12 suurepärast tööriista oma ettevõttele nutika domeeninime leidmiseks

Üks alustavate ettevõtjate / ettevõtte omaniku kavandamisetapi keerukatest ülesannetest on nutika domeeninime leidmine. Domeeninimi, mis on lühike, kergesti hääldatav, meeldejääv ja SEO-sõbralik.


Veebisaidi kasvu arvestades võib selle nägemine olla pettumust valmistav domeen on registreeritud, mida otsite.

Neid on rohkem kui 330 miljonit domeeni registreeritud, seega on tõenäoline, et kõik, mida lühikese sõnastiku sõnast arvate, on kadunud.

Tänu järgmistele tööriistadele, mis teid abistavad leidke asjakohane domeeninimi oma ettevõttele mitme kombinatsiooniga.

Enamik loetletud tööriistu võimaldab teil seda otse otsingutulemusest osta, kuid kui soovite eraldi osta, võite minna GoDaddysse, Nimehekk, Hõljuma, jne.

Ja kui kavatsete oma veebisaiti hostida virtuaalserveris, võite proovida SiteGroundi või Bluehostit, kes pakuvad TASUTA domeen.

Vaatame üle domeeni otsingutööriistad.

Nimi Mesh

Nimeta võrgusilma on üks minu lemmikuid vinge domeeninime otsimiseks. Saate sisestada kaks-kolm märksõna ja lasta nimevõrgul genereerida enam kui 6 miljonist sõnast.

Domeeninime tootmiseks ja mitme kategooria tulemuste kuvamiseks kasutab see enam kui 20 generaatorit.

 • Tavaline – kontrollige tavalist TLD-d (tippdomeen), näiteks .com, .net, .org
 • SEO – kasutage peamist märksõna koos populaarse järelliitega & eesliide
 • Uus – kontrollige äsja käivitatud TLD-d
 • Extra – kontroll täiendavate TLD-de suhtes
 • Lühike – looge selline lühinimi nagu geekfla.re
 • Sarnane – kontrollige tavalise alternatiivse nimega
 • Lõbus – ühendage või ühendage sõnad, mis on lõbusad ja kergesti loetavad
 • Segamine – genereerige, lisades muud sõna ja segades populaarse sufiksi / prefiksiga

Domeenid Bot

Teisendage oma idee nimedeks nimega Domeenid Bot. Domeeninimede otsingumootor, mis võimaldab teil filtreerida otsingut tippdomeeni, keelte, eesliite, järelliidete põhjal, võimaluse kuvada ainult saadaolevat domeeni või müügi korral.

Kui juhite hostiettevõtet, siis võite olla huvitatud nende API-st, mida saab domeeninime otsinguga integreerida.

Domeeni häkkimine

Kas käitate SaaS-i ettevõtet, API-d või ühiskasutatavat teenust? Sa armastad Domeeni häkkimine. See ühendab ülemaailmse tippdomeeni ja näitab teile lühinime.

Lahja domeeni otsing

Teenus Automaatne otsige märksõnade hulgast tuhandeid võimalikke domeeninimesid.

Tulemuse saate sorteerida populaarsuse, pikkuse või tähestiku järgi.

Domeenistamine

Domeenistamine on lihtne otsimisriist, mis annab teile teada, kas mõni konkreetne domeen on valitud, ja alternatiivne variant eesliitega, kirjavigu & sünonüümid.

Domeeni otsene otsing

Veel üks fantastiliselt tundlik otsingutööriist näitab tulemust sisestamise ajal. See annab tulemuse populaarsetest laienditest ja kasulikest soovitustest.

Kui teie soovitud domeen on juba registreeritud, siis annab otsingutulemus teile võimaluse kontrollida omanikku ja muid üksikasju WHOIS-i abil.

Ärinimede generaator

A ärinimede generaator by Shopify otsib koheselt saadaolevat domeeni ja laseb teil oma brändi nimele reserveerida Shopify.

Leegi domeen

Kas soovite genereerida domeeninime asukoha, nišide, kaubamärgiga, juhusliku, häkkida, ühe sõna, nimede põhjal? Proovige Leegi domeen

NameBounce

NameBounce on uus ärinimede generaator. Saate avalehele sisestada ühe kuni kolm eraldi märksõna. Seejärel genereerib NameBounce olemasolevate domeeninimedega ärinimeideid.

Üks lahe funktsioon on see, et saate otsida riigikoodide tippdomeenidelt, näiteks .co.uk, .com.au ja .in.

Kui tulemused on ilmunud, saate tulemuste kitsendamiseks kasutada lehe vasakus servas olevaid filtreid. Oma lemmikute loendisse lisamiseks võite klõpsata domeeninime kõrval oleval tärnil.

Panabee

Panabee on seal üks populaarsemaid, et soovitada alternatiivset nime, kontrollida rakenduse nime saadavust ja oma brändi sotsiaalmeedia kasutajanime.

Nimi grep

nimi grep nagu nimigi ütleb, on see suurepäraselt loodud geenide otsimiseks regulaaravaldise ja komplektide abil.

Wordoid

Wordoid on suurepärane tööriist, kui otsite „kaubamärgita” domeeninime. Kõik nende pakutavad nimed on moodustatud sõnad. Saate otsida mitmetes keeltes ja kasutada uute tulemuste loomiseks vasakul asuvaid filtreid.

Loodan, et Interneti-põhised tööriistad aitavad teil leida oma ettevõtte domeeninime. Kui olete domeeninime lõpetanud, siis vaadake neid lisatasu hostimisi, kui otsustate WordPressi kasutada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map