12 platvormi oma ettevõtte teadmistebaasi ja KKK loomiseks

Looge oma ettevõtte jaoks KKK (korduma kippuvad küsimused) teadmistebaas (KB)


Noh! Täpsus, mille abil saate kliendi valupunkti lahendustega hõlpsalt lahendada, on kõik hea kliendikogemuse osa. Hästi kavandatud „teadmistebaasi või KKK jaotis” on üks iseteeninduse tööriistu, mida võiksite oma klientidele pakkuda, et nad saaksid leida enda jaoks suurepäraseid lahendusi.

Lisaks on see veel üks viis nende aja säästmiseks, et nad saaksid olla kindlad vajalike meetmete võtmises. Teadmistebaas on motiveeriv, hariv ja korraldatud juhend, mis hõlmab kõiki teie toodete ja teenuste aspekte, mida klient võib otsuse vastuvõtmiseks või probleemi tõrkeotsinguks küsida..

Hea teadmistebaasi loomine

Enne teadmistebaasi ja KKK platvormi valimist võiksite kaaluda mõnda olulist punkti.

 • Teadmistebaasi artikli formaat – hea kasutajakogemus, kujundus ja arhitektuur
 • Dokumentatsiooni loetavus
 • Silmapaistvate artiklite navigeerimine ja leitavus
 • Head otsingufunktsioonid
 • Link kasulikele ressurssidele
 • KKK kõige olulisemate tugipiletisüsteemi küsimuste kohta
 • Toote või teenuse funktsionaalsust selgitavad tutvustusvideod.

KB teemade valimine

Kuidas te oma teadmistebaasi teemasid lohistate??

Alustage oma andmebaasi või CRM-i kaevamist. Kas on hunnik küsimusi, mis leiavad teie jaoks eesmärgi, millele saaks vastused? See on tõenäoliselt teie teadmistebaasi põhiteema.

Lisaks võiksite ette kujutada ennast või korraldada küsitluse, et saada põhiteema ümber asjakohaseid küsimusi, et abijuhendit laiendada.

Teisest küljest võiksite oma turunduse lehtrite teisendamise abil oma analüüsis abi leida ja leida mõned kasutajakogemuse kitsaskohad ning leida lahendused vastavalt oma teadmistebaasile või KKK jaotistele.

Mis iganes te ka ei võtaks, peaks selle eesmärk olema muuta külastajatel tõelise huvi tekitamine lihtsaks. Tutvustades oma ärimudelis teadmistebaasi ja KKK-jaotist, annate kasutajatele võimaluse julgustada oma saidi sügavate juurte sees. Ja see tasub kindlasti tulude teenimise vormis.

Uurime järgmisi platvorme, et luua iseteenindusega seotud teadmistebaasid, mis võimaldavad klientidel tõhusalt leida vastuseid oma küsimustele (kiireim ja kuluefektiivsem klienditoe meetod).

Dokument360

Teadmistebaasi tarkvara, mis võimaldab teil luua hästi korraldatud iseteeninduse teadmistebaasi (avalikult või privaatselt avaldatud) võimsa AI-põhise reaalajas otsingu abil. See aitab teie klientidel AI-toega otsingu abil oma probleemidele koheselt lahendusi leida. Vaatamata artiklite mahule teadmistebaasis suudab AI-otsimootor saada asjakohaseid tulemusi murdosa millisekundites.

Otsinguanalüütika on selle teadmistebaasi teine ​​oluline funktsioon. See näitab märksõnu, mida kasutajad sageli otsivad, kui sageli teatud otsingusõnu kasutatakse ja kas nad saavad teie teadmistebaasist artikleid leida jne..

Veel üks silmapaistev funktsioon sisaldab – väga lihtne kasutajaliides dokumentide haldamiseks ja korraldamiseks.

 • Toetab Markdowni redigeerijat tõhusa ja struktureeritud kirjutamise jaoks.
 • SEO funktsioonid aitavad teie tooteteabebaasi otsingumootorites kõrgemal asetada.
 • Varundada ja taastada
 • Artikli versioonimine
 • Kohandage seda viisil, mis vastab brändijuhistele

Lisaks sellele pakub see uskumatu platvorm kohandatud domeeni ja saab teate, mis teie teadmistebaasis täpselt on muutunud ja palju muud. Proovige!

