.

Kõige tähtsam on see, et teie andmed on kaitstud 256-bitise krüptimisega.

Kashoo

Saate korraldada terve aasta kulukaid kulutusi, koos Kashoo. Sellel on nutika postkasti funktsioon, mis eraldab isiku- ja ettevõtte andmed ning aitab teil maksudeks valmistuda. Kõige muljetavaldavam on see, et nende AI-tehnoloogia õpib teie ettevõtet ja teeb käsitsi kulude jälgimise ajaloo, nii et te ei pea seda tegema.

Rääkimata sellest, aruannete analüüsimine ja arvete koostamine on lihtsalt imelihtne. Saate registreeruda tasuta ja nautida paljude funktsioonide kasutamist ning suurepärast tugimeeskonda.

VähemRaamatupidamine

Saate kõike teha VähemRaamatupidamine mida teeksite muude seal pakutavate lahendustega, kuid pisut väiksema vaevaga. See on tarkvara, mis töötab teie jaoks kõvasti, nii et te ei pea seda tegema. ��

Saate kohe alustada tööd ja ühendada oma pangakonto, et kõik tehingud ilmuvad automaatselt teie raamatupidamises ilma kviitungeid käsitsi sisestamata.

Lisaks saate luua korduvaid arveldusi, arveid hallata ja makseid kiiremini vastu võtta. Kõik makstud arved lisatakse automaatselt teie raamatupidamisdokumentidesse. Proovige oma esimest kuud tasuta.

Vabaagent

Hinnatud TrustPilotis on 4,5 / 5 tärni, Vabaagent aitab teil maksude tasumisel püsida, kulusid hallata ja koheselt arveid koostada. Sellel on väga puhas armatuurlaud, nii et teate täpselt, millega soovite töötada. Samuti saate automaatseid maksuprognoose ja meeldetuletusi.

Neil on suurepärased Ühendkuningriigis asuvad tugiraamatupidajad, kes juhendavad teid vajadusel. Alustamine on tasuta. Krediitkaarti pole vaja.

Chargebee

Chargebee hoiab teid alati kooskõlas uusimate maksureeglitega, olgu see siis vastavusnõuete või EL-i käibemaksu komplikatsioonidega. Tegelikult saate seda lahendust kasutades järgida üldtunnustatud raamatupidamistava & IFRS, et hõlpsasti ühendada oma SaaS-i raamatupidamine pidevalt muutuva finantsosakonnaga.

Lisaks saate oma raamatupidamise veelgi sujuvamaks muutmiseks integreerida ja sünkroonida Chargebee hulga muude rakendustega. See võimaldab teil ka prognoosil pidevalt silma peal hoida, aidates teil viimasest kõverast paremini aru saada.

Kasutamist ootab veel palju funktsioone, nii et kontrollige neid kindlasti ja veenduge, kas see sobib teile.

ZipBooks

Lihtne, kuid tõhus, ZipBooks on puuritud funktsioonidega, mida te ei teadnud, et vajate. Näiteks võite kutsuda oma kliente pärast makse saamist arvustusi lahkuma. See aitab luua teie veebipõhist kohalolekut ja meelitada ligi rohkem kliente.

Saate luua arveid automaatse arveldusega ja isegi meeldetuletusi seada. Raamatupidamine ja aruandlus muutuvad ZipBooksi abil nutikamaks, kuna saate kasutada lihtsat ühildamist, värvikoodimist, automaatset kategooriat ja tervet komplekti aruandeid.

Kasumikirjad

Suurepärane inimestele, kel vähe raamatupidamisalaseid teadmisi või puuduvad need, Kasumikirjad on lihtne ja kasvab turul kiiresti. Saate luua uhkeid arveid, jälgida kulusid ja hallata laoseisu. Pärast seda saate vajadusel andmeid hõlpsalt oma meeskonna liikmete vahel jagada.

Seda lahendust saab kasutada 100% vabalt ja sellel on kolm erineva keele vestluse tuge, mis on meeltülendav. Ei mingeid piiranguid, varjatud tasusid ja mingeid stringe.

Järeldus

Olen kindel, et nende pilvepõhiste lahenduste kasutamisega saab teie raamatupidamine palju lihtsamaks. Säästad tegelikult ka palju aega, raha ja energiat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map