Freshdesk

Freshdesk võimaldab teil luua kliendirahulolu parandamiseks iseteeninduse kogemuste portaali. See on lisatud nende pilvepõhisesse kasutajatoe tarkvara, mis toetab kõigi tugikanalite koostööd ühest aknast. Sviit koosneb laitmatust intuitiivsete funktsioonide kogumist, mis keskenduvad tootlikkusele ja koostööle; see teeb igas suuruses meeskondadele lihtsaks klientidele suurepärase tugikogemuse tagamise.

Need pakuvad kahte tüüpi lahendusi – ettevõtte ja väikese ja keskmise suurusega ettevõtted. Ettevõtte pakettlahendus pakub maailmatasemel klienditeeninduse jaoks kõiki elujõulisi funktsioone – seadistamine ja juurutamine, iseteenindus ja globaalne tugi. Lisaks on nad pälvinud tunnustuse võime eest pakkuda kohandatavaid teenuseid, et mõõdikute abil toimivust jälgida.

Lisaks on nad pühendunud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks kõigile teie probleemidele ühe lahenduse pakkumisele – tuua kõik teie tugitaotlused Freshdeskisse – olgu see siis e-posti, vestluse, telefoni või sotsiaalmeedia kaudu. Prioriseerige, liigitage ja määrake piletid automaatselt.

Muud olulisemad sündmused on järgmised:

 • SaaS ja veebi juurutamine
 • Koolitus dokumentatsiooni kaudu, veebiseminar
 • 24/7 tugi
 • KB võimalused võrgu jälgimisega
 • Ennustav tugi

Hea osa on aga see, et kogu pakett on taskukohane ja nende „Idukavaga“ saate alustada tasuta.

KBase

kBase on teadmistebaas WordPressi teema koos Wiki, kasutajatoe, klienditoe süsteemi, abikeskuse või kogukonna teemaga. Selle peamine plusspunkt on uskumatu avastatavus. Kuna see kasutab aktiivset Ajaxi otsingut, saate otsingutulemid kiiresti kategooriate ja kohandatud väärtustega filtrida.

Muud silmapaistvad funktsioonid hõlmavad — KKK-d, teabebaasi ja tugifoorumeid. Saate valida paljude teadmistebaaside hulgast, kus on üle 20 naha. Muud integratsioonid hõlmavad BBpressi ja BuddyPressi integratsiooni, et luua sujuv arutelufoorum.

Sisu vormindamiseks on kolme tüüpi artikleid – vaikimisi, eelne ja kaasaegne. Kasutades artiklite otsingukasti erinevaid funktsioone, muutub sait failide või artiklite otsimisel ja leidmisel ülikiireks.

Tähtsündmused

 • Vastuvõtlikkus kõigile seadmetele
 • Ainulaadsed elemendid parema kasutajakogemuse saavutamiseks
 • Installimine ühe klõpsuga
 • SEO sõbralik
 • E-kaubandus integreerib funktsionaalsuse

Zoho kirjutuslaud

Zoho kirjutuslaud on Zoho mitmekanaliline kasutajatoe lahendus. See sobib igas suuruses ettevõtetele. Ennekõike on platvormi peamiseks probleemiks vea puudused klienditoe piletites, klienditoe portaalis, lepingute haldamises ja aruannete koostamises.

Esirinnas koondab see erinevate meediumite, näiteks e-posti, telefoni, vestluse, sotsiaalmeedia, foorumite ja vormide vahelisi interaktsioone ning esitleb neid ühes kohas.

Töö taustal saab töövoo reegleid seadistades automatiseerida selliseid ülesandeid nagu piletite määramine, teenuse eskalatsioon, teavitamise reeglid ja ajapõhised toimingud. Toimivuse mõõtmisel pakub pakett kohandatavaid ja ajastatud aruandeid, õnnereitinguid ning graafilist juhtpaneeli klientide rahulolu analüüsimiseks.

Klientide käitumisest põhjaliku ülevaate saamiseks saate selle platvormi integreerida ka klientide ettevõttesiseste süsteemidega, nii et klienditeavet saaks sisestada Zoho Deski sisse logitud piletitesse, mis võimaldab teenuseagentidel klientide kohta rohkem teada saada..

Lisaks on veel mõned olulisemad sündmused:

 • Zia – tehisintellekt teie klienditeeninduse meeskondadele
 • Iseteenindus – võimaldab klientidel iseseisvalt küsimustele vastuseid leida
 • Töövoo ja kohandamisvõimalustega automatiseeritud ruumid
 • Kolmandate osapoolte integreerimine
 • GDPR-iga ühilduv ja täielikult turvatud – tuleb leida tasakaal kliendiandmete kaitse ja meeskonnale piisavalt paindlikkuse andmise vahel.

Toetage kangelast

Otse edasi, nagu veebisait räägib – „Hankige vähem tugipileteid“. Toetage kangelast on rakendusesisene teadmistebaas, mis aitab teil vähendada iga päev hallatavate tugipiletite arvu. Lisaks toetab KB-halduse funktsioon täistekstiotsingut.

SupportHero: täielik rakendusesisene tugi

Õppematerjalid ja KKK-d on võtmeks, mis aitab kasutajatel oma rakenduse funktsioone avastada. Kuid see on tõsi ainult siis, kui neid on lihtne leida! Seetõttu ei soovi te seda platvormi vahele jätta, kui otsite eneseabi toetamiseks lisafunktsioone. Näiteks saate tulemuste põhjal luua uusi artikleid ja kohandada / värskendada olemasolevaid või värskendada isegi meie rakenduste funktsioone.

Muud olulisemad sündmused on järgmised:

 • Täpsem statistika kliendi põhjalikuks uurimiseks
 • Kasutaja kavatsuste jälgitavus
 • Suurepärane jõudluse armatuurlaud tulemuste ülevaate saamiseks
 • Lemmik SaaS-i asutajate seas

Lisaks sellele, nagu nad tagavad, on see suurepärane platvorm kasumlikeks investeeringuteks. Niisiis, jälgige neid teile sobivate plaanidega.

Kõik

Kõik on kaasaegne, väga tundlik ja SEO-sõbralik koos uskumatu navigatsioonisüsteemiga. Selle tulemusel on leitavus hästi arenenud, et pakkuda klientidele vastuseid minimaalse tugipileti genereerimisega.

KnowAll: WordPressi teema

Veelgi enam, pistikprogramm sisaldab võimalusi kiireteks vastusteks ja seda on lihtne kohandada. Lõpuks, koos kõigi põhifunktsioonide hulka, tutvustab see WordPressi pistikprogramm toimitavat analüütikat. Samuti võis leida sisulünki.

Muud olulisemad sündmused on järgmised:

 • Seotud sisu soovitab
 • Suurepärane kohandamine ettevõtte brändinguks
 • Toimiv ülevaade artiklitega tagasiside saamiseks paremaks mõistmiseks

Lisaks kasutab see uskumatu platvorm parema kliendikogemuse jaoks lühikoode, nagu lülitid, akordionid, vahelehed ja teated.

Haash

Kas teil on müügis veebirakendus? Sa pead Haash sinu jaoks.

Haash: nutikas abikeskus

Ja siis on see kasutajakeskne KB, mis arvab ära KKK-st. Nii päästate kasutajad sellest nutikast vidinast abi otsimisel teie saidilt loobumise ja brauseri vahekaartide vahel žongleerimise eest. Lisaks on neil saidil olemas kõik dokumendid installatsioonid vidinatest.

Muud olulisemad sündmused on järgmised:

 • Intuitiivne otsing
 • Domeeni kohandamine
 • Quora-sarnane Q&Mootor kiirete vastuste saamiseks
 • Liidese koostaja lohistamine

Lühidalt öeldes – vabal põhiplaanil saate sellest peagi oma käed üle.

TypeForm

Kas soovite teavet vormide kaudu jagada või soovite, et uuringud oleksid mis tahes seadmes lihtsad, lõbusad ja veatud? – siis TypeForm on teie sööt.

TypeForm: KKK mallid

Lisaks integreerub see uskumatu asi enam kui 500 teie lemmikrakendusega. Nii et olgu see andmete saatmine MailChimpile teie loendi koostamiseks, Google Sheets analüüsimiseks või Salesforce teie kliendikogemuse isikupärastamiseks – TypeFormil on see kõik teie jaoks.

Lisaks saate kasutada mitmesuguseid malle erinevatel eesmärkidel, näiteks küsitluste jaoks & küsimärgid, juhtpõlv või midagi muud loovat.

Eelkõige on andmete kogumisel hädavajalik turuanalüüs ja seetõttu ei taha te nende toodete proovimist maha jätta. Täpsemalt, need võimaldavad integreerimist selliste saitidega nagu MailChimp või HubSpot, ning see lisab teie e-posti turundusele ja müügivihjete genereerimise strateegiatele rohkem väärtust.

TypeForm on suurepärane universaallahendus tehnikutele.

HelpSite

HelpSite on lihtne teenus, mis aitab teil luua ideaalse tugikeskuse või abisaidi. See keskendub kolmele peamisele asjale – KKK ja teadmistebaas, nutikas kontaktvorm ja kiire otsingukast.

HelpSite: vinge tugikeskus

Muidugi on veebisaidil ka juhenddokumentide kogudus. Ilmselt nende USP on see, et nad pakuvad võimalust kasutada kohandatud domeeni.

Lisaks on neil sujuva töövoo jaoks olemas uskumatu piletite haldamise süsteem.

HelpJuice

Pole paremat võimalust, kui keskendute konkreetselt teadmistebaasi tarkvarale –HelpJuice kohandab teie jaoks isegi oma teadmistebaasi. See sobib igas suuruses ettevõtetele ja ükskõik millisesse tööstussegmenti. Lisaks hõlmab see rakendusi nii sisemiste kui ka väliste teadmusbaaside loomiseks ja haldamiseks.

HelpJuice: teadmistebaasi tarkvara

Märgistamisfunktsioon võimaldab teil sildistada küsimusi mitmes asjakohases kategoorias. Süsteem alustab otsingupäringu põhjal populaarsemate teemade ja artiklite otsimist.

Hiljem võimaldab see tarkvarapakett mitmesuguste ressursside ja abil hõlpsasti aru saada, kuidas teha näited saidil treenimisvahendina.

Flowlu

Flowlu muudab tehniliste ja mittetehniliste kasutajate jaoks lihtsaks hallata mis tahes tüüpi andmeid või teavet konsolideeritud teadmistebaasis, ühendades inimesi sisemiste ressurssidega.

FlowLu: tasuta KB

Programmil on täiendavad sisseehitatud tööriistad – näiteks menukaardid ja agile-moodul.

Muud olulisemad sündmused on järgmised:

 • Online Finance juhtimissüsteem – parandage oma rahavooge võimsa aruandluse abil.
 • Laitmatu koostöö tööriistad – vestlus on parim viis ülesande või dokumendi osas koostöö alustamiseks.
 • Kolmandate osapoolte integratsioonid – ZenDesk, Google Drive, veebimaksete integreerimine.

Happyfox

Happyfox pakub tugiteenuseid ja piletimüügilahendusi erinevate tööstusharude ettevõtetele, sealhulgas arvuti- ja tarkvara, haridus, reisimine ja vaba aeg, meedia ja kirjastamine, energia, jaemüük ja muu.

HappyFoxi tarkvara

Happyfox sisaldab mitmesuguseid kasutajatoe integratsioone. Näiteks kui sisestate rakenduste kataloog, võiksite uurida koos kolmandate osapooltega integreerimist, näiteks Zapier ülesannete automatiseerimiseks või Shopify – kui teil on e-kaubandus.

Järeldus

Loodan, et ülalnimetatud tööriistad aitavad teil luua oma ettevõtte jaoks fantastilisi teadmisi või küsimusi. Enamik neist pakub tasuta paketti või prooviversiooni, nii et proovige neid ja vaadake, mis teie vajadustele kõige paremini sobib.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map